Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy --------------10---------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia----7----------? andziulka88---------------Ania-------------25--------łó dzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------19---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia---------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24---------Ok.K raków---------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie--------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno-------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie-------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie-------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie też już ta kafe wkurza! Kurcze, albo ucina posty, albo później się okazuje, że po kilka razy się wstawiają! I wszędzie tak jest bo czytam na ogólnym nawet i każdy się skarży... Może kiedyś się to skończy, miejmy nadzieję. Monia, ja w te zabobony nie wierzę! I wkurza mnie niesamowicie jak mi gadają wokół, żebym nie kupowała nic dla dziecka bo za wcześnie, i inne takie ble ble... Kiedyś nawet nie wiecie jaki dostałam opieprz bo włosy ścięłam! Że niby dziecku rozum się skraca....o matko... A jak mnie poucza moja koleżanka, która nawiasem mówiąc jest panną i dzieci nie ma, żebym pod sznurkami nie przechodziła, kiedyś z wielką pretensją mi napisała, że chyba pospieszyliśmy się z wyborem imienia, że to za wcześnie... O zgrozo! Będę to powtarzać ile tylko będę miała sił: jeśli coś złego ma się stać to i tak się stanie, czy ja zetnę włosy, czy nie, czy kupię ubranka dla Marysi już teraz czy będę czekać do momentu aż brzuchol będzie taaaaaki wielki i nie będę miała siły łazić po sklepach, co dla mnie jest bzdurą totalną. Już teraz jak gdziekolwiek jestem na zakupach to po 5 minutach jest mi tak gorąco i robi mi się słabo, że muszę wyjść ze sklepu... Na razie mam tylko jedną rzecz, takiego ślicznego pajacyka w różowo żółte paseczki :) kiedyś byłam w sklepie i nie mogłam oczu oderwać że musiałam go kupić :) wtedy nie wiedziałam jeszcze czy będzie chłopiec czy dziewczynka ale chyba musiałam już podświadomie wiedzieć, że ten różyk będzie dla Marysi odpowiedni :) Ej a pamiętacie w Tabaludze był ten bałwan Arktos, teraz po necie ciągle krąży jego tekst "Jakubie, zrób mi loda" :D nie lubiłam tego Arktosa... A ta mała z Muminków Keysy to byla Mała Mi :) ona była zajebista, tak śmigała jak mały samochodzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAsza MAMA się pojawiła! Coś się działo, że Cię tu nie było Kochana? Bo my już się martwiłyśmy o Ciebie... Już nawet myślałyśmy czasami, że jesteś już po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale fajnie;-) jak rozwarcie na 1palec to juz, juz:-D moje do nich wrocisz w przeciagu 2 dni:-D eh... Ja jeszcze przynajmniej 18tyg... A tu remont mieszkania i przeprowadzka i dzidzia juz na swoim bedzie:-D najblizsze miesiace latwe nie beda, tym bardziej, ze bede coraz wieksza:-D szybkiego rozwiazania zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale fajnie;-) jak rozwarcie na 1palec to juz, juz:-D moje do nich wrocisz w przeciagu 2 dni:-D eh... Ja jeszcze przynajmniej 18tyg... A tu remont mieszkania i przeprowadzka i dzidzia juz na swoim bedzie:-D najblizsze miesiace latwe nie beda, tym bardziej, ze bede coraz wieksza:-D szybkiego rozwiazania zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisalam orzeciez :P 9stycznia po wizycie dostalam skierowanie do szpitala z nadcisnieniem, ale dostalam leki i wszystko jest juz ok :) czekam na porod w domu, jak sie zacznie to szpital :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha smiac mi sie chce, bo pamietam zanim zaszlam w ciaze to 13 piatek i czarny kot byl mi obojetny( jednak zawsze mowilam czarny kot sxczescie przyniesc moze kiedy chcesz;), ale pod drabina nigdy, by mnie nie zmusil, a tu poczatek ciazy nie wiem 6-7 tyg sasiad cos tak naprawial w samych drzwiach i mial drabine po skosie. Mowi moglabys przejsc bo dopiero co wszedlem? I co przeszlam pod nia... Zyję:-D na podworku na calej szerokosci mam rozwieszone chyba z 10sznurow pod ktorymi codziennie przechodze, bo tamtedy jest szybciej;-) i na Sylwka tez poszlam do fryzjera sciac i farbnac bo szlismy na sale. Mysle, ze co jest nam pisane to sie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbialam muminki, a mala mi byla the best-ciara;-) smerfy, i te baje disney-a. Pamietam jak na ekrany weszy teletubisie, a moj brat akurat byl na ich fazie to myslalam ze jajo zniose... Power rengers czy jakos tak to sie pisze to odrazu przelaczalam.. Masakra.. Jednak te stare bajki mialy moc... Reksio, Krecik, Bolek i Lolek i takich dwoch.... Zwirek i Muchomorek... Fajne bajki... Kubus Puchatek starej wersji to bylo cos;-) nawet teraz bym poogladala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki
