Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Hej girls :-D u mnie dalej ta wstrętna, obrzydliwa i obfita @ :-) powiem Wam, że ja w tamtym cyklu pierwszy raz w życiu w 15 dc też miałam ostre bóle i myślałam, że to owu, bolały mnie całe lędźwie od brzucha. Ale czy to owu to nie wiem, mogę się tylko domyślać. kanika ale Ci fajnie, nie dość że tak szybko kończysz prace to jeszcze sobie wyjeżdżasz :-( też tak chceeeee!!! ja jeszcze jutro do pracy ide :-( poodpoczywaj tam za nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko w tym tyg jeszcze mam dobrze ale od pon po 9 godz.w pracy:/ a gratis dodatkowo sobota przed swieta rowniez mam 9 godz. takze musze w ten weekend wypoczac na zapas;) zbieram sie powoli do domku. milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
hej dziewczyny:) kanika - ja mieszkam "prawie" 3city - do Gdańska mam "kurzy skok", u mnie dzisiaj ok - brzuch dalej minimalnie daje odczuć, ze cos sie zaczyna dziac...jednak sluzu plodnego na razie brak...niecierpliwie czekam;> jak juz wczesniej wspominalam jutro rano jade na badanie prl + mtc, zobaczymy co sie dzieje, ostatni wynik mialam to PRL 125,8 mIU/l (norma 40-530 mIU/l), z kolei po mtc 855,7 mIU/l (norma 3-6 - krotny wzrost), wiec miałam minimalnie przekroczona. oczywiscie (jesli uda mi sie tez jutro odebrac wyniki) napisze jak jest. dodam jeszcze, ze od ponad roku jestem pod kontrola poradni onkologicznej (nie wiem czy to skutek uboczny dlugiego brania tych wszystkich lekow, czy po prostu taka moja uroda), poniewaz mam w kazdej piersi po 1 guzki (małe - ok 15mmX9mm, nic groznego-biopsja byla)oraz po kilka do kilkunastu malenkich torbielek, po nowym roku ide znow na kontrolne USG. zycze Wam kochane milego weekendu, pozdrawiam cieplutko:) do miłego:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Hej dziewczyny ;) w niedziele i poniedziałek bylo przysłanie z mężem. Od wczoraj mam kłucia i lekkie bóle brzucha tam na dole. Powiedzcie czy to może być już jakiś objaw? Np zagnieżdżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
cześć dziewczyny:) madziulek88 - co do mozliwych objawow zagniezdzenia - nie pomogę...ale jesli wiesz kiedy miała owulke, to do zagniezdzenia dochodzi ok 7-go dnia po zaplodnieniu jajeczka (czytalam,ze moze miec miejsce wczesniej lub pozniej, czyli miedzy 4 a 12 dniem, co do objawow tez jest roznie-czasem sa czasem ich brak-podobnie jak plamienie implantacyjne). cierpliwe poczekaj na rozwoj wydarzen-oczywiscie zycze aby to byly "te" objawy:) ja dzisiaj byam na badaniu - wynik odebralam i niestety...PRL na czco 125,9 mIU/l (norma 40-530 mIU/l), po podaniu MTC 1407,0 mIU/l (norma 3-6-krotny wzrost)...u mnie wzrosło 11 razy. kurcze nie wiem czy to ma znaczenie, ale dzisiaj mialam wziac dostinex (oczywicie przed pobraniem nie bralam), wiec łudzę sie, ze jest troche wyzsza tez z tego powodu...pozyjemy zobaczmy - ciekawe co powie lekarz. co do owulki - dzisiaj dalej minamalne kłucia jajnikow, po woli pojawia sie sluz przejrzysty i delikatnie rozciagliwy - zrobiłam test owulacyjny i jak na razie jest dopiero cien kreseczki testowej, wiec jeszcze troche poczekam:) pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
