Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

tzn robię tak jak napisane na instrukcji,że ładuję full. Rozładowuję do zera. Ładuję full i rozładowuje a pozniej już normalnie. Mam nadzieje,że nie trafiła mi się jakaś trefna sztuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasami odświeżam ale do godz 14 rzadko bo wtedy jesteś często w robocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobrze dostrzegłaś :) tak mam nieproporcjonalnie długie kończyny i piekielnie ciężki je "nabic" mięśniami. Zawsze wydają się chude,tak samo nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz kolega żartował,że w koszulce wyglądam jak takie potwory z bajek z długimi rękami :) mam długie i co zrobić. Przez to wizualnie wydają się chudsze,długość rąk też przekłada się negatywnie na wyniki siłowe(wyciskanie itp)ale huj z tym. Jak bym się takimi pierdołami przejmował to bym w depresję wpadł :) dziękuję Bogu,że mam w miare zdrowe ciało i z tego się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kogoś mocno objąć :D A z tym drapaniem po plecach to w moim przypadku nie jest tak kolorowo :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi mięśnie ramion i najszersze grzbietu trochę utrudniają ten ruch :) tak w ogole co ciekawe to mam dłuższy zasięg ramion niż Adamek,który jest o 2 lub 4cm wyższy niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 23 lutego chyba. No skrobanie po plecach jest nawet przyjemne ale jak samemu to lipa. Do tego trzeba dwóch osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojedynek emerytów :p trzeba dwóch bo jak drapie się ludz sam to nie skupia się na przyjemności :-) ej te niesienie ciebie przez kolegów musiało wyglądać genialnie , jakby pająka nieśli :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i co najlepsze wnosili takiego trupa do klubu. Miałem już pieczątke na ręce(wstęp) i tak mnie trzymając za kończyny wniesli i kolega odwijał mi rękaw i pokazywał pieczątke ochroniarzowi haha :) i tak mnie wnieśli do loży jak vip-a :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jakoś szczególnie dużo ale się zdarzało 2-3-4lata temu czasami coś niechcianego jak spanie na...a zresztą nie będę ci pisał takich rzeczy. Może się kiedyś na żywo spotkamy to coś ci poopowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd i menel
nie :p dobranoc niech ci się przyśni pijany mikołaj :p hehe narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ten twuj byly chlopak byl tez umiensniony?czesto sie z nim kochalas?(ja dzisiaj na trening ide jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
czesto swoim delikatnym jezyczkiem piescilas jego nagiego penisa?ale musial miec roskosz.taka cycata laleczka jak ty klenczy pszed nim i ssie jego jajeczka.a pozniej lizesz jego odbyt i potem sie calujecie.masz jeszcze te filmiki? Ognlondnol bym jak mu sprawiasz roskosz.podniecasz mnie jak holera.chcial by abys mu wzlizala jaja,penisa i odbyt i odrazu zabrala sie zamnie.masz jeszcze filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ile penisow slizgalo sie po twojej wilgotnej cipeczce?(wiem ze masz bułeczke) i ile razy mialas w ustach?ile razy bylas kochana dwoma lub trzema fiutkami naraz?podniecajom mnie takie goronce suczki jak ty!pewnie masz troche doswiadczenia i potrafisz dogodzic prawdziwemu menzczyznie :) kocham takie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×