Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość jesien2012
kciukiem, w zakładzie psychiatrycznym spotkałaś wielu ludzi z takimi poglądami jak twoje, poświęć dziecko na rzecz psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikodjwnf
ulina1962, gardzę tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do schronisk czy funduszy na zwierzeta,jakieś fundacje, to prosze sobie porównac ile fundacji jest na rzecz dzieci czy chorych ,czy biednych, no multum,multum,multum roznych dotacji,,fundacji załozonych,a ile na zwierzeta? rzadko sie zdarza i i jest nieporownywalnie mniejsza pomoc od ludzi dla tych ciepri.ących zwierzakow Co roku zawsze odpisuje z mezem pewien procent z mojego podatku na schorniska, czy na "TOZ", (mąz wybiera inne miasto, i ja inne ) Moje starsze dzieciaki starają sie regularnie w czasie wolnym pomagac wolontariacko w schorniskach ,przy czym jeszcze z wlasnych kieszionkowych zawsze cos kupią,i to jest bezinteresowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w żadnym zakładzie nie byłam, ba, nawet w szpitalu. i wole być psychiczna, przynajmniej prowadze noirmalne zycie bez zawiści, zazdrości, wyścigu szczurów i bycia modnym, o tym, ze wiekszosc nie ma swojego zdania albo glosno go nie powie tylko pojdzie za tlumem nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuhuhuhuhahahaha
ten bachor z demotywatorów nie wziął się z kapusty- rozlicz jego starych za brak opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuhuhuhuhahahaha
boona- jak rozumiem sama adoptujesz cudze dzieci? Działasz w hospicjum? jesteś wolontariuszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuhuhuhuhahahaha
bo jak nie to stul kurwo mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Michau ile się pozmieniało? Łącznie z moim zbanowanym dożywotnio nickiem :classic_cool: :D x ToksycznaKobita - no i o to chodzi! Trzeba pomagać jak się da, skoro jest jak jest jakoś trzeba sobie radzić, uświadamiać swoje dzieci, uwrażliwać je na drugą istotę, nie tylko człowieka. Nie zawrócimy kijem Wisły, mamy taką politykę dotyczącą spraw zwierząt jaką mamy. A skoro tak, samemu trzeba stanąć na głowie, żeby im pomóc - a jak ktoś nie ma na to ochoty, to trzeba go olać i dalej robić swoje. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zauwazyliscie ze w swiecie zwierzat slabe osobniki sa eliminowane? brzmi to brutalnie ale to prawda.. nie zapominajcie ze czlowiek tez jest zwierzeciem, dzieci nie musza rodzic sie chore, sa przeciez badania penetralne.. moze nie sa w 100% wiarygodne ale jednak daja jakas tam szanse na urodzenie dziecka chorego badz zdrowego, ile matek w ciazy pali, cpa i pije alkohol? niech sobie kazdy kto chce miec dziecko przeanalizuje historie chorob genetycznych w swojej rodzinie - to rowniez powinno zminimalizowac ilosc urodzen dzieci chorych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f2oooooooof
Przecież te chore dzieci nie mają potomstwa, więc nie przekazują choroby w genach, ale na Boga, te dzieci często są szczęśliwe pomimo przeciwności, może wy lenie byście się poddali w chorobie, ale kurwa, jakieś obleśne babsko kciukiem nie będzie decydować kogo mają zabić, a kogo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o11
Ludzie powinni o siebie sami zadbać. Jest też państwo: zasiłki , opieka. Ale są ludzie którym jest za mało kasy - nic robić tylko w domu siedzieć i żądać więcej i więcej ..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
