Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

do lekarza ide w czartek dzis odbieram wyniki wieczorem odnosnie enzymow... boje sie, nie chce isc do szpitala a tym bardziej juz rodzic... nie jestem gotowa. dzis bede torbe pakowac dla siebie i malucha... no mmnie wlasnie szczegolnie podeszwy dloni stop i ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy --------------11---------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia----7----------? andziulka88---------------Ania-------------25--------łó dzkie---------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie------------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------20---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------20---------- Szoszonowa -------------Magdalena-------27----------Anglia------------- ---20---------DZ DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------25--------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24---------Ok.Krak w---------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------świętokrz yskie------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie--------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno-------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie-------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie-------37---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa, wszystkiego najlepszego! :) Keysy, mam nadzieję, że to to samo co u Anetuchy, a nie ta nieszczęsna cholestaza :O (Nie)mądra, tak mi ostatnio działa internet, że nawet nie mogę poejrzeć tej stronki, grrrrrrrrr :( Spróbuję później, bo jestem ciekawa :) Dziewczyny, dobrze, że się trochę rozerwałyście :) Nie wkurzało Was, że wszyscy do okoła na rauszu a Wy trzeźwe? Nic mnie tak nie denerwuje jak pijani ludzie jak ja jestem trzeźwa :D Pytanie do mocno zaawansowanych dziewczyn (MAMA, Keysy, Anetucha): jak tam Wasze brzuchy? Nie bolą Was? Mój jest jakiś taki tkliwy, szczególnie w nocy jak się przewracam. I czasem robi się taki twardy, że zastanawiam się czy to tak mocno napięta macica czy czuję dziecko, które akurat tak się ułożyło i napiera na ściany brzucha :O Anetucha pamiętasz w ogóle jeszcze coś z tego okresu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fij mnie brzuch nie boli i jak wysadzi gdzies dupke to czuje takie napiecie... ale nie wiem czy to to co ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak chciala isc na jakas impreze... potanczyc... taka okazja moze sie juz tak szybko nie powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa wszystkiego najlepszego :) zdrówka,szczęścia i oczywiście szczęśliwego rozwiązania i nie bolesnego :D a my wczoraj byliśmy ze znajomymi na kolacji i tak się przejadłam że aż maleństwo się dziś rozleniwiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wcale nie dodaje wpisow a potem 50 na raz... ale to rzeczywiscie cos z netem bo jak tu na stacjonarnym mam kablowy to dosc ladnie chodzi ale na laptopie przez router czy modem to tragedia. godzine strone kafe wczytuje a bylo przeciez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy jak te wyniki będą złe to jedź do szpitala. Nigdy nie słyszałam o takiej chorobie ale skoro jest aż takie duże zagrożenie z nią związane to nie ma żartów. A Twojej siostrze co robili jak na to zachorowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera. wszystko mi sie skasowalo. napisalam mniej wiecej, ze brzuch robi sie twardy bo zamiast siedziec z dupskiem to pewnie chodzisz i sprzatasz albo zakupy. ja zauwazylam, ze po calym przelezanym dniu przez telewizorem brzuch byl miekki a po kazdym aktywnym byl twardy a na koniec nawet dretwial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a za czym tesknicie najbardziej co macie zabronione? :) ja tesknilam jak glupia za niebieskim plesniowym serem i jajecznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też brakuje serków pleśniowych albo tatara nie wspominając o sushi :) anetucha a dlaczego nie jadłaś jajecznicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra ja slyszalam wlasnie, ze dziecko jak sie mocno opatuli kocykiem to slodko spi, bo czuje sie bezpiecznie. Moja kuzynka nie miala takiej wprawy jak pielegniarki, wiec jej troche marudzila, ale jesli sa takie ubranka, ktore pomagaja to czemu nie;-) pytanie czy