Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Już w progu szpitala się darłam TYLKO MNIE NATNIJCIE!!! :):) i nacięli;) póżniej trzeba mieć parcie na to, żeby ktoś to dobrze zszył bo można sobie kaczuszke;) nie żle skrzywdzić i pożniej tylko plastyka zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie przy corce bylam nacinana a potem mialam mnustwo szwów ale dzieki temu szybko i ladnie wszystko sie wygoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie też ładnie zszyli i prawie nie ma śladu:)goiło się ładnie ale stosowałm maści na szyte rany... chociaż nic nie pomorze jak ci zszyją byle jak na okrętkę:) niestety moja psiapsiółka tak ma i mówi,że tragedia, została jej gruba wypukła blizna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Hej dziewczyny! Coś z tym ciśnieniem dzisiaj było na pewno bo mnie od południa głowa boli... Muszę wam się pochwalić że dziś pierwszy raz w sklepie skorzystałam z kasy dla ciężarnych :D Kasjerka jak mnie zobaczyła w kolejce to od razu mnie zawołała abym przeszła na początek kolejki- ludzie mimo że to była kasa uprzywilejowana oj strasznie się kłócili że jak to tak, przecież oni tu stoją i czekają.... Z ważnych spraw to od rana w domu mam szpital - mąż zaraził się grypą żołądkową i od rana zwraca :/ ehhh chory facet jest gorszy niż najgorsze nieszczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj moj maly szaleje caly czas. zawsze jak chodzilam to bujalam go w brzuchu i troche spa a dzisiaj przerwy robi po 10 minut w kopaniu i wierceniu sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Biedny jest mój mąż- od rana wymiotuje :/ Oj pokarało go - jak ja zwracałam przez prawie 4 miesiące to się śmiał i myślał że zmyślam że mnie tak mdli... Dziś nie jest mu do śmiechu. Mam tylko nadzieję że się nie zarażę od niego grypą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobietki ;) Ja w piatek byłam u lekarza. Wszystko w porządku , maluszek ma 710 gram i mierzy 24 cm ;). Ostatnio bardzo sie wierci i wypina. Wybaczcie że mało się udzielam w tym tygodniu ale jestem praktycznie w rozjazdach ;) a w wolnym czasie pisze pracę i czytam Was na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile 710g toż to już kawał maleństwa:) super że wszystko dobrze:) Zbieram się do tego nowego gina, trzymajcie kciuki żeby mnie nie wywalil;) bo wtedy to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem zalamana :(:(:( od dwoch dni strasznie pieklo i swedzialo mnie tam na dole.. I wczoraj przy podmywaniu zauwazylam owsika :(:( dzis mam wizyte u gina ale tak strasznie mi wstyd sie przyznac eh. Jeszcze prawdopodopofobnie lekarz zabroni przyjmowac tabletek. Nie wiem jak ja ta wizyte przezyje, naprawde :(( dzis moje urodziny a ja zamiast swietowac to zachodze w glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines- koniecznie powiedz o tym lekarzowi. Przeciez takie pasozyty moga bardzo zaszkodzic dziecku! Mania tylko sie nie zaraź tą grypą i daj mężowi do picia coca-cole. Ponoć łagodzi dolegliwości. Ja dopiero wstalam. Zaraz mycie, sniadanie, zrobie szybką zupe dla mamy i w autobus do pracy. Pogoda zapowiada sie bosko. Zastanawiam sie czy nie zmarzne w spodniach z materialu i zamszowej kurteczce.. A co - wystroję się ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie orientowalam i dla dzidziusia nie sa szkodliwe. Oczywiscie ze powiem, tylko nie wiem jak, rak mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic nie załatwiłam:(:( Ines89 a jesteś pewna, ze to owsiki??? bo swędzenie i pieczenie to może być typowy objaw hemoroidów. Koniecznie musisz powiedzieć lekarzowi, wiem że