Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

to fakt coli pic nie wolno. w ciazy z corka nie wypilam nawet lyka coli ale teraz chyba z 3 lyki wypilam jak maz kupil. dzisiaj taka ladna pogoda i wizyta na 16:30. przed sama wizyta sprawdze jeszcze bo moze wyniki posiewu moczu beda ale pani w laboratorium powiedziala ze bedzie jezeli nic nie wychoduja ale to jest malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słonko od rana - na dzisiaj zapowiadają 26 stopni :-) Suuper A mam pytanko - dziewczyny czy powinno się wyprać nowe ciuszki dla dziecka? Będę segregowała zaraz ubranka do wyprania wg kolorów i tak się zastanawiam nad tymi nowiutkimi z metkami czy ich nie zostawić tak jak są. Z jednej strony mysle że chyba powinno soe wyprac bo w sklepie to niewiadomo co było ale z drugiej strony takie prane to już nie jak nowe... x Abcd ja tez kilka łyków coli wypiłam w ciązy bo taką miałam ochotę, ale nie odwazyłam się więcej. W końcu na małe serduszko Kubusia takie wysokie ciśnienie może być szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowy nie dam, ale mi personalne kazaly dostarczyc zaswiadczenie do 10-tego tygodnia no i gin tez wypisala na pierwszej wizycie-z takim samym argumentem :) ale tak jak mowie-przepisow nie czytalam :) pogoda piekna... zaraz zabieram sie za prasowanie-sama nie wiem co zabrac... pogoda ma sie pogorszyc, a faktycznie wyboru w szafi sporego nie mam :) jutro juz jedziemy :D noc przespalam cala, choc maly powoli okazuje sie nie byc tak leniwy jak wszystkie sadzilysmy :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti-wloz do pralki nawet nowe... pracowalam kilka lat w sklepie z ciuchami-juz NIGDY nie zaloze nawet nowej rzeczy bez uprania... wiem jaka droge maja za soba i jak czasami wygladaja magazyny sklepowe, nie wspomne juz o ich traktowaniu przez pracownikow czy klientow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś wstałam rano, żeby iść na pobranie krwi, zanim się zebrałam myślałam tylko o tym, żeby nic nie zjeść ani nie wypić przez przypadek...no i co zrobiłam przed samym wyjściem ??!! NAPIŁAM SIĘ 3 łyki soku jabłkowego...motyla noga...:/ ale że do labolatorium mam 3 min to pani powiedziała, że skoro tego był mało i przed chwilką to nie zdążyło się wchłonąć. Oby... A z Alanji się smiałam...matko jaki człowiek jest czasem nieogarnięty...:) Pogoda rzeczywiście wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada mhehehehheehhehehh dobreeee Hahahhahhahahaaa Na to wygląda, że większośc pójdzie w ślady Alanji ;-) Ostatnio mam wrazenie ze też jestem mniej rozgarnięta :-D :-D Ok. Ide pakowac pralkę. Potem moze okno w kuchni umyje. WIdze ze wszystkie dzisiaj chyba korzystają z urokow wiosny i gdzieś sie szwędają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka złośliwość losu...moja szwagierka przed badaniem krwi wypiła ostatnio kawę z mlekiem i cukrem :) :) A teraz z rozpaczy pochłonęłam pączka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Pięknie dziś rzeczywiście,a ja mam na drugą zmianę do pracy :/ Hanuś ja niestety jestem nieodpowiedzialną przyszłą matką i nadal żłopię colę,nie dałam rady odstawić. Mam czasem przerwy 3 dniowe ,ale to jest mój narkotyk i nie jestem sobie w stanie go odmówić nawet dla dobra dziecka, nic na to nie poradzę. Głupia jestem wiem o tym. Nałóg silniejszy od zdrowego rozsądku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - next.co.uk ale maja podzial na plec, nie ma ogolnie "kids", wiec od razu musisz sie zdeklarowac czy bedziesz ogladac girls czy boys :D ale w kazdym jest tez pare rzeczy, ktore moga byc traktowane jak unisex. Jak klikniesz np girls --> newborn girls & unisex --> pojawi sie kilka kolekcji do wyboru, kliknij w pierwsze zdjecie nad napisem "my first wardrobe", to otworzy sie cos na ksztalt katalogu i przewracasz sobie kolejne "strony" strzaleczkami w prawo. Kazde ubranko lub cala stylizacje da sie kliknac i obejrzec na osobnej stronie (te na dzieciach tez). Napisalam to wszystko na wszelki wypadek, bo nie wiem albo ja jestem taka ciemna albo ten sklep jest niestandartowo zbudowany, bo troche mi zajelo rozpracowanie systemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj jeszcze bardziej spuchlam i wszystko mnie swedzi przez to. w nocy nie moglam spac bo tak mi bylo goraco ze spalam odkryta i przy otwartym oknie a do tego tak spuchlam ze czulam pulsowanie w calym ciele i wszystko swedzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wyszorowalam swoje i meza buty, zamiotlam kuchnie, odkurzylam pokoj i... PADAM :( no masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
