Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość kamelia_amelia
wg mojej wiedzy-mnie zanik ciałka żółtego oznacza, że komórka nie została zapłodniona i niebawem nadejdzie @ (ciałko żółte powieksza sie i dalej produkuje progesteron, gdy dojdzie do zagniezdzenia, w celu utrzymania ciąży) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
wydaje mi się, że na 100% ma to z tym związek - za mało luteiny (progesteronu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala ale dupek nie zablokuje owu jak masz brać od 12 dc? dupka powinno brać się chyba po owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza chodzę od czasu staran,mam monitorowane cykle,wszystko jest lux,cykl przebiega jak najbardziej prawidłowo,a co to niepłodnosć wtórna???nawet nie wiedziałam ze cos takiego jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszalam ze ma blokowac na necie ale trzeci lekarz już każe mi brac tak mimo ze starania są intensywne wiec chyba wiedzą co robią??? ja mam owu koło 13-14 dnia , inaczej by było jakbym miała długie cykle i owu miała koło 20 wtedy jest obawa ze bedzie za wysoki progesteron i do owu nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
aktualnie biorę tylko dostinex, ale kiedys brałam dupka od 10 do 26 dnia cyklu, miesiączka pojawiała sie po kilku dniach, po zrobieniu badania prl - jestem ciekawa co mi teraz lekarz przepisze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
aktualnie biorę tylko dostinex, ale kiedys brałam dupka od 10 do 26 dnia cyklu, miesiączka pojawiała sie po kilku dniach, po zrobieniu badania prl - jestem ciekawa co mi teraz lekarz przepisze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieje, że wie co robi, w sumie gdyby miałoby być coś nie tak to by nie dał ale dziwnie troszke bo zawsze dziewczyny biorą właśnie od 16 dc. A miałaś badany teraz progesteron? Może masz wogóle poza normą dlatego tak drastycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka biore progesteron od 1,5 roku , plamienia jak były tak są..coraz dłuższe stad reakcja lekarza ze trzeba drastycznie podwoić a nawet potroić dawkę. Już obniżyły się plamienia do 1-3 dni przed @ a dziś mam już 7 dzień plamienia a według usg wcale tak szybko @ nie nadejdzie , jeszcze kilka dni..ileż można? ja mam już dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa- ba kiedy masz teraz wynaczona wizyte?? napisz mi jeszcze jakie badania masz zrobic bo ja tez dostalam sporo i wyjdzie pewnie z jakies 150 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemadrzala może akurat to Ci pomoże, musisz się nastawić pozytywnie, nie dołować się! Ja też mam takie plamienia i też się denerwuję bo nie wiem już co jest grane, @ razem z plamieniami mam 14 dni a niekiedy bywało, że miałam dwie @ w miesiącu po czym nie było jej widać przez 3 miesiące ale teraz już troche się wyregulowała poza tymi plamieniami. No i ginka mi powiedziała, że jak mam taką tarczyce to nie mam owulacji więc nie moge się doczekać tego podglądanka ale duphaston też pewnie będę musiała brać :-( nie martw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Abcd...nastepna wizyta początek stycznia, badania to: morfologia,mocz,glukoza na czczo,WR,HBS,toksoplazmoza,IpM i to chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie badania: PTA, morfologia, mocz, glukoza, WR, HBS, HCV, rozyczka, TSH, ft4 i mam juz zrobiona toksoplazmoze i hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Wszystko na nic :-( Kłótnia z mężem trwa, kolejny dzień straty :-( Chyba że żołnierzyki z pozostałych dni dadzą radę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) madziulek rozumiem Cie, jak czlowiek sie stara to kazdy dzien jest dla nas wazny, ale moze plemniki przetrwaja;) a Wy postarajcie sie pogodzic i s*x na zgode:D kamelia bierzesz dostinex 1/4 tab. napisz prosze jak bedziesz miala wyniki z ilu na ile spadla Ci po nim prl. ja tez ta dawke mam ale slabo mi cos spada. mialam 12 krotnie a teraz po leku 10x. mysle ze nowy lekarz zwiekszy dawke. u mnie nic nowego, objawy typowe jak dla mnie na @. kluje mnie jedynie w dole brzucha ale mysle ze moze lekko sie podziebilam. a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
