Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiii

mój mąż ma wiecznie ochotę na sex

Polecane posty

a to znaczy, że ją kochałeś, fajnie, że są jeszcze tacy faceci, na pewnio trafisz na fajną babkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrak81
Kasii narazie nie dziękuje wyleczyłem sie z Kobiet.,Kupiłem mieszkanie musze je wyremontowac ,zakonczyc sprawy sądowe z eks.Zmienic prace na miejscu.I potem spróbuje jej odebrac prawa do córki.Bo kiedys była dobrą matko teraz sie w głowie jej pomieszało i prawie dziennie jezdzi do swoojego luja,a córke wychowuje eks tesciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytrtyty.
dobrą matko' a ty oczywiscie dobrą ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasii
wrak81 jak jest zakochana to tak będzie się zachowywać, zaniedbywać dziecko, dopóty dopóki przekona się że ten facet nie był tego wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy niż klasyczny zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z http://seks-telefon24.pl/ fajne dziewczyny maja, wiem z kim rozmawiam i są to naprawdę piękne dziewcyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ania, tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/7.html Będę dla ciebie niewinnym czerwonym aniołeczkiem, który wyssa w lesie z twojego kutaska smaczne nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialem zapytać autorkę dogadaliscie się jest lepiej? Mam podobny problem z żoną od 8 lat ja jestem niezaspokojony poirytowany a ona daje mi raz na tydzien byle by szybko skończyć bo będzie awantura juz nie daje rady tego znosić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Co wy tu za przeproszeniem pieprzycie,ja dostaje raz na miesiac,nie zaprzeczam,ze jest wspaniale,ale jak dla mnie to rzadko,czy ja jestem zbyt wyuzdana?kiedy bralam pigulki anty,to bylo raz na tydzień,tez bylo wspaniale,ja kocham swojego meza,wiec jesli mi nawet sie chce,to udsje mi sie opanowac,w tym rzecz zeby dwoje chcialo,a nie jeden,no wiadomo jak rzadko to dzieci z tego raczej nie bedzie,ale najgorzej to maja ci aseksualni,wiec wy macie nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endey
Mialem 19 lat i partnerkę10 lat starsza , bylem z nia szczesliwy i mega zadowolony oboje mielismy potezny temperament ... Doslownie zawsze (oprócz miesiączki) rano byl seks przed sniadaniem i po , pozniej po pracy tez min 2 razy , kochalismy sex tak bardzo ze nie moglismy sie powstrzymac np na weselu w toalecie na zakupach w toakecie przebieralni doswolnie wszedzie ... Po 4 latach rozstalismy się nie jestesmy w zwiazku ale caly czas mamy kontakt... Ona po slubie ja w zwiazku...ona ciagle ma mnie w glowie a ja ją, mieszkamy od siebie 3tys km i oboje wiemy ze jak sie spotkamy to sie porzadnie podymamy... Pije tutaj ze najbardziej potrzebne jest zgranie bo 90proc sukcesu to psychika... Ja ze swoja kobieta nie moge dojsc bo tak nie rak zle rak boli itd a z poprzednia co chwile przerwa bo juz moglem dojsc po kilku minutach ibto zawsze ona ma tak samo nie potrafi osiagnac orgazmu z mezem a ja potrafikem doprowadzic ja do uwaga 8-10 podczas jednego stosunku.. I to orgazmow z mega wytryskami... Pozdrawiam Cie Iza i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×