Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

jasny niebieski mi sie bardziej podoba z szarym a mojemu z czarnym :) Mi sie wczesniej podobal bezowy ale stwierdzilam ze jednak jest za smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy +- to pewnie oznacza śladowe ilości. Może się za bardzo głodzisz wieczorem albo jesz zbyt tłusto? Spróbuj więcej pić. One powstają z rozpadu kwasów tłuszczowych. A test obciążenia glukozą wyszedł Ci dobrze? I jeszcze jedno, nie brałaś żadnej wit. C czy B przed badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy ---------------11----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia------7----------? andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie---------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------19-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie------------------19----------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie----------------20----------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27----------Anglia------------ ---21----------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie---------21---------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia----------------22----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------27----------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa----------26----------DZ Yadaeth-------------------Aneta------------25---------Bia łystok--------------26---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie-----31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------33----------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie--------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------37---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia---------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas zasuwa jeszcze nie dawno zaczynałam 6 tc kiedy się dowiedziałam a tu już prawie połowa za nami :) wczoraj mój przyniósł mi te ciuszki co mamy od koleżanki i poprzeglądałam sobie :) jejciu jakie to malutkie jest wszystko ;) a najlepszy był mój kuzyn bo był u mnie wieczorem i patrzy na te ubranka i mówi tak " jejku to dzieci jak się rodzą to są takie małe?" haha dobry jest :p wczoraj byłam z moim pieskiem na szczepieniu i stwierdzam że był pierwszy raz taki dzielny nawet się nie wyrywał jak zawsze tylko jak lekarz wbił igłę to takie duże oczy dostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie podobaja z pomaranczowym;-) widzialam jeszcze trzy kolorowy kremowy braz i pomarancz superancko sie prezentowal... Machniemy pokoj malemu na niebiesko, zielono, pomaranczowy (mam nadzieje, ze bedzie taka fikusna tapeta) to myslalam nad fajnym drewnianym lozeczkiem z zielona poszewka w zyrawki:-) (jesli lozeczka w spadku nie dostane, to wtedy zostaje mi tylko dokupic slodka poszewke i kolderke) Ale juz bym chciala po sklepach buszowac... A tu remont przed nami:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha... Moje nie sa takie dzielne, a w szczegolnosci ten starszy.. Poszlismy z nim kiedys do weterynarza, a moj psiak to taki panikarz jest, postawilismy go na tym stoliku i wet go dotknal palcem a ten histeria(woowowooowll) :-D:-D:-D myslalam, ze padne ze smiechu.... On zawsze sie drze ale wtedy pokazal zdolnosci aktorskie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, pewnie tak go zaskoczył zastrzyk, że nie zdążył zareagować :D Co do wózków to ja też mam niebieski, ale w takim stonowanym odcieniu, przełamanym lekko szarością :) Nie miałam za wiele kolorów do wyboru, bo kupowaliśmy ostatnie sztuki objęte promocją i do wyboru był jeszcze czarny. Mojemu M. się podobało, że taki elegancki, ale ja stwierdziłam, że czarny to jak dla diabła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie)madra zamowilam sobie to mleczko mrozone 10g za 25zl to chyba tak drogo nie wyszlo, co nie? Bo jak to takie wydajne i pomaga to czemu nie... Piekna pogoda... Ubralam sie grubo i