Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wa wka

Zyjacy w dlugich zwiazkach bez slubu...

Polecane posty

Gość cukierek88
Parodia to jest z ciebie narzucajac swoje zdanie innym. W twoim otoczeniu nie ma ani jendej pary ktora by zyla bez slubu. Tiaa tu duzo gadasz bo jestes anonimowa, a w rzeczywistosci na pewno jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani psycholoŻka
allium ale ja nie chce Cie przekonywac. skoro w malzenstwie czujesz sie bezpieczniej, pewniej i bardziej kochana to prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jesteś stała w poglądach- jak większośc z nas. Niestety, jesteś również osobą o ciasnych horyzontach, która nie potrafi rozmawiać- tylko oceniać, zarzucać niedojrzałosć, zostawianie otwartej furtki. Takie "argumenty" świadczą tylko o tym jak mało jesteś tolerancyjna na inne poglady od swoich własnych. A to bardzo niedobrze, bo niestety dzieki temu jesteś mało ciekawym partnerem do dyskusji. Bo dyskusja to nie jest przekonywanie, to jest wymiana poglądów- a tego robić nie potrafisz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ty mnie przekonywać nie chcesz ,ale za złe masz mnie ,ze ja chcę :) a gdyby nie ja i moje poglądy mówiłabyś do rzeczy :) w szafie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek88
Mow do 🖐️ problem masz wylacznie ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczko - ty pod pozorami tolerancji szukasz tylko takich ludzi , k torzy ci przyklasną i utwierdzą w temacie :) ja jestem dostatecznie dorosła ,ze nie boje sie konfrontować moich poglądów i pomysłów na życie z pomysłami i poglądami innych ludzi . Nie fochami się jak ktoś pisze ,ze nie mam racji a nawet ,ze mam ciasne horyzonty . Bo ja wiem co wiem :) i nie czuje ise zagrożona tym , że ludzie maja inne pomysly na życie . Ty kiepsko czujesz ise w moim towarzystwie ,bo pewnie rzadko spotykasz się z otwartą krytyką swojego stylu życia , trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytlaam calosci bo nie
sposób. ale przegladam i co mi sie rzuca w oczy- bunt pt "mam gdzies co powie rodzina, rodzice, znajomi." Ja wam o tyle wspoczuje, za mam swietną rodzine i znajomych , wiec moge sie liczyc z ich opinia, uwazam ich rady za sensowne i zyczliwe. No ale nie wszyscy maja to szczęscie. Myslcie o tym, zeby same zbudowac zyczliwa sobie, ufajaca rodzine, bo to najwazniejsze. A znajomych dobierajcie. Jak sie takich ma, moze warto wziac pod uwage, co mowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo moje oczy widza ta szmate
Allium! A wiec ta kurrwa to stara baba ktora zawsze bedzie krytykowac zycie bez slubu. Jej corka puscila się z murzynem i ma bekarta. To babsko jest bardzo wierzace nalezy do kola rozancowego. W rodzinie ma ksiedza stad jej starodawne poglady. To babsko wszedzie się wtraci. Siedzi calymi dniami w domu bo ten sposob wkladajac w usta innym swoje zdanie odilozowala się od przyjaciol i rodziny. Wiem bo znam ja doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D aż cie dupa musiała zapiec od moich wpisów , że takie bzdury wypisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ,ze takich bzdurnych
poglądów na małżeństwo nie wyznają żadne porządne rodziny . "Wa wka czy sa tacy? dlaczgo sie na to zdecydowaliscie?? Ja osobiscie uwazam ze slub nie srawi ze dwoje ludzie zaczna sie nagle bardziej kochac...jesli jest milosc to ani papierek ani obraczka nie potrzebna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziukkk
Same egoistki te co się wypowiadaja że konkubat jest zły. A szczegolnie ta swietosc allium ktora nigdy nie zaznala milosci ma najwiecej do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allium, jest takie stare powiedzenie, że jak Ci jedna osoba mówi, że jesteś pijana - olej to. Jak dwie - pij już trochę mniej. Ale jak mówi też i trzecia - skończ i idź do domu. Tym miłym akcentem proponuję zakończyć dyskusję, bo jest bezcelowa, bezsensowna i równie dobrze możemy sobie wszyscy porzucać grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ,ze takich bzdurnych
