Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Katti to moja wyprawka kosmetycznych rzeczy:) Dla mnie: podkłady na łóżko podpaski poporodowe tantum rosa żel pod prysznic biały jeleń żel do higieny intymnej biały jeleń szampon szczoteczka+pasta krem do pielęgnacji brodawek majtki poporodowe jednorazowe ręczniki papierowe wkładki laktacyjne Dla dziecka: sudocrem oilatum oliwka chusteczki do pupy pampersy krem do buzi na każdą porę roku ocetnisept do pępuszka gaziki do pępuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines słyszałam ,że Tommy Tippe mają świetne te zestawy do ściągania pokarmu, butelki itp. Dziewczyny ponawiam pytanie o poród rodzinny?? Decydujecie się ,zeby tatuś był z Wami do końca? Czy macie swoją położną? Dominika ja podobnie jak Ty nie chce mojego zmuszać ale obawiam się ,że będę tam samiuteńka może łatwiej mieć kogoś obok kto za rękę potrzyma, wysłucha? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nakladek na sutki nie kupuje bo z corka kupilam i mialam w szpitalu ale corka nie chciala z ta nakladka nie chciala nawet do buzi brac sutka. trzeba sie pomeczyc niestety bez tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porodu rodzinnego to maz byl przy pierwszym porodzie i byl zadowolony. teraz on mowi ze nie wyobraza sobie zeby mialo go nie byc ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do abc
Gratuluje synka:)Moj w 31 tyg wazyl 2200 myslalam ze jak bedzie tak prybieral to normalnie koksika urodze :D na moje szczescie przystopowal z waga urodzil sie 3200 :) 2 tyg pred terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja ponawiam swoje pytanie: który zestaw startowy z laktatorem lepszy? Z tomme tippe czy z avent-u? raczej skłąniam się ku pierwszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr przepraszam ze znow pytam o ten laktator ale dopiero teraz wyświetliło mi Wasze posty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inest ja mam zestaw startowy do karmienia Tomme tippe,ale bez laktatora 4 butelki + kubek niekapek i 6 smoczków.Wyglądają super ale jak będą się sprawować to nie wiem. Laktator kupiłam najzwyklejszy ręczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do porodu rodzinnego- chce zeby mąż byl przy mnie, ale niekoniecznie do samego konca. Wszystko bedzie zalezalo od niego czy on bedzie chcial- na razie nie chce wiec go nie bede zmuszac. Mysle ze wtedy bardziej potrzebna jest polozna niz mąż. Poloznej wlasnej oplaconej nie mam- u nas w szpitalu nie ma takiego zwyczaju- ordynator zakazał bo jakies kiedys cyrki sie dzialy. Pocieszam sie ze polozne u mnie sa wszystkie sympatyczne wiec bedzie ok. X Nakladki na sutki to ja sobie mysle ze w ostatecznosci jakby mi sie poranily i krew leciala i z bolu bym karmic nie mogla- a nie tak od razu. Mam nadzieje ze moje sutki to zniosą.. Jaki krem do brodawek polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo u mnie też nie wolno opłacać położnych więc pozostaje mieć nadzieję ,że trafi się na fajną i nas wesprze a mąż zobaczymy jak długo wytrzyma i ja z nim bo gdy mnie coś boli to różnie bywa czasem wolę być sama. Tak więc nie nastawiam się na poród rodzinny a obecność położnej myślę ,że mi wsytarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja krem na sutki kupilam maltan. czytalam dobre opinie ale sama nie stosowalam siec nie wiem jaki jest tak na prawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś się dzieje z kafe. Czy nie mogę zrobić tego raz a porządnie?Kiedyś nie było żadnych problemów z tym forum,a teraz co rusz:/Ehh.. Jak tam mija dzień Kobietki?U mnie pogoda wstrętna,że nic mi się nie chce.Nawet nie posprzątałam tylko leżę.Podjechałam tylko do biedronki,zrobiłam zakupy i znowu do łóżka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie moze jak to jest bo w szpitalu pytają do jakiej przychodni będzie należeć dziecko,a ja mieszkam w innym województwie to co oni coś wyślą do tej przychodni? I jak to będzie z polozna bo po porodzie moze bede z tydzień u rodzicow a jak pojadę do domu to bede mogła sobie tam załatwić inna położna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie slyszalam opinie położnych ze kobieta jak rodzi sama to jest większą twardzielką i skupia sie na sednie sprawy, a przy mężu się niektore bardziej nad sobą rozczulają, boli je i są mniej skupione. Mi na koncu mąż nie będzie niezbędny, natomiast milo bedzie jak spedzi ze mna ten najgorszy dlugi czas ze skurczami bo to jednak sporo czasu trwa i chciazby dla towarzystwa i odezwania sie do kogos, podania wody czy pomocy pod prysznicem :-) Z resztą tak sobie mozemy planowac a zycie i tak wszystko zweryfikuje :-) moze sie okazac ze np trafie na cesarke.. Kurde u nas ciagle zimno. Co jest kurna z tą pogodą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy na każdej wizycie macie badanie ginekologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekarz od początku na każdej wizycie robi mi badanie ginekologiczne i usg x co do porodu to jak zapytalam meza czy chce ze mna byc to sie na mnie spojrzal i powiedzial ze nie chce. Ja go tez nie przyciskam bo nie wiem czy chcialabym aby byl ze mna czy wole byc sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajajaaaaa
