Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

ej a co do Najmana dziewictwa to podobno on rozdziewiczył tę piosenkarkę Sashe Stunin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam najwięcej grałem na kompie w latach 2004-06 fifa04,05. Pro evolution soccer3,4,5,6,gta vice city,gta san andreas,conflict desert strom,max payne 1 i 2. To gry w,ktore najwięcej się ciupało za dawnych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mnie jakoś gry nie kręcą , nie powiem kiedyś gdy był szał na te telewizyjne, to nie raz z odciskami na paluchach chodziłam ale szczerze to nie rozumiem co w tym ludzie widzą." Co ja w tym widzę, może w pewnym sensie wypełniam pustkę po śmierci ojca, w pewnym sensie realizuje niespełnione marzenia, poznaje nowe historie, w niektórych grach fabuła jest lepsza i bardziej zawiła niż we filmach, spełniam się jako myśliwy czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha na pegazusie się grało w latach02-03 pamiętam jak te joysticki były niewygodne i odciski jak huj były ale twardo się trzymałem i dalej grałem :) pózniej mi mamuśka chowała zasilacz żebym "prądu nie nabijał" :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa ja miałem przez krutki czas pegasusa czyli SNESa , grałem kilka miesięcy, aż w końcy brat sprzedał to było w podstawówce 1 lub 2 klasa, później było kilka lat przerwy i grałem ale w piłkę nożną na dworze czasem żeśmy grali po 3-4 mecze dziennie do 20 goli XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gra czasami potrafi mciągnąc. Niektórzy umierają przed kompami z przemęczenia jak siedzą po kilkadziesiąt godzin bez snu haha prze typy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest pograć w piłe. Zawsze jak miałem wybór komp vs piłka to wybierałem piłke. Ale na kompie też fajnie było pograć w zimowe dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkadziesiąt to przesada, ja od takich gier co po kilkadziesiąt godzin się siedzi raczej nie podchodzę czyli mmo i gry sieciowe, raczej gram dla poznania fabuły gry bardziej niż nabijania levelu w mmorpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój ,żeby umrzeć przy komputerze z wycieńczenia.. w głowie mi się nie mieści , że tak ktoś potrafi się wciągnąć w to :) koks haha coś odnośnie Twojego wyglądu .. mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja w takich grach jak metiny czy tibia czy jak to się zwie,nigdy nie gustowałem. Zawsze lubiłem gry sportowe i strzelanki. Nigdy żadnej strategii i rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prz siedzeniu przy kompie nie umiera się z wycieńczenia, a raczej z zakrzepu krwi jak ciągle siedzi (umierają na zawał). Ja nie żałuje, że gram choćbym miał przy tym umrzeć, ale i tak już nie mam czasu na granie zbytnio i trochę straciłem bakcyla do tego, ale za to dzięki temu fajną muzykę odkrywam więc ma to swoje plusy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe śmierć przed kompem dla niektórych to sprawa honoru,tak jak kiedyś dla rycerza umrzeć na polu bitwy :D Dawaj o tym wyglądzie żmijo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a sam nie wiem. Już ktoś mi to mówił,że lewy mięsień piersiowy wydaje się mniejszy. Kurde nie wiem,może to kwestia światła. Cienie tak padają,że wydaje się mniejszy. Nie wiem :) jeśli mniejszy to minimalnie. Ty już wyszukujesz niedoskonałości :) doczep się do zaniedbanego brzucha,zbyt mało kulistych barków,małych "kapturów" i chudych ramion i będzie komplet hahaha :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież żartowałem z tym. A co do brzucha-rozczaruję cię,grubszy już nie będzie :p wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Ale goście mający tyle tłuszczu co ja mają po 10-15 cm mniej w pasie. Ja mam szeroką miednice i dlatego tyle cm tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×