Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annaa1984

starania czas zacząc listopad 2012

Polecane posty

Gość Tak podczytuje, podczytuje
Nie nie kreseczka T od piątku była lekko ciemniejsza i od tego czasu jest coraz ciemniejsza. Wcześniej albo jej nie było, albo była dużo bledsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak podczytuje, podczytuje
Na ciążowy wydaje mi się trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
Cześć:) Tak ja przeczuwałam @ przyszła jak w zegareczku, w poniedziałek wieczór. Nie mam już złudzeń, 11 cykl sie zaczął, staram się nie zadręczać ale i przyzwyczajam się do myśli, że jest mi dane mieć tylko 1 córcię, rozpuszczę ją ja nie wiem co, bo jest naszym oczkiem w głowie. Pozdrowionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
Ostatnio się tylko popłakałam ja córka mówi...mamo chciałabym mieć siostrę, wyszłam z pokoju a potok łez poleciał bez opamiętania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj malinko i tak podczytuje malinko a Ty jutro do tego gin na monitoring czy zwykla wizyta? kamelio to faktycznie mozesz jeszcze na to owu poczekac, ja tak (na szczescie) nie mam zawsze w 13/14 dc jest owulacja chociaz nie wiem czy pecherzyk peka i co tam sie dokladnie dzieje bo do tej pory nie mialam monitoringu. kropelko te same plany i ja mam :) tak podczytuje ja tak nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanika ja ide zobaczyć pęcherzyki tak mi przynajmniej powiedziała. Mam nadzieję, że zrobi monitke i nie ide na marne. Mamy sprawdzić czy jakieś rosną a potem w 14 dc estradiol i kolejne usg. Powiedziała żebym przyszła po @ wtedy będzie podglądanko pęcherzyków... chyba, że się rozmyśliła :-D tak podczytuje, musisz być cierpliwa, może akurat... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie milo ze jestes:) masz juz 1 corcie fajnie:) a powiedz bo nie pamietam wiem ze euthyrox bierzesz i pisalas cos ze moze na prl sie wybierzesz jak tam reszta badan typu progesteron, lh, fsh, e2? ja tak podczytuje zgadzam sie z malinka i kamelia, napewno nie jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak podczytuje, podczytuje
Ja wiem, ze nie jest to normalne, dlatego pytam czy któraś z Was tak miała. Ja też się, w jakim wieku masz córcię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-tak sobie teraz czytam i mam nadzieje, ze nie jestem najstarsza z Was...kanika-pisalas ze moze Ty jestes za stara na 1-sze dziecko, a jestes mlodsza ode mnie...;) ja dzisiaj drugie podejscie - po poludniu zrobie test owulacyjny i zobacze czy kreseczka sciemniala, czy nadal bladzioch...jak ja chcialabym miec krotsze cykle...takie jak Wy...moje marzenie...moze te dodatkowe specyfiki, ktore teraz biore (w tym castagnus) mi pomoga...? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Dzien dobry wszystkim. Witam nowe kolezanki ;) co do testow owulacyjnych nie pomogę ale pozostałe koleżanki wiedzą wiele :) Ja po wczorajszej euforii dziś trochę dołuje :( niedawno zauważyłam znowu dwie male plamki i tak sobie myślę czy implantacja może tak długo trwac? Trwa to w sumie od niedzieli... a gdzie tu do soboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek różnie piszą o tej implantacji, ja w pierwszym cyklu kiedy zaczełam plamić, też myślałam że to implantacja ale w kolejnych cyklach jak się pojawiały już dałam sobie na wstrzymanie. U mnie trwają gdzieś od 21,22 dc do @. Jedne dziewczyny plamiły na brązowo już będąc w początkach ciąży, inne wogóle, inne miały implantacje plamieniem jednorazowym i tylko plamke więc różnie to może być, nie stresuj się, wykończysz się, spokojnie zaczekaj a jak się boisz to idź na bete- już chyba powinno coś wyjść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Na bete trzeba być naczczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek88
Jutro rano idę na bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulek życzę powodzenia aby beta była wysooooka:) kamelia i jak tam test owu? już zaczynacie starania;)? abcd jak się czujesz? szczesliwa a jak tam u Ciebie brzusio rośnnie:) ? avent napisz co słychać? i dziewczynki te co mogą to działać działać aby nam wzrosła liczba mamusiek;D dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie popracowałam w domku i chyba dobrze zrobił mi wysiłek fizyczny, po 2 migrena dzięki tabletce przestała mnie męczyć więc można powiedzieć że wróciłam do żywych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
