Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Dominika> marchewki (3-4 szt) kroje w plasterki, do malego rondelka daje lyzke masła i dusze marcheweczki do miekkosci, zeby sie nie przypalało podlewam ją mlekiem,a najlepiej smietanka30%. Troche soli, troszke pieprzu i tak okolo lyzeczki cukru.Mi smakuje taka bardziej slodka. Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, ja tam zazdroszcze ci tej wizyty, ja musze czekac jeszcze 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada szkola rodzenia trwa przewaznie miesiac - 4 zajecia, raz w tyg. Koszt zalezy od szkoly ale przewaznie 250-350zl. tam masz przewaznie przygotowanie do porodu, robisz plan porodu, mowia co i jaki kiedy bedzie sie dzialo, jak pielegnowac malucha, jak przystawiac do piersi itp :) Wiesz dla mnie to pierwszy maluch i chce sie przydotowac merytorycznie....bo na necie nie ma co czytac bo mozna oszalec..a tam na zywo zawsze mozna o cos dopytac - ja jestem nastawiona ze ide :D w maju albo czerwcu Zobaczcie jakie sliczne :) :) http://allegro.pl/rozek-becik-kapturek-uszka-puszysty-kocyk-kolory-i3039838963.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
wiecie ja ide dzis na ta zdradziecka :) w srode mam wizyte u swojej Pani doktor :) zobaczymy co ta dzis mi powie... przede wszystkim boje sie tego badania ginekologicznego... nawet nie wiem czy mi zrobi usg... trzymajcie kciuki-jadeeeee!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - mozemy sie tak licytowac z zazdroscia, bo ja mam wizyte dopiero za miesiac :D i to taka z tych waznych, wiec tym bardziej wyczekuje. Goosiaa - wszystko bedzie dobrze, pochwalisz sie jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia trzymamy kciuki i czekamy na relacj :) Ja tez mam wizyte dopiero pod koniec marca...mam nadzieje ze dowiem sie co tam siedzi w brzuszku i bede mogla cos kupowac dla malucha :) Ja kupuje taki kremowy :) powiem wam ze mi ogolnie wszytsko sie podoba w takich nautralnych kolorach:? hehe jak moje dziecko bedzie miec wszysto bezowe to nikt nie bedzie wiedzial czy to chlopiec czy dziweczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje do pokoju kolory - odcienie szarosci na sciany, meble grafitowe (lezanka), venge (lozeczko), biel (komoda, kolyska), w oknach biel, sosnowa podloga. Malo dzieciece co? :) tesciowa twierdzi, ze dziecko trzeba ubierac w biale, wiec pewnie 90% ubranek kupi mi w bieli, ja uwielbiam szare, wiec dokupie szarych. Zero plastiku, nawet butelki wybralam dr Browns - szklane. Z kolorowych akcentow beda chyba tylko zabawki.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malo dziececy pokoj :) ale ja tez nie lubie jak wszysko jest na rozowo... A co do szarych rzeczy dla dziecka to raczej malo jest takich rzeczy...ja mam jednego pajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozowy albo blekitny jeszcze bym zniosla. Nie lubie barw podstawowych, cieplych, zywych kolorow. Brazy tylko warunkowo. Moje ulubione - szary w kazdej postaci, marynarski granat, mleczna biel, pudrowy roz :) duzo takich niedzieciecych kolorow maja w Zarze. Na allegro tez sie trafiaja pojedyncze sztuki. Ale podobno dla rozwoju wzroku wazne sa kolorowe elementy, wiec bede sie musiala przelamac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wynik moczu i trochę mi ulżyło leukocytów miałam 500 a spadło do 100,erytrocyty teraz w normie,msm jeszcze bakterie. Ale ważne ze juz lepszy wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka Teresa - zabawki na pewno będą kolorowe więc ożywią pokój dziecka, też wolę jakiś neutralny kolor ścian - ale bardziej beż niż szary - a różowego chyba bym nie zniosła, wprawdzie lubię ale niekoniecznie na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chwilkę któraś z Was podsuwa coś ładnego z allegro, a to kocyk, a to jakieś ubranka i wszystko w takich przystępnych nawet cenach - a ja mam tak że nie lubię kupować tego typu rzeczy przez internet bo muszę sobie dotknąć :) Wy nie macie z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupów na allegro. Ja często robię tak, że upatruje sobie coś w sklepie, bo też lubię sobie pomacać :) później szukam tego na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa czy ta babka na nfz bedzie potrafila powiedziec jaka plec. kolezanka do niej chodzila i do konca ciazy mowila ze prawdopodobnie dziewczynka ( kolezanka ma juz 2 corki) ona szczesliwa ze ma cala wyprawke i nic nie musi kupowac. na porodowce okazalo sie ze to chlopak. wiec jestem ciekawa czy ona bedzie widziala cokolwiek tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elliska pochwal sie jakie wszystkie