Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPoRazTrzeci ;-)

Lipiec 2013

Polecane posty

atamta - o kurcze... niezłe tempo:) Moja córa jeszcze się chłopcami nie interesuje (na szczęście:) Ja pościel mam po starszej córce. I okazała się b. przydatna - zwłaszcza osłona na szczebelki. Poduszkę schowaliśmy, na kołdrze mała często leżała jak "podróżowała" za mną po mieszkaniu (mata edukacyjna miała stałe miejsce pobytu:). Także pościel jak najbardziej tak. Dla mnie najbardziej nietrafionymi zakupami były rożki (od razu dwa: miękki i kokosowy). Zupełnie się nie przydały. Córa nie lubiła być krępowana, a poza tym była duża i w takim rożku się nie mieściła. optymistka85 - polecam coś takiego: http://allegro.pl/horizon-przescieradlo-podklad-folia-z-gumka-70x140-i3040926402.html Tańsze niż ten ochraniacz, a po większej "wpadce" i tak trzeba taki podkład zdjąć i uprać więc trzeba mieć więcej niż 1 szt. U nas takie rozwiązanie sprawdziło się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA super komplecik i faktycznie bardzo podobny do tamtego - oba na pierwszym miejscu :) VIOLA komplecik całkiem całkiem - łóżeczko dokładnie takie jak chcemy i materacyk też i cena przystępna tylko te kolory do mojego męża nie przemawiają jak zobaczył wczoraj i dzisiaj te stonowane komplety od MAMY i BIAŁEJ :) A dziewczyny sprawdziły wam się te podkłady? faktycznie nie odparzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31 bla bla
witam przyszle mamusie jak wyglada sytuacja z kg??? ja 22 tydzien i jakies 6 do przodu moze jakies 7 juz nawet malo jem a szybko tyje ale mam problemy z wyproznianiem i to chyba tez przyczyna kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredzia a no i do mnie te kolorowe komplety przestały przemawiać jak natrafiłam na te co w linku dałam ja i Biała ;) Kiedyś mi się podobały te kolorowe misie, kaczuszki, inne bzdety a teraz jak dla mnie te haftowane wymiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarówka u mnie póki co 6kg tyle, że do tyłu ;P i nie powiem żeby mnie to martwiło :D zastanawiam się tylko ile tak jeszcze pociagne z tym rzyganiem po wszystkim ehhh ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 1 kg do przodu:) Ale czuję że szybko będe przybywać;) Mama współczuję. Ja mało wymiotowałam ale już jakoś jak przeskoczyłam na 4 miesiąc to mnie puściło. Co do pościeli cudna jest ta haftowana;) JA co prawda mam bez haftu ale za to do wózka mam haftowaną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 22tc i 3kg na plusie. Mamo 6latki, a jak u ciebie wyniki morfologii? Robiłaś ostatnio? Jeśli chodzi o komplety pościeli to właśnie takie w stonowanych kolorach bardziej mi sie podobają niż te całkiem kolorowe, aczkolwiek nie twierdzę że tamte są złe :P Jakiś czas temu patrzyłam ile u nas w sklepie kosztuje taki komplecik. Komplecik 6 częsciowy u nas w sklepie kosztował ok 350zł, natomiast na allegro ok 200zł, a więc różnica jest znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistko robiłam jakieś 3 tyg temu- wszystko0 było ok. Teraz mam powtórzyć w przyszłym tygodniu. Jestem zdrowa jak ryba... nawet witamin żadnych nie biorę ;) Mam nadzieję, że tak zostanie do końca i mi żadna anemia nie wylezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 6latki, super że wszystko ok:) Mi teraz lekarz powiedział że wyniki mam dobre, aczkolwiek mogłyby być lepsze. Za miesiąc mam zrobić test obciążenia glukozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam zrobić krzywą cukrową w 24 tygodniu. Lekarz wiedząc o moich wymiotach spytał: da pani radę wypić to świństwo?:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie czytałam jeszcze nic na temat tego badania także nie wiem czy mam się go bać :P coś mi się obiło o uszy że najpierw pobierana jest krew, potem trzeba wypić bardzo słodką glukozę (ale czy kieliszek czy całą szklankę to nie wiem hehe) i za jakies dwie godz znowu pobierana jest krew - i póki co to cała moja wiedza na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31bla bla bla
