Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Abcd fajnie z tą położną ale faktycznie jeszcze się z takim czymś nie spotkałam a z chęcią bym chciała :) Ja tez tak jak Ty dzisiaj mam wizytę o 16:45 , dziewczyny z tym goleniem to już coraz ciężej no ale chcesz być piękna to się wyginaj :) A to puchnięcie to może od nerek... niech dadzą Ci skierowanie na cito do poradni nefrologicznej, Ja jestem całą ciążę pod kontrolą i własnie w poniedziałek mam badania a we wtorek wizytę i zawsze pierwsze co to Pani doktor się pyta czy nie puchnę , no ale mam nadzieję że u Ciebie to inna przyczyna. Takie słoneczko że nie wiem co dzisiaj założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi nie wiem który nadruk wybrałaś ale Ja już mam koszulkę z tej aukcji nadruk nr 2 i jest bardzo bardzo blady i taki ten materiał nie do końca ok , ale ogólnie i tak mi się podoba a mężowi jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo ciuszkow to ost slyszlaam w TV ze powinno sie ubranka wczesniej wyprac zeby przeszly bakteriami domowymi a nie byly takie sterylne, bo pozniej maluch moze miec problemy jak go do domu przywieziemy....nie wiem ile w tym prawdy ale ja planuje pranie na czerwiec kiedy jeszcze bede miec na to sile :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada no troszkę takich bardziej "znoszonych" uniwersalnych dostałam od kolezanki po jej córce , 40 sztuk z aukcji allegro (te są super) no i kilka kupionych niedawno w sklepowym szaleństwie. x Ja się jeszcze mieszczę w moje koszulki letnie :-) Mam trochę takich które były trochę szersze do tego jeansy ciążowe i luz. Dwie pary spodni ciążowych z materiału cienkich też mam więc jakoś przezyję :-D x Mania a czym Ty się załamałaś jak sporo dziewczyn tutaj ma w pasie już dawno ponad 100cm?? Trzeba spojrzec prawdzie w oczy - rośniemy! (nie dotyczy Noelii hahahhaa ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi myślę że ta co wybrałaś będzie lepsza od mojej bo ma napis i pewnie będzie wyraźny a u mnie bocian jakiś taki blady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti w takim razie nie dziwne, że aż nazbierałas tego tyle...ja niestety nie mam koleżanek, które urodziły niedawno...wszystko kupuję sama...póki co jestem na początku tej drogi :) większość chyba trzeba kupić na 63 tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wykapana i gotowa do wizyty. maz poszedl jeszcze z corka na plac zabaw a ja wychodze za 20 minut i odstawiamy corke do mamy. co do ubranek to ja bede prala je i prasowala dopiero na poczatku lipca bo wczesniej to i tak nie ma sensu bo wszystko sie zakurzy ale ja tez ze wzgledu na corke nie piore jeszcze bo ona lubi ubierac lalki w te ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd niedługo córcia będzie miała żywą lalkę w domu :) oby nie była zazdrosna! powodzonka na wizycie !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd powodzenia na wizycie i daj znać jak poszło. x rolada tak naprawdę to od tej kolezanki to nie dostałam za wiele bo ona ma córeczke a ja synka i głownie też wszystko sama kupuję. Mam brata który ma dwoje małych dzieci chłopca i dziewczynkę ale na niego w tej kwestii też kompletnie nie mogę liczyć. Pewnie jego zołzowata żona wolała oddać kolezankom niż zostawić dla mnie.Polecam Ci aukcje allegro - można fajne zestawy wylicytować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada ja tez polecam aukcje allegro, mozna kupic rozne fajne rzeczy za 6-8zl :) A ja bylam dzisiaj w tym lumpeksie dawoo - nie wiem czy kojarzysz?? i gdyby nie fakt ze ja juz mam gotowa wyprawke w roz 0-3 to bym chyba pol kosza kupila :) kupilam leginsy i bluzeczki ale 9-12 na przyszle lato :D mozesz sie przejsc w wolenej chwili, maja rzeczy po ok 10 zl - ja bylam w tym na limanowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi kojarze :) obok mnie są dwa:) nawet dziś byłam , ale nic ciekawego nie widziałam, może dlatego , że była dostawa i baby pchały się jak dzikie. Także weszłam i wyszłam po 2 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na limanowskiego bylo duuuuuzo takich rzeczy :) a ludzi malo bo dostawy maja w srody ;) sliczne byly takie ogrodniczki-rampers w kwiatuszki :D po prostu cudo :D A to co nabyłam: http://obrazki.elektroda.net/4061170200_1366298651.jpg http://obrazki.elektroda.net/9806695600_1366298654.jpg http://obrazki.elektroda.net/6457565300_1366298656.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd powodzenia:) a co dotyczy się położnej to nie mam najlepszych doświadczeń i dlatego wiesz;) Doremi fajne te koszulki chyba też sobie taką sprawię:) mi się podoba 1 i 4... Dzisiaj dostałam reklamówe ciuchów ciążowych na lato od koleżanki:) super sukieneczki i bluzki, przydałaby mi się jeansowa mini z panelem i byłoby wszystko:) Acha wiadomość dnia!!! udało mi się zmienić lekarza juupii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne zakupy:-) Zauważyłam ze dla dziewczynek to mozna duzo fajnych rzeczy znaleźć. Nawet w sklepach chyba wiekszy jest wybor dla dziewczynki niz dla chlopca. Wrocilam ze spaceru- mąż mnie zabral po obiedzie na lody, obeszlismy pol miasta, upał straszny i ledwo doszlam spowrotem. Zmęczyłam