to może i wstyd dla Ciebie ale pamiętaj dla lekarza to codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojtam wstyd. No bywa.Wiesz ile ludzi ma pasozyty i nawet o tym nie wie? Mozliwe ze bedziesz musiala leczyc wszystkich czlonkow rodziny. Dobrze ze dziecku nic nie grozi - tez o tym teraz poczytalam. Ale w pierwszym momencie sie zmartwilam o Ciebie. A tak w temacie - szkoda ze u ludzi nie ma profilaktycznego odrobaczania raz w roku chociaz. Ja swojego psa odrobaczam raz na 3 miesiace. A patrzac na statystyki ze ok 70 % dzieci w wieku przedszkolnym ma robale jestem przerazona.. Bo ledwo sie wyleczy i złapie spowrotem. Niektore matki zabrabiaja dzieciom kontaktu z psem, kotem a nie pomysla ze zwierzeta sa bardziej bezpieczne niz np. Piaskownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemoroidy kiedys mialam wiec raczej to nie to przynajmniej wtedy inaczej to wygl. Mnie strasznie piecze od strony pochwy no i wczoraj przy myciu zauwazylam jednego, takze to juz raczej niestety pewne ;( kurcze ja to mam pecha. Obre ze ,aluszkowi nic nie grozi, jedyna pociecha z tego. a co do lekarza hmm nie wiem boje sie jakos strasznie, no ale poinformowac go musze' niech oceni vo to sie ze mna dzieje i pomoze wyleczyc to paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo faktem jest,że piaskownica najgorsza dlatego dostaje szału jak widze właściciela psa, któremu nie przeszkadza, ze pies leje do piasku dzieciakom:( o kocie nie wspomnę. Wogóle uważam, że jak ktoś ma psa to powinien po nim sprzątać, no ale do takiej kultury to jeszcze nam daleko.... Ines89 u mnie niestety hemoroidy właśnie takim swędzeniem się objawiły:( masakra bo w nocy można szału dostać - w dzień jakoś można egzystować...a po porodzie to dopiero będzie akcja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!! :) a co do zakazenia to powiedz lekarzowi i juz... przeciez to lekarz :) ja tez wlasnie sie podnioslam, meza wyprawialam o 4 nad ranem w delagacje, a pozniej jak zasnelam to mialam masakryczny sen :( dobrze, ze mnie telefon obudzil :) pogoda jest tak piekna, ze az sie wierzyc nie chce :) wlasnie zjadlam sniadanko i zaraz wyruszam przed siebie :) wczoraj poszlismy do kosciolka na nogach, bylo przyjemnie choc wiatr zawiewal zimny :( Alanja-czemu wrocilas z kwitkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !! ale piękna wiosna :) ines STO lAT!!! Dużo zdrówka dla Was!!!Nie zamartwiaj się, lekarz pomoże :) Wczoraj byłam na kursie fotograficznym, ale fajnie było, no i ile się nauczyłam :) :) :) a potem od razu pojechaliśmy w plenery sprawdzić moje umiejętności :) fajna sprawa :)Polecam. Dziś mam w planach mój ogród pobudzić do życia. Troszkę trawkę pograbię, kwituszki posadzę( nakupiłam róznych cebulek-tulipany itp) tak pięknie że aż chce się działać:) miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inas wszystkiego naj naj naj :D a chyba najbardziej to szybkiego i bezbolesnego, i bezproblemowego porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat Ines :) i wiadomo, żeby było jak najlepiej w wiadomej sprawie :) i dzień dobry dziewczyny ja wczoraj w nocy wróciłam od męża, i myślałam, że po tak intensywnym weekendzie padnę na twarz, a nie dość, że nie spałam do 1 to dzisiaj obudziłam się o 6 i nie mogłam zasnąć Młody jest tak aktywny, że nie mam słów ;) cieszy mnie to, byle nie przełożyło się to na fikanie w nocy po porodzie, bo w sumie wtedy lubi najbardziej :) w sobotę wylicytowałam pierwszą "wyprawkę" :) zobaczymy jak przyjdzie :) mamy burze mózgów z moim G odnośnie imienia, niby wszytsko było ustalone, a teraz to Wam powiem, że nam