Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość Zimowa Mandarynka
Ja nie pamiętam kiedy ostatnio kupowałam coś dla mnie z moim. Dzis zrobiłam wyjatek... kurtka jest suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markalisa
Piszcie kiedy tylko macie ochotę - mnie również brakuje kogoś :( W sieci poznałam kilka fajnych osób i znajomości są kontynuowane. Często siedzę na czacie. Profil na moim ulubionym - http://gochat.in/MalaMi Początkowo podobał mi się ze względu na opcję anonimowego pisania. Później jeszcze okazało się, że nie ma tam takiego chamstwa jak na innych serwisach. No i tak sobie spędzam wieczory. Jakby co, to piszcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A ja pamiętam to było na chrzciny naszej córki jakieś 6 lat temu, elegancki kostium , mam go do dzisiaj, tylko trochę za duży się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
Jak za duży to chyba dobrze ;-) Milego weekendu Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Jak dla kogo Okoniu ;) Wzajemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
rybko ja też uważam ze jak za duży to najlepiej, choc i ja kupuję rozmiar s, czasem xs :) a i tak lubie jak jest za duży ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynko ja też się cieszę, ale nie o moje upodobania tu chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Aaaa chybaże tak rybko. Ja jestem przyzwyczajona do samooceny i do myślenie tylko w kategorii co mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Generalnie tez podążam w tym kierunku, ale nieraz stać mnie na jakiś kompromis. Chociaż jak sobie coś "umyślę" to nie spocznę, jak już było napisane wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie i już lepiej:-D to po co władacie księdzu, to co się nie podoba? :-D ja wiem, że kobieta ma być ładnie ubrana, a facet szaro, ale chciałbym to właśnie zmienić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Dobry wieczór....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Witam !!! Uff Miała problem z łączem . Coś narozrabiałam i program antywirusowy blokował mi wszystkie połączenia. Teraz naprawiłam, tylko nie wiem jak i co ważne że działa. Ale już jestem. Widzę tylko, że ktoś tu mnie zastępował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
taaa rybko zastepował ha ha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ale raczej kiepsko, bo ja lubię jak mężczyzna jest ubrany jak mężczyzna i tyle w temacie. Nawet niektóre dzieła projektantów mody męskiej budzą moje zastrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Szczerze mówiąc ja tych wywodów G . nawet nie czytam, nie jestem zainteresowana. Dla mnie też facet to facet i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Mandarynko, a co porabiasz w dalszej części urlopu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Rybko chciałabym wiecej odpocząć. Mąż wraca do pracy i mam nadzieję, ze córa już będzie całkiem zdrowa i będzie chodzić do przedszkola. Planuję zakupy z koleżanką a drugie sama i dwa spotkania z dwoma innymi koleżankami, takie zaległe od dawna. I sama nie wiem co jeszcze. Chciałabym odpoczywać ale wiem, że jak siadę bezczynnie i zacznę za dużo myśleć, to złe myśli mnie zjedza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Rozumiem, jak za długo bezczynnie siedzę, to siedzę i jem.... Więc też lubię sobie zaplanować. Powodzenia. Zakupy też bym chętnie zaliczyła, ale sama to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Witam wszystkich w nowym tygodniu. Mam nadzieję, że miło spędziliście święto. Ja jak zwykle zaczynam od kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
jakie święto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ha Ha Rozumiem, że w manifestacjach patriotycznych udziału nie bierzesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
aaa to święto nie, to jednak ciekawsze jest w reżyserii Rolanda Emmericha chociaż zeszłoroczne było w podobnym klimacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A ja w takich klimatach nie gustuję (zarówno filmowych jak i ulicznych), ale o święcie pamiętałam (bo mam dzieci w szkole) i wspaniałomyślnie powstrzymałam męża przed wyprawą do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
O ale dzisiaj pustki straszne. No cóż będę rozmawiać z żelazkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×