Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kikodjwnf

Bardzo nie lubię ludzi, którzy bardziej przejmują się losem zwierząt niż ludzi.

Polecane posty

Gość Marlenka 882
fru fru fru, ty to widzę kolejne coś, które chce zabijać ludzi, wypierdalajcie z tymi psami, jesteście potworami, skoro chcecie zabijać ludzi, a to że chcecie pomagać jakimś pieskom to już nie ma żadnego znaczenia, bo i tak jesteście potworami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niedoinformowany glupcze, zaden pies nigdy, bez powodu nie napadnie czlowieka" xxx hahahahhahahahahahah co to za farmazony??????:) ja ide sobie se chodnikiem i typek przy przystanku wiązał psa do lupka bo chcial do kosku wejsc, pies be kaganca jakis kundelek do ..ide jakies 2 m od niego , nawet nie zwrocilem uwagi a ten jak nagle nei wyskoczy do mnie z zębami!!! malo przystanku nie wyrwal ...🖐️ a z daleka widzialem że obok niego przechodzili inni ludie niektoryz blizej siadali obok na laweczce i ten nic. a na mnie sie rzucil mimo ze psa nie mam ani kota ani go nie prowokowalem ani nic....gośc w polowie drogi do kiosku zawrocil i mnie przeprosil widać że szczerze i że widac bylo że zasoczony reakcją psa...ze nie wie jak to sie stalo , i do pieska z tekstmem "nieladnie tak robić" ...a ja pytam a kaganiec to gdzie ma? a on że niepotrzebny bo nikogo nie ugryzl🖐️:) xxx zwierzęta są nieprzewidywalne, mają instynkt. jak ludzie, nigdy nie wiesz czy spokojnie wyglądający czlowiek nagle nie wyciągnie noż a i nie zacznie dzgać ludzi np w busie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zwierzęta są lepsze od ludzi i na więcej zasługują, a tymczasem znajdują się na samym końcu. Ja tak wolę dać kulawemu psu. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka otoz nie. czlowiek jest na rowni ze zwierzeciem, niewazxna jest hierarchia, wyglad, czy rozum. wszyscy mamy uczucia i dopoki czlowiek bedzie krzywdzil rowne sobie istoty, ktore notabene sa slabsze i dslatego tymbardziej powinnismy pomagac, taki ktos bedzie gorszy nawet od nas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:55 [zgłoś do usunięcia]jkiwew pikolinka, a skoro się tym chwalisz, to ci mogę napisać, że jesteś tumanem, twoja stara jest tumanem i najgorsze jest to, że się rozmnożyła jak bura suka i wydała ciebie na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jesteście potworami, skoro chcecie zabijać ludzi," - one nie chcą zabijać ludzi, to tylko takie pirdolenie i debilna i nieskuteczna i absurdalna forma obrony przed tekstmi o masowym usypianiu zbędnych psów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
Marlenka 882 fru fru fru, ty to widzę kolejne coś, które chce zabijać ludzi, pokaz mi, gdzie tak napisalam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
Tym razem to znowu ja! - przeciez pisze, ze sa wyjatki (problemy emocjonalne - swoja droga najczesciej wywolane przez ludzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem, psy nie mają uczuć 😴 tylko sprawiają wrażenie że mają uczucia ....mowa oczywiście o uczuciach wyższych. nie od np strachu, gniewie itd które są uczuciami nizszymi wywodzacymi się z instynktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
No sorry, kciukiem, a np. komar? Dlaczego komar ma być mniej ważny od psa, przecież też jest zwierzęciem? I Psy nie są na równi z ludźmi, co zresztą widać po tym, że psy są ludziom podległe i się ich słuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem to znowu ja. a Ty znowuz probujesz zablysnac perfekcyjna analiza psychologiczna. malo mnie znasz, ale zapewniam Cie, poswiecilabym dziecko dla zwierzaka. i nie mam nic do ludzi, ktorzy marnuja sobie zycie i takim dzieciom. nie mam nic do chorych, kalekich, ale mam sporo do takich, ktorzy modla sie pod figura, diabla majac za skora, krokodyle lzy puszczaja widzac krzywde dzxiecka, a serce ani drgnie, gdy widza krzywde czwronoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
fru fru fru, CHYBA SOBIE ŻARTY ROBISZ, napisałaś, że jkiwew jest do utylizacji, a utylizacja = zniszczenie i śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:01 [zgłoś do usunięcia] fru fru fru Tym razem to znowu ja! - przeciez pisze, ze sa wyjatki (problemy emocjonalne - swoja droga najczesciej wywolane przez ludzi...) xxx fru fru fru w opisanym przypadku pies niemial problemow emeocjonalnych, popostu z niewiadomych mi powodów uznal mnei za zagrozenie...i gdyby nie smycz albo jakbym podszedl blizej to by mnie ujebal w noge na bank. a wlasciciel szczere zdziwienie z reakcji psa. chodzi o nieprzewidywalnośc, psy chocby wychowane prawidlowo czasem reagują instynktowanie i nieprzewidywalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O czym my mówimy w ogóle
"Poświęciłabym dziecko dla zwierzaka" - to już są poważne zaburzenia psychiczne, więc z kciukiem nawet nie dyskutujcie, bo dyskusja z człowiekiem z TAKIMI zaburzeniami nie ma sensu zanim ten człowiek nie pójdzie na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam sporo do takich, ktorzy modla sie pod figura, diabla majac za skora, krokodyle lzy puszczaja widzac krzywde dzxiecka, a serce ani drgnie, gdy widza krzywde czwronoga. xxx Kciukiem!!! popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
