Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość kamelia_amelia
tez mam taka nadzieję, chociaż teraz juz przestałam robic testy ciążowe (czekam do miesiączki). powiem szczerze, że z jednej strony bardzo chccę a z drugiej bardzo się boję...tez tak macie...?czy tylko ze mna jest cos nie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia ja też tak mam, nie mam jeszcze dzieci i jest u mnie strach, że nie dam rady, czasami panikuje jakby mi się miało dziecko już za chwilę urodzić :-D myśle, że to normalne, strach przed czymś nowym, odpowiedzialność za kogoś, za tą małą istotkę, która bez Ciebie nie poradzi sobie :-) o i po takich myślach przychodzi rozlewające ciepło w serduszku, że dam rade ale potem znowu strach :-) dla mnie to normalne a czy dla wszystkich to nie wiem :-) bierzesz castagnus na własną rękę czy konsultowałaś z ginem? ja też bym chciała ale chyba wolałabym skonsultować z ginem, boje się że już całkiem rozreguluje organizm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
castagnus (podobnie jak b6) zaczęłam brać na własną rękę...myślę, że źle nie robię-jest to lek ziołowy o dellikatnym działaniu (waże ok. 60 kg, wiec biore 1 tabletke). kiedyś (4 lata temu), po teście z mtc miałam prolaktyne podwyższoną ponad 20-krotnie, po ok. 4 latach brania dostinexu mam minimalnie przekroczona górna granicę (prolaktyna w normie, tylko po teście zbyt wysoka). teraz w sobotę ide na kontrolę - zobaczę jakie beda wyniki. oczywiście o tym jak zadziałał castagnus-dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
myślałam jeszcze o ziołach nr 3 o. Sroki, ale nie chcę przesadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zapytam się dzisiaj w aptece czy z moimi lekami moge brać castagnus, w sumie to ziołowe to pewnie tak. Ja to jestem taka boidupa z tymi lekami od zawsze, nigdy nie lubiłam brać lekarstw ale teraz mam cel więc moje podejście się troche zmienia. O mieszanke nr 3 mi chyba chodziło, ciekawe czy avent brała właśnie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziewczyny w jakiej dawce bierzecie castagnus i to przez cały cykl czy jak? wdzięczna będę za wypowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi staraniami to u nas cieżka sprawa powiedziałabym,mam juz dwojke dzieci 5,5 i 1rok9mcy,staramy sie z mężem o 3ciego dzidziusia 5mcy i nic....jak nie było tak nie ma....wszystkie badania zrobione,wyniki super,nie wiemy co jest,pewnie za bardzo chcemy.Czasem to czlowiek juz traci nadzieję,jak kolejny test negatywny,dzis robilam negatyw znow,masz nadzieje a tu bach i nic 1 kreska...niestety:/staramy się dalej,tym bardziej czlowiek sie martwi bo kazde nasze dziecko wyszlo za drugim miesiacem starań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Abcd1234 ja juz nie moge doczekać sie wieści!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki v dzisiaj mialam wyczerpujacy dzien, padam powoli- chetnie poszlabym juz do lozeczka ;) v udało mi sie umowic do lekarza, ale ide dopiero za tydzien w piatek v ABCD- to radosc przyszla szybko, u mnie poki co jest nadal nidowierzanie... Jestesmy w podobnej sytuacji, bo ja mam synka prawie 3letniego.Ale On nie rozumie co to znaczy rodzenstwo jeszcze.Daj znac co u lekarza !! v v 2OSIEMNASTKA- sporo tych leków, przykro mi , że źle reagujesz. Lekarz mam nadzieje wie co robi, bo wydaje mi sie, ze troche za duzo na raz kazal Ci brac.Chociaz teraz doczytalam jak lekarz to wytlumaczyl.. v v v MALINKA- mezczyzni sa raczej malo wylewni, moj tez bardzo chce 2 dziecko ale rozmów za wiele nie było na ten temat.No bo przeciez wiem "ze ja chce ".Dla mezczynz nie ma tutaj o czym gadac, tylko brac sie do roboty ;) Maliznka zaraz poszukam numeru tej mieszanki i wkleje.Natomiast Castagnus bralam w pierwszym cyklu 1 tabletke, ale kompletnie nic nie dzialal i do tego wydluzyl mi okrpnie cykl,Wiec bralam w drugim cyklu po 2 tabletki .Wtedy zaczelam czuc prace jajnikow , starsznie mnie wysypalo na twarzy ale uznalam to za dobry znac, ze jednak COS sie dzieje w moim uspionym organizmie. v MADZIULEk- nie rob testów przed @, wiem ze trudno sie powtrzymac, ale nie funduj sobie dodatkowych stresów. v v KANIKA 0 dziekuje :)Kiedy ruszacie do kliniki, w Niowym Roku ?? v v SZCZESLIWA_ gratulacje, wsoaniale wiesci :) v v PRZEMADRZALA- ja pilam i ziola i lykalam Castagnusa :) vCastagnusa dostalam od lekarza, a zioła na wlasna reke piłam ( identycznie robila kobieta, ktora mi ziola przyslala i tez zaszla w ciaze w 2 miesiacu picia ziół. Ja wierze mocno , ze mi pomogly) v v KAMELIA_ AMELIA witam :) Powodzenia w staraniach, widze ze porządnie się do nich przygotowujesz . v v NIUNIECZKA - jest tzw nieplodnosc wtórna, ktora czesciowo i mnie spotkala. Bylas u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Avent!:) Dobrze,ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa- dziekuje i wzajemnie ! Jak sie dzisiaj czujesz, oprocz tego ze jestes szczęsliwa, co widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
:) dziekuje, czuje sie bardzo dobrze poki co:) zero dolegliwosci na razie, wiec nie mam na co narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po wizycie i jest to 6 tydzien, serduszko bije, malenstwo ma 3,7 mm a termin mam na 30,07,2013 wyliczony z okresu i z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
