Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Zajebiście taka brutalna waga ciężka :D A nie wiem nic jak z transmisją.Ale mam nadzieje,że za kilka dni jakieś informacje się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmizerniał i to bardzo,ale musiał,bo z takimi mięśniami to kariery by w mma nie zrobił(zresztą niestety i tak wielkiej nie zrobi)Bo tak duża muskulatura bardzo ogranicza koordynację ruchową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeżeli chodzi o sam wygląd to kiedyś się lepiej "prezentował" .Ej wiesz kto to Sosnowski nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks hg
kurwa. Chciałem link wyslac i jak zawsze po takiej probie mi sie kafe jebie na kompie. Pózniej wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa. Chciałem link wyslac i jak zawsze po takiej probie mi sie kafe jebie na kompie. Pózniej wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,na kompie na kafe czasami po dodaniu linku jest normalnie i post się nie dodaje i pod spodem pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no właśnie to samo czasami ma :) a jak tam wczorajsza lista? Nie twoje klimaty pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grypa? To dlatego się hujowo czujesz... Już jakiś czas temu też chyba byłaś chora. Jutro do roboty idziesz czy "chorobowe" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam łaskotki. Pod pachami,pod stopami i na szyji. Jakby ktoś mi ucho ustami delikatnie termosił to też by mnie łaskotało ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak bo temperatura mi rośnie zobaczymy co będzie późniejszym wieczorem a czy pójdę no nie wiem jak będzie gorzej to pewnie nie i tak dzisiaj się męczyłan cały długi dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jak otwierasz okno to nie jest ci gorąco ,a wtedy jesteś wręcz rozpalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo byłam ,nie będę ci ze szczegółami tego opowiadała :-) żebyś ty widział jaka ja ma minę jak się budze z tel przy głowie albo w nogach albo gdześ w bok mnie mula wtedy odrazu wiem że zasnełam nie odpisując :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×