Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ostatnio byłam ważona jakies 2 tyg temu na wizycie i ogólnie 4 kilo do przodu. Co wizyte mam kilo wiecej wiec podejrzewam ze na kolejnej wizycie 13 maja bedzie kolejne kilo wiecej. Oby tylko kilo... No ale slyszalam ze najwiecej sie tyje w dwoch ostatnich miesiacach- wtedy dziecko najszybciej rośnie. Koleżanka to w ogole z wagą miala cyrk - w pierwszym trymestrze miala wymioty i schudla 6 kilo a w ostatnich 2 miesiącach przytyła 11..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie przypomnialam ze moja kumpela-fryzjerka tez dostala kolki nerkowej w ciąży i jej od razu założyli dren w szpitalu. Nie za dobrze to wspominała. No wlaśnie- muszę sie z nią umówić na pasemka bo już odrosty mam. Musze sie zrobic na bóstwo przed kolejnymi zajęciami ze szkoły rodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - rzeczywiscie dane odnosnie przeciwwskazan spisalam z tej emli, ale to nadal nie to :) kiedys na tvn Style widzialam je w jakims programie, ktorys z tych o wychowywaniu dzieci, no i tam wlasnie przykleili to dziecku przed pobraniem krwi, ale wygladal inaczej niz emla. Ale skoro mowisz, ze bedziesz dzielna to niewazne juz co to bylo - trzymam kciuki :) Ponioslo mnie z zakupami juz zupelnie :o wlasnie kupilam pierwszy zestaw pajacow na wiek powyzej 3m...glownie dlatego, ze mniejszych nie bylo, a bardzo chcialam ten wzor :D ale i tak, zaraz dziecko bedzie mialo wiecej ciuchow niz ja i maz razem wzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka mimo wszystko dzięki :-) bede wiedziala na przyszlosc ze takie cuda są :-) A gdzie zaszalałaś z zakupami? na allegro? Pokaż linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda8080 witaj ponownie założycielko:):) śliczna ta twoja córa:) Dziewczyny ja od 12 do teraz cały czas na mieście z koleżankami, melanż po barach:) one pifffko a ja soczki - ale wspaniale tak siedzieć w ogródkach do słoneczka i plotkować. Przytargałam do domu reklamówke ciuchow ciążowych na letnie dni, ale jak tak dalej pójdzie to za miesiąc już się w nich nie zmieszcze:( ech ta waga... Ines89 no coż, ja też się męcze przy dłuższym chodzeniu co zrobić - musimy przemęczyc... Pikselos ja też pierwsze słysze o dwu dniowej glukozie:( chociaż taż miałam jakąś dziwną w porownaniu do dziewczyn. Najpierw pobrali na czczo krew, potem godz. czekałam, następinie dali mi do wypicia glukozę potem 2 godz. czekania i pobranie. KattiYo może zmień zamki i będziesz miała brata zgłowy, bo przecież skoro wy tam mieszkacie to nie ma prawa wchodzić jak do siebie, mimo że to dom mamy. Zawsze możesz mu wcisnąć kit, że zgubiłaś klucze i dlatego ta wymiana czy coś... Lalaka nie zle ,nie zle, dajesz z tymi zakupami:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka jakie śliczne!!! Oglądam dzień świra na tvplus i leje już po prostu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka jakie śliczne!!! Oglądam dzień świra na tvplus i leje już po prostu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, jak dla mnie to masz brzuszek na dziewczynke (mam taki sam), chociaz mowilam ze powinnas miec chlopca (do kompletu) ;) wiec z jeden taki zestawik tez moglabys sobie sprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka super pajacyki :) Ja też już powoli kolekcjonuję ciuszki :) jest tyle ślicznych rzeczy, że czasem trudno się oprzeć i wpaść w szał zakupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka śliczne te ubranka!!!!nie martw sie - mała szybko do nich dorośnie :-) Alanja- mieszkanie jest wlasnoscią mojego brata. Poza tym jak mnie nie ma a on ma sie zająć mamą to musi mieć klucze bo mama jest silnie niedosłysząca i juz prawie niewidoma wiec nie slyszy jak ktoś puka do drzwi i nikomu nie otwiera. Wiec klucze tak czy siak musi miec. X Kiedys moj mąż zapomniał kluczy od domu to musial kombinowac drabinke i właził przez okno (parter) mimo ze mama w domu. Tak czy siak kultura wymaga zeby uszanowac ze my mamy tu jakies życie i chociaz zadzwonic ze przyjezdzaja zwlaszcza ze robia to w godzinach czasem porannych czasem