Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

Keysy nie daj się!!!! :-P:-P:-P to Twój bobas, Twój problem, Twój pomyśl na życie!!! Niech no tylko ktoś się wtryni nie proszony, ojjj grozę widzę :-P:-P:-P X Szoszonowa cóż za komplement :-P:-P:-P:-P ah oh dziękuje Ci bardzo :-D:-D:-D tylko patrz jak w pióra obrosne i będzie pierzasty sumo z ślimakiem w tle.... :-P:-P Mmmnnnieszka mi się wyyyśmieeeenicie ;-) w kurzu, hałasie i bez dostępu do prysznica :-P Aleeee jak już będzie tak pięknie jak to sobie wymarzyłam to będzie mieszkać mi się cudnie... Pomijając fakt, że chciałam w większym mieście a wylądowałam na wsi :-P:-P:-P i martwi mnie to że mały się wzdryga pomimo opatulonego brzucha, bo Marcin ryje sprzętem w ścianie i jest huk a drzwi brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka007 to rzeczywiście chyba się temu Twojemu w głowie poprzewracało, przecież teraz dzidziuś jest najważniejszy, każe Ci pracować a jak cos sie stanie tfu tfu odpukać to czyja to bedzie wina? Kurcze trafia mnie czasem na tych facetów :/ Niech sie opamięta a jak nie to daj mu w dziub. No cholera się wkurzyłam :( xxx Honskiturysta a czemu siostra chce Ci zrobic na złość z tym ślubem? xxx MoniaZbrzuszkiem dałaś radę pić ten prenalen? Ja go wzięłam 2 razy i za każdym razem myślałam, że umrę od tego połączenia czosnku fuj... A pocieszę Cię, że ja byłam chora przez ponad miesiąć w międzyczasie byłam o 4 lekarzy i jak słyszeli ciąża to kazali najlepiej tylko leżeć :( Ale brałam stodal na kaszel i wit.C i syrop prawoślazowy. W końcu rzeczywiście poleżałam 3 dni i przeszło chociaż katar mam cały czas, ale podobno takie uroki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 bo oni juz tacy sa ze wszedzie musza byc pierwsi. Pewnie ten jej ksiaze tak jej nagaduje ze moze mama moja nam daje nie wiadomo co i ile. Pewnie on jej nagadal ze musza zrobic przed nami. Na zlosc nam zrobia bo ten jej nie lubi mojego narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziulka co za gnojek... Jedź gdzieś na te dwa tyg niech tęskni! X HinskiTurysta jaka chamówa!!! No szok!! Ale u nas tzn u mojego w rodzinie też tak zrobili... Pod pretekstem, że jest w ciąży... X Co do temp w mieszkaniu to we wszystkich stacjach trąbią, że ma być 21, a przy kąpieli 25... Teraz to ok moje mieć taką temp... Bo mały mnie tak grzeje, że czasem aż za gorąco, ale pewnie jak urodze .... Zmarzluch się we mnie ponownie odezwie i będę mieć jak Keysy w domu :-D:-D:-D X Monika ja na przeziębienie piłam sok z dzikiej róży, pół litra w przeciągu 10 dni, czyli piędziesiątka dziennie i jak już wydudlałam całą to tfu tfu odpukać nie choruje... Ten sok kupisz w zielarskim sklepie, bądź aptece około 26zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta to rzeczywiście chamówa... Co to za różnica tak naprawdę, skoro wasze śluby będą zupełnie inny.... Ech no ale cóż niektórzy tak juz mają. Rozumiem, że z siostrą się nie dogadujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 ... może przerażony,że nie wyrobicie się z wyprawką,że to że tamto... co oczywiście Go nie tłumaczy bo Ty, zdrowie i dzidziuś najwazniejsi ... Ja czasem mam wrażenie,że mój też nie czai tych wszystkich niedogodności jakie nastały wraz z 7 miesiącem... Pewnie dlatego,że nie wymiotowałam, świetnie się czułam itd. i myślał chyba,że tak całą ciąże będzie :] Aczkolwiek mnie namawia abym wzięła wolne, odpoczęła itd. A co do gadania do brzuszka itd. to mój w ogóle tego nie robił i nie robi :] Olej Go, oszczędzaj się, leż...przez 2 tyg. wolnego nie zbiedniejecie... xxx MoniaZbrzuszkiem...też brałam Prenalen ale mi nic nie pomógł :/ Męczyłam się z przezięnieniem miesiąc aż skapitulowałam i wzięłam paracetamol... xxx HinskiTurysta ja jestem ostoja spokoju :D Siedzę na zwolnieniu, popijam kawkę ...