Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość srebrne pazn

"NL-jobs" praca w Holandii przez tą agencję. kto pracuje lub pracował

Polecane posty

Gość gość
Ale gdzie ja ci napisalam debilu ze pracuje fizycznie po studiach?woowww po studiach debilu? W zyciu!!!! W czasie studiowania tak ale w zyciu po!! Wlasnie taka jest roznica miedzy nami tepaku ze ja tego robic nie musze a Ty tak!!!!!! A przez agencje to w zyciu bym nie pracowala trzeba sie szanowac a nie to co TA zona od tego typka buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno wyzej , zero szacunku nawet do samej siebie ? ile ty masz lat ? ja jestem po 30stce i nie to ze chce ale sytuacja zmusila mnie do wyjazdu. ja wlasnie jade przez agencje , bo tak samemu na reke to tez trudno, trzeba miec kase, nocleg zalatwic i prace, to zalezy tez od tego na jaki okres czasu sie jedzie ... dziewczyno wyzej widac ze masz jeszcze rodzicow, i za czynsz placic nie musisz, no chyba za wynajem pokoiku jesli studiujesz, ale to juz trzeba pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zreszta teraz te studia to kazdy idzie na studia... taki chlopak co mial same 2 to skonczyl studia ... dla przykladu moja znajoma studiowala marketing cos takiego ( to bylo troche dawno temu ) ...wykula sie troche do sesji ( bo to bylo zaocznie) i co i skonczyla , ale uwaza sie ze jest kims, patrzy na mnie z gory ; ale jest taka ..nie wiem jak to nazwac... nie ma pojecia co studiowala , i mysli zez ja jestem nikim , jakims tepakiem ..tak jak pisala tu jakas dziewczyna wyzej ! a ja powiem , najwiekszymi studiami w zysiu czlowieka jest samo zycie !!! tylko i wylacznie niektorzy maja studia a sa tak malo inteligentni , ze to razi po oczach, maja tylko za wysokie swoje Ego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze pracowac przez agencje od 10 lat mieszkam w USA I od zawsze bylam zdana tylko n siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Tez mam 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Tez mam 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo do odp powyzej z zarzutem ze niby mam rodzicow od tego itd..wynajmuje sama apartament z dwoma sypialniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecina siedzi i sledzi topic :) skoro nie musisz pracowac przez agencje to co tutaj robisz ? ??????????????????????????????? poczytalam wyzej i sie wysmiewasz i widze innych wpisy i twoje i nie wiem co tu robisz na tym topicu , skoro on Ciebie nie dotyczy, i zadnej porady nie zostawiasz tylko pokazujesz swoja dziecinnosc zadziorna kobiecina z tej co sie wysmiewa tutaj infantylna osoba i nadpobudliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ciotka chwalila sie ze ma apartament , jak tam pojechalam to okazalo sie to zwyklym blokiem z tym ze niedawno pobudowanym wiec apartament = blok mieszkalny , nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omg tutaj chodzi o to ze jestem na tyle samodzielna ze potrafie sobie poradzic a nie gdzie mieszkam daaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do słownika języka ang. i tam zobaczysz co oznacza słowo "apartment" = mieszkanie. Boże co za debile. A do tej idiotki co pisze, że po studiach nie może sortować owoców, a w czasie tak, to się puknij w łeb i idź na jakieś praktyki w swoim wyszkolonym zawodzie, a nie marnujesz czas na taśmie. Zobaczymy co będziesz po tych studiach pedagogicznych śpiewać, jaką będziesz wielką panią. Obudź się, studia w tym kraju nic nie dają, przestań żyć marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah i dodam ci jeszcze, że też mam studia wyższe, ale wiesz co? Wolę sprzątać w Norwegii za 150 koron na godzinę niż pracować jako specjalista w swoim zawodzie w Polsce za 1500 zł na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co za idiotka!!!!!' Czytaj uwaznie szmato gdzie ja pisalam ze pracuje fizycznie mule niedouczony jeden??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoje korony to se wsadz w tylek ja mam 90 tys $ na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, masz 90 tys.$ na rok, ale w snach, dlatego siedzisz na tym forum :D skąd się tacy kretyni biorą, gdzie oni się rodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, nie psujcie topicu. ja potrzebuje pracy od zaraz za granica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko prosze cie juz nic nie pisz nie psuj tematu i nie pograzaj sie jeszcze bardziej zona juz w polsce dzwonila do rzeszowa powiedzieli jej ze na razie nie ma wiekszych szans na prace zerwala kontrakt bo miala by ubezpieczenie tylko przez miesiac wiec musi sie zarejestrowac w bezrobociu,a jak cos bedzie w holandi to maja dzwonic trzeba szukac u innych posrednikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zycie ja pier...rzeszowskie wsioki:/!