Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (nie)mądra*

byc w ciazy po raz pierwszy -zapraszam szczesliwe mamusie

Polecane posty

ej dziewczyny Wy tez tak macie?? ja sie czuje DOSLOWNIE jak balwan w lecie!! dosc ze jestem hmmmm "okragla" to jeszcze doslownie sie topie!! tak mi goraca ze hej!! w domu w kazdym pokoju okna pouchylane!! normalnie masakra, nie wyobrazam sobie byc w zaawansowanej ciazy w lecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada_mleczna
widzę, że nie tylko mi wiecznie gorąco :D w nocy otwieram okna, a w dzień okna uchylone i bez skarpet chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada_mleczna no ja to samo, musze miec w pokoju powiew swierzego chlodnego powietrza bo bym sie ugotowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA, na pewno zapytam, ale tak sobie pomyślałam, że to może kwestia innego ułożenia... Niby każda z nas ma inny brzuch, co widać gołym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To okropne uczucie :O Może zawiąż sobie jakąś apaszkę na szyję i usiądź na chwilę przy otwartym oknie. Mi czasem pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję popracować jeszcze z miesiąc,może więcej jeśli dam rade,później już sobie odpuszczę. Męczą mnie dzisiaj niezłe nudności,w głowie mi się kręci,mam jakieś uderzenia gorąca :/ Niefajnie się czuję. Same początki były super,to teraz się nadrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lindis, zobaczysz że wróci Ci dobry nastrój i energia po pierwszym trymestrze. Ja nie miałam specjalnych mdłości w tych pierwszych miesiącach, ale chodziłam apatyczna i zmęczona, jak pisałam wcześniej, nie mogłam się zmusić do myślenia. W łóżku to byłam o 21:00 ;) Tak się wtedy przyzwyczaiłam do tego stanu, że nawet się nad tym nie zastanawiałam, aż tu któregoś dnia nagle poczułam, że mam ochotę jakoś fajnie się umalować i ułożyć swoje kosmetyki. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę, że przez te 3 miechy nie miałam dosłownie nawet przez sekundę przebłysku, że może bym sobie coś zrobiła :) I od tamtej pory zdarzało się to coraz częściej i zostało do dzisiaj :) Owszem, teraz bywam też zmęczona i leniwa, ale na pewno nie tak jak wtedy :) Także nosek do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie naprawdę masakra. Każdą wolną chwilkę przesypiam, o 21 to max jestem w łóżku. Dzisiaj chciałam troszkę poczytać,usiadłam o 14 i nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Budzę się,a tu 17. Przydałoby się zrobić porządek w szafie ale nie mogę się zmusić. Nie chce mi się nawet kąpać wieczorami. Dzięki Fijfijfijuu bo martwiłam się już,ze stanę się taką zaniedbaną,zapuszczoną mamuśką ;) Do tego,żeby nałożyć jakąś maseczkę odżywcza czy posmarować się balsamem zmuszam się siłą bo nie mam wyboru. Niesamowicie wysuszyła mi się skóra,wszystko mnie dosłownie szczypie i gryzie więc muszę. A powiedzcie mi dziewczyny drogie jak radzicie sobie z humorkami? Macie w ogóle z tym problemy? Mi z dobrego humoru jest w stanie włączyć się wścieklizna ;) A trochę mi głupio kiedy czasem niepotrzebnie na kogoś warknę. Moja rodzinka śmieje się z tego ale dla mnie to też męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie czulam sie dzis masakrycznie... :/ ale polzezalam pol dnia i znow jest dobrze, tzn teraz mnie glowa cmi.. ale damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Dluuugo mnie nie bylo widze ze mam duzo do nadrobienia tak sie rozpisalyscie ;) Musialam przywitac chlopaka bo 2 tygodnie temu wrocil z Norwegii. Moje przeczucia co do plci dzidziusia byly jak najbardziej trafne bo bede miala synka :) no a teraz zabieram sie za czytanie bo jestem ciekawa co tam u was przez ten czas sie dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------10------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podka rpa ckie-------28----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------ł ód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21----------- -mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24----------- -Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie-----28-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24---------- --- --- -śl sk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------- ---Lubuskie----------17------------? mamaanita--------------Anita--------------22------------- ---kuj.-pom-----------5-------------? XxPrzyszla_MamaxX....Magdalena........20..........swiet okrzyskie..........29..........DZ 18Karola18.................Karolina.............18....... ... podlaskie...... ......28.........DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------10------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podka rpa ckie-------28----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------ł ód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21----------- -mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24----------- -Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie-----28-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24---------- --- --- -śl sk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------- ---Lubuskie----------17------------? mamaanita--------------Anita--------------22------------- ---kuj.