serdecznie gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom. tez niebawem bede mogla sie cieszyc naszym malenstwem. chcialam zapytac czy macie lub znacie jakies fajne, nietuzinkowe aforyzmy, cytaty czy wiersze, ktore mozna zalaczyc do zawiadomienia o narodzinach dziecka??? zycze wszystkim milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po badaniu.Lekarka twierdzi,że moje dziecko jest pełne temperamentu,bo ruszało się jak oszalałe :).Ale przynajmniej mialam na co popatrzeć :) Wszystkie wyniki są ok,więc nie mam się czym martwić.Kolejna wizyta 28,01 na prenatalne.a teraz będę cały dzień oglądać film z dzidzią w roli głównej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, nasza Mamusia wrócila, a my już siałyśmy panike:),wytrzymaj jeszcze troszke:) nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy --------------10---------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia----7----------? andziulka88---------------Ania-------------25--------łó dzkie---------------18---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie---------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------20---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------20---------- DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia---------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24---------Ok.K raków---------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie--------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno-------------35---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie-------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie-------36---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mama witamy spowrotem... e myslalm ze juz bezdiesz nam mowic jak bylo... ale jak jestes 37 tydz to juz tuz tuz, juz sie zbliza... ja w sob 36 tydz zaczynam i mnie to przeraza!!!!!! ,,jakubie zrob mi loda,, rozwalil mnie ten tekst. rzeczywiscie on ciagle tak mowil ale wtedy nikt nie myslal o 2 dnie tych slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wloskow nie scinam w ciazy ale tylko i wylacznie dlatego ze teraz najlepiej rosna i najlatwiej zapuscic i nie farbuje by takie naturalne szybko i zdrowo rosly a jak osiagne juz do polowy pleckow to wtedy walne sobie jakis kolorek. narazie nie bede ich meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu MAMA2013LUTY juz jedną nogą na porodowce :D :D fajnie! nie moge sie doczekac! ;) serio!! tak sobie robie zakupy przez ebay. przegladam moja historie zakupow i najpierw kupowalam rzeczy ciazowe, potem ubranka albo sprzet dla Ameli, potem rzeczy do szpitala, nastepnia mleko i butelki antykolkowe a teraz bielizne erotyczna haha jakby ktos mi sie wlamal na konto to wstyd az... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam ścinam włosy i farbuje i bez przesady z tymi przesądami a włosy i tak mi w ciąży wypadają a podobno miały nie wypadać ... ehhh mi i tak dość szybko włosy rosną także nie ma różnicy czy w ciąży czy nie :) Monika super że wszystko ok :) Ty jesteś teraz w 10 tc to ja pamiętam leżałam w szpitalu w 10 tc i też miałam usg to się tak wierciło że lekarka zmierzyć nie mogła :p ale najważniejsze że wszystko w porządku i że zdrowo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez scinalam i farbowalam. pamietam jak dzis w 7 miesiacu poszlam do fryzjera zostawilam 75 zl za samo sciecie!! :[ pozdrawiam Bydgoszcz!! i wyszlam niezadowolona! wczesniej rozmawialyscie o stanikach. wiec ja dzis postanowilam poprzymierzac swoje stare staniki, ktore w ciazy niestety sie nie miescilam, zeby przestac juz nosic staniki dla matek karmiacych hyhy bo ameli ani jednego dnia nie karmilam :D no wiec przed mialam 34 DD, w ciazy rosly i do porodu mialam 36 F :O oglaszam wszem i wobec, iż zmiescilam cyce w 34 DD. nie wiem jaka numeracja jest w polsce. sorry, ale nie pamietam... kocham was :D Amelia 10.5 tyg ja -20kg i dalej sie odchudzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ścięłam włosy 3 tyg. temu a farbowałam 2 temu ;p Patrze też przez judasza :D jedynie korali nie nosze hehe :) Mama myślałam ze ty jak zawitasz do nas będziesz pomiędzy kompem a pampersem hehe a tu taki saprajs :) i lepiej niech się jeszcze pokisi w brzuchu dla zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na temat judasza i korali to nic nie slyszalam... He he moze lepiej nie wiedziec... Ja slyszalam tylko ze byly dwie sasiadki mniej wiecej w tym samym czasie w ciazy. Jedna kupowala wszystko od poczatku ciazy, druga dopiero na sam koniec. Ta pierwsza urodzila dziecko z ktorym jest wciaz nie tak... Nie wiem dokladnie co... A druga ma zdrowiutkie dzieciatko... Mnie sie wydaje ze to tylko zbieg okolicznosci, ale czasem lepiej chuchsc na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam.ja kupowalam wszystko od poczatku, patrzylam przez judasza, przechodzilam pod drabina, wozek kupilam w 8mym m-cu itd i Amela nie wydaje sie byc chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zamierzam zacząć kupować od 7 miesiąca, bo wczesniej i tak nie ma sensu w moim przypadku, bo planujemy przeprowadzkę, a tu gdzie wynajmujemy to jest troche za mało miejsca, wiec wózek,akcesoria, przewijak itd... zakupie pod koniec ciazy, bo jak pomysle o pakowaniu tego wszystkiego co uzbierałam przez 3 lata to juz mi zle;/ wciaz pamietam ostatnia przeprowadzke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj byłam w sklepie dla bobasów i szukałam zabawki, bądź czegoś interesującego dla 3-latka chrześniaka męża.... Wpadły mi w ręce body dla bobasków... Jakie śliczniuchne... Z Reksiem, Kotem Filemonem, Kubusiem Puchatkiem i wszystkimi tymi bajkami, o których rozmawialiśmy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Czytam Was od dawna ...właściwie chyba od poczatku ;) Chciałabym się dołaczyć ;) Byłam dziś na połówkowym USG , 20tc2dz , mam córeczkę :) Nie na 100% bo nożki krzyżowała, ale pani od usg mówiła,że nie widzi nic między nóżkami ;) Mieszkam w UK więc jest to moje ostatnie USG :( Chyba,że się wybiorę jeszcze do PL :) Czuję się ok, chodzę do pracy normalnie...chociaż zaczynają dokuczac mi biodra i plecy :) Mam nadzieję,że jakoś się wpasuję tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×