Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość szczesliwa1711
abcd... Kochana tez miałam takie bole, ale są przemijające, dlatego,ze tak jakby skurcz mnie łapał i puszczał za 3sekundy...nie wiem czy to normalne... Mówiłam o tym mojej gin to przepisała mi duphaston, wykupilam, przeczytałam ulotkę i jak przeczytałam,ze moze wywolac spodziectwo u chłopców to zastanawiałam sie czy brać czy nie... I na ten temat porozmawialam z mama i stwierdzilysmy,ze nie bede brała bo te bole to są nikłe...ale ostatnio, we wtorek miałam taki bol,ze musialam usiąść i za chwile przeszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) co nowego u Was? ja chcialam sie wyluzowac w tym m-cu nie liczyc dni plodnych ale mam tak dziwny organizm.....wiem ze wczoraj napewno byla owu (tak mnie prawy jajnik bolal wieczorem ze chodzic bylo ciezko, plus bol brodawek, sluz - staly objaw owu i wez tu czlowieku nie zwracaj na to uwagi).myslalam ze w pon.byla moze owu bo brzuch mnie bolal (takich przedwczesnych boli nigdy nie mialam) ale nie. to bylo wczoraj na bank, wiec co? wiec psychika zadzialala ze "nie wolno stracic takiej okazji" a ze m w pracy to czekalam na niego do 22:30 a dzis o 5 pobudka:/ i jak tu dac sobie na luz. latwiej jednak powiedziec niz zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje bole nie sa jakies mocne ale wczoraj wzielam wieczorem nospe i przeszlo. dzisiaj jak na razie nic mnie nie boli. tak tez sie zastanawiam czy po prostu nie przeforsowałam sie wczoraj. dzisiaj postanowilam sie juz oszczedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cos wam napisze. korzystajac z tej okazji ze dzisiaj sa andrzejki powrozylam sobie z obraczki nad brzuchem i wyszlo mi ze bede miala teraz syna :) z corka tez sobie wrozylam tyle ze nie w andrzejki i wyszla mi dziewczynka :) wtedy sie sprawdzilo wiec zobaczymy jak bedzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Dokładnie Dziewczyny tak jest w trakcie starań...tez tak mialam:) Abcd...:) Ja chyba tez sobie powroze co do plci:):) I napisze co wyszlo:) he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa czekam na wiesci co ci wyszlo :D moj maz jak sie dowie to pewnie sie ucieszy bo bardzo chce miec syna ale ja robie mu na zlosc i caly czas mu mowie ze bedzie corka. malo tego corka tez mowi ze chce miec siostrzyczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
:) zrobilam:) iiii wyszła córka!:) co do plci to mi czy chłopczyk czy dziewczynka, aby bylo zdrowe:) A facet jak facet za synem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez to jest obojetne :) jak urodzilam corke to mowilam ze drugie dziecko to musi byc chlopak ale teraz to jest mi obojetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd tak jak wczesniej pisalam uwarzaj na siebie, nie "szalej" oby sie Wam dziewczynki te wrozby spelnily, aby byl zdrowy synus i zdrowa corunia;) moze i ja dzis powroze czy dzidziusia sie doczekam:) kiedys wrozylam czy i kiedy wyjde za maz i sprawdzilo sie, choc wtedy nie podobal mi sie wynik bo wyszlo ze majac dopiero 26 lat, nie przypuszczalam ze mojemu az tyle czasu zajmie uklekniecie:)hehe bo znamy sie od 17 roku zycia (przez kilka lat mowil ze go kolana bola az tu nagle sie oswiadczyl, klekajac;)) to moze powroze wieczorkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Kamila to czekamy na wyniki z wrozenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Kanika... To czekamy na wiadomości z wrozenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem dziewczynki, że ja od zawsze marze o córeczce ale jak to w życiu bywa pewnie będzie odwrotnie :-) mąż też kiedyś mówił o synu ale teraz częściej słysze od niego o córce. Oby wogóle dzieciątko się pojawiło :-) Ja miałam 2 braci i ja sama więc chyba z tego się to u mnie bierze - zawsze chciałam mieć siostre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tak jak sobie obiecalam ze bede wiecej odpoczywac tak tez zrobilam. efekt jest taki ze dzisiaj nie boli mnie brzuch :) kurcze z corka w ciazy bylam ciagle zmeczona i spiaca ze nic mi sie nie chcialo robic. teraz mam tyle energii i wszystko bym chciala zrobic . w dodatku czuje sie bardzo dobrze wiec caly czas moge sprzatac i robic wszystko a potem boli mnie brzuch niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Abcd...:) Ja tez mam tyle energii, ze caly czas coś mysle co by tu zrobic:) to co chwile wymyślam jakieś smakołyki:) A jak juz siade to plecy mnie strasznie bola...a co to bedzie jak brzuszek urośnie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie plecy jeszcze nie bola bo zaczna bolec pewnie ok 30 tc. ja jakos zachcianek za bardzo nie mam ale dzisiaj swierze mieso mielone smierdzialo mi tak ze myslalam ze zwymiotuje. zachcianke dzisiaj mam i wyproslam wlasnie meza zeby poszedl po kebbab bo tak mi sie zachcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) wróżyłam....a co będę "se żałować" :D i wyszło o dziwo że pierwsza dziołcha a drugi chłopiec ma być, niby w przeciągu roku pierwsze dziecko - fajnie by było:) zobaczymy za rok co z tych wróżb wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś znów czekam na męża:), 14 dc cyklu więc warto jeszcze spróbować:) hehe a jutro idziemy do znajomych na takie skromnie andrzejki:) spokojnego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
co do zachcianek to nie mam poki co:) Ale coś ochotę mam gotować co chwile:) i stoję w kuchni przyrządzając smakolyki:) Ooo:) kanika:) super:) to czekaj na męża :):) 3mam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
a co do moich pleców to bola strasznie... Chyba bede musiała jakieś ćwiczenia poszukać na te bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co tam u Was? Ja mam dalej te brązowe plamienia i czekam na @ żeby już ruszyć z kolejnym cyklem starań ale narazie cisza, ostatnie cykle miałam 27 dniowe więc dzisiaj w 28 dc powinnam dostać ale chyba wszystko mi się wydłuży :-( a tak już myślałam, że się szybciej zacznie i szybciej będę mogła się starać :-( no cóż cierpliwość nie jest moją mocną stroną :-) Annaa co z Tobą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie 16 dc cyklu, owu już się skończyła i dnie kiedy można było się starać również, wiem to bo oczywiście jak co m-c mam już oznaki że znów się nie udało:( i tak jest za każdym cyklem gdy kończy się owu ja na 2 dzień wiem że i tak nic z tego z powodu zapalenia krtani, które miałam wiedziała że nic z tego nie będzie bo za dużo leków brałam ale iskierka nadziej gdzieś tam było, no ale dziś już prysła:-/ także czekam na @, jeszcze 12 dni a w miedzy czasie wizyta w klinice:) spokojnej niedzieli i piszcie dziewczynki co tam u Was:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz znowu zlapalam jakis kaszel. ostatni raz mialam kaszel jakies 7 lat temu. dzisiaj zrobilam sobie syrop z cebuli i mam nadzieje ze obejdzie sie bez zadnych lekow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz znowu zlapalam jakis kaszel. ostatni raz mialam kaszel jakies 7 lat temu. dzisiaj zrobilam sobie syrop z cebuli i mam nadzieje ze obejdzie sie bez zadnych lekow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jejku jaka tu cisza abcd syropek z cebuli + herbatka z miodem i cytryna i powinno byc ok :) malinka nadal masz plamienia czy juz @? troche dziwnie ze plamienia utrzymuja sie Tobie tak dlugo przed @ kropelko co tam u Ciebie? przemadrzala, avent, ja tez sie jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna gruszka a u Ciebie jak tam? czyz byscie jeszcze z andrzejek nie wrocily?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika witaj Kochana :-) dziwne, dziwne no ale co zrobić. Po @ mam iść do gina zobaczyć jak tam pęcherzyki więc powiem jej o plamieniach. Dzisiaj chyba się rozkręca ale jeszcze tak jak zawsze nie jest więc czekam :-) a jak u Ciebie? Jakie znaki obserwujesz, skoro piszesz, że się nie udało - nie trać nadziei !!! No dziewczyny odzywajcie się co tam u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×