Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

Gość nędzny pijjaczynaa
jakie wypociny.komplementuje cie bo mnie podniecaja takie wyzwolone panny jak ty.to fajne ze nie jestes rzadnom cnotkom.fajnie ze lubisz sie zabawic i dac sobie i facetowi pszyjemnosc :) nie obrarzaj sie bo mi to imponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
odpowiedz na to a dam ci spokuj.wolisz jak facet w lozku jest delikatny i czuly,czy twardy,menski i zdecydowanie i mocno rucha?delikatny i czuly czy menski i wladczy?co bardziel lubisz?to nie jest jakies glupie pytanie.normalne i cien nicosci i koksiarz pewnie tez chcom wiedziec.bo kazda woli inaczej ty pewnie wolisz ostre rzniecie niz delikatne kochanie mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ale wolisz powoli i delikatnie czy ostro?to jest normalne pytanie.nie zlosliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem to wszystko i... Wyobraziłem sobie te opowieści ze szczegółami. A uwierzcie mi,mam bujną wyobraznię :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tych orgiach nie brałem udziału. Wyobrażałem to sobie z perspektywy świadka :p haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat tak sobie kiedyś rozciął o ostrą,uciętą metalową barierke. Miał 10szwów. Już minęło kilka lat i ma taką mięsistą,bordową blizne :) na jakies 10cm długą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymaj się dzielnie :* tak pół serio,pół żartem. To częściowo moja wina,bo zamiast się skupić na robocie to o mnie myślisz. I potem takie tego efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) to sobie kurwa zarobiłam ..no nic ,dobrze ,że to tylko jedna rana drutów wystawało trzy ,reszta to zadrapania. Tylko to ja miałam cię zabawiać jak będziesz w szpitalu a nie ty mnie :-) jestem w domu dla jasności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bym ci się tam przydał. Robiłbym ci kawę i herbatkę. I nosiłbym cię na rękach żebyś nie przeciążała nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no próbuję ci jakoś pocieszyć. Oderwać myślami od sytuacji i chociaż na chwilę wywołać uśmiech na buźce :) jak chcesz to mogę ci oczywiście napisać "pocieszynke"taką z jakich słynę. Ale wtedy się załamiesz :) hehe :* cium,cium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×