Witam wszystkie przyszłe mamy! Jestem studentką położnictwa i bardzo proszę o pomoc w napisaniu pracy magisterskiej. Jedyne, co będą musiały Panie zrobić to wypełnić zamieszczoną poniżej ankietę, dla mnie natomiast będzie to nieoceniona pomoc. Ankieta, dotyczy pomiaru poziomu stresu podczas ciąży mnogiej w stosunku do pojedynczej, w związku z tym zwracam się o pomoc do wszystkich Pań spodziewających się maleństwa Bardzo dziękuję za okazane wsparcie. Oto ankieta: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDI1bmkzWG9velFNLUVRLTZrLThCNFE6MQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zagladalam troche ponad dzien i teraz musialam czytac pol h zeby nadrobic :D Alanja - nie ma literek w Ikei. Wiem, ze sa w empiku po 10zl za sztuke (nie wiem czy w kazdym, na pewno w tych wiekszych) takie o jakich mowisz, czyli duze grube i nadajace sie do postawienia. Poszukaj tez na Allegro, widzialam tam drewniane ale raczej takie do zawieszania... Kaftanikow mialam nie kupowac, a jednak kupie kilka, bo mam juz kupione fajne majtki i skarpetki, no i z czyms to trzeba nosic ;) zawsze to bedzie jakas odmiana dla Loli i odpoczynek od wciskania glowy w bodziaki :) Strasznie Was-Nas sie duzo zrobilo i juz nie pamietam, ktora co pisala :D Tez mam problemy z oddychaniem - sa lepsze i gorsze dni, ale czesto to jak ryba bez wody. abcd - nie dziwne, ze brzuch Ci tak skacze i Cie boli jak kopie skoro to juz kawal ludzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy na każdej wizycie macie badanie ginekologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik tak ja na każdej wizycie mam badanie ginekologiczne. xxx Ja tez w srode ide na glukozę wiec będziemy się meczyc tak samo, jakos nie nastawiam się, bo nigdy nie pilam tej glukozy wiec nie wiem czego się spodziewać :o xxx Bylam w biedronce i kupiłam kocyk i kapcie - będą idealne do szpitala :) CO do Body to polecam teraz PEPCO mi tesciowa kupila tam body i sa bardzo fajnej jakości....kr.rekawek 4,99 a dł.rekawek 5,99 wiec bardzo dobra cena. xxx ines ja chce kupic laktator z Aventu - Close to Nature, z butla A oprócz kupiłam na probe jedna butelke z Tomme Teepe i sprawdze które mojej malej bardziej podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika co do ceny pampersow to jest fajna jeśli nie musisz doliczyć przesylki, bo jak ja doliczysz to raczej bez rewelacji.... teraz była promocja na te pampersy w Leclerku za 39,9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak chodze prywatnie to na kazdej wizycie jestem badana a zwlaszcza teraz jak brzuch mi czesto twardnieje to moze cos dziac sie z szyjka. jak chodzena nfz to tu jeszcze ani razu nie badala mnie bo ona bada dopiero na sam koniec. troche to dziwne ale ja sie nie przejmuje tym bo i tak chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik ja mam na każdej badanie ginekologiczne i usg krótkie obserwacja serduszka głównie, a dzięki badaniu ginekologicznemu wiem ,że szyjka długa zamknięta zawsze to mój gin powtarza więc jest dobrze:) U mnie też ponuro za oknem ale umilam sobie czas robiąc album z wakacji taki scrapbook noi obiad ugotowałam brzuch już przeszkadza jak się za długo siedzi zwłaszcza ale cóż taki już nasz los ciężarówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade zaraz na wizyte, trzymta kciuki. Ja mam tez na kazdej wizycie badanie gonekologiczne- sprawdza czy nie ma początkow infekcji i czy wszystko wporządku. Potem dopiero usg. Udg dopochwowym mierzy dokladnie dlugosc szyjki. Wkurzam sie juz bo juz chcialam siedziec w poczekalni no ale jeszcze jestem w domu bo mąż siedzi w toalecie no kurna ze z nim zawsze rak jest ze wszedzie na ostatnia chwile ja sie wqrwiam a potem mam wysokie cisnienie. Szlag mnie zaraz trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz wyszlo sloneczko i siedze sobie na lawce i sie wygrzewam a corka bawi sie na placu zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtti oddychaj spokojnie...wdech...wydech...no i policz do siedmiu :) mój mąż też się zawsze guzdra i trzeba na niego czekać...ach faceci...:) Ja też podobnie jak dziewczyny mam na każdej wizycie badanie gin plus mierzenie szyjki usg dopochwowym, i szybkie usg przez brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti czekamy na info po wizycie :) Ja wlasnie zakupiłam kolejne rzeczy na all :) a jeszcze tyle przede mna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z wizyty. Wszystko ok. Szyjka długa i zamknięta. Serduszko ok. Wyniki glukozy ok. Usg nie miałam bo za 2 lub 3 tygodnie mam przyjść na genetyczne 4d. No i zaczynam wizyty co 3 tygodnie. Czyli 200 częściej do wydania... ech ale już niedługo:-) Wstapilismy do biedronki z ciekawości tak wszystkie o tym pisałyście. No i powiem Wam że choć nigdy nie kupuje w tym sklepie to dziś kupiliśmy 2 ręczniki, kocyk- milutki, nie za gruby- idealny na lato, 5 pak flanelek i 10pak tetr i za wszystko zapłaciliśmy 100 więc super:-) Jakościowo chyba są ok. 100% bawełny no i atesty. M. Się śmiał że musi mi zdjęcie zrobić że ja w Biedronce kupuję, ale ja jestem zadowolona z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×