takie sa takze w Polsce:-P Andziulka ja wyrzutow sumienia nie mam ,bo moj maz od dawna wlacza mu muzyke prawie na full, wiec nasza pociecha jest przyzwyczajona do glosnej muzyki i bujania w jej rytm, czasem vhodze po pokoju i sie bujam na boki;-) Tak na dobra sprawe to do koncs nie ma nikt 100%pewnosci od kiedy slyszy, moze zdazylo juz sie przyzwyczaic do odglosow otoczenia. Tak samo jest z suszarka do wlosow czy np. Robotem kuchennym, ktorego wlaczam prawie codziennie, cierpie na poczatki anemii i rodzina mnie masakruje sokiem z burakow, a ten robot jest taki glosny i nigdy nie poczulam, aby sie wzdrygal. Fij to byla dosc kulturalna impreza, wiec tak zle nie bylo. Mimo wszystko wspolczulam kolezanka, ktore musialy sie uzerac ze swoimi partnerami o kolejny kieliszek. Moj ma taki hamulec jak ja, ze jak czuje, ze ma za duzo to robi wszystko, zeby zbic poziom alkoholu, wiec nie ma wtedy zmiloj sie nikt go nie namowi na kolejny i idziemy tanczyc. A w momencie jak ma faze to jest taki slodziak, a wene tworcza ma taka, ze ja czasem fruwam po parkiecie:-D Szoszonowa to jeszcze raz naj naj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 jajecznicy nie mozna, chyba, ze ja przypalisz a ja nie lubie takiej wiorowej;) moja jest jeszcze mokra a to grozi salmonella. ;) Chcialam was wszystkie pouczyc ;p zebyscie kupily mase podpasek nocnych. Ja po porodzie krwawilam 5 tyg 3 dni, potem 5 dni przerwy i okres przez tydzien. Dzis mam drugi okres juz 9 dzien... Ale podobno tym co uda sie karmic piersia zaniknie nawet na pol roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez:'( nie wyskakuja... Wczoraj tez bylam chyba do 1:00 i nie dostalam, zadnego posta... A dzis wczodze juz 100str i wiecej juz nic... Zero nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zaraz spalona po prostu dobrze ścięta musi być ta jajecznica :) ja tam jadłam a do tego ser żółty to nie jest taka sucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to co jajecznicy nie wolno? :-O Kurcze nie wiedzialam, musze wyeliminowac,a moj taaaka dobra robi, to ze plesniowych nie, to tez sie przypadkiem dowiedzialam. Ja wiem ze powinno sie zminimalizowac spozywanie serow zoltych ze wzgledow na skoncentrowanie skladnikow. A czego jeszcze nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny poradzcie mi cos ;/ tak mnie bola plecy na samy, dole ze chodzic nie moge :(. Macie jakies sprawdzone sposoby na bol plecow? bo ja sie chyba wykoncze. Mam jeszcze jedno pytanie czy jak czuje ze bierze mnie przeziebienie to powinnam robic badania (krew,mocz) czy lepiej poczekac? Mooniaaa86 widzialam ze pisalas o przewijakach wielofunkcyjnych. ja wlasnie taki zakupilam. Jak narazie wyglada to niezle zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Ale napewno zajmuje wiecej miejsca niz bys miala osobno wanienke i przewijak np taki nakladany na lozeczeczko. Bo ten przewijak musisz sobie postawic w jednym konkretnym miejscu a wiadomo jak wszystko jest osobno to zawsze gdzies mozna schowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy --------------11---------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia----7----------? andziulka88---------------Ania-------------25--------łó dzkie---------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie------------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------20---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie--------20---------- Szoszonowa -------------Magdalena-------27----------Anglia------------- ---20---------DZ DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------27--------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24---------Ok.Kr ak w---------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krz yskie------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie--------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno-------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie-------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie-------37---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Cześć dziewczyny. :) Nazywam się Aneta, mieszkam w Białymstoku i jestem w 26 tygodniu pierwszej ciąży. ;) (dane do tabelki ;p) Oznacza to dokładnie, że tydzień po ślubie, organizmy mój i męża postanowiły, że właśnie TERAZ jest najlepszy moment na dopełnienie