Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

MALINKA - dzieki :) v MADZIULEK- witamy :) v Kropla goryczy- ja mysle, ze powinnas vrac leki, jesli masz je od lekarza przepisane. Dlaczego sie wahasz ? v Druga osiemnastaka- a jakie leki lykasz ?? Powodzenia w staraniach! Wszytskim z reszta zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madziulek, życzę powodzenia w tym cyklu :-) kropelko spróbuj jeszcze z clo, nie poddawaj się to dopiero początki z tym lekiem a może teraz coś zaskoczy! Przytulam na lepszy humorek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Dzięki dziewczyny, będę wpadać codziennie :-) Muszę sie trochę wkręcić, bo to masakara jak sie co miesiąc ma wszystkie "subiektywne objawy" a miesiaczka i tak przychodzi l-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent u mnie radosc pojawila sie na drugi dzien jak odebralam wynik bety bo wtedy mialam czarne na bialy ze to na pewno ciaza i od tamtej pory jest radosc :) a najbardziej cieszy sie corka a tak sie balam ze zle to przyjmie bo ma dopiero 3 lata. kolezanki corka jest w tym samym wieku i ona nie chce rodzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
gratulacje abcd :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avent, mam brać bromergon, potem od 10dc clo, a od 15 dc proverę. Problem w tym, że ja kilka lat temu miałam jakiś czas problem z okresem i stąd ta zapobiegawczość lekarza przed staraniami. A czy miałam problemy zajścia w ciążę to nie wiem, bo się przez 18 lat nie starałam. Także dlatego teraz postanowiłam ten pierwszy lek odrzucić. A po clo też jest kiepskie samopoczucie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek nie Ty jedna niestety tak masz :-) ale ja już sobie tłumacze, że to napewno na @ chociaż psycha często silniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
właśnie malinka :-( Moja przyjaciółka ma mnie juz dosyć jak jej ciągle o tym nawijałam że coś czuje i takie tam. Teraz postanowiłam nic nikomu nie mówić że się staramy dlatego weszłam do was :-) Jeżeli się w tym cyklu ud będzie to najwspanialszy prezent na święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi bliscy chociaż udają, że jest o.k też chyba mają dosyć gadania o ciąży, nawet mąż nie porusza za często tego tematu a też chce mieć dzidzie, więc gadam jak najmniej na ten temat. Tak naprawde to rozmowe zaczynam koło 10 dc żeby nie było że gadam o tym cały miesiąc :-D a wtedy delikatnie mu przypominam, że się zaczyna ;-) co oczywiście jemu jak najbardziej pasuje :-) prawda prezent byłby cudowny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Ja od teściowej jak tylko coś jej powiem że sie źle czuje to zaraz mi wmawia że jak to ona mówi "może będą młode?" Moja siostra niedawno urodzia i teraz wszyscy pytają mnie a ty kiedy??? blee... Baaardzo tego chce i tak strasznie liczę ze uda mi się w tym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Avent...!!! :):) GRATULUJĘ z całego serca!:) abcd...wydaje mi sie,ze zaczynam jutro 4 tydzień... Bo jak bylam na pierwszej wizycie to zauważalny był malutki pęcherzyk, ale moja gin nie była pewna w 100% ze to ciąża i zrobiłam betę i wyszło,ze jestem... A dzisiaj jade na wizytę i juz jestem bardzo ciekawa co mi powie!:) Miłego dnia dziewczyny!!:) serdecznie witamy nowa ,,Staraczke" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
A co sie dzieje z Annaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Dziewczyny wiem, ze powinnam zrobić test teoretycznie w dniu spodziewanej miesiączki ale może macie jakieś doświadczenia z możliwym wcześniejszym wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa koniecznie zdaj relacje z wizyty !!!! :-D Annaa się coś nie odzywa, też ją dzisiaj wołałam żeby dała znać i nic... a ja dziewuszki oficjalnie zaczęłam 1 DC może ten miesiąc będzie owocny :-) oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek nie spiesz się z tym testem! niektórym wychodziły na innych forach juz w 25 dc ale wszystko zależy od owu i zagnieżdżenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
wiem, wiem... ja to wszystko wiem :-) No to dzis kolejne działania z mężem i odczekiwania do momentu kiedy będzie można sprawdzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