ja też wole pomóc zwierzeciu niż człowiekowi. Czemu? z prostej przyczyny, ludzie często na własne zyczenie żyją jak żyją, bezdomnie, grzebiacy po śmietnikach i żebrzący koło hipermarketów, za każdy wyżebrany grosz idą po piwko lub inny alkohol. A dzieci? te zwykle żyją w takich warunkach przez pijaństwo lub niezaradnosc rodziców, którzy tylko by ręce wyciągali ale zeby iść dopracy albo szukać jakiś rozwiązan to już nie. A zwierzęta sa całkowicie uzależnione od ludzi. Nie mają takich możliwości, że poprawie swój los jak pójde do pracy. Im albo ktoś pomoże, albo zdechną gdzieś pod płotem z głodu lub z choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:02 [zgłoś do usunięcia] Maravilha a nie zauwazyliscie ze w swiecie zwierzat slabe osobniki sa eliminowane? brzmi to brutalnie ale to prawda.. nie zapominajcie ze czlowiek tez jest zwierzeciem, dzieci nie musza rodzic sie chore, sa przeciez badania penetralne.. moze nie sa w 100% wiarygodne ale jednak daja jakas tam szanse na urodzenie dziecka chorego badz zdrowego, ile matek w ciazy pali, cpa i pije alkohol? niech sobie kazdy kto chce miec dziecko przeanalizuje historie chorob genetycznych w swojej rodzinie - to rowniez powinno zminimalizowac ilosc urodzen dzieci chorych! wczorajsze grzybobranie -12.11-2012" xxx a zastanawialas sie czemu chore, niedorobione potomstwo jest np przez rodzicow w swiecie zwierzart sumiercane??? powody sa złożone...m.in zagrozenie dla stada jakie neisie taki niedorozwinięty "szczeniak" itp itd..w cywilizowanym świecie chore dziecko ktore w srendiowieczu zostaloby usmiercone po urdizeniu lub zmarlo z przyczyn naturalny wkrótce po, dziś jest podtrzymywane przy życiu i czest nawet skutecznie doprowadzane do względnej normalnosci. np rozczep kręgoslupa i wodoglowie - kiedys smiertelnosc 90% a dziś 5 %... xxx ps. syste schronisk jest nieksuteczny, caly system jest neiksuteczny i dlatego problem pozostanie nierozwiązany nawet ejsli wiecje ludzi będzie placic na [pieski... xxx kafezdzira...dożywotnio zbanowany nick? ale chodzi o to że do końća życia twojego czy tej modki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, jakbym miala wybor, to juz kazdy wie, kto by zginal. i poki co nadal bede bojkotowac orkiestre i durnego owsiaka, i nie dam zlotowki. moze juz byla sytuacja, ze faktycznie moj wybor zadecydowal. gdybym miala chore dziecko z pewnoscia bym nie zebrala. niech kazdy odpowiada za swoje decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Ulina
W związku z tym, ze mamy dobre auto, jestem zadbaną kobietą z wyglądem osoby "dobrej" jestem notorycznie zaczepiana pod marketami przez rozmaitej maści żebraków i żebraczki. Pracy nie brakuje- na jednym z marketów wisiała kartka- "przyjmiemy osoby bez kwalifikacji do wykładania towaru na półki". Dwie zmiany do wyboru- poranna i wieczorna. Każdego żebraka prowadziłam do tej kartki. Każdy tylko wzruszał ramionami. Czy warto pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chore dzieci nie maja potomstwa? hehe no to bys sie zdziwila - malo interesujesz sie tym swiatem skoro tak myslisz o o o i racja, dzieci chore potrafia byc szczesliwe, potrafia cieszyc sie z zycia.. ale ile przykrosci ich czeka w przyszlosci, ile wylanych lez? pomyslalas o tym? ludzie zdrowi nie potrafia sobie poradzic z presja otoczenia a co dopiero chory czlowiek ktory na kazdym kroku jest wysmiewany przez innych - ludzie sa wredni, wiec albo wy sie zmienicie i pomyslicie lepetyna ze takie dziecko tez ma uczucia, albo poprostu przestancie sprowadzac dzieci chore na ta ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A dzieci? te zwykle żyją w takich warunkach przez pijaństwo lub niezaradnosc rodziców, którzy tylko by ręce wyciągali ale zeby iść dopracy albo szukać jakiś rozwiązan to już nie. A zwierzęta sa całkowicie uzależnione od ludzi." xxx a to co za bzdura? 