ślubu i poczęcie nowego życia. ;p Kiedy miesiąc po ślubie spóźniał mi się okres byłam mega zdziwiona opcją, że tak szybko zaszłam w ciążę (co trzyma mnie do dzisiaj zresztą ;D). Raczej nasłuchałam się o długich (pół rocznych do dwuletnich) staraniach o dziecko. A tu proszę. (Nie wspominając o moich rodzicach i siostrze, którzy po prostu zwariowali z radości) 26 tydzień, czyli przez cały dzień czuje regularne delikatne ruchy mojej małej. Najbardziej uaktywnia się tuż przed snem co sprawia, że zamiast słodko spać leżę i cieszę się jak głupia do 1 czy 2 w nocy. ;p Jeśli wszystko dobrze pójdzie, będę pracowała do końca stycznia w potem przejdę na zwolnienie, bo już mi się trochę ciężko zaczyna robić w pracy. Brzuszek już mi wystaje, ale ogólnie nie jest jeszcze jakoś strasznie słoniowato. :) Wasze forum znalazłam dziś przypadkiem, kiedy to mój gin na poprzedniej wizycie zalecił mi rutynowe badania - m.in. glukozę. 2h czekania po wypiciu okropnego płynu, bez możliwości jedzenia, picia i RUSZANIA SIĘ! Czyli przez 2h nudziłam się, czytałam książkę, nudziłam się, surfowałam po necie (i znów dla odmiany) nudziłam się i przypadkiem znalazłam ten wątek. :) Jeżeli nie macie nic przeciwko, chętnie się dołączę i skorzystam z Waszej wiedzy, ew. jeśli będę mogła sama też się chętnie swoją podzielę. ;p (Największą mam na polu "mąż - żona", bo mój się niestety zalicza do tych mało zainteresowanych okazywaniem radości z ciąży (choć wierzę, że się cieszy - tylko widzą to wszyscy poza mną ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a andziulka super że Twoje maleństwo już się rusza teraz będą pewnie przerwy nawet kilku dniowe tak jak u mnie na początku ruszało się dwa dni później przerwa kilka dni a teraz już codziennie daje o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej chorobie tez nie slyszalam, dobrze ze wspominacie o takich rzeczach... W ogole nie mialam o tym pojecia... Keysy bardzo wspolczuje i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yadaeth, witamy w zespole:-) Ja rowniez myslalam, ze nam pojdzie gorzej, a planowalismy dzidzie jak dostane umowe na stale, takie zabezpieczenie... Miala sie zaczac od pazdziernika, wiec pomyslalam, ze moja babcia starala sie 5lat, mama tez miala lekki problem to jak zaczniemy sie starac poczatek sierpnia to akurat kolo listopada albo w styczniu nam sie uda... A tu taka niespodzianka w sierpniu juz bylam gotowa:-P Takie nas szczescie dopadlo:-) Zyczymy innym para rowniez ekspresowe poczecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturystko Tak wlasnie myslalam, ze bedzie bardziej ekonomicznie... Widze ze szybciej zaczniesz go uzywac to daj znac czy warto kupic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij już się przyzwyczaiłam, że gdzie nie pójdziemy to ja abstynent a wsio wokół na bani :D trochę mnie to wkurzało, ale przecież wiem, że to dla dobra Maluszka :) i przynajmniej na drugi dzień nie umieram :D bo mąż to caluteńki dzień wracał do żywych :D Anetucha ja nie tęsknię za niczym w sumie bo jem to co jadłam, nic szczególnie nie zmieniłam w swoim jadłospisie :) jajecznicę jem, ale ja lubię taką suchą na wiór więc luz :) a serów pleśniowych nie lubię, tak jak sushi czy tatara, bleeeee :/ i nie mam dlatego problemu :) ale wiecie co, nie należy przesadzać z tymi zakazami bo nikomu jeszcze kawałeczek sera pleśniowego od czasu do czasu nie zaszkodził, po prostu nie wolno jeść za dużo, ale ja którąś najdzie ochota to nic się wielkiego nie stanie. No z sushi czy tatarem to wiadomo, zrezygnować, bo to jednak surowe mięso. A kto Wam mówił że żółtego sera nie wolno? Kurcze, ja właśnie teraz jem i to sporo, przeważnie to kanapki na śniadanie z żółtym, ale dość często, naprawdę. Monia, no miejmy nadzieję, że te nasze dzieciaki nie są aż tak strachliwe i w sobotę było im miło :) a moja może akurat się rozruszała po tej imprezie i teraz wiem, że w brzuszku jest :D Hinskiturysta z tymi badaniami to lepiej poczekaj, bo na pewno wyniki będą zafałszowane, będziesz miała podwyższony poziom leukocytów i w ogóle, nie ma sensu, lepiej poczekać te kilka dni. a z tymi bólami pleców to nie poradzę, bo nie mam ich jeszcze więc się nie wypowiem :P Witaj Yadaeth :) nam też się szybciutko udało, wszyscy tak liczą i liczą kiedy w ciążę zaszłam i takie oczy :D wy to chyba przed ślubem musieliście coś kombinować już :D ale Marysia poczęła się już na pewno po ślubie i my to dobrze wiemy :) ślub braliśmy 8.09 a o ciąży dowiedziałam się 15.10 w dniu spodziewanej @ :) na początku w ogóle nie mogłam uwierzyć bo właśnie teraz często spotyka się z problemami przy zajściu w ciążę, ale jak już to do mnie doszło to się bardzo cieszyłam :) mąż też jest mega zadowolony :) Andziulka, będę ją teraz pilnie obserwować :) zobaczymy czy nadal będzie leniwiec i nieczęsto będzie o sobie dawać znać, a może akurat się trochę rozbryka :) a niech sobie bryka :) Miej my nadzieję, że z naszą Keysy wszystko będzie dobrze, trzymaj się tam bidulko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij już się przyzwyczaiłam, że gdzie nie pójdziemy to ja abstynent a wsio wokół na bani :D trochę mnie to wkurzało, ale przecież wiem, że to dla dobra Maluszka :) i przynajmniej na drugi dzień nie umieram :D bo mąż to caluteńki dzień wracał do żywych :D Anetucha ja nie tęsknię za niczym w sumie bo jem to co jadłam, nic szczególnie nie zmieniłam w swoim jadłospisie :) jajecznicę jem, ale ja lubię taką suchą na wiór więc luz :) a serów pleśniowych nie lubię, tak jak sushi czy tatara, bleeeee :/ i nie mam dlatego problemu :) ale wiecie co, nie należy przesadzać z tymi zakazami bo nikomu jeszcze kawałeczek sera pleśniowego od czasu do czasu nie zaszkodził, po prostu nie wolno jeść za dużo, ale ja którąś najdzie ochota to nic się wielkiego nie stanie. No z sushi czy tatarem to wiadomo, zrezygnować, bo to jednak surowe mięso. A kto Wam mówił że żółtego sera nie wolno? Kurcze, ja właśnie teraz jem i to sporo, przeważnie to kanapki na śniadanie z żółtym, ale dość często, naprawdę. Monia, no miejmy nadzieję, że te nasze dzieciaki nie są aż tak strachliwe i w sobotę było im miło :) a moja może akurat się rozruszała po tej imprezie i teraz wiem, że w brzuszku jest :D Hinskiturysta z tymi badaniami to lepiej poczekaj, bo na pewno wyniki będą zafałszowane, będziesz miała podwyższony poziom leukocytów i w ogóle, nie ma sensu, lepiej poczekać te kilka dni. a z tymi bólami pleców to nie poradzę, bo nie mam ich jeszcze więc się nie wypowiem :P Witaj Yadaeth :) nam też się szybciutko udało, wszyscy tak liczą i liczą kiedy w ciążę zaszłam i takie oczy :D wy to chyba przed ślubem musieliście coś kombinować już :D ale Marysia poczęła się już na pewno po ślubie i my to dobrze wiemy :) ślub braliśmy 8.09 a o ciąży dowiedziałam się 15.10 w dniu spodziewanej @ :) na początku w ogóle nie mogłam uwierzyć bo właśnie teraz często spotyka się z problemami przy zajściu w ciążę, ale jak już to do mnie doszło to się bardzo cieszyłam :) mąż też jest mega zadowolony :) Andziulka, będę ją teraz pilnie obserwować :) zobaczymy czy nadal będzie leniwiec i nieczęsto będzie o sobie dawać znać, a może akurat się trochę rozbryka :) a niech sobie bryka :) Miej my nadzieję, że z naszą Keysy wszystko będzie dobrze, trzymaj się tam bidulko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy --------------11---------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia----7----------? andziulka88---------------Ania-------------25--------łó dzkie---------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------18-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie------------------19---------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie---------------20---------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27----------Anglia------------- ---20---------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielkopolskie--------21----------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia----------------22---------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------27--------CH Allegrowiczka1987------Iwona-------------24---------Ok.Kr ak w---------26---------DZ XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krz yskie------31---------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie--------------33---------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno-------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie-------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie-------37---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia----------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×