ojej to ze mnie prawdziwa ciezarowka:P dziewczynki czy wy sie odchudzaaccie tak malutko przytylyscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 22 tydz. i 3 kg na plusie. Z tym, że na razie nie jest źle bo w sumie wszystko to mi chyba tylko w cycki poszło ;) Śliczne te pościele, zakochałam się w pościeli bialej. Ja pewnie kupie pościel od razu, ale myślę, że na początku maleństwo będę kładła spać w śpiworku. Siostra korzystała i uważam, że to fajna sprawa. No i zawsze jakby nie patrzeć to chyba bezpieczniej (przynajmniej słuchając tych historii przeróżnych). Niagara ja z ostródy. A może Ty gdzieś niedaleko? Bo widzę, że też warm.-mazur.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pościel śliczna:) ale jeszcze czekam z takimi rzeczami:) glukoza czeka mnie w drugiej połowie marca;) a co do wagi... hm wiadomo że zdrowie dziecka jest dla mnie najważniejsze ale obawiam się sytuacji w której miałbym przytyć 20-30kg... i tak jestem gruba więc więcej mi nie potrzeba:) jak na razie +3 wg karty ciąży z 10 tygodnia. przy mojej wadze nie powinnam przytyć więcej niż 10kg a tak naprawdę największe tycie jeszcze przed nami:) ale nie odchudzam się czy nie odmawiam sobie jakoś jedzenia, wręcz przeciwnie jem słodycze na które mam ochotę itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam - Ciężarówka31- ty może przytyłaś teraz a my nadrobimy potem;D I za pewne pod koniec nie będę sie już tak cieszyć;) ja też się nie odchudzam jem na co mam ochotę. Teraz tylko w sumie na siłę piję soki z burakiem dziś taki wyczarowałam z marchewki, pomarańczy, jabłka i buraczka. Musze sobie hemoglobinę podnieść. I zobaczymy jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka - no ja trochę dalej, z Ełku jestem :) Ja przytyłam ok. 4 kg, ale na szczęście poszło mi w cycki i brzuch tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym, u których wszystko ok gratulacje, tym co się czymś martwią - mamy zakaz zamartwiania się ;) A ja się pochwalę my kupiliśmy okrycia kąpielowe pieska i misia : http://allegro.pl/show_item.php?item=3030335308 http://allegro.pl/show_item.php?item=3043333270 Na pościel narazie się czaimy na jakąś kilkunasto elementową fajną z baldachimem itp. I jesteśmy w fazie udoskonalania naszej kawalerki, co powoduje wiele konfliktów ;) bo mam duże wymagania, bo nie dość, że chce żeby wszystko pomieścić to żeby jeszcze pasowało do siebie i małym kosztem. Póki co tv wyląduje na ścianie, parę metrów zyskamy. Fredzia --> nowy Jedo Fyn Memo ma kołyskę w gondoli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na plusie 3,5 kg. A na glukozę polecam zabrać ze sobą cytrynę:) Zdecydowanie ułatwia przeżycie tego badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w plasterkach?? czy wycisnąć sobie potem tą cytrynę/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margrit - ja mam od nich pościel. Zadowolona jestem z wykonania. Przyszła elegancko zapakowana. Ja mam wzorek misie kremowe. Mąż wybierał z czerwonym żeby nikt nie urzekł dziecka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jakiś czas mają mniej aukcji w tedy odbywa się produkcja. Ale za parę dni wraca pełny wymiar aukcji. Dużo różnych zestawów mają mniejsze większe jakie chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie dzisiaj humorek dopisuje bo po raz pierwszy poczułam ruchy maleństwa. Cudowne uczucie. I to jak dopisuje, mniej więcej od godziny 14 co chwile o sobie przypomina:) A co do kilogramów to kończę 19 tc i mam 4,5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczynki powiedzcie mi na jakim etapie jesteście w związku z kupowaniem rzeczy dla maluszków? Bo widzę, że sporo już kupiło pościel czy inne gadżety. A ja w sumie oprócz bucików i różowych body ( gdy mówiłam mężowi o ciąży i o tym, że będzie dziewczynka) to jeszcze nic nie mam. Czy to ja jestem w tyle ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×