oczywiscie mialo byc "powoli", a nie "po woli"-przepraszam za błąd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) abcd ale u Ciebie na tej warm.-maz. zimno, snieg i slisko!:) madziulek czekaj cierpliwie do @, tak jak pisze kamelia to moga byc objawy i na i na to, takze zycze spokoju;) kamelia moze ten wzrost prl to z powodu tego ze nie wzielas tabletki? a kiedy masz lekarza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt u nas zima jak z obrazka :) duzo sniegu i strasznie zimno :) nawet dzieci nie chca za bardzo bawic sie na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Dziś wieczorem do bólu doszło plamienie, kilka plamek na bieliznie. Czyżby implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek ja tam nie wiem czy to moze byc implantacja bo ja nie mialam zadnych oznak implantacji. zalezy kiedy mialas owulacje bo jezeli np wtorek to raczej za wczesnie na implantacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
hej:) madziulek - jesli chodzi o plamienie-jestem podobnego zdania-ciężko powiedziec czy to juz implantacja, czy po prostu plamienie okoloowulacyjne...oczywiscie zycze Ci spelnienia marzen:) za kilka dni wszystko sie wyjasni:) kanika-do lekarza bede dzwonic w poniedzialek zeby sie zarejestrowac na NFZ-moze mie sie uda-ale to bedzie wizyta oczywisie na styczen... mam jeszcze pytanie co do wyniku prl - czy oriwntujecie sie jakie są normy w poszczególnych fazach cyklu?szukalam, jednak nie moge znalezc norm w zaleznosci od fazy. czytalam rowniez opinie dot. testu z mtc - niektorzy lekarze nie uznaja tego za miarodajny wynik i odchodza od testu z obciazeniem. ostatnio poszlam na wizyte (prywatnie-aby skonfrontowac opinie lekarzy) z wynikami do innej Pani dr, ktora stwierdzila, ze od kilku lat lekarze nie wykonuja badania PRL z MTC...hmmm...i czlowieku badz tu madry...co lekarz to inna opinia;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Dziewczyny ale mi sie nigdy nie zDarzyło takie krwawienia między @. Z tego co czytałam na innych poświęconych zagnieżdzeniu forach to inne dziewczyny miały podobnie. No... to sie teraz niezle nakręcam :( mam nadzieję że mnie rozumiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek rozumiemy :) każdy albo wiekszość z nas nakreca się i szuka objawów,ja co kilka owulacji mam plamienie okołowulacyjne i jest to normalne,implantacja może być od 5-14 dni po owu i z tego co wiem raczej nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1122
Cześć, czytam Was od początku ale pisze pierwszy raz Również staram się o dzidziusia :-) jest to mój 1 cykl, wczoraj miałam owulacje - przytulanko było 3, 4, 6 i 8.12 @ mam dostać 22-23.12 ale mocno trzymam kciuki żeby się nie pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
Witam;-) A ja czekam na @...tak, tak na @, ja już po prostu nie mam złudzeń, nie wiem po co my się jeszcze staramy:( Jutro bądź pojutrze dostanę. Wszystko na to wskazuje. Pozdrawiam i życzę wam aby jak najwięcej z was zaciążyło do końca roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
cześć justyna1122:) życzę powodzenia-jesteśmy w podobnym dniu cyklu-u mnie ostatnia @ była 23.11, u Ciebie juz po owulce, jednak u mnie owulacji jak na razie brak-może te pewne jej objawy się w końcu uaktywnią na całego;) ja też sie... niczym sie nie przejmuj-gdy pojawi się @ zaczyna się nowy cyklu i nowe działania, nowe starania i ja na pewno bede sie starac jeszcze baaardzo dlugo-wszystko na to wskazuje, chyba ze...;) nadzieja umiera ostatnia. kilka poprzednich cykli bardzo sie przejmowałam, ale przyszedl u mnie czas na "odpuszczenie" i juz spokojnie czekam na @, bo kiedys to juz dzien po owlacji lub prawdopodobnej owulacji (bo pecherzyki nie zawsze u mnie pekaja) "mialam" i wmawialam sobie ciazowe objawy,a gdy zaczynala sie @ to myslalam, moze to nie ona, moze to tylko zagnieżdżenie, moze zaraz sie zakonczy, nie rozkreci, pzestanie bolec, itp... życze kazdej z