Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

Witam nowe Mamusie;) Margit nie wpadłabym na to że do microfali nie wejdzie sterylizator;/ Dobrze że są jeszcze jakieś wyjścia postaci zamiany z rodzicami czy coś:D Ostatnio zaglądam do Was tylko w pracy bo jak wracam do domu to żywcem usypiam. Dziś wizyta u ginki jakoś strasznie zestresowana jestem nie wiem dla czego;/ Może dowiem się płaci a jak nie to dopiero w marcu. A jak tam u Was samopoczucie? Ja też czekam na tą wiosnę!!! ALIME:) - ja zamierzam, niektóre dziewczyny już są pozapisywane;) JA wysłałam zgłoszenie ale na razie nic - cisza w eterze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dostałam dzisiaj luteinę dop. profilaktycznie i okazało się że łożysko jest za nisko, powinna być 5 mm od szyjki macicy a jest 1mm. Lekarz powiedział, że może się z tego zrobić łożysko przodujące:( ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję że się podniesie, podobno to się często zdarza i kiedyś lekarze nawet o tym nie mówili pacjentkom a lepiej dmuchać na zimne. Poza tym dzidzia ma się dobrze a za 3 tyg. usg połówkowe, z mężem, nie mogę się doczekać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) Widzę, że temat szkoły rodzenia jest więc i ja się zapytam: zamierzacie mieć poród rodzinny, czy jednak decydujecie się rodzić bez mężów/partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała rodzinny. Będę czuła się pewniej jak będzie ktoś obok kto zadba o moje interesy w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit, właśnie z tego powodu mój mąż chce być przy porodzie. Rodzącej kobiecie trudno się upomnieć (w razie czego) o swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) wczoraj byłam na wizycie :) Niunia wazy 360g i ma ok 18cm :))) Ogólnie wszystko jest ok i zmniejszył mi dawkę luteiny do 1x2. Jak się opakowanie skończy to mam już odstawić zupełnie. Od 3 dni doszedł mi kolejny nieprzyjemny objaw... ból spojenia łonowego -.- No szlag! Jeszcze mi tego brakowało :/ Dobrze, ze już bliżej jak dalej.. A waga dalej spada. Tzn spadła tylko o kg czyli mam 6kg mniej niż przed ciążą. Także... przynajmniej jest jeden pozytyw ciągłego rzygania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka LadyG............31..........1......dolnośląskie....06.07....chłopiec Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ... Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......20 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... drugieszczęście...25...2........mazowieckie....12.07... chłopiec Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... Pozwoliłam sobie się dopisać, mam nadzieję że ok :) Odnośnie szkoły rodzenia to zapisałam się już do takiej przy szpitalu, w którym chciałabym rodzić, ale nie wiem czy się dostanę, bo miejsc jest 10, a chętnych chyba z 20 :( czekam na wieści w tej sprawie... chyba rzeczywiście szykuje się kolejny baby boom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .... wiek .... ciąża ....województwo ....data porodu..płeć dziecka anidzik20........20.........1........wlkp............01.0 7... Truj...............29.........2........podkarp.......01.0 7...chłopiec Mama 6latki.....24..........2.......lubelskie.......02.07...dziew czynka metafora.........26.........1.........śląskie........02 .07... optymistka85...27.........2........lubuskie........03.07. ..chłopiec dietowo..........25.........1......mazowieckie....03.07.. .dziewczynka Margrit ..........28.........1........pomorskie ....03.07...chłopak paulina_83.......29.........1.......podkarp........02.07. ..dziewczynka przyszła mama 2013..29..1.........kuj.-pom.....04.07...dziewczynka Messi29 .........29..........2......małopolskie.....04.07... Koalala...........31..........1......mazowieckie...04.07. ..dziewczynka LadyG............31..........1......dolnośląskie....06. 07....chłopiec Arba79...........33..........2........podlaskie.....07.07 ... Niuniek4646....29..........1.........śląskie........07. 07... MamaPoRazTrzeci...32....3.......zach-pom......08.07... Karla_00........19...........1.........śląskie.......08 .07... Joannnna.......25...........1......małopolskie....09.07. .. cynamon-22....29...........2......mazowieckie...10.07...< br /> żółta_cytrynka...25.......1......mazowieckie....11.07. ..chłopiec Agusiek77.......35 .........2......mazowieckie....12.07... viola881988.....24.........1.........lubelskie.......12.0 7...chłopiec nicka8601.......27.........2...........UK............14.0 7... Fredzi_a........27..........1.......małopolskie ....14.07... niagara1212....23.........1......warm-mazur.....15.07...< br /> gąska............27.........2.........śląskie......... .16.07... Ginger78........34.........3.......podkarpackie...16.07.. . atamta..........32........4........wielkopolskie....16.07 ... .sapphire.......23........1........wielkopolskie....17.07 ...chłopiec lucjola123......33........1........mazowieckie.....18.07. .. TOPKA..........27.........3..........śląskie..........2 0.07... Zara Baby.....30.........2.......pomor/malopol...20.07... tigrai30........30.........1........dolnośląskie......2 0 .07...dziewczynka Virada123....28.........1........dolnośląskie .....21.07... Biala87........25.........1.....śląskie/opolskie....21. 07... elliska.........27.........1.........kuj-pom..........21. 07... lady venera...34........1........mazowieckie.....22.07... kapris.........28.........3........lubelskie..........22. 07... patussa18....21.......2(po por.)...świętokrz... 24.07... drugieszczęście...25...2........mazowieckie....12.07... chłopiec Wika78.......34.........1..........Francja.........25.07. ..dziewczynka emu21........31..........2.......mazowieckie.....26.07... pokahontas81...31...2(po por.).....