No to super!!:) Ja z @ mam na 20.07 a z usg 08.08... A nasze maleństwo ma niespelna 2cm :) no abcd teraz to musimy uważać na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ale u ciebie 2 cm to pecherzyk czy zarodek?? bo u mnie zarodek tyle ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
Witam, dawno mnie tu nie było;) Brak czasu zupełnie, i tak będzie do samych świąt:( Czytam super wieści, gratuluję zaciążonym, ja czekam na @, którą mam za 6-7 dni. Na nic się nie zastawiam, za dużo już łez wylałam... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Abcd...u mnie to pęcherzyk tyle ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
malinka5020 - castagnus (zgodnie z inf. na opakowaniu) bierze sie rano 3 cykle (90 dni), po czym nalezy zrobic przerwe, przy wadze do 60 kg - 1 tabletka, powyzej 60 kg - 2 tabletki. na innym forum czytałam, że należy wziąć od 1-szego dc (ja wzięłam 4-go, gdyz nie chciałam czekac) avent-dziękuję:) przygotowuję się, żeby poprawić stan mojego organizmu...już wiele razy slyszalam ze nie zajdę w ciąże, jednak NIGDY w to nie uwierzę;) pamiętam jak kiedys moje endo wynosiło mniej niz 1 mm (przez kilka cykli) a teraz w dniu owulacji mialam 12 mm:) nic nie dzieje sie przypadkiem - ja w to wierze:) niektórym z Was gratuluję, a innym życzę wiary i powodzenia (razem ze mną):) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia witamy:) widzę że troszkę tych leków bierzesz, ale próbuj próbuj może później nam polecisz "tą trafną metodę":) malinka co do castagnusa to tak jak pisała kamelia do 60 kg 1 tab. ja brałam od 1 dc. a co do starań przed wizytą u gin ja raczej nie stosuje przytulanek z m przed wizytą, mam jakąś "blokadę" :) niunieczko jeśli wyniki macie ok to chyba tylko wystarczy "luz" i będzie 3 dzidziuś:) avent a robiłaś jeszcze jakiś test? jak się czujesz? ja do kliniki idę w poniedziałek i powiem szczerze nie mogę się już doczekać, bardzo wierze w tych lekarzy abcd gratuluje, usłyszeć bicie serduszka własnego dziecko - mmm....marzenie. ogromne gratulacje, dbaj o siebie:) ja też się ... miło Cię czytać:) może w tym całym zabieganiu u ciebie był jednak czas na zamieszkanie małego lokatora;) tego ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Witam Dziewczyny:) Jak tam poranek minal? Ja zaczęłam miec mdlosci, śniadania nie dokonczylam bo wszystko mi rosło.... Uroki ciąży sie zaczynaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ale jeszcze zapytam gina żeby nie przestymulować jajników bo siofor też ma działać na mnie w tym kierunku i boję się. Zapytam gina, już mam listę pytań więc trochę mi zajmie ta wizyta :-D abcd cieszę się bardzo, serduszko bije a to najważniejsze :-) Ja już odliczam, dziś 3 dc więc do monitki 8 dni, zobaczymy jak pęcherzyki :-) szczesliwa a to dopiero początek ;-) później pewnie Ci przejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
witam dziewczyny:) szczęsliwa 1711 - gratuluję:) malinka5020 - życzę powodzenia:) oby pęcherzyki rosły zdrowe i okrąglutkie;) ja mam dzsiaj 13 dc i z niecierpliwościa wypatruje objawów nadchodzącej owulacji...może niebawem sie pojawią...oraz pozytywnych działań castagnusa i wit. b6, pozdrawiam z pracy w ten ponury dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ja na szczescie nie mam mdlosci ale za to wedlin i miesa nie moge jesc. u mnie za to teraz rosnie apetyt i musze czesto jesc bo az burczy mi w brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Dziś mam mega dołujący dzień... Wczoraj pokłóciłam się z mężem i odpuściliśmy przez to jeden dzień starań :-( Teraz sobie wyrzucam że może się przez ten jeden dzień wszystko nie udać... świruje już :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
Madziulek88 - jeśli mogę coś powiedzieć...?nie przejmuj się proszę:) ja (zanim trochę odpuściłam) mialam tak, że przytulanko musiało być jak w zegarku (mam raczej nieregularne i długie cykle), z taka częstotliowścią jak wyczytałam na różnych forach i zależności od testowania (testami owulacyjnymi)...sama zauważyłam, że stało się to wszystko za bardzo mechaniczne, pozbawione spontaniczności...kilka razy tak męczyłam męża (3 dni z rzędu, trułam, że teraz musimy, nawet byłam zła), że niestety jego organizm nie wytrzymał, po prostu nie był w stanie...mąż skończy 37 lat...więc teraz "trochę" odpuściłam (łatwo sie mówi), żeby nie chodzić załamana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
po prostu liczę na to, że w końcu się uda:) czego życzę nam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
No właśnie chyba wiem jak to jest z tym męczeniem... Mój mąż tak sie na mnie wkurzył że nagle mam taką ochotę :-( Powiedział że nie daje juz rady... też jest już po trzydziestce :-( Ale ja tak bardzo chce żeby sie udało że nie chce marnować każdego możliwego dnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
doskonale Cię rozumiem...mój mąż sam mi powiedział, że jak wie, że to są "TE" dni, to czuje ogromna presję, dlatego czasem nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×