Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

cień-hahaha i w przerwach w pracy robaki wpierdalasz haha ;) Szybka-jak mnie zdołasz uwieść to zobaczysz a nawet poczujesz :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak hardcorowo na tej hali nie ma, jedynie mógłbym polować na wróble które tam wlatują, więc nie jest źle z jedzeniem hehehe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa w powietrzu wróble a na ziemi szczury :) gdzie nie spojrzeć to potencjalny posiłek hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,szamaj tylko szczury :) tylko bierz ze sobą maszynke do golenia i przed konsumpcją gol je. Bo bez sierści są smaczniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż taki głodomur ze mnie nie jest po za tym jestem leniwy i nie chciałoby mi się na nie polować (nie mam broni palnej, łuku lub kuszy) no chyba, że śnieżkami bym w nie żucał. albo butelkmi z magazynu ... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) "po chęci oddania mnie" haha jak będziesz chciała to i tak mu się oddasz, ja tu nie mam nic do gadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-ee śnieżkami nie,już lepiej takimi ostrymi soplami lodu zwisającymi z dachu(w kształcie dzidy) :D szybka- "chciałam nadrobić zaległości" no nareszcie sobie uświadomiłaś,że masz zaległości wobec mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki okropny? Przynajmniej byś nabrała doświadczenia przy takim ruchaczu jak pijaczyna :D hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jauż rozumiem. Jeszcze się taka nie trafiła,której udałoby się mnie uwieść :p hahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe aby ci się udało to musisz spełniać jedną z tych opcji. Albo musisz być stosunkowo porządną dziewczynką albo mi niezłych kitów nawciskać... Albo wrzucić tabletke gwałtu :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja padła po 3.5godziny i teraz jadę na starej. Tamtą dam na noc do ładowania może jutro będzie normalna a nie kurwa jakaś lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×