Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

HAHAHAHA :D Dziewczyny nie śmiejcie się bo kanapki to tez przygotowywałam, ze względu na to ze podróż to nie tylko 2h samolotem ale 2h odprawa, 2h lot, 1h odbiór bagażu, 2h powrót pociągiem z lotniska do miejsca przeznaczenia:D:D:D:D:D:D co daje w sumie 7h podróży... Kocham tamtejszą kolej, rewelacja i żałuje, że tutaj takiej nie ma;( Ale rzeczywiście się zgadzam, z tym, że Polacy na lotnisku zachowują się jak taka hołota, która pierwszy raz na oczy widzi i szybko, żeby zdążyć, żeby być pierwszym itd. A jak samolot już kołuje na płycie to już pospolite ruszenie, bo to ubrać, bagaż no i wyjść trzeba:D na ogół wychodziłam ostatnia, żeby mnie nie staranowali...:D Homoseksualny dupek, żal im żyć ściska, że takiego "bachorka" zaadoptować nie mogą :P (Nie)Mądra nie łam się przecież już bliżej niż dalej!! Na bank będzię wszystko dobrze!! MUSI BYĆ!!! KEYSY GŁOWA DO GÓRY... TO NA PEWNO WYGŁUPY... NIE MA INNEJ OPCJI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetucha jak lecisz z Amelą to nie musisz wykupywać pierwszeństwa bo Ci się należy nawet na stronie wizzair czy ryanair jest napisane :) Mnie kiedyś laska z 3-latką się wepchała nawet do odprawy bagażu bo ona ma pierwszeństwo - ok ale na wejście na pokład a nie do odprawy :P wkurzyłam się bo ani słowa "przepraszam mam pierwszeństwo, ani czy przepuści mnie pani bo dziecko...- nic-jej się należy!" Jak będę we wrześniu z młodym lecieć to lecę British Airways z niemowlakiem nie polecę tanimi liniami chociażby skały srały i mimo free pierwszeństwa. Sama jak latam to zawsze kupuje i teraz też wykupie dla świętego spokoju. Carolajna poniekąd jakby prowokacja no ale różnie bywa wystarczy spojrzeć na tych ludzi w samolocie...ale dwa posty niżej fajnie mu koleś odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ;] jak bylam w ciazy to tylko kobieta mi raz!!! wniosla 10 kg walizke do samolodu. cala podroz w te i na zad nosila ja sama po tych schodach plus musialam ja wrzucic do schowka nad glowa ;] a zeby mnie ktos przepuscil, co bym mogla wysiasc ;) tym razem lece z dzieckiem, jesli ktos ja obrazi albo bedzie mial problem, to jestem wiecej niz pewna, ze pogryze. kiedys lecialam z babka i jej dzieckiem (na oko 6 lat) to wyobrazcie sobie, ze mały chcial cos jej zapytac i mowila mamo... a ona w tym momencie szczypala go za policzki albo uda! wrednie go szczypala a mały nie plakal tylko masowal sobie uda albo policzek i mowil: mamo to boli... i tylko siostra mnie powstrzymala, zebym jej w ryj nie wywinela, chociaz swoje powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale tu nie chodzi o zło robienia kanapek tylko o sam fakt, ze po wystartowaniu, gdy tylko kontrolka zapiecia pasow zgaśnie, polowa pasazerow wstaje do torby po kanapki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi sie podoba w Polakach? Ze kochaja swoj kraj i bronia go na kazdym kroku. To chyba nam zostalo po rozbiorach i wojnach. W kazdym razie to my ustalamy niektore zasady, nie politycy. Porownajcie anglie z Polską. Tutaj ciapaci i murzyni rzadza, bo angole dali sobie w kasze dmuchac i nie umieli sobie poradzic. Wyobrazacie sobie protesty mululmanow w Polsce? Wrociliby do kraju z obitymi mordami i wiecej sie nie pokazali. Turcja ma wejsc do Unii w 2015. Oczywistym jest, ze nie wejda, ale jesli w przyszlosci im sie uda to gdzie pojada? Do Anglii. W Polsce może nieliczni beda probowac, ale jestem pewna, ze dlugo nie wytrzymaja. Gdy bylam na studiach i przyjechali turcy na wymiane z Erasmusa to codziennie chodzili z siniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :P od 3 dni probuje was nadrobic ale niestety nie dalo sie :P tak nadajecie :P Wiem tylko ze nasza MAMALUTY URODZILAAA!!! :D GRATULUJE KOCHANA :) Duzo cierpliwosci i zdrowia dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje bo ktos skopiowal zla tabelke i zas mialam 26 tc Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------20---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------? agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina--------28-------- mazowieckie-----------40---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta----------24----------Kent , Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie------------------Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Keysy pisz co i jak u Ciebie. Jakoś tak cały czas o Tobie myślę przez tą sytuację. :( Dziewuchy ja byłam u rodzinnego dzisiaj (na 11.45 miałam wizytę, weszłam o 13) i dostałam z przepukliną skierowanie na chirurgię. Po prostu aż się boję zajść i zapytać (na szczęście blisko domu) na kiedy będę miała zarezerwowana kolejkę. ;/ Moja siostra pracowała swego czasu w biurze turystycznym i swego czasu powiedziała mi, że kobiety po którymś tam miesiącu ciąży w ogóle nie mogą latać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe znów muszę synka dopisać :) Nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 ----- Utrecht,Holandia-----7-----------? Carolajna87---------------Karolina---------25-------Gdań sk-----------------8------------? monikaw29---------------Monika----------29-------Niemcy ----------------13-----------? andziulka88--------------Ania--------------25-------łód zkie-----------------20---------DZ andziulka007------------Angelika---------26--------łód zkie----------------21----------CH agunia1987--------------Agnieszka-------25--------łódzk ie---------------- 21---------D (nie)mądra--------------Agata------------ 29--------śląskie------------------22---------Leon Mooniaaa86--------------Monika---------27--------wielko pol skie--------23-------Norbert DarCiiaaa-----------------Daria------------19--------Gdy nia-----------------22---------DZ Szoszonowa ------------Magdalena------27--------Anglia--------------- ---23---------DZ _majóweczkA_----------Ania-------------22-------wiel kopolskie---------25----------DZ Allegrowiczka1987------Iwona-----------24--------Ok.Kr akowa----------29----------DZ HinskiTurysta------------Ewa-------------20--------lubu skie---------------30---------CH Yadaeth------------------Aneta-----------25---------Biał ystok--------------28-------Gośka Marysia2013-------------Marysia---------28---------łódz kie-----------------37---------DZ keysy2121---------------Kasia------------21---------Mogil no-----------------38----------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina--------28-------- mazowieckie-----------40---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta----------24----------Kent , Anglia-------------------Amelia MAMA2013LUTY----------Karolina---------23---------podkarp ackie------------------Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneto ja wiem ze po 36 tyg mozna leciec tylko z lekarzem. po 28tyg z zaswiadczeniem, a przed lataj sobie ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem w 15 tyg ciazy ciaza rozwija sie prawidlowo, bedea u pani doktor zapomnialam zadac jej pytania czy moge uprawiac sex. Ostatnio mam ogromna ochote na sex. mam takie pytanie czy w 15tyg ciazy mozna wkladac sobie cos miedzy nogi i inicjowac stosunek oczywiscie z dojsciem(orgazm). Czy zagrazam wtedy dziecku? pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia jeżeli ciąża jest nie zagrożona,nie masz plamień i wszystko jest ok to jak najbardziej możesz się bzykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spadam do domku :) Czekać na mojego lubego, więc pewnie w weekend będę mniej aktywna ;) Keysy trzymam kciuki, zeby było ok. Jakby co to życze Wam udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spokojnie kasiu jak nic Ci nie dolega to możesz uprawiać sex jak by coś było nie tak to lekarz by Ci powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazacie ze gdyby bylo cos nie tak to sam by mi to powiedzial bez mojego zzapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra byłam na mailu ale masz malutki ten brzuszek :) śliczny :) wysoka chyba jesteś no nie? czy mi się tylko wydaje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny mam takie pytanie : Moja siostra od ponad tyg ma rozwarcie 2.5 cm i byla wczoraj na ktg i podczas badania wyszlo ze ma skurcze co 8minut, mowi ze ich nie czuje tylko kregoslup ja boli. Lekarz puscil ja do domu, mi sie wydaje to troche dziwne co o tym mysliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i musze sie pochwalic :) mamy juz ustalona date slubu na 24 sierpien :) podajcie mi tego email dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu, jak nie plamisz, lekarz powiedział,że wszystko się rozwija dobrze to sex jest nawet wskazany :) andziulka skoro 167cm to znaczy być wysokim to taaaaaaak jestem hehe :P Hinski turysta- jak najbardziej możliwe, te bóle w okolicy pleców pochodzą od więzadeł krzyżowo-macicznych, które pracują podczas skurczów macicy,ona ma skurcze ale czuje je w plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie(madra) tak mi sie wlasnie wydaje i troche to dla mnie dziwne ze lekarz kazal jej isc do domu. dziekuje za email, poprosze o wzrotnego z haslem poogladam sobie fotki waasze a pozniej jakies swoje podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)mądra aaaa to w takim razie ja jestem też wysoka hehe mam cm mniej od Ciebie :p ale na zdjęciu tak wyglądasz właśnie ale może dlatego że jesteś szczuplutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turystko, nie mam pojęcia w którym tc jest ? andziulka to my wielgaśne jesteśmy :P ale Mooni nie pobijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie z innej beczki
Witajcie przyszle i juz mamuski! poczytuje was raz poraz jak mam czas. Tez jestem w ciazy, w 22 tyg. WIdzialam zue kilka dziewczyn jest w przyblizonym etapie ciazy. Zwracam sie do was za zapytaniem o wasze dodatkowe kilogramy. Ile przytylyscie do tej pory? Ja mam jakies 4,5-5kg na plusie. Bede miala chlopca. WIec weglug waszej tabelki w tym roku dominuja chlopcy ;-) Fajnie gdybyscie odpisaly :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×