sie na maxa. Zaczęła mnie przerażać mysl ze latem w taki upał brzuch bedzie naprawde duzy w porownaniu do tego teraz, i jakos bede musiala funkcjonowac... Ciekawe jak Abcd po wizycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panie! u mnie jest taka fuuuj....pogoda,że mi się konkretnie nic nie chce i nic poważnego nie zrobiłam w domu. ubranka nawet te nowe trzeba prać i prasować, ja swoje będę męczyć na początku lipca. ja gazowanego unikam chociaz musze się przyznac,że kilka łyków zrobiłam przez ten caly czas. cola jest zabroniona ze względu na narkotyk w składzie produktu. ja w pracy musiałam przyniesć zaświadczenie o ciąży a nawet,w którym jestem tygodniu. mnie tam za bardzo nic nie boli no chyba,że za duzo będę się zginać. tym razem malo tyje niz za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa zapomnialam napisac ze u nas juz sprzedają swieże truskawki spod folii - 10zl za kilo. Pachnące czerwone mniam. Kupilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie. Mam wynik posiewu i odziwo nic hie wychodowali. Lekarz sprawdzil te wodniste uplawy i to na pewno nie wody bo sprawdzil patyczkiem specjalnym. Szyjka dluga i zamknieta. Usg bylo tylko takie dla sprawdzenia serduszka i w tej chwili nie ma tego ogniska ale mowil ze moze np za tydzien albo 2 znowu sie pojawic. Sprzwdzil jeszcze lozysko i jest wszystko ok ale malego nie mierzyl bo dokladne usg zrobi za 4 tygodnie. Niestety dalej mam sie oszczedzac jak najwiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd a co z tym puchnięciem? Zrobilam sobie koktajl ze swiezych truskawek - pyyyycha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie jest to przez to ze nagle zrobilo sie cieplo. mam zaczac sie martwic jak opuchlizna bedzie taka ze nie bedzie juz widac kostek. teraz jedynie mam oszczedzac sie dalej i jak najwiecej lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd najważniejsze że wszystko w porządku. :) Dziewczyny Ja też już po wizycie i wszystko super mały waży już 750 więc już niezły chłop z niego, szyjka długa ok wszystko ogólnie bez zastrzeżeń , mam zrobić krzywą cukrową więc teraz Ja będe się męczyć, dostałam tylko jakieś żelazo mam brać rano przed jedzeniem, no i jutro wracam do pracy , ciesze się bo nie lubie siedzieć w domu jak nie muszę , a zdjęcie synka dostałam znów takie ładniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze na wizycie lekarz powiedzial ze mam juz nie brac nospy forte tylko zwykla nospe bo nospa tez wcale tak dobrze nie wplywa na maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd fajnie że wszystko ok. Jeżeli chodzi o to że Nie można się od czegoś powstrzymać... No cóż. Ja byłam nałogowym palaczek przez 7 lat i jak tylko ujrzałam 2 kreski to nawet przez myśl mi nie przeszło zeby zapalić. Cola, kawa i energetyki były grane codziennie, nie muszę chyba mówić że teraz ani łyla, no czasem się skusze na słabą białą kawę. Że nie wspomnę o tym że piwko, białe wino i martini to po prostu uwielbiam i czasem aż mam mi ślinka leci na ich widok, ale Dzidzi jest oczywiście ważniejsze więc nawet ma mowy. Więc jak sie chce do się da!! A ja umieram. Okna pomyte, balkon ogarniety, firanki poprane i generalne porzadki W szafie porobione. Jestem szczęśliwa że to porobilam ale moje plecy mniej. No a teraz mała baraszkuje:-) A ja dziś jeszcze nie znalazłam arbuza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Lalka prześliczne te ubranka z nexta, wszystkie! Ciekawe jest to że mają sklepy w Egipcie, Pakistanie czy na Słowacji a do Polski jeszcze nie dotarli... Ehhh wiem że cola niezdrowa i naprawdę staram się nie pić za wiele, ale wczoraj tak sobie siadłam na słoneczku, siostrzeniec szalał na zjeżdżalni i ani się obejrzałam jak wypiłam cały kubek - na swoją obronę dodam że przestałam pić kawę także to jedyna dawka kofeiny. Nie znam dobrze przepisów prawa pracy, także mogę się mylić, ale nigdy nie słyszałam, że muszę dostarczyć zaświadczenie o tym, że jestem w ciąży - dopóki nie czuję takiej potrzeby. Zaświadczenie jest potrzebne jeśli np chcę iść na zwolnienie - dzięki zaświadczeniu będzie ono płatne 100% a nie 80%, jeśli chcę wyjść w czasie pracy na badanie, jeśli moja praca jest ciężka - np nocne zmiany, nadgodziny, szkodliwe warunki pracy - dzięki zaświadczeniu pracodawca ma podstawę żeby np przenieść nas na inne stanowisko. U mnie jedynym szkodliwym warunkiem - poza stresującymi podatnikami ;) - jest praca przy komputerze - ale moja kierowniczka sama mi mówi żebym nie gapiła się zbyt długo w monitor, także zamiast np zlecać archiwizację czy wysyłkę praktykantom robię to sama, albo po prostu odwracam się w stronę okna i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus to czy ma sie platne wzolnienie lekarskie 100% nie zalezy od tego czy dostarczymy zaswiadczenie. To jest zaznaczone na zwolnieniu przez lekarza w rubryce rodzaju choroby. Andzik- tez juz bym chciala miec wszystko wysprzatane. Jak na razie myje jedno okno dziennie. Dzisiaj jeszcze dodatkowo pranie i dluzszy spacer i juz plecow nie czuje. Nie jestem w stanie sie obrocic na drugi bok.. I pachwiny bolą.. Jak staruszka jakas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×