Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość szczesliwa1711
:) jestem po wizycie i tak: - 4 tydzień :) - widac juz jak serduszko bije - multum wyników do zrobienia I jestem baardzo szczęśliwa :D:) Za miesiąc do kontroli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE szczesliwa:) niech Twoja kruszynka w brzusiu zdrowo rosnie, a Ty uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Kanika...dziekuje:) staram sie uwazac:) juz wszyscy na mnie krzyczą, zeby nie dźwigać i w ogóle, ale jak tu sie powstrzymać skoro mam chrzesnice 10-cio miesieczna i jak chce na ręce to jak jej nie wziąć, ale podają mi i na kolanach chociaz ja poprzytulam:) Abcd...:) Czekam na wieści:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
abcd termin na 20.07.2013 Ale sama sobie o liczyłam to na 4.08.2013:) Ale znając zycie to termin ustalony przez gin bedzie sie przesuwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze ze jakos tak wczesnie masz termin. a kiedy mialas ostatnia @? termin z okresu jest brany pod uwage do knca ciazy i sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Jejku ale wam zazdroszczę jak tak piszecie juz o terminie porodu :-) Gratulacje mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) abcd czekamy na wiesci:) szczesliwa tylko nie zostawiaj nas;) a u mnie juz jest normalnie, pelne objawy ze sie w tym m-cu nie udalo. takze pojscie do kliniki nieplodnosci w moim przypadku to dobra decyzja, moj organizm chyba nie chce "lokatora" najwidoczniej trzeba mu pomoc lub zmusic do tego. po za tym u mnie jest dzis bardzo ponury dzien i nic mi sie nie chce i jak tu pracowac? a gdzie 13? a jak tam u Was? pozdrawiam cieplutko w ten zimny poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Witam kochane:) Kaniko kochana:) nie zostawię Was:):) Abcd...osstatnia @ miałam 13.10 ale jesteśmy pewni,ze do zapłodnienia doszło 4.11 :) i wczoraj nawet gin powiedziała, ze z okresu wychodzi 7 tydzień ciąży a w brzuszku mamy 4tygodniowa fasolke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Kanika a moze sprobuj te ziółka pic co wspomniano wcześniej, moze akurat pomogą??:) Madziulek dziekujemy:) Abcd...na która masz wizytę?:) ja juz nie moge doczekać sie wiesci:) Avent co tam u Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam dopiero na 18, ale jak tylko wroce to od razu napisze. szczesliwa to sporo przesunela ci sie owulacja. ja mialam 5 listoopada bo mialam monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa tez juz sie nad tymi ziolkami zastanawialam, chyba wprowadze je do swojego menu od nowego cyklu, avent pisala ze prawdopodobnie to ja wspomoglo, wszystko bym lykala aby tylko pomoglo. wlasnie, avent bylas juz u lekarza?napisz kochana jak juz cos bedziesz wiedziala:) a nasza Annaa gdzie? odezwij sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala ja juz bralam jednoczesnie costangnus i opearol, plus te moje stale leki i nie bylo zadnych zmian. costagnus jest ziolowy, o.sroki tez ziolka sadze ze nie zaszkodzi moze jedynie wspomoc;) ja tez o nich mysle,avent je brala i teraz czekamy na potwierdzenie milych wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika , był czas ze bralam castagnus,bromergon i duphaston i to przestumulowało przez 1 cykl jajniki bo w okolicy owulacji aż do lekarza trafilam z bólem nie z tej ziemii,wtedy wedłig usg było wsio ok , pęcherzyk miał 17mm i miał pęknąc za około 2 doby , także zioła jednak dają takie objawy , a to było 2 opakowanie castagnusa dopiero. Odstawilam je po tych 2 cyklach i teraz myśle czy nie wrócic..ale tez chce srokowe zioła i nie wiem czy tak można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie po ziolkach, jakiekolwiek bym nie brala, nic sie nie dzialo. takze nie mam tak zlych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala pozostaje chyba sprobowac, jak widac kazdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avent napisz prosze numer tej mieszanki bo z tego co wiem to są różne :-) ja cały czas się nad nimi zastanawiam bo naczytałam się różnych bzdur o takich ziółkach a dzisiaj chce kupić wiesiołka :-) mam nadzieje, że śluz będzie lepszy bo żadko mam bj. a jak było u Was z tym wiesiołkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ja bralam wiesiolek, u mnie bez reakcji moze jedynie piersi bardziej bolaly przed @ i to za kazdym razem gdy go bralam. sluz bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
witam:) jestem tu nowa:) czy mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
w skrócie mój przypadek-moje cykle sa nieregularne i długie (aktualnie jest w miarę ok ok 38-42 dni), faza lutealna krótka (10 dni), biorę dostinex (1/4 tygodniowo). Ostatnia @ miałam 23 listopada, od 4-go dc dodatkowo biorę castagnus i wit. b6 (2x50 g dziennie), codziennie przyjmuje kwas foliowy (juz 6 m-cy), magnez+b6 oraz witaminy. ostanio na USG znów wyszedł w prawym jajniku "piekny" sznur pereł-chyba PCOS, z lewego była owulacja (33 dnia cyklu), ale @ przyszła 10 dnio po owulacji. robie testy owulacyjne (teraz te z all - są tak samo skuteczne jak te drogie z domowego labolatorium-sprawdziłam) oraz obserwuje śluz i szyjkę. w sobotę idę na badanie PRL z MTC - o wszystkim będę informować:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika ja już sama nie wiem, chwytam się wszystkiego. Na każdego ma pewnie inny wpływ więc warto spróbować... a jak nie to trudno... już się nie moge doczekać wizyty u gina a to dopiero w 11 dc :-( jak ja wytrzymam :-) zastanawiam się czy dzień przed wizytą się przytulać żeby nie było niezręcznie jak zajrzy do środka ;-) ale ja już zaczynam zawsze koło 10dc starania więc nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelia więc jesteś właśnie w trakcie starań w tym cyklu? jak tak to życze powodzenia :-) ja też biore kwas foliowy ale od 3 miesięcy do tego siofor, euthyrox i wit. b complex i szukam co jeszcze może pomóc :-) niedługo będę musiała zakupić pudełeczko z przedziałkami na każdy dzień tyg na leki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam zapytać czy masz monitoring u gina bo to byłoby najlepsze wyjście. Testy nie wyznaczają konkretnego dnia na owu tylko plik lh a owu może być przed lub po pliku a to stwierdzi tylko gin, więc tej lutealnej nie da się tak obliczyć chyba, że mierzysz tempke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
byłam u ginia następnego dnia (1,5 dnia) po pozytywnym teście owulacyjnym, potwierdził owulacje (był płyn w zatoce douglasa).tak staramy sie i staramy, ale na razie nie wychodzi (wczesniej brałam juz duphaston, luteine, femoston, zastrzyki itp., ze względu na b b b długie cykle - czasami nie miałam miesiączki 6-9 miesięcy...)Aktualnie mam 12 dc, poczytałam o castagnusie i b6 no i postanowiłam spróbowac:) zabaczymy z jakim efektem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×