😴 psy sa tak samo zalezne od doroslych jak dzieci🖐️ czyli nie dasz na dzieci bo to ich wina ze ich rodzice zle sie nimi zajmują:classic_cool: mega mózg z ciebie....wedle tej teorii nie powinno sie pomagac psom ktore mialy kiedykolwiek wlascicieli bo to wina tych psów ze wlasciciel zle sie nimi zajmowal i porzucil..... xxx ciekawy punkt widzenia😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Ulina
Antykoncepcja dla ludzi, sterylizacja dla zwierząt. Czasmi sterylizacja dla ludzi takich jak "matka Róży" Pani Wszak, czy jak jej tam produkowała dzieci nie mając żadnych środków na ich utrzymanie, nie mogąc sobie poradzić- także co najważniejsze- mentalnie z właściwą opieką nad dziećmi. Czworo starszych porzuciła. Taka kobieta wnosi pretensje (za pośrednictwem łapczywego adwokata) do Skarby Państwa o odszkodowanie za sterylizację. W jej przypadku sterylizacja jest zabiegiem koniecznym, ratujacym życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy ''co poniektórzy''? patologie powinno sie z miejsca kastrowac. to samo biedote, wiem, ze niektorzy wplywu nie maja na brak kasy i warunkow, ale dziwne, ze tacy maja najwiecej dzieci, a pozniej daj. o dziwo w takich rodzinach jest najwiecej milosci i ludzie czesto wyrastaja na prozadnych, inteligetnych i zaradnych ludzi, ale wkurwia mnie to. bo oni najebia dzieci i im dadza pienaidze, a psiak ktory nie ma na nic wplywu przez to moze zdechnac z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Owsiaka i orkiestry, nie jestem temu przeciwna.Rzecz jasna idą pieniądze na maszyny do szpitali ,wstyd ze naszego kraju z wlasnego budzetu nie stac tego zakupic w odpowiednich ilosciach tylko braki,braki,braki, a na jakies fefundowanie invitro kasa nagle sie znalazla,lecz finansow na ratowanie zycia juz nie ma Bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na osiedlu zbudowano wielki napis z cegiel z napisem BRÓDNO za 80 tys pln zobaczcie jak taka kasa moglaby pomoc zarowno i dzieciom i zwierzetom. ja daje kase na schroniska i na konie na dzieciaki nic nie daje od tego powinno byc panstwo a na zwierzeta to kazdy sra a sa przeciez takie kochane wierne i oddane trzeba dbac o to bo niedlugo bedziemy juz tylko na zdjeciach podziwiac niektore gatunki i to wlasnie przez czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala chore dziecko z pewnoscia bym nie zebrala. x Nigdy nie mów nigdy, jak się ma dziecko myślisz totalnie innymi kategoriami i zapewniam Cię, że zrobiłabyś dla niego wszystko. Poruszyłabyś niebo i ziemię, gdyby to je miało uratować, a dumę i honor wsadziłabyś sobie w buty Kciuq. Rozumiem Twoje zaangażowanie ale trochę przesadzasz i jesteś za bardzo radykalna w tych swoich osądach. Temat jest jałowy, w sprawach zwierząt wypowiedziałam się już wcześniej, a jeśli chodzi o dzieci niepełnosprawne czy chore - mam szczerą nadzieję, że los was takim nie uraczy bo jeszcze by się okazało, że wszystko to, co tu piszecie musielibyście odszczekać. Świat nie jest czarno biały, gdyby wszystko było tak proste, jak piszecie, otaczaliby nas tylko piękni, młodzi i zdrowi. A tu zonk, hę? Miłego popołudnia 🖐️)) x p.s Michau, do końca żywota Modki rzecz jasna :classic_cool: 🖐️ x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Ulina
