Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

szczesliwa jak bedziesz juz po wizycie to koniecznie napisz nam co ci lekarz powiedzial i jak tam mala fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika bylam u gina mojego , na plamienie które sie juz rozkrecało dał mi podwójną dawkę dupka i kazał przedłuzyc maxymalnie cykl bo 23 dni to zdecydowanie za krótko. Do dziś plamię a raczej brudzę na jasno-brązowo..dziś mam 27 dc wiec jest dobrze , jeszcze 2 dni i moze @ przyjść, a wiem ze przyjdzie bo wczoraj testowalam i test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko fajnie ze jestes:) co do tych objawow to powiem szczerze ze cos dziwnego dzieje sie w tym m-cu z moim organizmem. jak juz pisalam mam objawy ze sie nie udalo (co m-c to samo) czyli bol piersi z boku i pobolewanie moj organizm:/ malinko faktycznie zapytaj gin o te plamienia, moze to przez jakies wahania hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od kilku dni mam problem z jedzeniem. jem tylko sery i serki topione. wszystkie wedliny mi smierdza i sa okropne. tak samo mieso surowe jak wacham to mi smierdzi :/ dzisiaj doszla mi jeszcze niechec do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) abcd Ty tez masz dzisiaj wizyte z tego co pamietam tak? szczesliwa koniecznie napisz co tam w brzusiu slychac? przemadrzala fajnie ze gin cos poradzil na te plamienia, szkoda tylko ze sie nie udalo w tym m-cu bedziemy dalej "walczyc":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika no wiesz objawy zarówno na @ jak i na ciążę, musisz wierzyć ale też być cierpliwa. Niektóre dziewczyny miały plamienia w cyklach w których się nie udało no i w tym, w którym się udało też więc wszystko jest możliwe :-) abcd czyli wszystko jest w porządku, objawy typowo ciążowe z tym mięsem, kawą itd. nic się nie przejmuj ;-) dbaj o siebie i jedz zdrowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wizyte u lekarza mam jutro a dzisiaj ma szczesliwa. a co do tego kaszlu to od wczzoraj pije syrop z cebuli. dzisiaj chyba pojde do apteki kupic syrop drosetux bo wyczytalam ze mozna brac go w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko nawet nie mam cienia watpliwosci ze ten m-c jest stracony. tylko wkurza mnie ze moje cialo wariuje, chyba ze znow popsuly mi sie wyniki hormonow:/ w kazdym badz razie czekam na @ a potem znow do roboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd to przepraszam myslalam ze dzisiaj razem ze szczesliwa. to daj znac jutro co tam u Ciebie "kwitnie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok na pewno napisze. a wczzoraj moja corka klocila sie z mezem. maz mowil ze bedzie chlopczyk a ona caly czas ze dziewczynka. przyszla powachala moj brzuch i mowi " widzisz czuje ze to dziewczynka " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) moze corcia dobrze wywacha;) a ktory to bedzie tydzien u Ciebie abcd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sobotę wzięłam pierwszą 1/2 tabletki bromergonu i myślałam, że się przekręcę na tamten świat. I zakończyłam na tej jednej połówce. Nie wiem na co ja jestem uczulona, ale tabletki też mają coś w sobie, że źle się po nich czuję i jest mi niedobrze przez pół dnia. A potem jest mi niedobrze na samą myśl, że muszę je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam na tescie 2 kreseczki! okres mi sie ztryaml wtedy, kiedy pisalam, ze sie rozkreca/.. nie wiem co myslec, moze to zaburzenia hormonalne jakies ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga 18stka jesli po bromku zle sie czujesz sprobuj moze dostinex, drozszy ale bierzesz go raz na tydz. i u wiekszosci nie ma skutkow ubocznych. ja tez sie normalnie po nim czuje z tym ze biore go zawsze na noc tak lekarz mi radzila avent jesli masz 2 kreseczki a nie bierzesz zadnych hormonow i innej chemii to MOJE GRATULACJE:) zrob sobie najlepiej bete tak na potwierdzenie :D a potem do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent najwyraźniej to albo implantacyjne krwawienie albo macica sie oczyszczała,u niektórych ona tak może do 2-3 miesiąca ciąży :) w którym dniu cyklu robiłaś test ?????? ja robilam w 26 i wyszedł negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent i oczywiscie napisz, bo z przyjemnoscia czyta sie takie wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze tak o sobie, ale jestem w szoku i rozbiegane mam mysli chwilowo, v dziekuje za wsptene gratulacje :)Do lekarza umowie się jutro v Przemądrzała- ostatni okres na Castagnusie mialam 1 listopada.Natomiast ja mam od zawsze rozregilowany cykl, dlatego go nie sledze. Okres co 35, 40 i wiecej dni- tp dla mnie norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika, to będzie mój pierwszy w zasadzie cykl starań i tak naprawdę nie wiem czy mam jakies problemy czy nie. Lekarz kilka miesięcy temu powiedział, ze jak zacznę się starać to mam brać zestaw leków, które mi przepisał. Ponieważ takie skutki miałam po zażyciu tej tabletki, to stwierdziłam, że ten miesiąc będzie bez wspomagaczy i wezmę jutro clo tak jak zalecił. Jeśli będą problemy, to znak że trzeba przeprowadzić kompletną terapię. Słyszałam właśnie o tym zamienniku leku. Ale to co miała w sobotę po 1/2 tabletki to szok. Straszne mdłości, ze aż wisiałam nad klopem, a potem ja wyszłam z wanny, to padłam na kolana tak mi słabo było. Koszmar jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcialam cos dopisac. nie wierze za bardzo, ze Catagnus mi pomógł.Chociaz moaze? .Wierze, ze picie ziółek :) dostalam je od kobietki z kafe, ktora miala podobne problemy do mnie i po 1 miesiacu picia ziół zaciażyła... v Ale wiecie co , nie chce mi sie wierzyc, ze sie udalo. Jakas taka spokojna jestem, ani sie nie ciesze ani smuce.Zrozum to babe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent ja tez tak samo sie czulam jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. nie byl to jakis wybuch radosci ani nic. a ja bylam w szoku ze zaszlam w ciaze bo przeciez wedlug gina nie bylo szans na zajscie w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Dziewczyny, mogę się dołączyć, Mam dwadzieścia pięć lat, jedno poronienie (bardzo wczesne) za sobą i właśnie zaczynamy znowu starania... Bardzo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Starania z zeszłego roku spełzły na niczym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Właśnie zaczęły sie mi dni płodne, od wczoraj dzielnie walczymy :-) Oczywiście wiem że to głupie ale ja najchętniej poszłabym już dzisiaj po test. Kiedy najcześniej robiłyście testy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
Ja dzis powinnam zaczac brac clo. Ale jakos nie jestem w sumie przekonana czy warto,czy powinnam i tak sie waham czy isc do apteki realizowac recepte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent no to pięknie, tak się cieszę!!!!! też słyszałam o tej mieszance o.sroki ale nie miałam odwagi jej brać, może czas się zebrać i kupić ;-) tak czy inaczej gratuluję ogromnie;-) a taka zrezygnowana byłaś :-D !!!!!!!! no i jest miła niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd- a kiedy przyszla radosc do Ciebie...bo mam jakies wyrzuty sumienia, ze tyle miesiecy staran i łez i smutków a jak sa 2 kreski- to radosci u mnie brak. v przemądrzała- dostałam zioła o. Sroki na PCO ( ktore sie pije 3 razu dziennie) i na owulacje ( raz dziennie wieczorkiem). Polecam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×