hej dziewczyny! ja wczoraj miałam bardzo pracowity dzień i wieczorem padłam - przynajmniej szybko zasnęłam :D A dziś korzystam z pięknej pogody i już wstawiłam drugie pranie do pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje pranie wlasnie konczy sie :) ale tez zamierzam zrobic jeszcze jedno pranie bo pierwsze to koc z lozka ktory moge prac co drugi dzien dzieki mojej kochanej coreczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
asiaż32 - skoro masz taką ochotę na cole to ją pij ale nie w dużych ilościach. Ja problemu z kawa, colą i napojami energetyzującymi nigdy nie miałam problemu bo.... mam nietolerancje na kofeinę :P niektóre osoby się dziwią jak mogę żyć bez kawy a dla mnie to jest normalne, nawet mocnej herbaty nie wolno mi pić bo też zawiera kofeinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero zabieram sie za sprzatanie ale juz mi malo zostalo, bo we wtorek ogarnelam prawie cale miesszkanko :) Gosia mi ani gin ani nikt nie mowil o zaswiadczeniu....moze to zalezy od taego jakas masz prace, moja sis jest kadrowa i nie wpsominala ze jest w prawie mus ze mam zaniesc zaswaidczenie :o xx czy wam waga tez taka leci do gory :o :/ kurcze ja co sie zwaze to waze coraz wiecej...jak tak szybko to bedzie roslo to skoncze na 20kg na plusie.....juz mam 7 + a teraz co tydz mam 1 kg wiecej... Moze to troszke zwolni niebawem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien temu mialam 7,5 kg na plusie a dzisiaj mam juz 9 kg ale ja w ciagu 2 dni strasznie spuchlam wiec wody mam duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa, kobiety w ciąży które podejmują nową pracę nie mają obowiązku informować porcodawcy o tym, bo wiadomo, że nikt by jej nie zatrudnił a wiele dziewczyn tak kombinuje;) i w pracy nie ma takiego obowiązku informowania o ciąży chyba, ze sama powiesz to wtedy potrzebne jest to zaświadczenie.. KattiYo obowiązkowo wyprać:) Rolada witaj w klubie ha ha.... Cola faktycznie jest nie wskazana, no ale jak mnie czasem najdzie to szklaneczke wypije sporadycznie. Lalka dzięki:) Abcd ja też nie żle cisnę na mase i szczeże troche się martwie, a w sumie wydaje mi się że nie jem wczale tak dużo i jakoś nie zdrowo:( zero słodyczy, cukru śladowe ilości, czipsy też beee i tego typu zakąski, jedyne na co sobie pozwalam to pizza od czasu do czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis mialo byc ladniej niz wczoraj, a wieje chlodny wiatr i na niebie po calosci jest taka cieniutka chmurka, jakby taka wysoka mgla i slonko nie grzeje :( myslalam, ze dzis tez poopalam te swoje blade serdle, ale nic z tego bo nie da sie wysiedziec przez ten wiatr. Jutro czeka mnie glukoza...odwlekalam ile sie dalo. Chyba bede to pila na dworzu - swieze powietrze no i zawsze moge sobie powymiotowac za jakims krzaczkiem w razie gdyby mnie naszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie pranko ciuszkowe już rozwieszone...Ile tego jest...A prałam dopiero rzeczy bieliźniane typu bodziaki, śpiochy, pajacyki - kolor jasny. Pełniutka pralka. A drugie tyle czeka jeszcze na oddzielne pranie - kolorowe koszule, spodenki jeansowe, bluzy itp.... Dopiero teraz zobaczyłam że trochę tego się już nazbierało... No i umyłam okno w kuchni i byłam na krótkim spacerze z psem. Zjadłam jogurt i się zastanawiam co na obiad.. Mam mięsko mielone i trochę ruży z wczoraj- może zrobię gołąbki "dla leniwych". xx Abcd a to normalne że tak puchniesz i że Cie wszystko swędzi? Pytałaś o to lekarza? XX asiaż - a co to za gadanie że