Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość Taki sam
Czytając Wasze wypowiedzi mam takie cholerne wrażenie jakbym czytał o sobie. Lubię ten wątek i jestem tu codziennie, a piszę pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
:-) to jesli mogę w imieniu rybki zapraszam pisz częściej bo fajnie tu, tylko nas niewiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Witam. Bo to chyba jest wątek takich samych, normalnych ludzi. Normalnych w dobrym znaczeniu tego słowa, a takich ludzi jeszcze trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Możesz Mandarynko, nie czuję się tu "właścicielką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
he he rybko a ja się nie czuję "normalna" :-D serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Wiesz Mandarynko mi też się zdawało, że jakaś dziwna jestem, ale jak przyglądam się ludziom naokoło to zaczęłam zmieniać zdanie. Obraz życia pokazywany i lansowany jest taki nieosiągalny i nierzeczywisty. No i jeszcze rzadko tu bywają (z wyjątkami) różne oszołomy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Są rózne rodzaje nienormalności. Każdy jest na swój sposób indywidualistą ale to co my tu pokazujemy, piszemy to tylko wierzchołek góry lodowej, tak naprawdę poki co nic o sobie nie wiemy... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Pewnie masz rację, myślę, że każdy może nosić w sobie taką jakąś "nienormalność" i to jest w normie. Inni wiedzą o nas tyle na ile im pozwalamy, zwłaszcza w sieci, na tym chyba polega atrakcyjność takich rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
To prawda, ale czasem chciałoby się powiedzieć coś "więcej" ale człowiek się obawia czy zostanie zrozumiany, czy ten po drugiej stronie ekranu jest godny zaufania... Nigdy się tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Tylko, że takie obawy są również w znajomościach poza internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Zawsze sa. I dlatego ja mam bardzo mało znajomych, bliskich, na placach jednej ręki mogę wymienić takie osoby. Nie ufam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Cześć! [cześć} Nauczyłam się wstawiać łapki i teraz mam uciechę ;) Pewnie w weekend pisać nikt nie będzie, ale przywitać się można. Miłego przyjmowania gości Mandarynko i wszystkim miłego tego co sobie planują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
O nie wyszła mi łapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ooo cześć łapko :-) Ja póki co siedze w domu a potem biegiem szykować sie na gości. Cieszę się bo mam sporo stresów i przy gościach może trochę sie odstresuję, nie będę myśleć, napiję winka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
To miłego "odstresowywania", ja jutro wybywam z domu, bez rodzinki to też się trochę rozerwę. Dzisiaj już znalazłam coś dla siebie muszę się zabrać i zobaczymy jak bardzo mnie pochłonie i co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Hej, hej wstał już ktoś czy tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
No nie, wszyscy śpią :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Cześć! Pozdrawiam wszystkich pracujących i leniuchujących tez. Wstawać to wstaję wcześnie, ale muszę wydelegowć towarzystwo do szkoły. Odżyłam na spotkaniu, towarzyskim więc jakoś przetrwam pewnie nowy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Cześć Rybko. Ja troche sie obijam dziś rano, potem idę do pracy. Co to miałaś za spotkanie towarzyskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Poszłam na spotkanie Stowarzyszenia do którego się tez zapisałam. To taka organizacja działająca na rzecz osób na diecie bezglutenowej. Miło było kogoś nowego poznać i porozmawiać. Mąż miałczy żebym tylko działaczką jakąś nie została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Fajnie jest mieć kontakt i poznawać ludzi którzy mają podobne sprawy, problemy jak my.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Jak tak nie mam, nie umiem się zasymilować z żadną grupą. Kiedyś było inaczej. ALe szczerze mówiąc tego mi akurat nie brakuje, mam inne "braki" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Nie ma nikogo, to zmykam, trudno. Zajme sie czyms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
O Mandarynko ja dzisiaj w biegu, siądę na chwilę i lecę dalej obiad zrobić, pranie nastawić, dzieciaki odebrać i jeszcze moje aniołki na mnie czekają. Takie do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Rybko rozumiem, tylko szkoda że chyba jesteśmy tylko my dwie na tym temacie. Okoń gdzieś odpłynął, a ci co moze i podczytuja nie chca sie ujawnić baaardzo szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Tak też żałuję, pouciekali wszyscy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Chcialabym aby pojawiło sie wiecej piszących tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Może nocną porą ktoś ma ochotę na rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Nie? To może i lepiej bo jak widzę o tej porze to głównie erotomani coś produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja niestety już spałam. Dziś mam cały dzień od samego rana do późnego wieczora w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×