żyć nie umierać :D A tak naprawdę to już nie wiem za co się wziąć...nie mam jeszcze komody złożonej a już zaczęłam małej ciuszki porządkowac :D Z nudów :D A co tej twojej siostrze tak zalezy aby ten ślub był przed Tobą? :> Jak dzieci :/ My myśleliśmy o maju 2014 ale teraz tyle na głowie,że w ogóle o tym nie myślimy .... xxx Monia86 ... ja codziennie pracuję w mega hałasie ...sama musze używać stoperów do uszu ... Więc Maja to pewnie ma tam ostre zamieszanie ... ale na risk appoitment dostałam list,że hałas o takiej częstotliwości nie jest szkodliwy dla dziecka więc podejrzewam,że ten u Ciebie jest duuużo mniejszy, nie martw się :) Jak nasze dzieci nauczą się spac w takiej matni to już nic im nie będzie straszne :D A moja śpi jak w pracy jestem :D Dopiero w nocy zaczyna imprezę :D xxx Ej dziewczyny... wszyscy mówią,że w ciąży kobietom jest gorąco ...Mi cały czas zimno :D Temperatura w domu +20*C a mi zimno :D xxx Super śniadanie : banan, snickers i kawa :| Od kilku dni budzę się z samego rana i musze zjeść coś słodkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 prenalen jest ok poza tym,że nie pomaga, ale po lipomalu miałam ochotę zwrócić wszystko co zjadłam. ;/ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Szoszonowa też chyba skapituluję po następnej wizycie u lekarza. nie martw się, mi też zimno cały czas. temperatura ok 25 w domu a ja dres gruba bluza, skarpetki zimówki i dalej mi zimno. nie wiem jak wystałabym w pracy przy 15 stopniach a nawet mniej. ;/ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX HinskiTurysta ja ślub biorę w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziulka007 - lekko pod katem , no tak ale to w normalnej cukrzycy :/ U mnie dwie babcie akurat tez miały i ciotka noi jedna babcia i ciotka miały akurat insulinę i obie insulinę dawaly sciskajac kawalek skory ale powiem Ci ze zwykla cukrzyca a ciazowa to dwie rozne bajki - NIESTETY :( Sa inne normy, inne wykazy co do jedzenia , inne zasady wkucia przy podawaniu insuliny itp... Ja mam usiasc na lozku lub krześle i mocno nogi przycisnąć do krzesła tak żeby się rozplaszczyly i wtedy na prosto wbijac bo wtedy jest inny czas wchłaniania jak przy wstrzykiwaniu pod katem czy kiedy się sciska skore :/ Wczoraj na szkoleniu przy dwóch pielęgniarkach robiłam zastrzyk na zero i powiedziały ze dobrze zrobiłam i żeby inaczej nie kombinować :/ xx HinskiTurysta - heh, mamy szczęście te terminy ciagle nam się pokrywają! :D Ja do swojego gina mam 5.04 a do diabetologa 12.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 nie dogadujemy sie od kiedy zaczela mieszkac z tym swoim, bo on nia rzadzi, ona nie ma swojego zdania co on powie to tak ma byc i koniec. xxxx Szoszonowa, masz urlop to odpoczywaj i nie bierz sie za ta komode masz jeszcze czas ;p tez nie wiem co jej tak zalezy zeby sie wepchac tym bardziej ze maja juz slub cywilny ktory byl na 10 osob swoja droga masakra. a teraz zamiast zrobic porzadne weselicho to znowu kombinuja na 20 osob byle by pierwsi byli. U mojego w rodzinie tak samo zrobili jego siostra 2lata planowali slub a siostra jej przyszlego meza wymyslila sobie pol roku przed nimi tez na zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoszonowa to mnie trochę uspokoiłas bo wiesz mój mały jak byłam w domu to w sumie jak jestem sama to oglądam tv albo idę na spacer, nie potrafię gadać do brzucha więc mój głos słyszy jak z kimś nawijam przez telefon albo jak klnę na czym Świat stoi.. Mówię tylko choć idziemy coś zjeść, idziemy na spacer, dobranoc dzidziusiolku i dzień dobry w wersji przeslodzonopiszczącej :-P:-P a tu taki huk i raban że jest zdezorientowany... :-P ah i powiedziałam mu, że jedziemy do taty:-D:-D he he niech wie, że największy raban to w domu tata robi :-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa86 - igly sa rozne :) Ja dostałam pena z igla 6mm, a w aptece jak kupiłam insulinę dali mi 8mm i np. 6mm dla mnie się nie nadaje bo to jest igla do insuliny w ramie - tak od razu powiedziała pielegniarka a 8mm to igla do wbijania w udo. Sa tez dluzsze igly np. 10mm, 12mm