jesteś nieodpowiedzialną matką i że niepotrafisz coli odstawić? I że nic na to nie poradzisz?Jeju bez obrazy ale jak ja nie lubię takiego gadania. Ja rozumiem, że ktoś nic nie poradzi na to że kiedys umrze albo że ma tyle wzrostu ile ma - ale nad innymi cechami zawsze można pracować bo to zalezy OD NAS i naszych chęci. Więc albo nad tym pracuj i ograniczaj albo Cię kopnę kobieto w tyłek. O!! x Ja dostałam zaświadczenie od razu jak zakładano mi kartę ciąży, lekarka sama mnie poinformowała o tym, że powinnam do pracy zanieść. x Lalka do glukozy cytrynka i będzie dobrze :-) Mnie już teraz bardziej przeraża samo wkłucie igły bo nienawidzę a jeszcze w ciąży jakaś taka bardziej wrażliwa na ból jestem i wszystko mnie barziej boli. NAwet mnie potrafią bolec cebulki włosów jak się czeszę :-/ U mnie 30 stopni w słońcu - krótki rekawek normalnie miałam jak z psem byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zawsze przed wizyta bylam spokojna to dzisiaj jakos strasznie stresuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Dziewczyny ja dziś z ciekawości zmierzyłam ile mam cm w najszerszym miejscu na brzuchu i trochę się załamałam. Wyszło 93 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo jeszcze nie mowilam o tym lekarzowi bo dopiero dzisiaj mam wizyta wiec zibacze co powie na to. pewnie bedzie kazal zrobic próby watrobowe na wykluczenie cholestazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igiel ani pobierania sie nie boje, bo regularnie oddaje krew w RCK, a tam maja igly grubosci slomek do soczkow :D poza tym przy in vitro tyle razy codziennie pobierano mi krew, ze pielegniarkom brakowalo juz miejsc do wkluwania i sie zmienialy przy mnie do skutku az sie ktorejs w koncu udalo trafic w zyle. Z ciazowych bolesci to dolne partie kreguslupa. Nie daje rady lezec na plecach bo mnie rozrywa z bolu, a jednoczesnie mam wrazenie jakby mi cos ciezkiego usiadlo na brzuchu. Z kolei jak leze na bokach to rozwierca mi stawy biodrowe. Przewracanie sie z boku na bok to jak cala wyprawa, a tyle przy tym jekow i stekow, ze czuje sie jak paralityk. Bardzo kocham moja dzidzie, ale niech juz bedzie sierpien i niech spada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem w szoku bo przed chwila dzwonila do mnie polozna srodowiskowa i powiedziala ze bedzie do mnie przychodzic az do porodu. jutro bedzie pierwsza wizyta poloznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka obawiam się, ze wszystko jeszcze przed nami:( ale czego się nie robi dla maluszka:):) mnie kręgosłup boli tylko jak za dużo pochodzę. Ze spaniem nie mam problemów jak na razie to dobrze mi się śpi na lewym boczku :) Kattiyo to może ja tego jednego pajacyka wypiore i powiesze na balkonie dla jeszcze lepszego humoru:):) u mnie upał!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd ja na położną będąc w ciąży nigdy się nie zgodze, wystarczy że będzie mnie nachodzić po uroidzeniu... trzymam kciuki za wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole zeby przychodzila bo moge o wszystko zapytac czy to normalne czy trzeba leciec juz do lekarza. a po za tym chociaz bedzie sprawdzala tetno maluszka jak bedzie przychodzila. zawsze to jakas dodatkowa pewnosc tego co sie dzieje z maluszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiedziałam, że położna moze chodzić przed porodem...Z jakiej to okazji? Trzeba gdzieś się zglosić czy co? W sumie pierwszy raz słyszę o czymś takim :-) U nas to w sumie kilka spotkań po porodzie i tyle wiem... U mnie przed chwilą wyłączyli wodę na jakieś 30 min (jakaś awaria, przez okno widze pogotowie wodociągowe)..Dobrze, że zdąrzyłam to pranie zrobić. Alanja no mnie jeszcze czeka prasowanie ciuszków :-D i sortowanie i układanie w komodzie :-D Jakiś system muszę obrać żeby mi się wszystko ładnie zmieściło a było w miarę poukładane rodzajami i rozmiarami :-) x Gołąbki dla leniwych już się "duszą" :-D Ciekawe czy dobrze doprawiłam - bo nie można próbowac surowego mięsa więc przyprawiałam na oko hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×