Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

A ja jeszcze jedną rzecz zauważyłam. Odparza mi się pomiędzy nogami i mam chyba potówki, więc dziś sudocrem poszedł w ruch zanim jeszcze dzidzi pojawiła się na świecie:-) A co do porządków, to robiłam je calutki dzień z mega przerwami, niedawno co skończyłam. Było mega ciężko, ale warto bo satysfakcja murowana że zrobiłam to sama, bo już mama się wybierała żeby mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka dzięki za stronkę, fajne ciuszki chwilami to faktycznie mam ochotę wiedzieć co to za czorcik siedzi w moim brzuszku;) nie wszystki ciuszki moge kupić... Mnie od używek wszelakich odrzuciło:) psychika zadziałala, ze trzeba młode chronić i nawet jakby cieli nie ma palenia, picia itp. Ja mam wizytę w pon. u nowego gina, a do starego w środe ale tylko po wpisanie wyników glukozy i toxo.Już mam przeczucie, że nie obejdzie się bez nerwów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja spakowana... chyba wszystko mam :) procz sukienki ktora odbieram jutro rano :) oby podroz byla tak latwa jak mi sie wydaje, ze bedzie :) pozdrawiam Was i duzo sloneczka zycze podczas weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anndzik, a mi siostra ma podać ze szpital jakiś spray na takie wszelkie dolegliwości, ponoć rewelacja i można potem u noworodka stosować do pępuszka i na afty. Jak dotrze do mnie to podam Ci nazwę może będziesz zainteresowana na te odparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti wydawało mi się że tylko przy ciąży zwolnienie jest płatne 100 %, zresztą nigdy na zwolnieniu jeszcze nie byłam - to jak to jest - na zwolnieniu w rubryce "rodzaj choroby" macie wpisane ciąża? Śmiesznie to brzmi, bo jakby nie było to ciąża chorobą nie jest... Gosia to miłej wycieczki życzę i pogody - Sandomierz jest piękny, polecam zwłaszcza wąwóz św. Jadwigi jeśli ktoś lubi przyrodę i spacery :) A mnie też się impreza w weekend szykuje - weselisko koleżanki - ale tak szczerze to wcale mi się nie chce jechać, zwłaszcza że wesel Ci u nas dostatek i w ciągu ostatnich 4 lat byłam chyba na 20 - a ostatnio w październiku (ale to moje więc co innego :)), listopadzie, grudniu, styczniu no i teraz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja nie moge spac. Mam wrazenie, ze wszystko mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez nie moglam spac i wiercilam sie cala noc. O 3 nawet wietrzylam mieszkanie i troche pomoglo bo zaraz zasnelam. A zapomnialam wam napisac ze lekarz na wizycie mowil ze mam starc sie teraz zyc juz bez stresu bo ostatnio bylo tego za duzo. Ja zaraz musze wstawac z lozka i ogarnac sie bo dzisiaj pierwsza wizyta poloznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd ciekawe jak przebiegnie wizyta z położna? a z tym stresem to fajnie się mówi, ale jak człowiek się może nie denerwować kiedy coś się dzieje:( mnie ta sprawa z lekarzem po prostu dobijała. Hanuś, Octenisept myslę, że to miałaś na myśli? Anndzik polecam ten spray bo jest rewelacyjny, przyda się dla noworodka i po porodzie na krocze, aby się ładnie goiło, a teraz na te odpażenia możesz stosować.Radze kupic od razu większe opakowanie, bo lepiej się oplaca:) Ja ze spaniem nie mam klopotów jak narazie:) bezsenność jest okropna.... I kolejny dzień lata sie zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Cześć dziewczyny! Bezsenność jest naprawdę okropna. A ja dziś w nocy co 15-20 min musiałam iść do toalety na siusiu. Teraz jestem już na uczelni ale powiem wam dziewczyny że dziś nie za bardzo się czuje. Cały czas kręci mi się w głowie. Gdybym dziś nie miała zajęć z warunkowego przedmiotu z tą wredną babką to bym spędziła cały dzień w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.a ja dzis miałam glukoze ale wiecie ze mi smakowało:)dobrze ze ja lubie słodkie?tylko teraz musze siedziec tu 2 godz a mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasnęłam o 5, jestem dziś półprzytomna. We Wrocławiu ładnie pada i jest superświeże powietrze, od czasu do czasu lubię taką pogodę, jest tak