wlasnie do wbijania w udo dla osob grubszych i nie wiem czy czasem nie zaliczam się do tych grubszych... :? Bylam w aptece kupiłam inna serie 8mm a jeśli dziś znowu sytuacja się powtorzy to sprobuje się dodzwonić do poradni i spytac jaka wieksza igle kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alegrowiczka to strasznie przerąbane z tą cukrzycą, mam nadzieję, że mnie nic takiego nie dopadnie. Hinskiturysta to on sobie nieźle żonę wychowuje skoro się nagle przestaje ze wszystkimi dogadywać :( Szkoda, bo sobie wrogów narobią pewnie. MoniaZbrzuszkiem mi jeden mądry lekarz powiedział, że paracetamol przez 3 dni 3 razy dziennie mogę brać, może spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinskiturysta to w ogóle chore jest... Dziwię się, że ona daje sobą tak pomiatac... Facet też jakiś zjechany z kompleksami.... Łasy na kasę... X My cywilny 23.07.2011 mieliśmy na 20 osób, a to dlatego, że staraliśmy się o kupno domu rodzinnego z męża strony, 5spadkobierców, chcieliśmy wziąć kredyt a we dwoje łatwiej, gdzie zaplanowany był konkordatowy jakiś czas wcześniej i wpadał za rok dokładnie 23.06.2012... Ślub się odbył a jedną że spadkobierców się wycofał pod pretekstem, że jak opłaci reszta za opał i karmienie psów to odsprzeda tylko gryps był taki że jej synalek tam mieszkał, nic nie płacił, a ogrzewal własną dupe więc z jakiej racji? Psy też biedne... Tak karmił, że jeden nie przetrwał (a psiaki do połowy łydki, więc wiecie żarty za dwóch jak owczarki) totalna bzdura... Daliśmy sobie spokój... X Ale powiem Wam szczerze, że gdyby nie to,że kościelny był już ustalony to byśmy go nie wzięli z lenistwa... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na razie ślubu nie planujemy i tak się czasem zastanawiam jak to bedzie z chrzcinami, czy nam nie zrobią żadnych problemów. Ciekawe, dziewczyny macie jakieś informacje? Bo czasem się gdzieś coś słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie słyszałam o żadnych przebojach ale tak to się robiło,że po ślubie każdy dziecko chrzcił. wszystko w sumie zależy od księdza jaki urzęduje w danej parafii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolajna87 przestala sie ze wszystkimi dogadywac i u mamy juz rok czasu nie byla ;/ a jak chcieli kase na cos od niej czy od brata to umieli sie odezwac a teraz cisza, brat za granicai ona powiedziala ze nie bedzie do niego pisac sms, bo kosztuja 10 zl :? a jak kase chciala to smsy nie byly drogie... tak samo wzieli od mamy na wozek (fakt sama chciala dac) wiec dolozyla im 700 zl i oni zamiast kupic porzadny to kupili taki za 700 i on sobie kupil wedke za 800zl, ojciec malo zawalu nie dostal. Ale co powie ten jej to jest swiete i pewnie to on sobie wymyslil ten slub, byle by nam na zlosc zrobic. xxxx My robimy slub z chrzciami dokladnie 24.08 i oni sobie teraz wymyslili ze zrobia tak samo, jak da rade to nawet w kwietniu, wiadomo ze ksiedza sie tak latwo nie zlatwi, bo sa terminy wiec pewnie bedzie pozniej, moj sie smieje ze moze wezma tydzien przed nami, z sala nie beda mieli klopotow bo moj ojciec wszystko zalatwi i to jeszcze za 3/4ceny. xxx a co do chrzci bez slubu to powiem wam ze wszystko zalezy od ksiedza. Ciotka mojego narzeczonego nie ma slubu ale ksiadz sie zgodzil ochrzcic dziecko (01.04) ale mieli az 8 spotkan przed! tzw. nauki. Wszytko zalezy na jakiego ksiedza trafisz, czasem bedzie wporzadku i sie zgodzi (np powiecie ze za rok dwa wezmiecie slub) a czasem powie ze nie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauki to akurat w mojej parafii to podstawa. przedmałżeńskie, przed chrztem - dla rodziców i chrzestnych a jeszcze jedna farsa to od przyszłego roku nauki dla rodziców dzieci do 1. komunii św. ;d fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w Gdańsku kościołów jest dużo :) Więc mam nadzieję, że tak źle nie będzie. Ale nauki to są chyba w kązdym kościele i to właśnie dla rodziców i dla chrzestnych. Ale o tych