Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość ryba15
No niestety to jest pierwszy pierwotny dowcip, śmiać się z innych. Dobrze jest też mieć dystans i umieć pośmiać się z siebie (tak z umiarem). Ciągle chodzi mi po głowie jeden żart o teściowej nie wiem czy mogę was uraczyć (nowy nie jest, ale chyba wieczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Cześć :-) Trochę dziś zabiegana jestem, ale... jestem. Pizza była pyszna, tylko troche brakło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Witaj Mandarynko! A ja właśnie muszę się zbierać powoli po moją pociechę do zerówki, a tak mi się nie chce. I znowu obiad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Ja moja dziś zawiozłam, potem zakupy teraz sprzątam, a popołudniu możliwe ze bede miała gości. Narazie spędzam urlop cały czas w biegu, ale i tak jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
rybka rybka...dawaj mi tutaj ten kawał o tesciowej......sprawdzę czy ten przy okazji mojej dotyczy :D....o ile już wszystkich kawałów o tesciowej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Mandarynka- to sie dzisiaj troszke rozerwiesz z gośćmi...o ile to porządani goście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
Sereniko prędzej się zestresuję i wpadnę w dołek tacy to goście, ale nie mam jeszcze pewności czy będą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandarynka
No, ale dom gotowy i nareszcie chwila odpoczynku :-) Chyba kawę sobie zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja też chyba mam porę na kawę. Może też ktoś do mnie wpadnie na moment. Dowcip o teściowej: Każda teściowa powinna mieć dwa zęby. Dlaczego dwa? Jeden żeby otwierać butelki z piwem, a drugi... żeby ją zawsze bolał. Ten dowcip opowiedział mój szwagier swojej teściowe czyli mojej mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Moja moglaby mieć jeden- ten bolący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Serenika przecież lubisz piwo, to by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie boję się ubrać szpilki nie przed księdzem, tylko przed "normalnym" społeczeństwem ( by nie dostać w ryj) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Niektórzy to jednak chyba potrzebują jakiś mocniejszych słów, bo subtelne aluzje do nich nie trafiają. To tyczy się tego wpisu powyżej. Cześć, cześć wstaliście już pora na kawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
masz rybka rację....ja już sie boje tu zaglądać :D....nie wszyscy rozumieją aluzje niestety....myslałam , że moja tolerancja nie zna granic, ale jednak ma granice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Sreniko tolerancja wszystkich ludzi ma granice. A poza tym tolerancja to nie to samo co akceptacja więc chyba nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
o boziuuuuuniu....chyba przyciagamy tu jakies dziwne osobniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Dziwne to mało powiedziane !!!! Normalność zawsze pojmowałam bardzo szeroko, ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
strach się bać kto tu jeszcze nadejdzie...dobrze ,że to nie w realu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Myślę, że w realu powyższe osobniki zachowują większy umiar... no cóż anonimowość.. Przynajmniej mam nadzieję, że zachowują ;), ale ja staroświecka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
masz rację...ja tez jestem staroświecka...chociaż próbuję z całych sił przystosować się do nowych czasów......mając córkę w gimnazjum próbuje to wszystko ogarnąć co sie dzieje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
A mandarynka to chyba zabalowała wczoraj z tymi gośćmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
idę troszke pouskuteczniac handel na Allegro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ogarnąć i zrozumieć (w miarę możliwości) to wskazane, ale myślę,że przystosowywać się tak bardzo nie trzeba, czy wszyscy muszą być tacy wyluzowani i nowocześni. A głupawe wpisy trzeba po prostu ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Albo odreagowuje stres, bo chyba nie była z tych gości zadowolona. A na allegro sprzedajesz, czy kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
do wyluzowania to mi jeszcze daleko :D ale próbuje więcej rzeczy akceptować niż dawniej.....to czas kiedy córka szuka swojego miejsca w tej dżungli rówiesników a ja muszę nauczyc się tolerować niektóre rzeczy a to nie łatwe, czasem zgadzać sie na rzeczy które mi sie nie podobają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
a na Allegro zdecydowanie handluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
Serenika daj linka może coś od Ciebie kupimy, albo pomożemy w wyborze ;) Hej Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
cześc okoń....no dla ciebie to akurat nic nie mam...chyba że zmajstrujesz jakies dzieci...bo ja przeważnie ubrania i zabawki :D córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
mimo wszystko nalegam, czasem lubię kupić coś kompletnie bezużytecznego na poprawę humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
A ja mam dzieci nawet córkę, tyle, że chyba na ciuchy i zabawki po nastolatce jeszcze chyba za mała. A Okoń pisał, że nie ma żony, o dzieciach nie wspominał ;) Witaj Okoniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×