Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryba15

Szukam kogoś do pogadania

Polecane posty

Gość oskrobany okoń
pozostaję na obecną chwilę 100% stanu wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
rybko.....ja mam jej zabawki od urodzenia poupychane w całym domu...ciuchy tez....ponieważ niedawno wreszcie dorosła stwierdzila ,że mozna sie tego pozbyć....mam więc tego tyle że sklep z zbawkami moge otworzyć i z ciuchami od małego tez :D Ale wsadzam po troszeczku, a za kilka zabawek ona sobie kupuje jednego ciucha- zawsze coś....jej rzeczy jej kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
ahhh to córki zabawki, szkoda bo liczyłem na jakiegoś resoraka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
jak dobrze poszukam to i resoraka znajdę...na dzień dzisiejszy moge ci zaproponować zestaw kinder-niespodzianek wystawionych na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja na allgro od niedawna kupuję z różnym efektem. Muszę się podszkolić w sprzedawaniu bo też mam sporo po córce. Ale może na wiosnę bo pocztę mam daleko i nie będzie mi się chciało jeździć i wysyłać w zimę. A może jednak dasz ten link, chociaż pooglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
rada biznesowa: powinnaś też pomyśleć o otwarciu straganu na eBayu tam siedzą głupi amerykanie, a oni kupują wszystko co "się świeci" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Ja też mam (to znaczy dzieciaki) całe pudło kinder niespodzianek, ale nie chcą oddać. Na samochodziki mam chętnego syna córki, więc cóż Okoniu, może jakąś laleczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
i ma jabłko na obudowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
nigdy nie wchodzilam na tego eBaya.....czy to cos podobnego do allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Sereniko wyświetla mi się moja sprzedaż, której nie ma z reszta. Co jeszcze kupują ci Amerykanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
dokładnie, z tą różnica, że możesz sobie po całym świecie szukać gro ludzi kupuje na eBayu żeby sprzedać na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
no cholewka nie chce przejsć moj linek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
o przelazło....a kręciło sie i kręcilo i nie chcialo wskoczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Fajny kombinezon, ale niestety a może raczej stety nie mam już takiego dziecka. Okoniu to teraz będę siedzieć i oglądać tego eBaya, takich "cudów" to na allegro nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
chyba podążę wreszcie w stronę drzwi i pójde do sklepu...a potem potańcze na miotle bo bałaganik sie zrobił...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Okoniu waśnie zobaczyłam komplet talerzy ze Święty Mikołajem,( takie typowo amerykańskie) więc jak marzy Ci się coś niepotrzebnego to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
a ja otrzymalam komplet 6 kubkow z mikolajami od tesciowej.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
to już sezon na mikołaje rozpoczęty? ostatnio byłem w jakimś tam sklepie i widziałem zaje.... odkurzacz samoodkurząjacy (słownik wrzuca mi tu samoreprodukujący - nie wiem czemu :) ) - to tak przy okazji miotły - może Sereniko czas wkroczyć w 21 wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Nieraz mam wrażenie,że gdyby nie 1 listopada to sezon na Mikołaje rozpocząłby się już w październiku. A co do 21 wieku to może Serenika nie sprząta, a odlatuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Puki co ta ja też muszę odlecieć do ... Lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
jakieś parkingi na dachach powinni Wam pobudować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimowa Mandraynka
Jeeej ale naprodukowaliście! A ja od wczoraj nie nadrobiłam z czytaniem. :-( Tylko pobieżnie zerknęłam. Gości wczoraj nie było. :-) Podejrzewam ze mogą byc w weekend. Widzę ze piszecie o zakupach. Ja jako zdeklarowana niestety zakupoholiczka wczoraj z mezem zakupiłam kilka zabawek dla córki i chyba sie cieszę bardziej niż ona, bawimy sie cały czas. A dziś planuje wypad po zimową kurtkę dla mnie. Mąż ma lepsze dni więc korzystam zabieram go ze sobą. Poza tym piore i rozwieszam zasłony i firanki w domu a pod wieczór musze z córą do pediatry podejść bo jednak mocno kaszle. Stąd moje zaległości w pisaniu, nie wspominałam o codziennych zajęciach jak gotowanie, sprzątanie itp. Dopiero w następnym tygodniu może więcej odpocznę. ALe i tak urlop to fajna sprawa :-) Planuję jeszcze kino i spotkanie z dwoma koleżankami dla których zazwyczaj brak czasu i weny. Ufff rozpisałam sie. Wracam do pracy, jeszcze 4 zasłony powiesić i gotowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
Mandarynka to u Ciebie sprzatanie pełną parą.........co do 21 wieku wkraczam ale małym spacerkiem...:D na razie ogarniam świat młodzieżowy....potem sprawdzę jak to wygląda teraz z dorosłymi w tej epoce...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
O to ja mojego męża Mandarynko na żadne zakupy nie biorę, chyba ,że on do innego sklepu a ja do innego. Ostatnia nasza wspólna fascynacja w sklepie to była deska sedesowa wolno opadająca w castoramie, dzieci sprawdzały wszystkie. Jak ma dobry humor to mogę najwyżej pokazać co kupiłam byle z umiarem bo jak za dużo to syczące żyjątko mieszkające w kieszeni mojego wybranka uaktywnia się psując nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenika
ja mojego tez nie zabieram chyba ze do spożywczaka...w innych to on zazwyczaj zaraz wychodzi i stoi pod sklepem co mnie tak denerwuje że nic nie moge oglądać. Jesli juz razem to na wiekszy zakup typu pralka czy telewizor , ale wtedy on tak szybko kupuje ze nic nie mogę sie naoglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskrobany okoń
cóż różne cele: idę może coś będzie co mi się spodoba idę kupić nie muszę chyba dopisywać który czyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba15
Okoniu, ale Ty chyba na prawdę nie wiesz jakie fajne i przydatne rzeczy można kupić przypadkiem i przy okazji. Ale my mamy do kupienia dekoder do tv i to ja mam jechać i kupić chociaż wcale się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×