śląskie......28.07... fingo 30..........30.......1.............UK..........29.07... anetach18.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . Nescafe03.......24.......1.........lubelskie......29.07.. . ALIME:)..........25........2......kuj-pom.........29.07..... Ines89............23.......1..........śląskie.......30. 07... Ja w pierwszej ciązy nie chodziłam do szkoły rodzenia, a teraz mam nadzieję że mi się uda, słyszłam ze naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kg to jestem niecały 1 na plusie z czego moja siostra sie baaardzo cieszy! Nie mówiąc o mnie;/ Ona cały czas twierdzi że za mało jem;/ ale ja się nie będę napychać bo ona sobie tak chce;) Mama dobrze Ci że juz będziesz miała luteine odstawiona ja cały czas luteina i duphaston blech. Ale Któraś mówiła że nie może luteiny pod jezyk bo nie dobra - no cudna nie jest ja się przyzwyczaiłam ale dopochwową jak miałam to miałam odparzenia od tej wydzieliny;/ tigrai30 - trzymam kciuki żeby nie było przodujące ale myślę że w porę zauważone to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetach no luteina to niebo w gębie nie jest... ale ja ogólnie nie lubie nic dopochwowego- tu czuje, ze zniknęło w gębie a tam to nie czuje idzie człowiek do kibelka i na papierze nierozpuszczone tabletki- miodzio po prostu A tak na marginesie- właśnie przyszła mi ta poducha motherhood- jakie to cudo jest! Po 1- myślałam, ze nie będzie aż tak zawalista jeśli idzie o jakość. W dodatku nie robi się z niej placek tylko jest bardzo puszysta i pełna :) Między nogami (hehehe) sprawdza się bombowo! Odpoczynek dla bioder wieeeeeeeelki! a dzidzia znowu się wierci jak opętana :D Uwielbiam to uczucie :D Nie spodziewałam się, że mała aż tak ruchliwa będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem 3 kg na plusie, ale na początku nieco schudłam, mam nadzieję, że za bardzo nie przytyję, bo ogólnie do szczupłych nie należę niestety, w pierwszej ciąży było ok i mam nadzieję że tym razem się uda :) Starałam się troszkę was podczytać wstecz, żeby wiedzieć o czym gadałyście ale wszystkiego to chyba nie narobię, tyle tego jest :) Macie już wytypowane, upatrzone lub kupione wózeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy już wybraną firmę Jedo, teraz czekamy aż pojawi się za jakiś miesiąc w sklepie nowa kolorystyka z tego roku i coś wybierzemy. Zamówimy pewnie najpóźniej jakoś w połowie kwietnia, bo około 3 tygodni się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam napalona na Bebetto Luca, ale skoro rodzi się córeczka, to bedzie jeździć w wózku po starszej bo jest w świetnym stanie ;) Jakby był chłopiec to konieczny byłby zakup wózka, bo ten co mamy jest różowo szary ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit- i jak możesz to napisz dlaczego akurat ta firma, co ten wózek wyróżnia? ja mimo ze mam mieć drugie dziecko, co do wózka mam ogromny dylemat, dla synka dostałam wózek od kuzynki był wcześniej używany przez dwójkę dzieci, koszmarny wózek, ciązki, bez skrętnych kół i miał taką wadę ze sam z siebie ciągle leciał na prawo, coś takiego tylko o wiele strsza wersja: http://allegro.pl/2w1-wozek-baby-merc-trafic-2-gratisy-i3023409650.html dlatego teraz chcę jakiś fajny wózeczek, ale też nie za drogi, staram się szukać czegoś do 1200 zł, za zestaw 3 w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wyborze kieruję się; ceną wagą koła muszę być koniecznie skrętne i pompowane przyzwoity kosz na zakupy rankingi w testach fotelików kolorystyka no i wydaje mi się, że lepiej jak do wersji spacerowej jest podnóżek w steleżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma przednie skrętne, nie bardzo małe kółka z możliwością blokady, spacerówka przodem lub tyłem montowana, gondola jest spora, nawet gondola ma regulację zagłówka, fajna kolorystyka, w budce jest okienko z moskitierą, torba na zakupy pod kolor, eko skórka na rączce, nawet spory koszyk na zakupy w porównaniu z innymi, no i wygląd takie połączenie nowoczesnego stelaża z klasyczną budką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotelik i tak kupujemy inny - nie Jedo. Cybex o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Jedo Fyn widziałam na żywo- rzeczywiście jest fajny. Kolor niebieski w rzeczywistości wymiata jak dla mnie :) śliczny jest. No i sie super prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam granacik się podoba, fajny był taki na dole z eko skórką białą albo na dole z krateczką. Z nowej kolekcji są jeszcze granaty w takie ala groszki, ale czy groszki nie są nie męskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31bla bla bla
czesc dziewczynki ktora mi podpowie jak sie dopisac do tej tabelki????? Malo Wam przybylo tych kg ja jutro zaczynam 22 tydzien i mam juz na plusie 5 moich kochanych kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiuj ją sobie do postu i się wpisz miedzy kogoś zgodnei z terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31bla bla bla
cos mi kafeteria dzis zamula:( ktora mi podpowie jak sie dopisac do tej tabelki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31bla bla bla
margrit dziekuje:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe Mamusie:) Ja dzisiaj porobiłam badania przed wizytą. Zgubiłam skierowanie i musiałam za nie zapłacić (sic!). Co miesiąc trochę tego jest, ze wzg. na ryzyko cholestazy prawie cały panel wątrobowy. Mam pytanie do podwójnych mam - któraś z Was miała może cholestazę w poprzedniej ciąży? Ciezarowka - po prostu skopiuj treść tabelki, wstaw do posta i się dopisz w odp. kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka31bla bla bla- musisz ta tabelkę skopiować wkleić w treść twojej wiadomości i się dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×