Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

witam was dziewczyny! caly czas was czytam na bierząco, tylko nie chcialo mi sie odpisywać, a bo to za robiona byłam a to znowu mialam lenia giganta. lubie was czytac i wiedziec co sie z wami dzieje, bo czesto ja mam to samo. wczoraj zrobilam yroche zakupow dla dzidziusia,ale to aby kropla w morzu potrzeb. napewno bede stosowac kosmetyki z serii NIVEA BABY i pieluchu DADA. ciuszki juz mam od miesiaca, uzywane,bo w spadku po kobietach w mojej rodzinie. najwyzej pozniej dla starszej dzici bede dokupywac na bierzaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh co do zakladow to ja juz wlasnie zrobilam prowizoryczna tabelke... :) syn córka Goosiaa2 Lalka_tereska abcd123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tabelka tamta nie wyszla :) córka- lalka_tereska syn- Goosiaa2 abcd123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córka- lalka_tereska syn- Goosiaa2 abcd123 ines89 xxxx też dopisuje do tabelki :P chociaż mi też mama i teściowa wróża syneczka i idą w zaparte, a doktorek za każdym razem stwierdza że dziewczynka i innej opcji nie ma :P NO NO jednak zobaczyć jak wyglądamy to niezła frajda hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam swoje dane z fb na naszą pocztę, żebyście mogły mnie znaleźć jak będziecie chciały oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines ty juz mozesz byc spokojna ze mala juz jest glowa w dol bo moj maly jeszcze sie kreci a dzisiaj kopie w podbrzuszu wiec jest nogami w dol. ale jeszcze jest czas do 34 tygodnia wiec nie ma co sie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Kurcze przez cały weekend majowy Was nie czytałam a tu tyle zmian:) Ale fajnie, że u Was wszytko dobrze:) Moje maleństwo od 3 dni non stop sie rusza, aż troche sie bałam, że cos zlego się dzieje, bo nigdy tak nie było. Ale doszlismy z męzem do wniosku, ze juz musi byc po prostu duży i dlatego czuje kazdy jego ruch. Wizyta 20 maja i juz odliczam dni.. Bardzo fajne ubranka i gadżety macie dziewczyny.. Ja to mam tylko troche ubranek i jakos stanęły w miejscu u mnie te zakupy. Bedę musiała nadrobić i tez wybiore sie do Biedronki po te parę rzeczy. A resztę przez internet i z głowy. Wasze brzuszki tez sa super.Ja tez postaram sie wrzucuc swoj na maila i te pare rzeczy, które mam. A i też z chęcia zobaczylabym Was na fb, dlatego na początek wysyłam zaproszenia do Gosi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no starsznie się cieszę, bo byłam święcie przekonana, że maleńka jest ulożona poziomo od jednego boku do drugiebo. Bo tak też kopała, z oby dwóch stron a tu dziś u lekarza miła niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróże Alanji córeczkę:) córka- lalka_tereska sandzia161 syn- Goosiaa2 abcd123 ines89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elisska masz na profilowym obie dłonie za głową? bo tylko takie by mi pasowało :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fcb ma przynajmniej to do siebie, ze nie stracimy kontaktu i bedziemy wiedziec jak rosna nasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzi8ewczyny a moze ktoras z was ma nk bo ja nk mam a fb nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd ja tez juz nie mam nk.. Fajnie Was widzieć dziewczyny:) rzeczywiście całkiem inaczej bedzie się teraz pisalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle dziewczyny to muszę się wam pochwalić pomysłowością mojego męża :P 9 czerwca mamy 1. rocznice ślubu i mój D. zorganizował nam sesję zdjęciową z brzuszkiem jako prezent :) nie mogę się już doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może każda z nas, która ma i oczywiscie chce żebyśmy się pozapraszały na FB wyśle e-maila na nasze wspólne konto i wrzucimy to do jednego folderu, zeby jesli któraś będzie miała chęci nas odszukać nie będzie musiała wertować tylu stron, zachęcam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny specjalnie dla was zakladam fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czekamy na zaproszonka i kolejną dawkę zdjęć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to chciałam Wam pdoziękować, że tak miło sie z Wami pisze :) jakoś mi się na rozczulenia tryb przełączył. Strasznie miło jest wiedzieć, że jeśli mam problem to któraś doradzi i wesprze :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja je upolowalam w lumpeksie:-) trafilo mi sie:-) Dominika super kurteczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczte wyslalam swoje dane jak kogos pominelam to odzywajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd córcie masz PRZESLICZNĄ!! naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×