nas zebysmy zostały mamusiami:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam justyna:) zycze powodzenia aby sie udalo za pierwszym razem. madziulek rozumiem Cie ale lepiej czekac cierpliwie, choc trzyman kciuki aby bylo to to o czym myslisz i fasolinka sie zagniezdzala:) ja tez sie...podobnie jak Ty ja rowniez czekam na @ ma byc w piatek i napewno przyjdzie. a potem staramy sie dalej, nie trac nadziei kamelia ja tez o tej prl z mtc slyszalam moja byla gin wlasnie negatywnie byla nastawiona do wyniku tego badania. o tych wynikach prl w fazach cyklu nic nie wiem a ja wczoraj wrocilam z war.-maz.napatrzalam sie tam na 3 tyg. dzidzie szwagierki i dzieci kuzynow, az zal sciskal:( dzis po poludniu mam wizyte w klinice, troszke sie boje, moze dlatego ze pokladam w nich wielka nadzieje. zobaczymy. napisze wieczorkiem co mi gin powiedzial milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia_amelia
witam, kanika-daj znać co powiedział lekarz - ja dzisiaj próbuje sie umowic na wizyte. jak mozesz i nie bedzie to problemem - baaardzo proszę zapytaj lekarza co sadzi o badaniu prl z mtc.moze tez bedzie umial powiedziaec o normach hormonu w zaleznosci od fazy cyklu.ok? bardzo jestem ciekawa jego opinii. informacje zapewne bylyby pomocne dla wielu z nas.z gory serdecznie dziekuje, życzę Ci dzisiaj powodzenia i wszystkiego dobrego, u mnie 18 dc i dalej czasami odczuwam jajniki. moze juz sie owulka sie zbliza...cos czuje ze znow bedzie tak pozno i komorka nie bedzie gotowa...tak to ze mna jest... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia dobrze spytam sie, zreszta biore ze soba wszystkie wyniki to i tak o tej prl z mtc porozmawiamy. powiem Wam ze sie bardzo denerwuje przed ta wizyta (prl pewnie rosnie:/). boje sie ze powie mi iz nie widzi szans na dziecko (chociaz byla gin twierdzila ze nie ma przeciwskazan). moze za stara jestem na 1 dziecko, moze te moje jajniki nie pracuja juz jak powinny, moze...eh wszystko przychodzi mi do glowy. nie truje juz Wam za 6 godz.sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika-dziękuję:) nie martw się - na pewno dowiesz sie czegos od lekarza...za stara na dziecko...?skąd ten pomysł?a jaka jest granica wieku;)nie strasz mnie;) czekam na wiadomość i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się zaczerniłam - bede zaglądac czesto...ja na pewno zostane tu najdłużej...cos mi się zdaje, ze bede miec tytuł weteranki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika a jaki masz wynik FSH? Fsh wyznacza rezerwe jajnikową więc jak nie masz powyżej 9 to jest o.k chyba, że poniżej 3 to wtedy niewydolność przysadki mózgowej. Daj znać po lekarzu a ja trzymam kciuki żeby powiedział: pani ciąża to kwestia miesiąca :-D trzymajcie się dziewczyny :-) u mnie 8dc, za chwileczkę do gina i starania o ile pęcherzyki jakieś sensowne będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam o waszych badaniach i zastanawiam sie czy ja tez powinnam jakies zrobić?! podeszliśmy do dzidziusia tak z marszu, bez żadnych badań, przygotowań.... czekają mnie ciężkie 2 tygodnie w pracy, w sumie to się nawet ciesze bo może chociaż na chwile zapomnę o dzidziusiu :-( ostatnio bardzo często budzę się w nocy i myślę o tym co się dzieje w moim brzuchu (mam nadzieję że się coś dzieje) Wiem że nie powinnam sie nakręcać ale same wiecie jak ciężko się od tego odgrodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna jak chodzisz do gina, Twoje cykle są regularne i nic się nie dzieje to hormonów nie musisz chyba robić na razie, gorzej jak by Ci starania