Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

"jak się prowadzą z byle kim to niech pretensje mają do siebie" a kiedyś pisałaś,że to smutne,że młode dziewczyny z dzieckiem mają małe szanse u wolnych,młodych chłopaków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od dziewczyny.. Bywa tak ,że to facet okaże się idiota a bywa i tak że dziewczyna dość "frywolna". Akurat wtedy chodziło mi o takie wystawione przez faceta aleee w sumie podejrzewam że oboje są w jakimś stopniu winni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że młody,zdrowy,atrakcyjny facet nie chce dziewczyny z dzieckiem lub po rozwodzie lub z tym i tym nie jest smutne.Jeżeli coś jest tutaj smutne to te rzeczy: -dziewczyna wpadła z byle kim,a teraz szuka wyrozumiałego księcia z bajki,który ją przygarnie -spłodziła dziecko z chłopakiem,który jak się dowiedział o ciąży to uciekł i zostawił ją samą -spłodziła dziecko z porządnym facetem ale umarł (wypadek czy coś,różnie bywa) To właśnie te opcje są smutne a nie to,że wolny facet nie chce kobiety z takim "bagażem". Smutna jest z reguły przyczyna tego ,że dziewczyna z dzieckiem jest samotna.A nie to,że ktoś chce mieć wolną od dzieci partnerkę. P.S. Czekam na lincz i krytyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pamiętam ,że kiedyś powiedziałaś,że to trochę smutne,że ja(my faceci ogólnie)skreślamy na starcie dziewczynę z dzieckiem. Więc chciałe rozwinąć swoją myśl. Pamiętam,że mój tok myślenia,moje spojrzenie na ten temat nie bardzo ci się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noga boli przy chodzeniu? Kurwa ja pamiętam jak 30min po operacji kolana szedłem do wc(jakieś 20metrów w jedną strone) to był prawdziwy hardcorowy ból...oj bolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci pupa urośnie to się umówimy na wspólne spalanie kalorii i gwarantuję szybki powrót do formy haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sto razy jadłem w międzyczasie :p dobra,jeżeli już cię rozmowa znudziła to narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
justysia-kocham cie. Chcial bym zebys byla mojom zonom.ruchal bym cie ale musisz se zoperowac ta blizne bo teraz wstyd bedzie w miniuwie chodzic z taka szkaradnom bliznom. Cien nicosci-podziwiam cie ze w takim zimnie pracujesz i jestes nawet fajny Koksiarz-jestes chodzoncym guwnem,widzialem twoje zdjencie plecow i jestes obrzydliwy i gardze toba smieciu .niewiem czemu justysia gada z toba o sexie i pisze ci ze chciala by zebys jej cipusie wylizal a mnie wyzywa i traktuje jak psa.czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
dam ci kase na operacje to se usuniesz blizne i bendziesz w miniuwie chodzic.nie przejmuj sie.chirurdzy w tych czasach potrafiom wszystko.pare tysiecy zł i sladu nie bedzie.serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-ooo -17stopni? Ja pierdole. To u mnie na polu nie jest tak zimno jak u ciebie w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka-delikatnie dałaś mi do zrozumienia,że masz już dość rozmowy więc poszedłem oglądać radiokoksu i inne rzeczy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyna-sam jesteś gnojem. Wiecz dlaczego ze mną porusza i żartuje na różne tematy? Bo ja w przeciwieństwie do ciebie wiem kiedy co powiedziec i w jakie słowa to ubrać. I potrafię też porozmawiać na inne tematy. Bo każdy prostak potrafi podejść i powiedzieć :wylizałbym ci mokrą cipe! Ale to nie zadziała :p Aha i jak jakaś blizna na łydce ci przeszkadza w kobiecie to niezły pustak jesteś. Haha ciekawe czy sam masz takie idealne i nieskazitelne ciało żeby komuś jakieś durne operacje łydki(!) robić. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybka-nie przejmuj się tym debilem i jakąś blizną,huj z tym. Żaden facet na takie pierdoły nie zwraca uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×