hej:)przede wszystkim wszystkiego dobrego od Mikołaja:) najmniejsza dawka dostinexu jaka brałam to 1/4 na tydzień, później na 1/4 na 10 dni (ale nie skutkowało), teraz znów 1/4 na tydzień. oczywiście po sobotnikm badaniu napisze jakie mam wyniki (przed i po tescie z mtc, o ile odbiore je juz w sobotę-a taki mam zamiar).poza tym u mnie ok-14 dc i nadal wypatruje pierszych objawów zbilającej się owulacji...może niebawem cos się ruszy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 4 dc i wyczekuje końca @ a rozkręciła się na maxa :-) no jeszcze pewnie z 4 dni się pomęczę :-/ kanika trzymam kciuki żebyś pomyliła objawy jak na @ z innymi objawami :-D a może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka wątpię ale dziękuje za trzymanie kciuków;) co tu tak cichutko? ja byłam dziś troszkę zajęta robiłam (czasochłonny) obiadek i szykowałam się do wyjazdu, bo jutro po pracy wyjeżdżam z mężem w warmińsko-mazurskie. ale jak znajdę chwilkę na pewno tu do Was zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia a jakie masz objawy owu chodzi mi o takie odczuwalne przez Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd podobno zimno u Was? :) ja mieszkam nad morzem więc u nas morze "oddaje" teraz swoje ciepło także nie mamy aż takich przymrozków mam nadzieje że warmia-mazury nie przywita nas śniegiem:) bo mamy zaplanowane trochę rodzinki odwiedzić:) no dobra mykam lulu, dobrej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
kanika - jeśli chodzi o moje objawy owulacji (nie zawsze u mnie pęcherzyk pęka), zawsze mam ból owulacyjny (co miesiąc naprzemiennie bardziej boli z jednej strony), śluz płodny, czuję nabrzmienie i opuchnięcie warg sromowych (przepraszam za dokładny opis) oraz ból piersi, w szczegolnosci sutkow, kiedys było jeszcze plamienie. Jednak z doświadczenia (i potwierdzenia USG) wiem, że pęcherzyki czasem nie pękają - odczuwam to w postaci olbrzymiego bólu (jakby miało mi rozsadzic brzuch) oraz bardzo dużej ilości śluzu (w dniu kiedy jest pik LH-potwierdzony testem owulacyjnym). Niestety z uwagi na moje dlugie cykle śluz typowo płodny (w postaci bialka kurzego) występuje nawet 2 tygodnie...po prostu moj organizm przymierza sie do owulacji, ktora niestety nie nadchodzi (pecherzyk nie peka) lub jest bardzo pozno (ostatnio 33 dc-potwierdzone USG)...aktualnie czekam na śluz i zmianę odczucia, dzisiaj tez leciutko zaczynaja pobolewac mnie jajniki (tym razem bardziej prawa strona-jednak ostatnie USG potwierdzilo tu typowe objawy PCOS, w postaci kilku niepęjnietych pecherzykow usytuowanych dookola jajnika...tak wiec łudze sie,ze prawa strona sie "odblokuje" w tym cyklu), tak wiec objawy zawsze mam, owulację niestety nie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
kanika - ja tez mieszkam stosunkowo blisko morza:) może jestesmy sąsiadkami...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dziekuje za odp.tak jak bym czytala swoje odczucia. mi moja gin nie robila nigdy usg w owu (zawsze sie zastanawialam czy te moje pecherzyki pekaja, niby testy owu wychodza pozytywne w te dni), twierdzila ze nie ma sensu, ze na podstawie badan chwila moment bede w ciazy tymbardziej ze raz mi sie udalo zaciazyc i tak minol rok od poronienia i nadal nic, dlatego zmieniam gin. myslalam ze tylko ja tak sie mecze w owu i mam tak dziwny organizm. ja jestem z 3miasta a Ty z ktorej czasci nad morzem? dzieczynki jak Wam dzionek mija, co nowego kamelia, malinka, szczesliwa, abcd, ja tez sie, przemadrzala, avent, kropelko, 2osiemnasta, madziulek, niunieczka, oraz Ty annaa? ja za 2 godz koncze prace, a o 17 wyjezdzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×