A co miłości i wierności może przeszkadzać ślub .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - po ostaniach wpisach widzę ,żę jednak nie jestem sama:) a po drugie i ważniejsze - moje poglady nie ewoluują wraz z liczą potakiwaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda ,ze zmarnowałaś tyle czasu na coś co uwąższ za bezcelowe :) ja przeciwnie - uważam tą rozmowę za wielce pożyteczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc powtórzę, skoro nie zrozumiałaś: Tym miłym akcentem proponuję zakończyć dyskusję, bo jest bezcelowa, bezsensowna i równie dobrze możemy sobie wszyscy porzucać grochem o ścianę. Dodam: zarówno Ty jak i my. Nie jesteś partnerem do dyskusji, ponieważ nie umiesz uszanować czyichś odmiennych poglądów, a Twoim celem jest jedynie poniżenie i sprowadzenie do parteru swoich dyskutantów. Opuszczam topik idąc tam, gdzie można fajnie podyskutować i poznać ciekawe poglądy innych ludzi, którzy są otwarci na dialog i zrozumienie. Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziukkk
Allium - pozyteczna? Bo duzo się dowiedzialas jak mozna być szczesliwym bez slubu? :D a o braku szacunku i o tolerancji nie wspomne bo duzo ci brakuje jeszcze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, spokojnie Allium, ja - w przeciwieństwie do Ciebie - nie spędziłam tu całego dnia, miałam też inne, ciekawe zajęcia. a tak już na marginesie (ale nie będę odpisywać, bo stąd idę, przeczytałabym tylko chętnie Twoją odpowiedź) - z jakiego powodu uważasz tę dyskusję za pożyteczną? Tak konkretnie? Czemu jest dla Ciebie zasadna i co z niej wyciągnęłaś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wa wka
Allium wypierrdalaj z mojego topiku ale to raz dwa!!!!! Jestes tu zbedna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkubinaaaaaaaa
Allium sluchaj! Wole być konkubina niż rozwodka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna - pojęcia n ie masz oc znaczy nie szanować cudzych poglądów a chcesz obaczyć jak ise pisze w duchu tego braku poszanowania ? Wa wka Allium wypierrdalaj z mojego topiku ale to raz dwa!!!!! Jestes tu zbedna!!! pochlebiacie sobie pisząc o swojej tolerancji i kulturze ale jka o na ma ise do rzeczywistości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wszystkiego ale
Ok, zaczelam czytac od konca. Przeczytałam kilka stron wstecz - głownie npadacie na alliium, ktora ( prezynakjmniej na tych stronach nic zlegonie napisala.(poza wszystkim, jest to forum dyskusyjne,a dyskusja polega na przedtawianie swojego zdania, ktore moze byc zupelnie inne. co wiecej, mam wrazenie,ze napadajacy sa o wiele bardziej konserwatywni( zeby nie powiedzic- " buraczy:)" w kazdym razie z takich srodowisk sie wywodza. Kochane, nie wszyscy pochodza z rodzin, ktore sie wtracają do czyjegoś zycia intymnego i beda "gadac" czy wymuszać. nie wszyscy muszą na slub miec kassę nie wszyscy wyprawiaja wesela Na moim slubie bylismy my, swiadkowie i ksiadz. Zamiast wesela - herbatka ze swiadkami. Sukienka- nie biala. Sa ludzie, ktoirzy biora tylko slub cywilny, tez bez pompy . I nie dlatego,ze "ludzie gadaja"). A rodzina nie "gada" tylko co najwyzej zyczliwie radzi, na podstawie wlasnych obserwacji i doswiadczen. jesli ktos ma buractwo wokól siebie, niech nie mysli ze tak jest z resztą swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dyskusję można prowadzić tylko tam gdize są przeciwstawne poglądy , gzie są odmienne zdania nie tylko powtarzanie jednego i tego samego :) ale ty tego nie rozumiesz bo dla ciebie rozmowa to tylko jednokierunkowe gadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę - to kim ty jestęś psychiczna ,ze znajdowałaś taka przyjemność w rozmowach z jełopem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre podsumowanie - jak ktoś ma buractwo w duszy to widzi buractwo wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wszystkiego ale
to jest forum d y s k u s y j n e i kazdy ma prawo do wypiowiedznia sie, taki jest jego sens. Zwlaszcza, jesli sie wypowiada kulturalnie. A tu czytam" wyiperdalaj z mojego forum". Smiac sie, czy alckac? na pewno argumentow tak piszacych ludzi, jakiekolwiek byłyby i na jakikoliwek temat, nie warto czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkubinaaaaaaaa
O 1 kolezanka allium ktora ja popiera hahaha :D allium pisz sama że soba nikt się nie nabierze na to hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×