się nic nie podoba :O mój G wymyślił, żeby było po staropolsku i obstawia imię Bogumił :O a ponieważ ja się miotam, nie mam żadnej alternatywy oby wrócił mu rozum :) mojemu mężowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines89 Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dla dzidziusia ;) Powiedz lekarzowi o tej kwestii , ale ponoć w naturalny sposób zabija je kwas z ogórków kiszonych bądz kapusty. Jest to stary sposób, wystarczy włączyć te produkty do diety , możesz spróbować a nuż widelec pomoże, bo zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi ;) Daj znać jak wrócisz od lekarza ;) Alanja1974 Dlaczego nie udało Ci się nic załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miał tyle pacjentek, że nie było mowy żeby mnie wcisnął:( ani prośbą , ani grożbą;) normalnie mam jakiegoś pecha, trudno idę jutro na glukoze i zaatakuje mojego oszoloma, a nowego za tydzień :) do 3 razy sztuka... Ines89 oczywiście Wszystkiego Naj!!! bezproblemowego dalszego przebiegu ciąży i szybkiego porodu i cudownego bobasa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia- ja od dwoch lat robie kurs fotograficzny :-) Weekendowo. Fakt ze ostatnimi czasy troche sie obijałam no ale w koncu ladna pogoda zawitala to znowu będę jeździc ( no mam 35 km na zajecia) Ech zaraz ide na autobus i do pracy. Oczywiscie full makijaz, fajne ciuszki, wlosy wyprostowane :-) a cooooo hehehe Potem jedzonko na miescie i moze rajd po sklepach- jak jeszcze sily będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAttiYo - pogoda wymarzona na zdjęcia :) tez zmykam coś porobić, pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D powiem Wam, ze miala byc krotko wiosna i juz lato ale nie sadzilam, ze ta wiosna skonczys ie po 4 dniach... bo u mnie juz lato pelna para :) nareszcie :) wlasnie wrocilam z zakupow... kupilam pierwsza rzecz do szpitala dla siebie-klapki :P i tak mialam sobie kupic pantofle to stwierdzilam, ze przy okazji :) bylam w mojej straej pracy, maja tez tam ubranka dla dzieci-jejqu jakie slodkie :) no masakra :) gdyby nie to ze sis o mnie dba, a raczej o Franka to pol sklepu bym wykupila :) a na rzeczy dla dziewczynek nawet patrzec nie moglam takie slodki :) moj K. powiedzial, ze jak kiedys sie doczekamy dziewczynki to momentalnie rozlaczamy nasze konta-teraz mamy wspolne :) no i kupilam sliczny lakier do pznokci na chrzest :) mimo ciazy trzeba wygladac atrakcyjnie :) oby teraz tylko paznokcie ktore posiadam sie nie polamaly do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) jak pogoda taka jak za oknem to i lepszy nastrój :) u nas wszystko w porządku. Dziewczyny, które mają dziś wizytę...oczywiście czekamy na sprawozdanie :) Ja też zaraz wyruszam gdzieś na spacerek. Może przy okazji coś zakupie :) Dziewczyny ile do tej pory przytyłyście ?? bo ja już ponad 6kg na plusie...niby brzuch mały więc nie wiem gdzie te kilogramy poszły...pewnie w tyłek i biodra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech. Ja to chyba bije Was wszystkie na łeb na szyję bo u mnie już 10 na plusie. Sama nie wiem gdzie to poszło. Widze ze na pewno tylek i boczki no ale bez przesady... tyle tego tam nieama:-) Ja dziś też do lekarza. Stresu nie mam, wiem że wszystko jest w porzadku. Potem lecę na zakupy. W taką pogode to już nie mam w czym chodzić kompletnie. Narzekałam na zimową kurtkę a teraz też nie dobrze haha. I ppmyslelismy z M. Że weźmiemy lepszy wózek na raty chyba i myslimy o hartanie lite, bo ja juz sama nie moge dojść do ładu z tym problemem. Ines wszystkiego najlepszego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×