nie wychodziły z rok to wtedy lepiej te hormony przebadać :-) To jest dopiero pierwszy miesiąc starań więc może będziesz tą szczęściarą i Ci się uda, a nawet jak nie to też u zdrowych kobiet się zdarza - nie załamuj się, zajść w ciążę jak się bardzo chce czasami nie jest tak łatwo a za to jak nie chcesz to wtedy psikusy zdarzają się częściej :-) Bierzesz kwas foliowy? Życze szybkiego zaciążenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka do gina chodzę regularnie, z miesiączką nigdy nie miałam żadnego problemu, przez jakiś czas brałam tabletki anty ale owulacja wróciła po 2 tygodniach po odstawieniu Od 22.11 biore kwas foliowy, nie pale, nie pije alkoholu, mam 26 lat, prowadze zdrowy tryb życia :-) pięknie brzmi to wszystko ale znam mnóstwo kobiet podobnych do mnie któe o dzidziusia starają się latami... to jest loteria, może się uda - może nie. Mocno wierzę, że wkrótce będziemy z moim T. szczęśliwymi rodzicami. malinka ile trwają Twoje starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam, może być wszystko o.k a jednak dzidzi nie widać, na razie tych badań w sumie nie musisz robić :-) ja od dwóch lat nie biore tabletek, wcześniej brałam właśnie na jajniki bo mam PCOS i od tamtej pory ni widu ni słychu dzidzi :-) ale tak na maksa to staram się pół roku z liczeniem dni płodnych i ze wszystkimi objawami ciąży oczywiście urojonej ;-) Teraz podchodze do tego troche spokojniej bo psychicznie nie wyrabiałam... ale tłumaczyć sobie a zrozumieć to czasami jest z tym problem :-) życze Ci żebyś nie musiała tego przeżywać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) justyna1122-uwazam podobnie jak malinka 5020-nie ma sensu na razie wykonywac badan, daj sobie kilka cykli i jesli sie nie uda wtedy sprobuj (oczywiscie chyba ze lekarz uzna wykonanie badan za konieczne). dzisiaj z godziny na godzine troche sie rozkreca w szczegolnosci moja "prawa strona" (z ktorej prawdopodobnie ma byc owulacja), tzn. moj prawy jajnik (lub torbiele, jesli sie nie wchlonely) zaczyna (zaczynaja) bardziej bolec i pojawia sie wiecej sluzu, ale jeszcze nie jest to sluz typowo plodny. moze jutro sprobuje wykonac oriwntacyjny test owulacyjny. do lekarza ide w srode za 3 tygodnie, wczesniej (z uwagi na okres swiateczny i urlopy) nie bylo wolnych terminow (podpytalam rowniez o wizyty prywatne)-mysle czas szybko minie. kanika - daj znac co u Ciebie? jak po wizycie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie, lekarz bardzo sympatyczne, 1 raz miałam tak delikatne usg dopochwowe prawie nie odczuwalne. i tak: widział moje wyniki i powiedział że na ich podstawie to nie ma się na razie czym zamartwiać bo nie widzi przeszkód aby była ciąża, mam dalej brać euthyrox50, kwas i 1/4 tab.dostinex profilaktycznie (powiedział że prl po mtc KAMELIA INFO DLA CIEBIE:) jest wiarygodnym wynikiem choć tak jak ja mam czyli 10 razy za dużą to nie jest przerażający wynik, nie mam się czym martwić i dał tylko 1/4 tab.co do pytania o wynik w fazie cyklu - zdziwił się tylko na to pytanie). zapisał mi clo na 4 m-ce z monitoringiem oczywiście i 4 badania mam porobić, (choć już robiłam je tzn.fsh, lh i były w porządku) teraz mam dodatkowo e2 i amh. jeśli (mam nadzieję że nie) się nie uda przez 4 m-ce to wówczas badanie drożności jajników mnie czeka:/ także od nowego cyklu mam nowe nadzieje może clo pomoże:) justynko popieram slowa malinki i kamelii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z tego wrażenia to się pomyliłam ;) miało być lekarz bardzo sympatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×