przed I komunią nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nauk zadnych nie bedziemy mieli bo ksiadz stwierdzil ze po co ze nie ma i wogole zamieszanie nie potrzebne, ale to w mojej starej parafii gdzie mieszkalam z rodzicami a w tej parafii co teraz mieszkamy to ciagle tylko jakies nauki i problemy, przed komunia rowniez. wiec bierzemy slub w mojej starej parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie wiem jak jest u nas, ale rzeczywiście jak się mieszka na wioskach to księża zachowują się jakby mieli absolutną władze i nie chcą chrzcic dzieci par nie chajtnietych... W ogóle teraz to już tak wymyślają, że dziecko raczej nie będzie chciało z własnej woli chodzic do kościoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniaaa86 zgadzam się z Tobą, ale w dużych miastach też się tak zdarza nie tylko na wioskach czy w małych miejscowościach. To tak naprawdę zależy od księdza. Ja nie stety w tej chwili nie znam żadnego fajnego i normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem jak byłoby w mojej rodzinnej parafii bo odkąd pomieszkuję w Warszawie to obsada księży zmieniła się 2x nauki przedkomunijne to jakiś przyszłoroczny wymysł ciekawa jestem co ksiądz powie kiedy się dowie ,że jestem w ciąży. niby to też jego indywidualna sprawa ale przeraża mnie ta rozmowa trochę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka a skąd w ogóle ta cukrzyca? Po ciąży wszystko wróci do normy ? Sorry może za głupie pytanie ale kompletnie nie wiem z czym to się je ... tu w UK nie robią glukozy ... Czułaś się jakoś źle jeszcze zanim Ci ją wykryli ? Brrr.... te ogły i wbijanie w udo przyprawiają mnie o groze :D xxx HinskiTurysta wiem,ze jeszcze czas ale wiesz...my sie wprowadzilismy kilka tygodni temu do nowego domu i te ciuszki Majki leżą w reklamówkach w jednym z pokoi i mnie wkurzają :D Dlatego z chęcią bym je powkładała już do komody :P Oczywiście będę musiała je potem jeszcze wyprać itd :] Chyba szukam zajęcia na siłę :D xxx Mooonia86 ... ja też z brzuchem nie gadam :P Myślałam,że tylko ja tego nie potrafię :D Czuję się trochę dziwnie ;) Tylko go przed snem głasiam na potęgę :D A co do ślubu to ja coś czuję,że my z lenistwa też nie zrobimy :D Zresztą... być w UK i kombinować ślub w PL... jeszcze mając małe dziecko... straszne! Ale babcia mi nie wybaczy więc zobaczy się :D xxx MoniaZbrzuszkiem , Carolajna87 ma rację... paracetamol można w ciąży ... jak się dalej masz męczyć to weź... Chociaż może lepiej najpierw lekarz :) xxx Carolajna87 też myślę o chrzcinach bez ślubu i trochę się dowiadywałam a i znajomi mieli takie przypadki. U mnie w PL w mieścinie ksiądz nie udziela chrztu po konkordatowym :/ Zreszta, my nawet takowego nie mamy :D My chyba ochrzcimy w UK w polskim Kościele bo nie widzę innego wyjścia ... xxx HinskiTurysta... 10zł za sms'a? :D W ogóle co za ludzie dżizesss.... Wózek za 700zł a wędka za 800 :D Super! Szkoda dziewczyny no ale miłość jest ślepa ... xxx Cholera, znów mi opryszczka wyskoczyła na ustach! To już chyba 4x w trakcie ciąży :/ Wcześniej też miałam z nią problem...ale miałam ją raz w roku :/ No ale organizm osłabiony, sobie nie radzi z wirusem :/ Nie znosze tego badziewia :/ Od 5 dni codziennie jem pierogi ruskie na obiad :D I nie mam dosyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa na przyszłość dobieraj bardziej słowa, tak jak coś nie skierowane do Ciebie dobierasz do siebie a zanim ocenisz innych czy im hormony biją czy nie- przyjrzyj się swojej osobie bo póki co nikt Cie tu jeszcze nie obraził i miło będzie jak sama nie będziesz obrażać innych... :) Aha zapomnij o moim "jadzie" bo już pisać tutaj nie będę :) na Twoje szczęście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszszsz dziewczyny wyluzujcie... W normalnych warunkach dałybyście sobie po jednym i zgoda, no ale nie ma to tamto ta przyjemność Was omija... To co burak na zgodę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×