tylko nos mi lekko zmarzl, tyle sniegu masakra jest bosko... Spacer zakupowy machniety, pozniej druga tura.... Zyc nie umierac:-) uwielbiam zime w takiej postaci, ale jak to wszystko topnieje to juz nie jest tak fajnie:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tesc stwierdzil, zielony to wiocha a czarny to trumna... Dlatego jak bedziemy sie decydowac na kolor wozka to musze unikac tych dwoch kolorow, bo bedzie mi marudzil przez caly czas uzywania. Sama tez uwazam ze czarny nie jest odpowiednim kolorem dla dzieciaczka, jeszcze sie na nosi czarnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie wyswietlaja sie posty! Zielone wozki tez maja cos w sobie, czerwony... Ogladalam kiedys wozki klasyczne i retro piekne. Zawsze w sumie marzylam o wiklinowym wozku, myslalam se juz nie produkuja, a jednak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moooniaa to u mnie znów kotka taka panikara jest a ze ma chore nerki to co parę miesięcy chodzi na pobranie krwi i słuchajcie waży dwa kilo także wypasiona jest hehe a tak się rzuca że przy pobieraniu krwi to ja normalnie na niej leże i tylko łapka wystaje bo inaczej się nie da a wyje przy tym jak by ją zarzynali co najmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem psiarka do potęgi... Chcę wziąć ze schroniska wieloowocówkę.. Bo moje obecne dwa przebywają z moimi rodzicami i nie chcą mi ich oddać... tak się przywiązali do nich... Mąż znowu mówi, że jak urodze to dopiero będę mogła wziąć, żeby nie był zazdrosny o dzidziusia... Ciekawe jestem jak dwa moje zareagują na nowego członka rodziny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzięki za dopisanie do tabelki :] W sumie z OM wychodzi mi teraz 22tc ale z usg 21tc... nie wiem którym się posługiwac ;] Jestem padnięta... praca na popołudniówkę do 22:00 , gdzie potem zasypiam ok 1:00 jest tragiczna... rano wstaję i tak mnie nogi bolą, jakbym biegała gdzieś całą noc :/ Poza tym zaczęły mnie bolec plecy z lewej strony, bok ... niemożliwością jest stanąć na lewej nodze... Uśmiałam się z porównania ruchów dzieciaczka w późniejszym stadium do tego, jakoby mieć cały czas rozwolnienie:D Co do jajecznicy to pierwszy raz słyszę ,że nie można. Ja mam informacje, że nie można surowych jaj a najlepiej przed zjedzeniem jajko , skorupkę sparzyć wrzątkiem... Ja jeszcze nie wiem co z wózkiem... Myślimy o X-landerze ... A co myślicie o dokupieniu płóz do łóżeczka ? Pozdrawiam Was dziewczyny i przepraszam,że tak wpadam na chwilę i uciekam ale praca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię----------wiek----miejs cowość------------tc----------płeć FASOLKI monikaw29---------------Monika-----------29--------Niemcy ---------------11----------? Niemożliwa999 --------- Mirka ------------31 -------Utrecht,Holandia------7----------? mamaanita................Anita.............23.......kuj-pom--------------------15 andziulka88---------------Ania--------------25--------ł dzkie---------------19---------DZ andziulka007------------Angelika----------26--------łód zkie---------------19-----------? (nie)mądra---------------Agata------------29--------śl skie------------------19----------CH agunia1987--------------Agnieszka--------25--------łódz kie----------------20----------DZ Szoszonowa -------------Magdalena-------27----------Anglia------------ ---21----------DZ Mooniaaa86---------------Monika----------27--------wielko polskie---------21---------CH DarCiiaaa----------------Daria-------------19---------Gdy nia----------------22----------DZ HinskiTurysta-------------Ewa-------------20---------lubu skie--------------27----------CH Allegrowiczka1987------Iwona------------24----------Ok.Kr akowa----------26----------DZ Yadaeth-------------------Aneta------------25---------Bia łystok--------------26---------CH XxPrzyszla_MamaxX---Magdalena---------20---------święto krzyskie-----31----------DZ Marysia2013------------Marysia------------28---------łó dzkie----------------33----------DZ keysy2121----------------Kasia-------------21---------Mog ilno---------------36---------CH MAMA2013LUTY--------Karolina-----------23---------podkarp ackie--------37---------CH Fijfijfijuu----------------Ewelina-----------28-------- mazowieckie----------37---------CH MAMUSIE anetucha123456--------Aneta--------------24----------Kent , Anglia---------------------DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ile się u was działo przez ten czas:P witam nowe kobietki:P ja w 12 tygodniu wylądowałam w szpitalu z silnymi bólami jajników i pleców także ciekawie nie było:/ ale teraz na szczeście juz wszystko sie unormowalo caly czas biore luteine:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoszonowa my mamy x-landera i niby ludzie pisza ze sztywny jest i niepraktyczny takze jak tylko wejdzie u nas w uzycie to ci napisze jak sie sprawdza... fij to ty ale madra jestes... no wiesz pije codziennie 1,5 l mineralki do tego herbatki itp, wieczorami rzadko kiedy cos jadam. zazwyczaj obiad jest moim ostatnim posilkiem... witaminy biore caly czas w tych dla ciezarnych jest wit c i te z grupy b no i magnez i b6 caly czas biore... glukoze mialam ok.... to raczej nie ma co panikowac, mowisz. no juz sroda jutro w czartek do lekarza to sie dowiem co i jak andziulka 007 jak sie choduje slimaki? ja kocham zwierzaczki i zawsze jak jakiegos psiora albo kotka zobacze to go wytarmosze ale tu na te 22 m szkoda mi brac zwierzaczka bo bedzie sie meczyl w takiej ciasnocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mama anita dobrze ze jestes bo mialam cie pytac skad dokladnie jestes bo ja tez z kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinskiturysta - rozlozylas juz lozeczko? :D Bo ja wlasnie tez sie nad tym zastanawiam ale niewiem czy nie za wczas jeszcze heh, chociaz szczerze mowiac chcialabym je rozlozyc zeby wiedziec czy musze przestawic szafe czy nie noi bede mogla przynajmniej zamowic literki z imieniem i jakis obrazek nad lozeczko dla malej :) Co do testu obciazenia glukoza - na ostatniej wizycie lekarz mi mowil ze na kolejnej da mi skierowanie (1 luty) bo to jest obowiazkowe badanie. Slyszalyscie cos o ZESPOLE CIEŚNI NADGARSTKA w ciazy? :/ Na 90% zlapalo mnie to dziadostwo :/ Silne drętwienie dloni od nadgarstka i silny bol :/ A do tego jeszcze bol kostek - szczegolnie silny w nocy :/ Rozmawialam z farmaceutka i mowila ze to raczej to ale musze to skonsultowac z lekarzem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yadaeth
Ja dzisiaj byłam u lekarza na wizycie. Słuchaliśmy serduszka Małej i potem je sobie pooglądaliśmy. Lekarz powtarzał w kółko, że jest piękne i zdrowe. Aż miło tego słuchać. Załamana jestem tylko dlatego, że nie dał mi zwolnienia z pracy, bo jak weszłam to się zapytał jak się czuje. Odpowiedziałam, że „doskonale i do głowy mi nie przyszło, że to, że czuje się doskonale po z samego rana przed pracą, może wiązać się z tym, że doskonale mam się czuć też w 8h po pracy. ;/ No i mam kiepską morfologię dostałam jakieś leki do wykupienia które kosztowały nas 100 zł za dwa małe opakowania na kilka dni. Załamałam się, bo u nas z kasą tak krucho jak wszędzie. Dziś mam pechowy dzień. Z rana zjadłam croissanta i męczy mnie po nim zgaga aż do teraz. A co najgorsze, pieczenie w przełyku trwa nadal a ja robię się powoli głodna. (nie)mądra u nas dzisiaj z rana było -19. Śniegu co nie miara. ;) Te skurcze o których piszesz BOLĄ?! Ja piernicze. ;p Już się boję! ;D Andziulka jak Twój nastrój dzisiaj? Ja mam dzisiaj dzień zamartwiania się bez powodu. Masakra po prostu. Ja jak zobaczyłam pierwszy raz ciuszki, które nam już moja młodsza siostra przywozi i teściowa to stwierdziłam kategorycznie, że coś tak wielkiego nie może wydostać się z mojej pochwy bo to fizycznie niemożliwe. ;p Hinskiturysta ja dzisiaj się zapytałam swojego gin o glukozę. Powiedział, że to badanie się „raczej zawsze wykonuje i że może być zrobione do 28 tygodnia. Kolor