fajnie zielono:) Gooosiaa2 baw się dobrze! Mam nadzieje, że podróż szybko Ci zleci. Namirka to tylko 2 godziny dasz rade:) Zycie bez stresu, mogłoby być zbyt nudno...Ja mam teraz zasadę, że jak mnie ktoś zdenerwuje, a zdaża się to naprawdę często i to nie z mojej winy, to odrazu myślę o moim małym skarbie i odrazu po mnie spływa cała złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellix mojemu lekarzowi chhodzilo troche o inny stres. Nie wiem czy doczytalas jak wczesniej pisalam ze maz mial wypadek a z tym potem duzo problemow i w sumie ciagnie sie to ddo dzisiaj. Miedzy czasie tez wjechalismhy do rowu i tez byl dla mnie stres. Moj lekarz o wszystkim wiedzial wiec o to mu chodzilo szczegolnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dzisiaj kręcilam w nocy,bo cos mi nie grało. teraz czekam na poczekalni u gin. odebralam wyniki i wszystko mam o troche niższe niz za pierwszym badaniem. glukoza mi wyszla 74,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No ja dzisiaj tez kiepsko spałam. Tak mnie bolały pachwiny i plecy że plakać mi się chciało. Dzisiaj nic nie bede robić, tylko obiad. Odpocznę sobie bo chyba zbyt gwałtownie rzuciłam sie na te mycie okien i spacery. x Gosia zyczę udanej podrózy bez żadnych niechcianych niespodzianek - baw się dobrze i odpoczywaj :-) x Alanja a może jednak poznasz płeć? :-D Bedziesz mogla swobodnie kupowac różowe sukienusie bądź śliczne spodenki :-) Mówić do dziecka po imieniu jak kopie... x Abcd - no łatwo powiedzieć że mniej stresu - no sama sobie nie zafundowałaś tych wypadków.. JAkbyś mogła ich uniknąc to na pewno byś tak zrobiła. Powiedz mi jeszcze - jak to się stało że połozna do Ciebie przychodzi? Gdzieś się zgłosiłaś że chcesz? JAk kobieta w ciąży może sobie takie coś "załatwic" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Ja spałam bardzo dobrze...chyba odsypiam te wcześniejsze bezsenności, także wiem co to znaczy "nie móc zasnąć" ! dramat! Dziś idę na wizytę do gin. Ciekawa jestem co powie na moje wyniki bo wyszedł mi za niski hematokryt i hemoglobina, a w moczu mam leukocyty i bakterie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd - cieszymy sie, ze wszystko dobrze i z Toba i z serduchem. Na pewno wytrzymacie oboje do conajmniej lipca :D a z puchnieciem to ja tez puchne. Gdybym jeszcze miala na glowie uganianie sie za malym dzieckiem to puchlabym pewnie jak balon :D Goosiaa - baw sie tam dobrze :) bedzie dobra okazja do oswajania sie z malym dzieckiem :D a w Bialymstoku poza zwiedzaniem, wejdz sobie do Galerii Alfa (tuz obok parku i Palacu w centrum) - bylam w szoku ze sklepy w CH moga wygladac w ten sposob - w Wawie to jakby przeszlo przez nie tornado, a w BS nawet w Zarze i H&M slicznie, rowno, wszystko lezy w kosteczke, az milo kupowac :) Alanja - znalazlabym kilkanascie racjonalnych powodow i uzasadnien dlaczego warto poznac plec :D ale to Wasza decyzja i nic nam do tego. Hanuś - podobno troche podrasowane na zdjeciach jezeli chodzi o intensywnosc barw, ale super jakosciowo. No i w ogole takie pomyslowe :) a tam dalej sa sliczne buciki, kostiumiki kapielowe - a my mamy juz zaplanowany urlop nad cieplym morzem na przyszly rok jak Lolinka bedzie miala roczek i juz wiem gdzie wszystko zakupie :D A co do uzywek odkad wiem o ciazy - jakby zsumowac te wszystkie "ukradzione" mezowi lyki to ze 3szklanki coli, no i 3 kawy mrozone z McCafe ktore uwielbiam. Najgorsze, ze mi sie sni ze pije alkohol :o budze sie cala umeczona psychicznie i w wyrzutach sumienia i nie pamietam czy to tylko sen czy wypilam naprawde. Zabralyscie moja bezsennosc, bo wczoraj padlam do lozka i oczy same sie zamknely :D obudzilam sie tylko raz, jak myslalam, ze zaraz z bolu rozerwie mi biodro, ale zmienilam bok i spalam sobie 9h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mnie dziś obudziły dzwony i syreny i się przestraszyłam że coś sie stało jakaś ewakuacja czy co haha a zapomniałam że rocznica jest i raiie obchody w stolicy. Alanja Dziękuję wskocze do apteki po ten specyfik bo latem bede mieć problemy