ja w zeszłym roku robiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedł negatywny... i po kilku godzinach dostałam strasznie bolący okres i strasznie intensywny ( co się przecież nie zdarza na początku). Nie dałam rady i sąsiadka zawiozła mnie do szpitala tam po wszystkich badaniach okazało się że ciąża była... ale niestety poroniłam :-( to był teoretycznie 5 tydzień więc nie wiem jak to interpretować że test wyszedł negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale się rozpisałyście dziewczyny:D madziulek Witam, rozumiem co czujesz ale tak jak pisze malinka najlepiej jest poczekać do spodziewanej @, nie warto się nakręcać, pisze Ci to doświadczona już staraczka;) avent nie miej wyrzutów sumienia, radość jeszcze przyjdzie:), po takim czasie starania się i rozczarowaniach to chyba normalne, teraz dbaj o siebie i napisz co tam lekarz Ci powiedział, wszystkiego dobrego:) przemądrzałam czytałam gdzieś na innym forum, że dziewczynom zdarzały się negatywne testy w dniu spodziewanej @, a tydzień później były piękne 2 kreski:) malinka życzę Ci "owocnych starań" i trzymam kciuki za udany cykl:) kropelko wydaje mi się że powinnaś brać clo skoro lekarz Ci zapisał, ale wtedy musisz mieć obserwację usg i oczywiście życzę powodzenia w tym cyklu:) druga 18stka z tego co piszesz to nie robiłaś teraz żadnych badań??? na jakiej podstawie lekarz Ci zapisał te wszystkie leki skoro to Twój 1 cykl i nawet nie wiesz że masz/możesz mieć jakiś problem z zajściem, chyba że coś pominęłam w Twoich wypowiedziach szczesliwa napisz koniecznie jak już wrócisz od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
malinka to jesteśmy mniej więcej w tym samym DC :-) Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ;-) przemądrzała no ja też czytałam dużo na innych forach, że nawet dwa dni pomiędzy testami robiły różnice - jeden negatywny a drugi już pozytywny to zależy od stężenia hcg, tak jak z betą, powtarza się ją po dwóch dobach bo wtedy na pewno jest przyrost nawet 2x jeżeli ciąża jest oczywiście. madziulek to w którym DC jesteś? oj u mnie grudzień zapewne będzie dłuuuuugi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ;-) przemądrzała no ja też czytałam dużo na innych forach, że nawet dwa dni pomiędzy testami robiły różnice - jeden negatywny a drugi już pozytywny to zależy od stężenia hcg, tak jak z betą, powtarza się ją po dwóch dobach bo wtedy na pewno jest przyrost nawet 2x jeżeli ciąża jest oczywiście. madziulek to w którym DC jesteś? oj u mnie grudzień zapewne będzie dłuuuuugi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ;-) przemądrzała no ja też czytałam dużo na innych forach, że nawet dwa dni pomiędzy testami robiły różnice - jeden negatywny a drugi już pozytywny to zależy od stężenia hcg, tak jak z betą, powtarza się ją po dwóch dobach bo wtedy na pewno jest przyrost nawet 2x jeżeli ciąża jest oczywiście. madziulek to w którym DC jesteś? oj u mnie grudzień zapewne będzie dłuuuuugi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika, no lekarz ci nie zagwarantuje, ze na 100% zajdziesz w ciążę. Powiedział, że w momencie, w którym odstawię plastry mam zacząć brać te leki, bo inaczej (mając na uwadze moje problemy z cyklami, a czasami ich brakiem) mogę mieć problem po pierwsze z cyklami, a po drugie z zajściem w ciążę. gdyby zdarzyło się tak, ze odstawiam plastry i nie biorę tych leków, a okres się zatrzyma, to od nowa musiałabym przechodzić terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zycze Ci aby to byl Twoj pierwszy i ostatni cykl, a potem sama radosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanika, no tak to wygląda, bo ja wtedy nie określiłam kiedy zamierzam zacząć starania. Miałam badania owszem. Skoro więc miało to być "prawie" niebawem to mi to przepisał żebym brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Malinka ja dziś 19 dc przy 33 dniach cyklu :) a ty który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 1 dc czyli wszystko od początku :-) ale słabiutka ta @ no to już u Ciebie bliżej niż dalej :-) Trzymam za Was dziewczynki kciuki bo wy już prawie na finiszu a ja dopiero startuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×