Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

szybka ty tu nie pisz o pracy na klęcząco bo pijaczyna za chwile napisze,że robiłaś loda szefowi. Haha ;) ha(żartuję :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień w pracy jestem na tej hali, ale nie narzekam, jest jak jest przynajmniej znalazłem fajny połączenie komedii, rapu i muzyki irlandskiej na koniec dnia (to cierpienie od losu na zimnie było warte tej muzyki) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale to jest tylko blizna i tylko na nodze. Owszem wzbudzi to jakieś zainteresowanie. Ale będą tylko pytać "co ci się stało?" i tyle. Przecież nie będą mówić -paaatrz ale szpetna baba -nie taka zła,jakby nie ta blizna to bym ją puknął :) Haha,atrakcyjność od jednej blizny na nodze w żadnym stopniu nie spada :p uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestem na tel. Więc pózniej przesłucham i pochwalę lub ewentualnie skrytykuję To,że luksusów pogodowych nie masz to już wiem,a jak atmosfera w pracy? Ludzie spoko? Czy pojebany szef a pracownicy patrzą żeby tylko kogoś podpierdolić? Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzi w pracy mam spoko więc w tym temacie nie narzekam, szefa firmy na oczy nie widziałem (głównego szefa), za to kierownika mam spoko w sumie to w tym przypadku dobrze trafiłem, zazwyczaj trafiam na ludzi z którymi się idzie dogadać powiedzmy, że w 99 procent przypadków XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rap może być zbyt dziwny dla Was więc nie ma się co śpieszyć, chociaż może trzyba zacząć bo koniec świata za kika dni XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-to dobrze bo niema nic gorszego niz hujowa atmosfera w pracy. Jak każdy na każdego wkurwiony to nie idzie robić :) szybka-a ty ile dni przerwy o roboty? Do 1stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha z tym końcem świata to ściema ale nie pogniewałbym się jakby jednak był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściema czy nie to powiedzmy sobie szczerze jak by miała nadejść katastrofa to by tylko nieliczni ludzie o tym wiedzieli, a my byśmy się dowiedzieli o ile wogóle "5 minut" przed faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako dziecko wyjebałem na rowerze na pysk. Ja pierdole jaką miałem twarz zmasakrowaną. Nawet mam zdjęcie zrobione 2tyg po upadku. Wyglądałem jak jakieś upośledzone dziecko. Pamiętam jak wtedy ryczałem jak ciota jak wyjebałem tym rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×