na pewno, nieraz i bez ciąży miałam otarcia pomiędzy nogami ale teraz mam też podrażnioną pi, chyba od tego wiecznego podcierania się po bardzo częstym sikaniu. Co do spania to generalnie śpię. Ale dużo wstaje do toalety, dużo sie wierce z boku na bok, pomagają mi poduchy poukładane po bokach i pomiędzy nogami. I dobrze przewietrzony pokój i ide spać dopiero jak mi się już oczy kleją to jest dopiero około 1. Lalka z tymi sklepami to prawda, , też jak jestem u rodziców to zawsze zachodzę tak do galerii bo są dużo przyjemniejsze niż te stołeczne. No a dziś kolejny dzień u mnie aktywny. To chyba kolejny powód mojego dobrego snu. Taks się wymecze że wieczorem padam jak niezywa na łóżko. Dziś na pewno basenik bedzie grany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam juz wczesniej ze trzeba sie zapisac do siostry srodowiskowej to bedzie przychodzila polozna ale jakos nie bylo mi po drodze i zwlekalam z tym. Ale tak jak pisalam wczesniej przenioslam sie do lekarza na nfz u mnie w miescie i polozna srodowiskowa chodzi wlasnie po informacje do tego gina o kobietach w ciazy i tam dostala moje dane. Wczoraj wlasnie zadzwonila do mnie ze one maja taki obowiazek odwiedzac ciezarne do porodu i kilka wizyt po porodzie. Z tego co czytalam w necie to jest 30 wizyt za ktore placi nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam na wizytę...stresik jest...:/ trzymajcie się i miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie poloznej. polozna opowiada np. o karmieniu maluszka, o witaminach i ogolnie opowiada o noworodkach i ciazy. zmierzyla mi cisnienie, zbadala tetno malego z czego corka byla bardzo zadowolona. dostalam od poloznej ulotki, gazetki i duzo probek dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno bo ta polozna powiedziala mi dlaczego brzuch w ciazy ma byc miekki. chodzi glownie o to ze jak brzuch robi sie twardy to wtedy naczynia w lozysku kurcza sie i maluszek nie dostaje tyle tlenu i substancji odzywczych co powinien dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd to faktycznie duzo sie dowiedzialas :-) Fajnie, jak bedzie Cie tak odwiedzac i badac to bedziesz spokojniejsza :-) Rolada powodzenia na wizycie i daj znac czy wszystko wporządku :-) Mnie dzisiaj ciagle boli spojenie łonowe. Leze sobie i odpoczywam. Moj mąż dzisiaj wroci pozniej z pracy a wieczorem jedzie na impreze firmową. Cały dzien mam wiec luz. Nadrabiam zaleglosci serialowe na tvn player :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj obudzil bol nad lewym biodrem - taka jakby kolka.....i nie moglam sie wygodnie ulozyc :/ wiec wstalam bo i tak musialam isc na pobranie krwi.... A teraz mam tak zawalone mieszkanie, bo zaraz przyjezdzaja panowie montowac nam szafe i trzeba bylo caly pokoj oproznic :o ale sie zbieraja te szpargaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd a co trzeba zrobic zeby polozna przychodzila?? Bo ja chodze prywatnie do gina wiec raczej od niego sie nie dowie ;) a moze w przychodni cos mozna zalatwic - tez moglaby do mnie przychodzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi poszukaj jakiegos nr do siostr srodowiskowych w twoim miesci i przedzwon do nich i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam...wszystko w miarę w porządku, szyjka się nie skraca, serduszko bije, widziałam przez chwilkę buźkę mojej małej...taki słodki pyszczek miała:) Mam jedynie zapalenie pęcherza i zapisała mi jakis lek co go się wieczorem wypija i do rana nie zaleca się sikać :) no i jeszcze magnez 3 razy dziennie po 2 tabletki. Też mi brzuch twardnieje, powiedziała, że to też może być z przemęczenia i kazała dużo leżeć. Nie ważyła małej i nie mierzyła bo to taka szybka kontrolna wizyta. W nagrodę kupiłam córci dwie sukieneczki, jedną różową w białe grochy, drugą dzinsową :D niech ma dziecko :) Moja mama jest pielęgniarką środowiskową ale nie słyszałam, żeby odwiedzała kobiety w ciąży, po urodzeniu to tak. Zapytam jej jak to wygląda i czy można to sobie jakoś "załatwić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×