obiadowych.. Ja w piżamie np. w domu czasem bałagan. Ja rozumiem jakby sam wpadał ale on przyjeżdża z NIĄ, a ona jest dla mnie obcą osobą i wole być ubrana miec posprzątane i miec czym ich ugościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jak przyjdą Ci lalka te paczki z nexta to oczywiscie czekamy na fotki zakupowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattiyo mnie by trafił szlak, jak by tak bez pukania ktos wlaził mi do chaty - nawet brat :( Lalka mnie czasem aż ręka swędzi, żeby kupić jakąś kieckę malutką albo coś rożowego:) Dziewczyny to gdzie my dodajemy zdjęcia??? na meila czy forum, bo juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za odpowiedź, poszukam innego labolatorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.a ja dzis bylam w toruniu.zrobilam samochodem 400 km i mam dosc.a we wtorek do bialej podlaski jade a tam jest ponad 500km.dobrze ze chociaz pogoda sie poprawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też miałam wizytę, mojego M bratowa i też wlazła jak do obory.Ale ona to mega wiesia więc mnie to nie zdziwiło.Ogólnie to jest czarna owca w rodzinie i nikt jej nie lubi bo ona z każdym ma zatargi.Do mnie dziś powiedziała że ona do tej pory mnie żałuje że bedą bliźniaki tak bardzo mi współczuje, a ja jej na to -że ma tego nie robić bo to wielkie szczesce dla nas ,że zawsze marzyłam o córeczce a drugą Bóg mi daje gratis a ona że i tak swoje wie. Na to mój M zawołał mnie do kuchni i pyta się czy może ją wypi.... z domu.Oczywiście mu nie pozwoliłam ale już jej nie chce u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło. Ja już nie wiem które forum aktualne. Póki co piszę tu jakoś mi wygodniej, ale iak będzie potrzeba to mogę się przenieść tam. Ale to pod warunkiem że wszystkie przejdą. No i dużo nowych mam. Więc witam się;-) Co do bólu to mnie co najwyżej kość ogonowa boli jak za długo posiedzę i na szczęście wiecej nic póki co. Ale ze spacerami to już gorzej. Dziś po obiedzie świątecznym poszliśmy na długi spacer do lasu i ogólnie to wolno dam rade chodzić ale nogi pachną no i niestety po paru kilometrach brzuch twardy jak skała. I fizyczniecczuję że mogę jeszcze góry pokonać to jednak siadam i odpoczywam bo martwi mnie ten skamieniały brzuszek... Ale piękne święta mieliśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj zauwazylam ze cos mam brzuch napimpowany i stwierdzilam ze go zmierze i juz mam 90cm :o szok....ciekawe ile mi do konca dojdzie?! Lalka ja juz mam duzo ciuszkow w roz 3-6 :) bo nie moge sie oprzec zakupom a tych malutkich mam troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzisiaj ranny ptaszek :-) Nie śpie z nerwów od 4 rano taka panikara jestem... Zaraz jade na tą pieprzoną glukoze błee i nie tyle boje sie wypic co tych igieł no.. Nienawidze. A małemu sie udzieliły nerwy i mnie kopie zebym sie uspokoila i dała mu pospać ;-) Trzymajcie kciuki zeby nie bolało i zebym nie zwymiotowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo trzymam kciuki:) będzie dobrze... Moje maleństwo po wczorajszych wojażach po mieście wogóle dla odmiany sie nie odzywa i trochę się zaczynam denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti powodzenia na badaniu, moze nie bedzie tak zle ;) Mnie dzisiaj sloneczko obudzilo tez z samego rana, czemu taka pogoda nie mogla byc przez caly weekend?! A jutro mam w planach posadzic kwiatki na balkonie :) uwielbiam jak jest tak kolorowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde kolejka, siedze od 7 rano i o 8 dopiero wypilam - dodam ze nie mozna cytryny i ze ciepła woda wiec siedze spocona przy otwartym oknie o modle sie zeby przezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj cały dzień się nie odezwałam bo mąż mnie zabrał nad morze :-) za dużo nie pochodziłam ale znalezliśmy ławeczkę z widokiem na morze i trochę powdychaliśmy. Wróciliśmy bardzo późno, bo daleka droga. Ja ogolnie malo pije w ciazy. Jakos wiecej nie moge. W trzecim trymestrze chyba powinno sie pic wiecej mleka? To prawda? Mamy pijecie duzo mleka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie trzeba w ciazy pic 3 litry dziennie. Ja mleka nie pije wcale bo mam po nim rozwolnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti dasza rade-jestesmy z Toba :) ogolnie czesc kochane :) weekend minal strasznie szybko i przez te odwiedziny znajomych byl w ciaglym biegu :) no ale juz nadrobilam zaleglosci i jestem :) lalka-sliczne rzeczy :) no i moze przyjda Ci juz dzis paczki :) co do przeniesienia sie na inne forum to jeszcze nawet nie zdazylam wejsc na meila i zobaczyc o co chodzi ale mi tez tu dobrze i juz sie przyzwyczailam :) po przeczytaniu wszystkiego nawet nie wiem do czego mam sie odniesc... powiem Wam tylko, ze w sobote kupilismy sliczne lozko do naszej sypialni i juz sie nie moge doczekac bo remont juz prawie dobiega konca :) w sobote tez wyciagnelam meza do sklepu na ogladanie wuzkow i sie biedny zalamal... zawsze twierdzil, ze wozek za 1000zl do 1500zl to juz max... a jak je zaczal ogladac to stwierdzil, ze wogole mu sie takie nie podobaja :) no ale rozmawialismy z ta znajoma ktora "regeneruje" uzywane wozki i ona powiedziala, ze mamy sobie jakis wybrac, a ona wtedy takiego poszuka i jego koszt to zawsze 50% ceny z allegro (nowego) :) moze sie przekonamy wiec do uzywanego :) Alanja co do ruchow dziecka to ja juz sie chyba przyzwyczailam, ze Franus ma lepsze i gorsze dni-pamietacie przeciez jak panikowalam... teraz przez majowke jak ciagle gdzies chodzilismy i jezdzilismy no i codziennie grill-no i wzdecia to tez jakos byl malo aktywny... mam nadzieje, ze jak dzis odpoczne to wszystko wroci do normy :) wizyta dopiero 15 maja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia właśnie maleństwo się obudziło:) uff przynajmniej raz kopnęło...ja mam wizytę dopiero 20 maja:( bo wtedy kończy mi się zwolnienie. Doremi zaraziłaś mnie tymi kwiatkami i właśnie dzwoniłam do mamy - akcja doniczki:). Zaraz jadę na ryneczek zobaczyć co ladnego sprzedają i może kupie już dzisiaj:) co Ty sadzisz ładnego???? u mnie to będą pierwsze kwiatki na nowym balkoniku... Bez2013 powinnaś pić dużo bo to wpływa na ilosć wód płodowych i ogólnie wspomaga przemianę materii i oczyszcza organizm. Jeżeli chodzi o mleko to ja rano codziennie jem platki i wypijam przynajmniej poł litra maślanki - tylko dlatego, ze uwielbiam :) Ogolnie wuażam, że nie ma potrzeby zmuszać sie do picia mleka na siłę... Dziewczyny to może jednak zostaniemy tutaj, a zdjęcia będziemy dodawać na meila do którego maja dostęp tylko stałe bywalczynie forum??? zaczernione oczywiście;) A może któraś ma ochotę poznać się na faceeboku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Katti dasz radę...nie taki diabeł straszny ;) Piękny dziś dzień a ja jeszcze muszę doczłapać się do pracy :/ Planuję pracować do końca maja, ale ostatnio tak mi brzuch urósł, że boję się że nie będę w stanie już wcześniej mojej pracy wykonywać. Chciałabym być już na zwolnieniu...Wszyscy mówią że wyglądam ślicznie i że nic po mnie nie widać oprócz tej piłeczki którą nosze przed sobą :]. Weekend zleciał bardzo szybko i intensywnie...wycieczki, odwiedziny u rodziny i po weekendzie. Wczoraj znowu zaciągnęłam M. do Smyka żeby obejrzeć wózki. Zabrał się za rozkładanie i składanie Bebetto Solaris B i Graco Symbio. Zdecydowanie bardziej kompaktowy i łatwiejszy w obsłudze jest Graco,ale co z tego jak ma zerową amortyzację i na leśne wyboiste dróżki się nie nadaje :( Może któraś z Was mogłaby mi jeszcze podpowiedzieć jakiś wózek? kompaktowy, lekki i dobrze amortyzowany? Jestem w kropce :( [url=http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=3&miesiac=11&rok=2012&bg=000]http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2012/11/3/29.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja tam obstawiam, ze bedziesz miec chlopca :) to odnosnie tego, ze lalka wypatrzyla podobienstwo brzucha :) ja tez wypatrzylam-wydaje mi sie, ze mam identyczny :P moze zaklady?? :D :D :D co do facebook to ja chetnie zaakceptuje zaproszenia-nie mam nic przeciwko zebyscie zobaczyly mnie i K. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×