wymiary ma twoja corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zakupow na allegro to ja jakos nie mam z tym problemu ale patrze ile osob cos kupilo i jakie sprzedawca ma opinie.... A poza tym jak kupuje cos za nieduze pieniadze to az mnie tak nie boli jakby cos bylo kiepskiej jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam problemu z zakupami na allegro:)Sprawdzam tak jak Doremi i zawsze jest ok:) Dziewczyny lecę z moim do znajomych i mam taką ochotę na piwko,że masakra:/Myślicie,że można takiego lecha free wypić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez malam ochote ale na gingersa. jak bylam u rodzicow to brat z dziewczyna przyniesli piwo i tak jakos mi sie zachcialo ale nie cale piwo tylko dla smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to nie mam problemow z kupowaniem przez internet, wiekszosc zakupow robie w ten sposob. Ale co do rzeczy dla dzieci bylam bardzo zaskoczona roznica w jakosci. Np rzeczy z mothercare na zdjeciach sa super - wygladaja na uszyte z takiej dobrej gatunkowo, miesistej bawelny...a w sklepie?? Tragedia. Takie szmaciuchy, ze nawet do wycierania kurzu bylyby chyba zbyt cienkie. A ceny z kosmosu - 3pak koszulki dla noworodka 86zl :D ale mam juz w ulubionych zakladkach kilku upatrzonych sprzedajacych. Czekam tylko az plec bedzie na 100%, bo jednak wiekszosc noworodkowej bielizny w tych kolorach ktore lubie, jest tematyczna. Za to taki becik za 39zl jest jak najbardziej do zaakceptowania :) Bezalkoholowe wolno, bo czemu nie? Pewnie z umiarem, bo gazowane nie jest ogolnie zalecane, ale dla smaku :) ja bym sie napila Somersby...i jakikolwiek kolorowy drink :) Redbulla albo Burna.. Zjadlabym serka plesniowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz zrobicie mi smaka na cos jak tak bedziecie pisac :) na szczescie nie ma meza w domu wiec nie ma kogo wygonic do sklepu a z corka o tej porze nie bede juz chodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak sobie pomyslalam ze za 2 tygodnie musze zrobic juz test obciazenia glukozy. mam nadzieje ze wytrzymam jakos :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
jestem... ale tak wykonczona, ze napisze tylko w skrocie ze wszystko ok raczej i ze na 80% chlopczyk... :) reszta jutro bardziej szczegolowo-bo wizyta baaaaardzo intensywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroć
hej Dziewczyny! widzę, że forum wre:)) ja się cieszę, że już piątek, bo dużo mam ostatnio pracy i cieszę się na odpoczynek:) mnie przeraża rozmiar moich piersi, niech one już nie rosną... jak to w ogóle zwykle bywa, rosną tak ciągle i systematycznie aż do końca...? boję się jak będę wyglądać za 2 tygodnie w takim tempie, a co dopiero w lipcu!!! brzuszek mnie cieszy, jest ładny, ale biust przestaje się mieścić w cokolwiek i wcale nie jest ładny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
czesc dziewczyny :) dla zainteresowanych opisze swoja wczorajsza wizyte u Pani doktor ktora nie jest moim lekarzem prowadzacym :) od razu poinformowalam ja o tym ze mam kogos innego ale ze chce sie upewnic czy na pewno wszystko jest ok :) zrobila mi moje wyczekiwane badanie gin i slusznie bo jest tam poczatek jakiegos grzybka-przepisala tabletki na trzy noce i powiedziala ze powinno byc ok :) pozniej powiedziala ze zrobi mi usg dopochwowe-na co ja w przerazenie :) bo z tego co wiem to tylko do 10 tygodnia mozna... a ona ze spokojnie bo tylko sprawdzi delikatnie szyjke :) wiec z szyjka ok :) no a pozniej oczywiscie najlepsze :) ma troche lepszy sprzet niz moja prowadzaca wiec naogladalam sie bamboszka za wszystkie czasy-choc tego nigdy malo :) najbardziej zajebiste bylo to ze ssal kciuk :) cudny widok :) nie mogla dopatrzec plci... ale pozniej pokazala cos pomiedzy nogami i stwierdzila ze na 80% chlopczyk-pokazywala mi i nazwala to malym smoczkiem :) pozniej jak wyszlam z gabinetu to przypomnialam sobie ze kiedys ktoras z Was pisala, ze w sumie kazdy ma cos miedzy nogami ale teraz juz nie moge znalezc tego watku :) no nic z zakupami nastawiam sie na chlopca :) pozniej zlecila mase badan-ale po prostu mase... mowi ze jest wszystko ok ale ze ona zawsze tak ma i wszystkim tak zleca :) no i mowila sporo o badaniu genetycznym ale ja nie wiem czy sie zdecyduje-ona mowi ze mozna do 22 tygodnia, ja slyszalam ze do 20 :) raczej zrezygnuje :) z jej obliczen wychodzi, ze to juz prawie 19 tydzien u mnie jest i dziecko wazy 241g :) podsumowujac wizyta ok-jestem spokojniejsza :) i wizyta zupelnie inna od tej ktora mam zawsze u swojej gin :) milego dnia kochane ;) do spisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×