wózka? Ja zakrywam uszy jak tylko znowu słyszę o wózkach. xD Mój mąż ubzdurał sobie, że to już powinniśmy teraz kupić i nie słucha, że nie mamy aktualnie kasy, ani że potrzebne są inne rzeczy tylko wózek. Ślepo wózek. Co dzień wałkujemy temat wózka. ;p Nie wspomnę, że łóżka jeszcze nie mam?;D Keysy ja Ci powiem tak. Ty za dużo nie czytaj. Koleżanka w ciąży, cztery tygodnie młodsza od mojej nakręciła się, bo jakieś wyniki jej wyszły niezbyt normalne, a później okazało się, że po prostu czasami kobieta ma taką „urodę i że to nic groźnego. Ja jak spanikuje (mam nadzieję, że jeśli do teraz tego nie zrobiłam) to po prostu pojadę do swojego gin bez wizyty i się zapytam. Myślę, że by mnie przyjął. Ale wolałabym nie musieć sprawdzać. Moniaaa a nie boisz się jak to będzie z psem i z niemowlakiem? Ja w sumie swojego psiaka dobrze wychowałam, w miłości i cierpliwości i do ludzi jest strasznie kochany, ale na obce dzieci reaguje bardziej konsternacją niż zainteresowaniem w sumie niemowlę za ogon ani za łapę nie pociągnie a jak będzie starsze, to i mój Szuler się przyzwyczai do berbecia. ;) Przynajmniej taką mam nadzieję. ;p Jak ostatnio byliśmy pierwszy raz na przycinaniu pazurów (ma 8 lat! Chodziłam wcześniej do weterynarza, który mi powtarzał, że są odpowiedniej długości) to myślałam, że go nie utrzymam na stole. 25kg wagi a miałam wrażenie, że walczę z dogiem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegrowiczka jak masz gdzie to rozkaldaj ja czekam do konca bo miejsca brak szafe trzeba wynosic itp... yadaeth masz racje ze cos takiego to normalnie by ci z pochwy wyjsc nie moglo ale natura ma to gdzies i nas sponiewiera a wyciaznie z nas bobasa... ja jzu wogole o tym nie mysle bo mnie to zbyt przeraza...a tak blisko... w sobote zaczynamy 37 tydzien!!!!!!!!!! moze jeszcze 2-3 tyg ciazy i bede matka polka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak sie zastanawiam bo lozeczko jest w kartonie i fakt faktem - smierdzi :P i prawie by sie przewietrzylo... A i tak musze szafe ogromna przestawic tak ze bede musiala rodzicow poprosic o pomoc i moze bym sie za to wziela :) Wkoncu zostalo tylko 13 tygodni ;) Dzis widzialam na allegro takie ladne drewniane literki z ktorych uklada sie imie dziecka :D Normalnie tak mi sie strasznie spodobaly i moze je kupie tyle ze te wieksze sa po 13zł za jedna :| ale poczekam troszke moze cos potanieja ;) Myslalam jeszcze zeby kupic jakis obrazek np. z KubusiemPuchatkiem nad lozeczko (2/3) zeby zrobic taki typowo dzieciecy kacik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-no to sie opłacało kupić to mleczko,dobrze zrobiłaś,oni do niego dają szpatułkę to ja biorę to mleczko tym drugim końcem szpatułki tak na oko :) i na czczo pod językiem zostawić-to bardzo istotne :) Keysy ty te ketony miałas z surowicy czy z moczu? strzałkę masz w górę przy +? jak tak to znaczy ze masz dodatnie-są i sporo podwyższoną ilość.Nie jesz za tłusto? nie pijesz za mało?Ketony mają prawo być podwyższone w ciąży :) Allegrowiczka jesteś wreszcie ! :) co tam u Ciebie?jak się skończyło z wyciekami? Ty już nie wyszukuj chorób proszę cie;) Mrowi Ci palec serdeczny i środkowy? zginają się same i drgają??Tak wygląda cieśń w praktyce :) Z tego co pisze w teorii w necie to mamy 80% objawów ;) Yadaeth o ile to są te skurcze to są nieprzyjemnie taki kłucie i puszczanie no jak jelit skurcz nie są jakoś bardzo bolesne,ale czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie mieszkam w Rawiczu, ale w ogole urodzilam sie w Tomaszowie Mazowieckim, przez 18-20 lat mieszkalam w Opolu, a w wlkp. mieszkam od 3lat. Wiesz co nie boje sie relacji pies-dzidzia, bo jak sa w podobnym wieku to zabawne rzeczy wychodza. Naogladalam sie na youtube:-D w ogole kocham psy i wydaje mi sie, ze dzidzia ta milosc do zwierzakow odziedziczy po mamie:-D a psiaki wszystkie jakie do tej pory mialam byly i sa ulozonymi slodziakami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×