-pom-----------5-------------? XxPrzyszla_MamaxX....Magdalena........20..........swiet okrzyskie..........29..........DZ 18Karola18.................Karolina.............18....... ... podlaskie...... ......28.........DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------10------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podka rpa ckie-------28----------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------9------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------ł ód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21----------- -mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24----------- -Ok .Kr aków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie-----28-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia----mamusia---------DZ Lindis----------------------Martyna----------24---------- --- --- -śl sk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20------------- ---Lubuskie----------18------------? mamaanita--------------Anita--------------22------------- ---kuj.-pom-----------5-------------? XxPrzyszla_MamaxX....Magdalena........20..........swiet okrzyskie..........29..........DZ 18Karola18.................Karolina.............18....... ... podlaskie...... ......28.........DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta no to pewnie dowiesz sie kto tam siedzi u Ciebie w brzuszku :) koniecznie opowiedz c tam po wizycie ! :) ja mam jutro wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dowiem sie kto sie tam kryje :) oczywiscie zdam relacje. Brala ktoras z was moze syrop PRENALEN? jezeli tak to czy pomogl przy przeziebieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez bralam prenalen i o dziwo pomogl. bylam dzis na badaniach krwi i pilam ta dziadowska glukoze. myslalm ze odjade. jeszcze na dodatek z rana ni stad ni z owad sobie pawika puscilam po drodze a ze bylam juz w polowie drogi to pojechalam na badanko i musialam sie niezle wysilac by tym nie zygnac tam,. okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie :) wiecie co, ja też ciągle chodzę i mi gorąco, wczoraj otwierałam okno bo nie mogłam wytrzymać, a mąż krzyczy bo jemu zimno :D ale dobrze że nie jest mi aż tak gorąco jak niektórym z Was bo widzę że to bardzo uciążliwe :) Lindis, humorami się nie przejmuj bo ja mam identycznie :) ciągle na kogoś warczę :D i wszystko mnie wkurza :D myślę, że kiedyś przejdzie :) Widzę, że mamy kolejnego synka w drodze :) gratuluję Molly! kurczę, brakuje dziewczynek...sprawdzałam w tym chińskim kalendarzu płci dziecka i mi wychodzi, że mam mieć córeczkę :) jednak jakaś nadzieja została ;) I ostatnia sprawa-ja również jestem za porodem SN tak jak większość z nas tutaj :) Keysy możesz mi powiedzieć o jaką glukozę chodzi? Bo ja idę jutro na badania, te pierwsze bo jeszcze nie robiłam (a słyszałam że bez sensu robić je zaraz po wizycie tylko lepiej przed następną) i mam się spodziewać picia jakiegoś świństwa? Nie dość, że samo pobieranie krwi mnie stresuje to jeszcze jakieś świństwo pić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I aktualizuję naszą tabelkę, zaczynam dziś 10 tydzień :) nick-------------------------imię-------------wiek------ --- -miejscowość-------tc--------plec (nie) madra----------------Agata------------28------------śląsk- --- ------------10------------? MAMA2013LUTY-----------Karolina---------22----------podka rpa ckie-------28---------CH andziulka88----------------Ania-------------24----------- łódzkie--------------10------------? szczesliwa-mmmama------------------------30------------ł ód zkie ------------?--------------? keysy2121------------------Kasia------------21----------- -mo gilno------------25----------CH izabela1000-----------------------------------24--------- --- war-maz----------38-------------? Allegrowiczka1987--------Iwona--------------24-----------Ok.Kraków-------15-------------? JagusiaGusia---------------Kasia------------25----------- -Lu belskie---------31-------------? Fijfijfijuu-------------------Ewelina---------28--------- -- -mazowieckie-----28-----------CH anetucha123456----------Aneta------------24----------Kent , Anglia----mamusia--------DZ Lindis----------------------Martyna----------24----------------śląsk------------8--------------? HinskiTurysta------------Ewa--------------20---------------Lubuskie----------18------------? mamaanita--------------Anita--------------22----------------kuj.pom-----------5-------------? XxPrzyszla_MamaxX....Magdalena........20..........swietokrzyskie......29.....DZ 18Karola18.................Karolina.............18.........podlaskie..........28.........DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×