Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
ale tylko powiedz czy cie to brzydzi?to ze se wali pod te foty co mu wyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo mi się wydaje alo gdzieś na początku tematu pisałaś,że nie lubisz horrorów. Ja znikam na jakieś dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej zróbmy tak,napisz trzy najlepsze utwory z tej listy.Jestem pewien,że dwa z nich mam już w głowie :) ciekawe czy się mylę(jednego z nich nie lubię,a raczej jego wykonawców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię ale akurat inne kawałki miłuchaj wszystko i napisz mi trzy najlepsze :) ciekawe czy mam na myśli dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo trudny wybór , naprawdę :-) Płomień 81 - Z miejsca gdzie W zmowie -nie zabijaj Onar & Waco - Jeden Strzał HIFI Banda - Mieli byc tu jest 4 ,wybacz ale nie mogłam się zdecydować! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to czytam i coś się tam zjebbało w tym poście.Nie lubię Firmy ale o nich mi nie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIFI Banda - Mieli byc tu Waco Feat Hardkorowe brzmienie , Pezet Czego Ci Brak te dwa miałem na myśli :) HIFI Bandy nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tego łysego gościa(druga zwrotka) a większość gości z teledysku(w tym typ nawijający pierwszą zwrotkę) to koledzy moich kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Rzeszowie robią chłopaki zajebisty rap.Zjadają połowę polskiej sceny(moim zdaniem) ale stąd ciężko się wybić...i pozostają im tylko amatorskie nagrania wrzucane na youtube.Wyślę Ci kiedyś listę z Podkarpackim rapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×