czlowiek to cholernie zadufane w sobie stworzenie, z jakiej racji jest niby lepszy od zwierzecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa na rowni. i nie chodzi tu o to, ze sa podlegle ludziom. w londynie kilkanascie tys somalijczykow mieszka, tzn sa traktowani jak niewolnicy, bez zaplaty sa slugami. wiec nie porownuj. chodzi o to, ze czwronog tez ma uczucia iskoro zostal stworzony i powolany do zycia ma prawo zyc godnie. komarow tez nie zabijam. zreszta mam taka krew ze nie lubie mnie kasac. nie wypluwam gum, bo to skleja ptakom zoladki wolam policje widzac wedkarzy a grzyvbiarzy ktorzy depcza trujace grzyby kopie w te durne dupy i tak moge wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
Marlenka 882 fru fru fru, CHYBA SOBIE ŻARTY ROBISZ, napisałaś, że jkiwew jest do utylizacji, a utylizacja = zniszczenie i śmierć o matko... o przenosni juz kiedys slyszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
Tym razem to znowu ja! - a skad ta pewnosc, ze pies nie mial problemow emocjonalnych???? skad to mozesz wiedziec, mieszkasz z tym psem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy zostaly przez ludzi udomowione z dwóch powodów: praktyczne zastosowanie psa : obronne, tropienie, polowanie, itd itp....oraz drugi powód: psy sprawiają wrażenie jakoby posiadały uczucia wyższe - i moga być substytutem relacji międzyludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikolinka;) orange, nie pierdol. dla mnie jestesmy na rowni. zatem skoro dla Ciebie moj poglad co do zycia czlowieka jest objawem zaburzen psychicznych, a Ty sama nie reagujesz, gdy zabijaja zwierze, to tak samo jestes psychiczna, zatem nie mamy o czym gadac. ale skoro wy codziennie mordujecie zwierzeta, posrednio co prawda, gdy placicie w miesnym za czyjes zwloki... to chyba ja powinnam bac sie was, co nie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
Ta, przenośnia, wszystko można obrócić w żart i powiedzieć, że to była przenośnia, wyraźnie napisałaś DO UTYLIZACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka 882
kciukiem, skoro jesteś na równi z psem, to znaczy, że mogę nazywać cię suką :) I domniemywam, że żresz z miski na podłodze, wodę chłepcesz językiem, a na spacer wychodzą z tobą na smyczy i w kagańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:09 [zgłoś do usunięcia] fru fru fru Tym razem to znowu ja! - a skad ta pewnosc, ze pies nie mial problemow emocjonalnych???? skad to mozesz wiedziec, mieszkasz z tym psem??? xxx z tego wnosze ze: a)wlasciciel starszy pan dobrze ubrany, mily , nie jakiś burak , wyglądal na sprawnego umyslowo, zostawil psa przywiązanego do przystanku gdzie , co normalne, kręcą sie ludzie i tlocza, bez kagańca piesek, i poszedl do kiosku pare metrów od przystanku. starsi ludzie maj nawyki takie jak zawsze o tej samej godzinie ta sama trasa do tego samego kisoku po gazete czy fajki itd wiec zapewne nie pierwszy raz tak psa zostawial. b)szczere zdziwienie i zaskoczenie reakcją ps ai jego slowa szczerze brzmiące że "nigdy sie tak nie zahcowywal" xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkiwew
kciukiem, niech ci kupią taki kaganiec, który zasłoni to przebrzydłe ryło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi ... ;0
Skoro pies jest na równi ze mną, to niech jutro też leci do pracy zapierdalać na utrzymanie mieszkania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebałwaspies
człowiek jest sam kowalem swojego losu. Zwierzę jest całkowicie zależne od człowieka, ponadto nieraz bardzo ufne. Dlaczego ja miałabym sie przejmowac ludźmi? Czyimiś bachorami- chorymi, zdrowymi? Jakimiś babsztylami? dziadami? Dlaczego ja miałabym na nich pracować (bo każdy pieniądz trzeba zarobić)? Dlaczego ja miałabym dźwigać na swoich barkach los istnienia- które samo może na siebie zarobić i sobie pomóc - jesli tylko chce? Nie ma głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka(((((((((((((
ojej, kciukiem, a ty zżerasz zwłoki roślinek :( To dla mnie nie do przyjęcia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrttghrtgh
ja lubie zwierzeta ale gdybym miaal do wyboru puszke do ktorej mam wrzucic kase to wrzucilabym ja na dziecko. Zwierze to zwierze i jest stworzone do radzenia sobie samemu a czlowie to czlowiek i nalezy pomagac sobie nawzajem a nie zwierzaki sponsorowac. W schroniskach wiecej przypada kasy na psa niz ustawowo na rodzine.. wiec kurwa darujcie sobie pieprzenie bo dziecko ma duzo mniej niz pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenka, jestes glupiutka, dlatego z toba dyskutowac nie bede, bo nie potrafisz sprzedac choc jednego racjonalnego argumentu. Edi pies jest z natury slabszy od nas. jestesmy na rowni mentalnie, mamy takie samo prawo do zycia, ale dziek temu, ze my jestesmy madrzejsi (podobno) i silniejsi powinnismy slabyszym istotom pomagac. Ale i tak karma wroci do was. wy macie gdzies slabe istoty, niedlugo i wy takimi bedziecie. i to zapewne w skrajnym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×