Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

:D jeszcze jedno. Nie wiem jak mocno Cie boli, bo ja bylam 4 tyg na antybiotykach i przeciwbolowych co 3h inaczej na dupie siedziec nie moglam, a i z tabletkami czulam lekki bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babską żółtką pojechał? :-P he he Fij to jest jak z słoikiem dżemu. Oblizana łyżka dwa razy nie wyciagasz zawartości, tak samo ja osobiście potrzebuję łyżki i noża do posmarowania nalesnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawilam magnez. pomylam okna wczoraj i myslicie ze choc przez chwile brzusio zabolal? zebym miala choc najmniejszy skurcz? nic. jutro zaczynam 41 tydz.ile tego czopu powinno byc? bo mi jeszcze troche w nocy wylecialo i rano wiec juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy jak czop odchodzi to juz niedlugo. :) doczekasz sie. nie jest powiedziane ile czasu po odejsciu czopa, to najgorsze... nic nie jest wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he... Co twoje to i moje, a co moje to nie ruszaj :-D Jest się do czego przytulić, zawsze ciepło ;-) Przystojak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam teraz nawet braxtona ani nic, zadnych boli krzyza. obawiam sie ze jaktak sie nabralam tego magnezu od 20 tyg to teraz macica moze miec problem z czynnosciami skurczowymi... nie wiem czy dobrze mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy a lekarze nie kazali Ci się stawić w szpitalu w terminie porodu? na kiedy Ty wogule miałaś termin? Podesłałam fotkę na maila :) Cały czas siedzi mi w głowie Andziulka88 tak jest mi przykro kurcze to niesprawiedliwe że jak ktoś chce i cieszy się z ciąży to ją traci a tacy co ruchają się w jakiś patologicznych rodzinach gdzie nie stać ich na dziecko ani nie dadzą mu żadnej miłości to kurwa mają dzieci od huja i im je zabierają albo je sami zabijają no normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam jeden na dzis a drugi na wtorek i we wtorekjade ale tylko na ktg... pierwsze zreszta. martwi mnie to troche bo moja szyjka ostatnio gin widziala 7 lutego a myslalam ze na koniec to powinno sie byc pod intensywna opieka.... a usg mialam ostatnio w 31 tyg wiec nawet nie wiem czy lozysko jest wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keysy nie daj im przetrzymac cie dluzej jak tydzien po pierwszym terminie. w anglii tak robia i wody zielone zdarzaja sie czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest najgorsze dla nich to rutyna, a dla nas sprawa życia lub śmierci. Koleżanka po koniec ciąży tak miesiąc przed to co tydzień musiała latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fijfijfijuu no boje sie cokolwiek jesc, no ale cos trzeba, kakao pije co 2 dni - 1 kubek, mleko codziennie, a co do czekolady to tylko gorzka, kompletnie nie wiem co jesc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra ,moja mała nie jest aż tak silna jeszcze ;) Chociaż kopniaki są co raz silniejsze, ale cały czas tylko na dole brzucha. Najczęściej wieczorem. Mooonia86 nie tylko Ty tak masz z facetem i brzuchem ... Mój też nie lata za mną i nie pieści go , nie rozmawia z Nim ...czasem w nocy sam z siebie go pomasuje (chyba przez sen :D) a tak to namawiam Go i wtedy własnie tez, Maja jak na złość siedzi cicho :P :] Chociaż wczoraj A. pierwszy raz poczuł pod swoją dłonią kopniaka , a raczej jak to ujął " coś się przewala w brzuchu" :D Mi chyba mój tłuszcz na bebzunie izoluje kopniaki:D Ej Monia! Ale u mnie te remont...więc to wszystko pewnie dlatego :P My się przeprowadzamy w piątek:] Jutro już zwozimy część rzeczy ;) Myślę teraz nad kolorem jednej ściany w salonie ... I będzie ready ;) Myślę nad kumpnem tego rogala ale własnie chyba on się przydaje jak już bęben jest wieeeeelki :] Moonia86 z jakiej strony masz suwaczek? Sprawdzę jak tam mi wyliczy tygodnie bo na każdej stronie jest inaczej;) Fijifii... jak w ogóle z takim maluchem ? Masz czas dla siebie ?:) Jak nocki przebiegają ?:) andziulka007 ładny, spory brzuchalek :) Anetucha fajna dupa z Ciebie :D Twój luby też niczego sobie :D Ładnie się prezentujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Szoszonowa ;) monia zmus go, zeby dotykal, wmasowywal oliwke czy czego tam uzywasz. Moj tez sie bal