abc123 no wiesz co... Taki mialam ambitny plan zeby testowac bete dopiero po swietach, a przez Ciebie wlaczyla mi sie myslaca czy moze czasem nie pojsc na bete za tydzien w srode. ;) wtedy mialabym te 10 dni po owu.:D ja nie wiem gdzie ta moja silna wola ktora przesiaknieta bylam do dzis. Myslalam poprostu,ze wczesniej jak po 2tygodniach nie ma co podchodzic do jakiegokolwiek testowania,nawet do bety. :) ile to sie czlowiek na tym forum rzeczy nauczy, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) kanika-moj wczorajszy test owulacyjny dalej negatywny...nic...cien cienia...czekam dalej;) niech ten typowo sluz plodny chociaz sie juz pojawi...plisss;) szyjka caly czas wysoko, na razie lekko otwarta, jeszcze tylko troche za twarda. jak na razie starania odlozone na "ten dzien";) hmm tzn. "te dni" - bede musiala pomeczyc męża;) madziulek88-czekamy na inf.:) oby było jej sporo:) kropla-goryczy - Tobie oczywiscie tez zyczymy tego samego-powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mojej gin nie było :-( ryczeć mi się chce, już drugi dzień mam taki humor, że nie moge ze sobą wytrzymać :-( pojade jutro o ile nie złapie doła żeby to wszystko odpuścić bo jestem bliska takiej decyzji, już mam tego wszystkiego dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Witam Dziewczynki i te stare i te, które dołączyły do nas:) Za wszystkie mocno trzymam kciuki:D A ze mną ta ostatnio sie duzo rzeczy dzieje: zaczynając od wymiotów, poprzez zle samopoczucie do bezsenności... Także poki co nie jest kolorowo:) heh, ale mimo tych wszystkich dolegliwości, wiem,ze to wszystko dzieje sie po cos:) Abcd...a Ty jak tam? Jak sie czujesz?? Pozdrawiam i całuje wszystkie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
Witam... dziś rano wstałam i pierwsze co zauważyłam e nie zabolały mnie piersi... tzn bolą ale nie tak bardzo jak np wczoraj :-( Kurcze boje sie ze wszystko na nic :-( ale co tam za niedługo sie wszystko wyjaśni. Ubieram sie i jadę na bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Madziulek88.... Czekamy z niecierpliwością na wynik bety:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulek88
ha ha :-( samochód mi nie chce odpalić :-( głupia zima :-( ale przynajmniej piersi znowu mnie bolą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa1711
Madziulek Zawsze tak jest jak coś potrzeba to musi stanąć coś na drodze....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sie..
Hejka:) Na prl wybiorę się po nowym roku i do endokrynologa też po nowym roku idę.. Córa ma 7 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropla-goryczy
ja tez sie... To juz calkiem duzia ta corcia;)ale takie sa najfajniesze chyba dzieciaczki. Tzn kazde sa fajne,ale te takie "dorastajace" szczegolnie. Mozna sobie z nimi juz fajna rozmowe poprowadzic. Eh. Az mi sie praca przypomniala.:) Madziulek 88 czasem tak bywa,ze cos nam na drodze staje. Ale mowia,ze z przeciwnosciami trzeba walczyc. Jak nie auto,to moze autobus?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) kropelko rozumiem ze zrezygnowalas narazie z bety?:) madziulek napisz jak tam beta, czekamy na dobre wiesci:) kamelia oj dlugi masz ten cykl, maz pewnie czeka na to zielone swiatelko z nierpliwoscia;)hehe malinko trzymaj sie, mnie tez w podobny sposob ze 2 m-ce temu gin wyrolowala, mialam miec monitoring sama liczyla dc i kiedy mam sie zjawic a tu nagle okazuje sie p.gin jest na miesiecznym urlopie... bylam wkurzona na maksa, wiec jej podziekowalam za takie leczenie. nie poddawaj sie. przez takiego babola nie warto psuc sobie nerwow szczesliwa i tak Ci zazdroszcze pomimo tych niedogodnosci;) pozdrawiam cieplutko i uwazaj na siebie a u mnie chyba cisza przed burza tzn jutro mam termin @ brzucha wogole nie czuje a juz powinien dawac znac, tylko piersi bola na maksa w nocy az sie obudzilam gdy przelozylam sie na brzuch. podejrzewam ze jutro bedzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×