Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

monia ja mam małą buteleczke 5g- nie zamawiałam z tamtej stronki tylko kupiłam osobiście na jarmarku świątecznym od nich http://www.oryginalneprezenty.pl/Apiterapia_miody/Mleczko_pszczele_mrozone/Mleczko_pszczele_mrozone_5g_m095 za tą samą cenę. Póki co testuje je, bo dotychczas kupowałam to mleczko w kapsułkach http://www.oryginalneprezenty.pl/Apiterapia_miody/Suplementy_diety_z_mleczkiem_pszczelim/Mleczko_pszczele_royal_jelly_32_kapsulki_k034 tylko ja rozsypuje kapsułkę pod język- lepiej się wchłania i szybciej działa,kwasy żołądkowe nie trawią tego :) A jakby Cię zgaga męczyła i jakies zapalenie żołądka to możesz poczytać o pyłku pszczelim ;) Andziulka to my na jednym wózku jedziemy dzisiaj :) ja się wyryczałam na psychoterapii dzisiaj aż zapuchłam:o Chyba mam te skurcze Braxtona-Hicksa :o najpierw idzie naciskanie od spojenia łonowego i przesuwa się w góre, boli jak skręt kiszek albo kolka trafia ten ból do krzyży ze mi sie wyć chce z bólu i ustępuje, już tak 3razy dzisiaj miałam i czytam na ten temat właśnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, znowu za Wami nie nadążam ;) Przeczytałam wszystko, ale ni cholery nie pamiętam co kto pisał :D Hinskiturysta, z tym bólem pleców to może się przeforsowałaś? Ja tak miałam, że łaziłam kilka godzin po centrum handlowym i załatwiłam się na kilka tygodni. Myślałam, że takie uroki ciąży i tak już będzie do końca, ale mi przeszło. Mi nic na to nie pomagało, a jak pytałam gin to też mi mówiła, że nic nie poradzę. I nie rób badań jak jesteś chora, bo tak jak którać z dziewczyn pisała nie będą wiarygodne, szczególnie te leukocyty. Chociaż w sumie w ciąży i tak wzrastają fizjologicznie :) Ale na pewno odsetek poszczególnych populacji się zmieni. Moniaa, ja też w ciąży przechodziłam jedno przeziębienie i dopiero wtedy doceniłam te wszystkie specyfiki, którymi zwykle się leczyłam. Te wszystkie domowe metody pomagały mi jak umarłemu kadzidło i tak męczyłam się ze 3 tygodnie :O Pij na noc gorące mleko z miodem i czosnkiem, Prenalen, na gardło Tantuum verde, do nosa sól morska, na kaszel smarowałam się vicks vapo rub czy jakoś tak, pij ciepłą wodę z miodem i cytryną, na gorączkę paracetamol. Moźe Tobie coś pomoże :) Anetucha, nie strasz ludzi, bo ja co jakiś czas pałaszuję jajecznicę :O A z tym twardym brzuchem to właściwie teraz się tak nie forsuję. Chyba największy wysiłek to jak się nastoję przy robieniu obiadu :p Nie boli mnie cały czas tylko jak próbuję wstać, przekręcam się w nocy, czasem jak stoję to takie mam niemiłe odczucia, ból to może zbyt duże słowo. Może tak jakby leciutki ból okresowy czy coś... Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia spoko :) aha ja tą buteleczkę używam już trzeci tydzień i jej nie ubywa. Kara456789 temat nie ten bo my raczej w większości jeszcze w 2paku ale jak nie ma Cie kto przygarnąć zawsze możesz zostać i podzielić się doświadczeniem :) zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do obciążenia glukozą to chyba jest rutynowe badanie między bodajże 24-28 tyg. Ja bym się zapytała lekarza, bo może zapomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy wiec jest wydajne;) to jeśli na tak długo starcza to nie jest jeszcze takie drogie;) Normalnie mam przypływ apetytu... Koszmar jakis... A jak zjem to za chwile mi się odbija i jakby mi sie nie miescilo w zołądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sniegu nasypalo ;/ strach samochodem wyjechac takie drogi ;/ Yadaeth jeszcze zobaczysz :P Kazdy maluszek jest inaczej ulozony :) (nie)mądra* racja z tym mleczkiem pszczelim to sie chyba nazywa propolis mam wujka pszczelarza ;p z allegrowiczka chyba wszystko wporzadku bo czasem wypowiada sie na forum Kwietniowek :) Fijfijfijuu wrecz wlasnie odwrotnie lenie sie ostatnio