Kazdy zna jakieś patologiczne rodziny. Czy znacie kogoś, kto się z takiej rodziny "wybił"? Ja niestety nie. Jeden w psychiatryku, kilkoro w areszcie i więzieniu, kilkoro jest już żulami, pijakami. Kobiety- mnożą się na potęgę ku chwale Wielkiej Brytanii - żyją z benefitów, dzieci mieszkają kilka lat w UK i nie znają języka angielskiego- rodzice ich trzymają w swoistymgetcie. Nikt się nimi nie zainteresuje- a matula rodzi następne, bo dostanie parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znowu ja - slonko, nie pisze tutaj o chorobach wyleczalnych, badz uleczalnych, nie pisze o dzieciach ktorzy rodza sie bez nog czy rak, nie pisze o dzieciach ktorzy maja problemy z sercem, czy z innymi organami ktore da sie przeszczepic, nie pisze o dzieciach ktore nie widza - z tym wszystkim da sie zyc!!! sa gorsze choroby niz to co wypisalam.. z tymi wyzej da sie zyc, gorzej gdy dziecko rodzi sie z porazeniem mozgowym, z zespolami downa np ( choc tutaj moglabym prowadzic konwersacje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszell sek w tym, ze ja dziecka chorego bym nie urodziła, a gdybym urodziła, to mam nadzieje, ze w tak skrajnym przypadku, ze bym o chorobie nie wiedziała, bedą już odpowiednie przepisy do pewnych środków. moze to niewiarygodne, ale jestem 100% egoistka. pewnie to moje problemy z deklem takie poglady mi ukształtowały, ale nic na to nie poradze i nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem popisala sie niezle absurdalnym postem ktory skalania mnie ku tym co twierdza że zostaala przez ludzi mocno skrzywdzona np w dziecińśtwie i nie potrafi ich kochać ani nawet lubic. niezdolna do nawiąznaia więzi emocjonalnej z ludzmi .... " heh, jakbym miala wybor, to juz kazdy wie, kto by zginal. i poki co nadal bede bojkotowac orkiestre i durnego owsiaka, i nie dam zlotowki. moze juz byla sytuacja, ze faktycznie moj wybor zadecydowal. gdybym miala chore dziecko z pewnoscia bym nie zebrala. niech kazdy odpowiada za swoje decyzje" xxx sprzęt owsiakowy ratuje życie ludzi w spzitalach, kciukiem chce zeby w szpitalach wiecej umiaralo....- dlatego bojkotuje? czy co? jaki cel?:D pewnie sama nie wiem. "moze juz byla sytuacja, ze faktycznie moj wybor zadecydowal." - zabrzmialo jakby miala taką nadzieję i sie tym szczycila ze zabraklo 1 zl by uratowac życie lu zdrowie jakiegos niemowlaka. a teraz przed panstwem....najglupszy tekst tygodnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "gdybym miala chore dziecko z pewnoscia bym nie zebrala. niech kazdy odpowiada za swoje decyzje" hahahahahahah jakbys nie miala kasy na leczenie tego chorego dziecka to byś rozumiem bezczynnie patrzyla jak się męczy, umiera w męczarniach albo jjego wada np wrodzona się poglębia ittd>:D:D:D:D no tak bo w koncu niech każdy odpowiada za swoje decyzje, niemowlk zdecydowal sie urodzic chory to neich teraz ponosi konsekwencje:classic_cool: xxx kciukiem ma problemy psychologiczne na pewno. przyczny nie znam ale osobiscie znam podobny pryzpadek, starej , smotnej kobiety przed ktora ludzie chowają dzieci bo na nie wrzeszczy, nienawidzi dzieci, ma trzy psy, mieszka sama w bloku nikt jej nie odwiedza, nikt z nią nie rozmawia, ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×