Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

a skoro już jesteśmy przy Szpilce to pociągnę cię za język. Wygląda jak typowy dres,kibol. A tacy są w twoim typie. Podoba ci się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma się za najlepszego polskiego ciężkiego.yhy już widze jego starcia z Wachem lub Adamkiem haha tak samo Master by mu pysk oklepał a jest z kat wagowej do 91kg. Pytaj,pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po obejrzeniu filmiku pokażą CI się w proponowanych Adamek o szpilce haha :D Moje pytanie brzmi : czy moje "wyznanie" o mnie jakoś zmieniło Twój stosunek do mnie ,pytam bo w żaden sposób tego nie skomentowałeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm,spodziewałem się,że miałaś jakiegoś tam partnera seksualnego. 1 lub 2. Bo pisałaś,że miałaś chłopaków. A czy to zmieniło stosunek do ciebie? Nie,już precyzuję. Dziewczyny mające za sobą 0-3 partnerów seksualnych powiedzmy,że mają szanse na coś więcej ze mną więc i tak uważałem cię za porządną. (im mniej tym lepiej oczywiście). Więc jakoś drastycznie zdania o tobie nie zmieniłem,a jeśli już to zdecydowanie na plus. Trochę namieszałem ale wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie na tyle na ile cię znam,to mam o tobie bardzo dobre zdanie. Taki z ciebie "materiał na żone" na pierwszy rzut oka. (nie interpretuj tych słów o żonie niewiadomo jak,bo nie to miałem na myśli :p ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka-nie chcialem abyś to zinterpretowała jak jakieś oświadczyny czy huj wie co ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka-nie żartuj sobie ze mnie :p Cień-jak przystało na informatyka,pasja związana z komputerami :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był żart oczywiście :P mnie jakoś gry nie kręcą , nie powiem kiedyś gdy był szał na te telewizyjne, to nie raz z odciskami na paluchach chodziłam :D ale szczerze to nie rozumiem co w tym ludzie widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to takie połączenie moich dwóch innych pasji czyli sportu (rywalizacji) i filmów jak dla mnie gry to taki mix tych dwóch, ale nie gram od samego dzieciństwa, powiedzmy, że coś po 14 roku życia, po za tym zawsze lubiłem filmy w formie grafiki komputerowej i tak jakoś wyszło no i teledysk Linkin Park Points of authority.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×