na poczatku. Pozniej smarowal, przytulal sie nawet, nasluchiwal cieszyl sie jak dostal kopa w ucho itd. Tez lazilam za nim i mowilam ktory tydzien :D odechcialo mu sie seksu jak mała zaczela kopac tak, ze bylo czuc, ze to noga. No cholera... obudzila sie wlasnie a na fajke sie wybieralam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa ja mam taki remont, że nie wiem czy się w kwietniu wprowadze. Suwaczek ściągnęła od (nie)mądrej chyba. Jest na stronie zapytajpolona.pl Resztę suwaczkow posciagalam od kafeterianek z innych forum, które mi się podobały. Wszystkie liczą tak samo. Nawet haczewski. Z tym, że datę porodu podaje z OM. Jak podałam z usg to byłam dwa tyg do przodu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie Szoszonowa przypomnialas mi bajke o 3 swinkach... co noc! do brzucha... w 9 miesiacu dostawalam drgawek na same haslo 3 swinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetucha wcześniej zanim nie był tak zalatany to częściej go dotykał, sam z siebie masowal. Czasem pytam, czy mam sama się posmarować czy on to zrobi. To chętnie robi, tylko teraz jak widuje się trzy dni w tyg, bo mieszka na tym remontowanym to jakby emocje mu opadły. Wydaje mi się, że przeliczył siły na zamiary. Uważał, że sobie sam poradzi, że kumpel mu pomoże. A kumpel raz na 4 dni nos wetknie z zapytaniem jak tam i tyle. W sumie się nie dziwię, że się od nas odsunął, bo chciał generalny remont od podstaw, z przesuwaniem ścianki zrobić w max 2 miesiące, żeby jak dzidzia będzie... A tu roboty coraz więcej. Czas goni. Dzidzia już za 3 miechy a on nawet nie w połowie. Stres go zżera tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaa86 ja jestem i sobie was poczytuje czasami,ale pisac to już raczej nie będę.Nie chcę się teraz zrobic na panią obrażalską czy cos w tym stylu,ale jak któraś z was wysłała zdjęcia na maila to ze wsząd byly ochy i achy,tylko jakoś jak ja wysłałam to nawet słowa krytyki nie było.A jak się pewnie domyślasz to nie ma chyba nic gorszego jak ignorancja.ale i tak lubię do was zaglądać i wiedziec co u której slychać. Andziulka88 bardzo mi przykro z powodu twojej straty.3 maj się... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mi na wszystkich innych i na zapytajpolozna.pl wychodzi 26 a na haczewski 25 :D Mi sie termin OM zgadza z USG:) Mooonia86 u Nas malowanie ścian, wymiana prysznica, zlewów, nowe dywany, likwidacja kominka... Na pewno mniej inwazyjnie niż u Was ... Pewnie stąd te stresy i mniej zainteresowania brzuszkiem, don't worry :) Ja chyba mojego dziś też zagonię do masowania brzucha oliwką!!! Chociaż on nie znosi czuć na rękach wszelkich balsamów i kremów i oliwek...trudno :D Bajka o 3 świnkach , LOL :D Nie pal Anetucha!!! Bleee.... Monikaw29 ... miałam to samo ;) Też postanowiłam,że spadam bo czułam się ignorowana :P Tu tak jest, dopóki nie zaczniesz pisać regularnie to niestety ciężko zauwazyć osobę.... Poza tym szczerze mówiąc ja nawet nie zauwazyłam,że wysłałaś fotkę...Pisałaś o tym na forum ? Trzeba trabić : wysłałam fotę! Ja myślałam,że jest jedna Monika na forum ... Aaaa! Weszłam wlasnie z ciekowości na pocztę i ja naprawdę nie widziałam Twoich fotek wcześniej :/ Musiały umknąć...Zazdroszczę figury w ciąży :P I ładny tattoo :) Rozciąga się wraz ze wzrostem bebzunka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jedyny monika masz 29 lat a zachowujesz sie jak dzieci w przedszkolu. Nikt nie wiedzial, ze trzeba cie glaskac. Monia nie dosc, ze nie poszlam zapalic to jeszcze biegalam bo mala kupy nie robila od 2 dni i zaparcia ja dopadly. teraz pije mleko z koprem wloskim, ale pewnie jak skonczy to znowu bedzie pisk... wlozylam jej nawet czopek glicerynowy na 10 sek bo znalazlam taka porade w necie ale jak naraxie zero efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, jednak na zapytajpolozna.pl pokazuje 25 tydz i 4 dzien :] Bo tu sie podaje date porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha jak się Chrisowi podobało w Zakopcu ? :) faaaajne zdjęcia, przed ciążą to ty talie osy miałas :) Co do stawiania dzieci w pionie to tylko do 3 m-ca się podobno tego nie robi, ale jak nie zrobi się wcześniej to nie odbiję wiec takie gadanie średniowiecznie tak jak i smarowanie mydłem kręgosłupa