Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość fielliii
kciukiem, jesteś obrzydliwa i nie życzę sobie, żebyś wypuszczała dalej geny na taki obrzydliwy ryj, bo ludzkość nie może być taka brzydka, fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Owsiaka i orkiestry, nie jestem temu przeciwna.Rzecz jasna idą pieniądze na maszyny do szpitali ,wstyd ze naszego kraju z wlasnego budzetu nie stac tego zakupic w odpowiednich ilosciach tylko braki,braki,braki, a na jakies fefundowanie invitro kasa nagle sie znalazla,lecz finansow na ratowanie zycia juz nie ma Bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Ulina
kciukiem- egoizmem jest liczyć na to, ze takie dziecko będzie miało raj na ziemi jak rodziców zabraknie... Zresztą- moja sąsiadka opowiadała mi, ze mieszkała koło nich kiedyś rodzina z krewnym (bliskim krewnym) z zespołem downa. Otóż rodzina szybko rozkminiła, że ten człowiek budzi powszechną litość więc wysyłali go na żebry. Potrafił ładną sumkę uzbierać. To niejeden taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Ulina
ten człowiek obecnie ma 2000 ty renty:) Bo ma także dodatek sierocy i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita, ale skoro Owsiak jest swiadom tego, jaki ma wplyw na ludzi, moze moglby zrobic odrebny dzial puszek na zwierzaki, wiesz jakby to pomoglo?? ale ma to w dupie. tym razem, znowu ci analiza nie wyszla, w ogole marnie ci to idzie wiec skoncz, bo to jest smieszne. problemy psychuczne nie musza sie koniecznie brac z czegos. pochodze z normalnej rodziny, nikt moich pogladow nie dzieli, tez zawsze burzliwe dyskusje wynikaja, no ale nic to. zdania nie mzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fielliii
Problemy z psychiką są dziedziczne, nie możesz się rozmnażać, kciukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk,m.mkjhgfdsxfcvb
JEstescie powaleni - wy juz dajecie na dzieciaki - przeciez placicie podatki (albo wasi pracodawcy za was płaca ale to WASZA kasa!) ja mam w doopie - nie daje na ludzi za to co miesiac wysylam paczke do schroniska i mam wirtualnie zaadoptowane dwa psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeznaczam pieniadze na orkiestre, wspomagalam kiedys dzieci z domu samotnej matki i dziecka w mojej miejscowosci, podam reke lezacemu pijakowi na ulicy!!! nie jestem bezduszna swinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fielliii
Na schroniska też są dofinansowania z podatków, więc twoje argumenty to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fielliii
To, że napisała, że poświęciłaby życie dziecka dla psa, matole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo u nas chorob psychicznych;) ja mam tylko dolegliwosci, nerwice wszelkiego rodzaju, stany lekowe, paranoje. ide na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo u nas chorob psychicznych;) ja mam tylko dolegliwosci, nerwice wszelkiego rodzaju, stany lekowe, paranoje. ide na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fielliii
ojojoj, wawcia, skończony kretynie, postraszysz mnie CAPS LOCKIEM? No, do kogo takiego napisałem, półgłówku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie kurwa mylisz. po mamie mam tylko sklonnosc do zylakow i niskiego cisnienia:) kobita, nie, ale bylo podejrzenie, zabieram sie do kompleksowych badan w tym i tego, ale jesli sie okaze, ze lekarze slusznie podejrzewali to i tak sie nie przyznam, bo to przeciez taki modne ostatnio byc bordelinem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem nie wierze ci🖐️ poczytaj sobie wnecie. twój przypadek idealnie wpisuje sie w pewne zaburzenie .... pomijając jednak juz aspekt twojego ewentualneo urazu psycchiczneg i jego skutków na postrzeganie przez ciebie otaczającej cie rzeczywistości a także upośledzenia w nawiązywaniu normalnych kontaktów międzyludzkich i więzi emocjonalnych z ludzmi...to masz idiotyczny tok rozumowania:D:D:D taki wybitnie na siłe 🖐️ w dodatku piszesz bzdury takie jak zacytowalem...psy wymagają pomocy ale nie finansowej bo to nie zmienia problemu, nie rozwiązuje go!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie traktują psy jak rzecz, zabawke, z kotmi tak samo. i tu jest problmem, a ty swoim absurdalnie skrjanym i glupim wręcz podeejściem do sprawy tylko kompromitujesz i działasz na szkode tych którzy namawiają i przekonują ludzi do wlasciwych zachowań wobec zwierząt...nie żebranie na pieska daj daj daj tylko przekonywanie tlumaczenie , nie kupuj psa, wez ze schroniska, nie wyrzucaj psa, nie krzywdz zwierząt, nie decyduj sie na psa jesli nie jestes pewny ze go chcesz itd!!! ty kciukiem jest archetypem , idealnym wręcz przykłądem stereotypowej psiary ...nie wiem czy na serio tk jest czy to element trollingu i zaistnienia, wyróżnianie sie na kafe, cos jak moszna i sloik wawruskzi...nie wiem... xxx wiem na penwo ze pisac takie rzeczy tylko sprawie szkodzisz....jestes jak agresywny gej domgający sie zakazania zwiazkow heteroseksualnych w ramach rownouprawnienia i walki z dyskryminacją....szkodziszz , lepiej sie nie udzeielaj publicznie bo jak pomysl ze takim osobom jak ty sie dje ta kase na zwierzki w schroniskach to wiadiadomo co sie stanie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modne? wrecz dramatyczne , i tak jak Ty teraz piszesz, wiele ludzi nie chce sie do tego przyznawac ,bo boja sie ,że beda brani za "swira"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:33 [zgłoś do usunięcia] wawcia powraca5555 zważaj sobie na slowa bo ty chyba nie wiesz do kogo to napisales/as cymbale ?" xxx wlasnie:classic_cool: nie wiesz do kogo to napisales:D tak wawci. tak, TEGO wawci!!! wiec radze ci nim on zdazy odswieżyć strone w celu sprawdzenia czy ab sie nie przewidział, to ci radze być wtedy juz daleko, np w rakiecie na księzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
O ja, wawcia, jaki z siebie obesrany śmieć i tchórz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fielliii Bo u ciebie objawiły się te geny, a rodzie byli nosicielami, leć żreć do koryta, wstrętna locho a ciebie kto skrzywdzil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
Ale zgadzam się z kciukiem. Pochodzę z biednej rodziny i w życiu nic od nikogo nie dostałam. A dzieciaki z domów dziecka zazwyczaj mają warunki jak w hotelach plus często dostają mieszkania po wyjściu z domu dziecka. Wkurza mnie takie litowanie się nad nimi. Tak samo nad chorymi dzieciakami, te ckliwe reklamy fundacji. A gdybym ja była chora to nikt by nawet nie kiwnął palcem. Z resztą, jest masa bogatych, znanych ludzi którzy często zachęcają do brania udziału tych akcjach- niech sami kurwa dadzą, a nie namawiają przeciętnych obywateli, a sami mają kilkanaście tysiaków na miesiąc i nawet za promowanie tych akcji i fundacji dostają kasę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmxmakugp
wawcia, ty brudna cipuszko :D I A tobie jak tak życie nie pasowało to było zgłosić swoją sytuację i byś poszła do domu dziecka, skoro to taki luksusowy hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to straszne
Miałam iść do bidula bo byłam biedna? Weź ty sie kurwa w łeb stuknij. Nie wiem kto tam trafia z biedy, no chyba jakieś skrajne przypadki, bezdomność czy jakaś patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×