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd zeby nie miec normalnej pracy zycia tylko zyc jak jakies pleps!!!!heh ale zycie goodness pozazdroszczenia Cale zycie byc takim zerem do pomiatania gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to jest p*******ć jak potłuczony i wstyd jest urodzić się w Polsce, bo jak widać lepiej jest sortować owoce albo zbierać tulipany za 1500 euro niż pracować w Polsce za 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej ty p**do nawet nie wiesz co piszesz najpierw ze studiuje potem ze w stanach mieszka ale ci sie p******i,a po za tym brat szwagra jest w stanach budowlancem i zarabia 14 tys $ na miesiac chociaz jest tam nikim wiec jak piszesz ze masz 90tys na rok to ty dopiero jestes nikim czyscisz kible grubym amerykanom i ty mowisz cos o plebsie dziewczyno skoncz p******ic i jebnij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apartament,to jest mieszkanie w bloku,tak sie tutaj mowi! Kto Wam da na kwiatkach 1500E? Przyjezdzaja tu sezonowe grupy z Polski,ale firmy Covebo,Otto,czy inne polskie,odradzam.Pracowalam tylko i wyl.przez hol.agencje,a polskie,to syf i oszukuja.Przyklad:Ja zarabiam za 8h 5 dni w tyg.po odc.ubezp. 315E.Osoba pracujaca przez polskie biuro musi robic nadgodz.,nigdy nie wie,o ktorej konczy i do tego jebie w weekendy,a po odciagnieciu obskurnej chaty i ubezp. ma na tydz.120E.Mi wychodzi po odc.rachunkow 800E,a im ok.500.Z tego na nadgodz.nigdy sie nie godze!poszlabym tylko w niedziele,bo w sobote sie nie oplaca.Okropne warunki mieszkalne maja tacy pracownicy,malo zarabiaja,a ciezko pracuja.Biale Murzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tam" to moze sie tak mowi,ale w jezyku polskim takie mieszkanie w blokowisku,to zaden apartament :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia 2 watki wyzej wiadome ze lepiej z holenderskiego biora robic ale jak ktos nie zna jezyka to raczej nie ma na to szans z polski tez nie jest tak zle zona przerobila 4 tygodnie na razie za 3 tyg dostala na konto 897 euro - 160 za busa tam i powrot czyli 737 euro za 3 tygodnie robili po 51 - 56 h tygodniowo wiadome ze mala stawka jak na holandie ale w polsce zarobisz 5 tys na miesiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pana, ktorego zona z Nl jobs wyjechala . mam pytanie ... bo ja rowniez czekam na odpowied zod tej firmy, wg mnie najbardziej oplacalna i wiarygodna , ale nie maja zadnych ofert , od 2 tyg dzwonie do biura , aby mieli mnie na uwadze, ale ...nie ma ofert, jak sa to dla panow .... czy sa w ogole wyjazdy w czerwu-lipcu tam ?? strasznie mi zalezy na pracy tam, ale nie moge czekac dluzej , bo w koncu przeczekam cale lato, a ja chcialam na poczatku czerwca juz jechac ... znacie jakies inne dobre biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51 56 godz na czworakach w polu ja pier...... Straszne! A co do tego typka tak mieszkam w USA I tak studiowalam tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 kilka godz ciezkiej fizycznej harowki w polu??? Nigdy w zyciu trzeba dbac o siebie zdrowie itd dlatego zdobylam wyksztalcenie zeby wlasnie tak nie z********ac jak bialy murzyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pani wyzej - temat dotyczy wyjazdu do pracy do Holandii z biura , a Ty na zupełnie inne tematy piszesz, proszę Cię, widac ze temat Cie nie dotyczy więc może przestan sie tu udzielac, moze inny temat bedzie pasowal do Ciebie. bede bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw do tapeciary z juesej,51-56 godzin na hali matole a nie w polu sortowanie pomidorow twoja mala glowka jest w stanie to pojac skoncz juz k***a tu pisac bo mnie w*******z to nie twoj temat w*********j stad czyscic kible za te 90 tys na rok,10 lat w stanach haha nie ma pieniazkow na powrot do domu co??tak ci tam dobrze ale przyznaj ze cie nie stac na przyjazd do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani ktora zadala mi pytanie o wyjazd,niestety nie moge ci pomoc,zona pierwszy raz wyjechala z tej firmy i nie wiem czy maja robote przez wakacje ale zona dzwonila i tez nic,tutaj z tego co piszecie to faktycznie nie ma roboty wyczytalem ze maja tam otworzyc nowa szklarnie od pazdziernika na 60 hektarach pola wiec robota bedzie na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×