dla wzmocnienia, jak sole potasowe czy gliceryna wpływają na twardość kręgosłupa to nie wapno :o Keysy jak cierpisz na nadmiar magnezu to polecam duzo słodkiego w mig się pozbędziesz ;) słodycze wybierają magnez ;) MAMA podczas karmienia nie ma zbyt dużego wyboru jedzenia ale kurczaki gotowane i indyk, albo duszone(ogólnie każde duszone tylko mięso jest) to samo warzywa -unikać tych wzdymających - żadne brokuły czy kalafiory i kapusta jedynie słynna marchewa :D buraki też można. Z tym mlekiem to jakieś oklepane to i chyba zależy od predyspozycji dziecka. Kuzynka hektolitrami piła mleko i ser jadła w drugiej ciąży i małej nic nie jest a w pierwszej dietę musiała mieć bo młody miał nietolerancje laktozy. Boje się żeby mój po mnie skazy białkowej nie odziedziczył bo się chyba pochlastam :o Szoszonowa mój najsilniejszy jest właśnie o 4.00 ! dzisiaj to przeszedł samego siebie a teraz śpi :o Tak jak pisała moonia obżarłam się owocami na noc aż pękałam może faktycznie po tym...Wam brzuchy nie podskakują jak dziecie kopie ? :o macie tylko wyczuwalne pod skórą kopniaki ? :O Ja nie muszę kłaść ręki na brzuchu tylko odsłaniam go i patrze gdzie w którym miejscu się kotłuje :P Może filmik mi się uda nagrać. Ja mam suwaczek z suwaczki.com bo tam jest opcja wybrania sobie czy się chce zwykły czy ten z opisem jak dziecko wygląda w danym tc. Co do andziulki88 też cały czas o niej myślę, II trymestr miał być taki bezpieczny i co ....? MonikaW czy Tobie hormony ciążowe buzują ?:P Co miałyśmy napisać ?,że nam dech zaparło jak Cię zobaczyłyśmy :> ? I nie powiem ale za dużo tego było na jeden dzień :P a swoją drogą ten ciemny kolor włosów to aktualny ? Cholera miałam wyjść po mleko i inne pierdoły ale tak pizga,że nie jestem w stanie się przemóc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fot nie widzialam do dzis bo mi sie otwierac nie chce, musza byc duze. szoszonowa dobrze znasz angielski?? uzywasz jakis dobrych translatorow? ja najlepsze co mam to diki.pl a pytam bo wlasnie sprawdzalam jak jest "wpedzic kogos do grobu" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemadra teraz to te jeansy zatrzymuja mi sie w kolanach a kurtka w polowie cycow sie konczy :D mam nadzieje, ze jeszcze troche i wroce do figury. pada u ciebie snieg?? u mnie zaczyna :/ Chris kocha Polske i polakow. Najchetniej by sie tam przeprowadzil, ale ja nie zamierzam tam wracac juz nigdy. Mieszkal 3 lata temu w Szczecinie przez 3 miesiace. Prace zalatwila mu jego owczesna dziewczyna, ktora po 3 miechach i 2 latach razem stwierdzila, ze rujnuje jej kariere bo byl w firmie lepszy niz ona ze wzgledu na zajomosci angielskie ;) tak sie rozpadl ich zwiazek a biedak musial wrocic na stare smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi sie otwierac nie chce" zabrzmialo jak lenistwo a chodzilo mi o to, ze nie chcą mi sie otwierac bo sa za duze. musialabym sciagac na kompa. odkad ktos zaproponowal zmniejszanie w paincie to wszystkie sie otwieraja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pada śnieg na szczęście i mam cichą nadzieję,że go nie zobaczę do grudnia :P aczkolwiek coś mi pokazuje dodatek do mozilli że śnieg z deszczem będzie jutro :o Wczoraj wieczorem pojechaliśmy na centrum wymienić czapeczki w H&M ubrałam się na sybir i żałowałam że rajstop nie założyłam ! tak zimno było, stoję w kolejce a przed nami polka ubrana w cienkie leginsy jeansowe do tego nie jakieś skarpety czy coś ale te cienkie skarpetki jak pończoszki czy jak się to tam zwie, do tego kurteczka taka jaką ja mam na późną wiosnę i uwaga BIAŁE LETNIE cichobiegi :P zimno mi się zrobiło jak to zobaczyłam - na dworze były tylko 2 stopnie Oooo to grubcia się rozrobiłaś :P ale nie martw się będę trzyma kciuku za skuteczne odchudzanie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja kiedyś miałam, że przez cały dzień dziewczyny piszą, a jak wskakiwalam to momentalnie echo :-D a to był prostu zbieg okoliczności :-D (Nie)mądra mi też lata brzuszek na wszystkie strony, ale mnie to nie boli. Tylko mam takie mocne gilgotki i czasem się wzdrygam jak mi wierci :-D wczoraj zrobił mi na dobranoc bhghbrrrr.... Jak konik który parska albo.... Puścił dwa bąki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×