Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koksiarz

rozmowa

Polecane posty

hehe albo tak jak w bajkach jest. Jakbym cię pocałował w tę ranę to by przestało boleć i szybciej by się zagoiło ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej cichoo,nie kuś bo zaraz mi się żyła w pewnym miejscu uwydatni :D hehe Nawet swojego uda byś na mnie w łóżku nie położyła bo noga cię boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ty jesteś taka troche erotomanka :p leżysz na łóżku w bólu i cierpieniu a myślisz tylko o jednym :D hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zajęcia palców" na palcówke się piszę :D i odrazu rękę miałbym blisko ud :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,ta szczerze. Jak rozmawiasz z facetami to patrzysz/wgapiasz się w ich uszy? Wiesz coś jak facet patrzący na cycki :) w tym sensie pytam. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a myślałem,że jak rozmawiasz z facetem i patrzysz na jego uszy,robi ci się gorąco i masz erotyczne myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą...ciekawe czy dałoby się wepchnąć męskie ucho do pipki i jakie to uczucie :D haha (głośno myślę) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo "jakaś"dziewczyna nie doceni właściwości mojego ucha :p tylko ty masz do nich słabość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mieć wnuki,najpierw trzeba mieć dzieci. A żeby mieć dzieci,najpierw trzeba znalezc odpowiednią kandydatkę na matke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nad tym poważnie nie myślałem. Nie wiem :) ale jeżeli miałbym się zdecydować na dziecko/dzieci to musiałbym się solidnie zabezpieczyć finansowo,a narazie z tym krucho :) a narazie mi do dzieci nie śpieszno. Może kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś chce dziecko to nie może. A jak ktoś nie chce to wpadnia z byle kim i dziecko jest. I tak zle i tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×