ale wydaje mi sie ze maluszek naciska na nerw kulszowy a mialam kilka razy atak rwy kulszowej (aaaauaaaa!) ;) i to byl podobny bol plecow i nogi. Dzisiaj juz mi troche lepiej :) Bede musiala sie zapytac o to badanie ale wizyte mam dopiero w 2tyg lutego, wiec juz chyba bedzie po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turystko propolis to najlepsze co może być :) nawet z grypy wychodzi się po dwóch dniach stosowania, a zatrucia pokarmowe- rewelka :D Zazdroszczę Ci wujka pszczelarza :P Oj a co to allegrowiczka nas opuściła? :( Co do krzywej cukrowej to jak sobie otworzysz kartę ciąży to tam w dziale badania ja mam tabelkę i pisze : test obciążenia 50g GCT i Test obciążenia 75g OGTT nie wiem czy się tego nie robi po kolei w 2 i w 3 trymestrze -nie jestem pewna? Ja też chyba nie będę mieć tego robionego bo nie dał mi skierowania a po wizycie wylatuję więc nie będę mieć na to czasu to po pierwsze a po drugie nie wiem czy z moją trzustką bym orła nie fikła po tym badaniu więc może ma to coś wspólnego :o W nocy znowu nasypało śniegu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fij trudno powiedziec co dziecku nie smakowalo bo mialam mieszanke wybuchowa czyli co podlecialo to sie zjadlo;-) Na podworku mam sniegu po kolana:-D szkoda ze teraz nie jestem mlodsza to jakbym szurnela w ten snieg:-D uwielbiam zime, ale jakos mniej w tym roku bo w kurtki juz prawie sie nie mieszcze:-P Mojego bobasa glod dopadl i skopal budza leniwa mamusie:-D Dzis chyba bedzie lepszy dzien, taki lekki przyplyw energii czuje moze i on dzis wiecej pobryka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wyniki mam ok okazuje sie ale cos mam nie teges z moczem i sama nie wiem co bo ciala ketonowe powinny byc ujemne a mi przy moim wyniku postawili plus i minus i strzalke w gore czyli ze za wysokie. ale czemu tam jest plus i minus. to albo plus albo minus,bo jak czytalam w necie to obecnosc cial ketonowych moze swiadczyc o zatruciu ciazowym... dobrze ze w czwartek do lekarza bo juz nie wiem co jest grane. pokonalam wczoraj swedzenie. pomoglo wapno ale w nocy i tak nie spalam bo mialam tak zapuchniete stopy i dlonie ze myslalam ze mi zaraz wysadzi je w powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z tego co wiem to badanie z glukozą wykonuje się po 24 tc ciąży wpierw 50 jeśli wynik jest nieprawidłowe to 75 dopiero się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam od razu 75 i dobrze bo 2 razy bym tego badania nie zniosla... dzis zaden lakerz w mogilnie nie przyjmuje. wiem pranoja le we wtorek nie ma nigdzie gin... a jutro jak mam isc do takiej idiotki to wole isc w czwartek do mojego... choc pewnie powie ze wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinski turysta a dziewczynka czy chlopiec? wybierz jakis zywy kolor zeby pogodnie bylo. ja mam pomaranczowy. a w weekend stawiamy lozeczko... to juz tak blisko... chce juz przytulic tego bombla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopiec :) Wybralam wlasnie z moim Niebieski tylko nie wiem czy z szarym czy z czarnym. Ja juz mam zlozone lozeczko tylko musze dokupic posciel, zalozyc baladachim i karuzele :) Pisze drugi raz bo nie wiem czy za pierwszym razem sie dodalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki odcien niebieskiego bo jasny bedzie lepiej wygladal z szarym a ciemny z czarnym. ja baldachim to jeszcze nie weim czy bede zakladac. ma uszykowany ale raczej zaloze tylko na lato z moskitiera ale z drugiej strony teraz mu na noc bede mogla oslonic od swiatla komputera czy tv... zobaczymy jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no andziulka my mamy taki jaki dostalismy a ze funkcjonalny jest 3 funkcyjny i porzadny x-landera to nie narzekalam bo jakbym sama kupowala to pewnie bylby fioletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×