Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Alanja brzuszek na dziewczynkę. Bedzie Zuzia;-) Ja chyba Muszę zmienić w tabelce bo już każdy mówi do brzuszka Hania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja też juz po glukozie ufff ale to było wstrętne, po pierwszym łyku myślałam, że zwymiotuję ale później dodałam cytrynę i duszkiem szybko wypiłam, z tym że do tej pory mnie mdli. marrttaa9 ja kupiłam glukozę w sklepie i Panie w laboratorium mi ją rozrobiły w kubeczku w ciepłej wodzie. W torebce miałam jeszcze butelkę z wodą mineralną i mogłam sie napić po wypiciu tego wstrętnego płynu. Gdzie mogę obejrzeć tą gazetkę z biedronki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja sadze pelargonie i begonie :) begonie pozniej pieknie sie rozrastaja i non stop kwitna :) ost do listopada mi kwitly :) Andzik ja mam evo, co do zdjec to musze zobaczyc czy ich nie pousowalam.... Amortyzacja jest na tylnej osi kol. Jak dla mnie jest ok zobaczymy jak sie sprawdzi z zawartoscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zobaczylam to futerko to myslalam, ze ze smiechu umre... :) no ale jak sie tak pozniej przypatrzylam to szal pal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi ja też posadze pelargonie:) KattiYo wspołczuje:( odpoczywaj sobie grzecznie teraz... Dziewczyny róbcie zakłady ;) sama jestem ciekawa co to wyskoczy z mojego brzuszka:) Ja ze zdjęciami będe miała problem, o właśnie zaniosłam aparat do serwisu i 2tyg. czekania bez gwarancji, że naprawią:(:( Acha!!! spotkałam w przychodni położną i oczywiście mnie zaatakowała o adres itp. wcisnęła swoją wizytówke, broszurki, ulotki i zapowiedziała, ze będzie napewno moją polożna:) na starcie powiedziała, że żadnych kosmetyków johnson&johnson, ja oczywiście niech się wypcha, bo paczka z anglii już idzie;) więc ona na to, ze jak z anglii to mogą być- szał macicy... Lalka ogólnie mam wrażenie, że maleństwo zrobilo się mniej ruchliwe... Aniołku powodzenia na wizycie:) Przytargałam sobie ze sklepu śledzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia fajne ciuszki:) Ja zaraz ide opalać nóżki, bo upał na maksa:) Zdjęcie mojego brzucha jest nieaktualne pózniej sprobuje wysłać z tel. jak wygląda teraz:) Acha! Gosia jak z tym faceebokiem? ja mam ci wysłać dane na meila, czy odwrotnie? jak ktoś jeszcze chętny to dajcie znać:)!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że dalej jakas taka osłabiona jestem i trochę mnie mdli? Cały dzień z głowy.... x U mnie już sie zaczynają wielkie zmiany zwiazane z przemeblowaniem mieszkania. Niestety musimy sie pozbyć naszego niemieckiego kompletu wypoczynkowego z ekoskóry - duzy narożnik i dwuosobowa sofa - niestety brak funkcji spania dla 2 osób. Mąż wczoraj wystawił ogłoszenie na tablica.pl i już dzisiaj zadzwonił chętny, który zabierze meble w środe lub czwartek. Sprzedajemy za symboliczną kwotę 350 zł (wypoczynek wart koło 3 tyś) no ale się i tak cieszę, bo bałam sie że długo nie bedzie chętnych a nas czas goni i że bedziemy musieli pozbyć się za darmo. FAcet zabierze meble, potem mąż chce w tym pokoju nowe okno plastikowe wstawić (teraz mamy drewniane zwichrowane i w zimie piździ - ale nie chciałam tego robić bo to mieszkanie brata wiec z jakiej paki mam za własna kase mu okna robić?) No ale to jedno maż chce bo jest bardzo duże i on sie boi że jak zaczniemy tu spać to będzie mu zimno. Potem jeszcze kupno nowego biurka pod komputer, które tez wyląduje w salonie i w ten sposób w małym pokoju sie zrobi miejsce na dużą szafe i łożeczko Kubusia :-) Troche roboty będzie i kasa tez pójdzie. Wstepnie mam upatrzoną taką sofę do spania - http://www.sofa-espresso.pl/produkt.php?prod=vini&type=s&page=prod duża powierzchnia po rozłożenia, składa się leciutko, śliczna z wyglądu i w siedzeniu i lezeniu też zdaje sie być wygodna. Jeden minus - cena - 1800zł za samą sofkę.. x oglądałam gazetke biedronki - na pewno pójde zobaczyć. Kupie sobie tetrowe i flanelowe pieluszki, obejrze kocyki i rożki kapielowe, jesli bodziaki będą fajne jakościowo to może sie skuszę i wezmę ale jakies większe bo malych mam już ogrom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja no ja tez wlasnie słyszałam że Johnson uczula strasznie i raczej niezabardzo. No ale na innych rynkach zagranicznych produkty się różnią - tak jak niemieckie środki czystości są lepsze niz takie same polskie) więc z Anglii faktycznie moga być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede miec j&j tyle, ze ze Stanow no ale sama po sobie wiem (dlugo uzywalam na alergie dzieciecych rzeczy), ze sa super :) Katti sofa super :) bardzo wpadla mi w oko :) hmmm.... skoro Alanja zgadza sie na zaklady to proponuje tabelke :) córka- lalka_tereska syn- Goosiaa2 dopisujcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja co do facebooka to znajdziesz mnie i tam cala reszta jezeli chce to rowniez-wiec czekam na zaproszenia :) GOSIA BURTAN (Rabka) :) moge sobie pozwolic na podanie danych bo ogolnie konto jest dostepne tylko po zaakceptowaniu przeze mnie zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra z siostrzenica też miała problem z J&J. Od razu mała w szpitalu dostała uczulenia ne te kosmetyki (kupowane w Polsce). Połozna doradziła jej, aby aby kupiła serię Babino bo te nie uczulają i mała na nich wyrosła. Ja jeszcze nie wybrałam jakiej firmy kosmetyki kupię, ale od razu wykluczyłam J&J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorka super - jest bardzo duża po rozłożeniu, boki z białej skóry, pokrowce z poduszek ściągane..porządnie robiona - jedyny minus - jeslibym chciała do niej fotele to sa nieciekawe i też drogie... A przydałoby się coś do siedzenia oprócz sofy w salonie dla ewentualnych gości chociażby..A tamte sa nie za bardzo...Chyba że znajdę jakieś z innej parafii które byłyby fajne i jakoś w miarę pasowały ale to będzie ciężka sztuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiu burtan z rabki
to nie prawda że konto jest dostępne dopiero po zaakceptowaniu przez ciebie zaproszenia. ja nie mam cię w znajomych a widzę wszystkie zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti sofa super!! ale najważniejsze żeby była wygodna. Zamiast foteli możesz dokupić, np. z innej firmy, takie wielkie kwadratowe pufy. Napewno mniej miejsca zajmą niż fotele. Ja też będę przemeblowywać swój pokój, a raczej od nowa go meblować, stare meble idą na śmietnik a mój tata zrobi nam szafę, komodę i jakiś stolik pod laptopa. Mamy niecałe 15m2 do dyspozycji i musimy tam zmieścić też kącik dla dziecka....cieżko będzie...ale nie mamy wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - masakra :o wlasnie sobie przypomnialam, ze przeciez mam alergie oskrzelowa na pylki !! "Zagoila" mi sie tuz po liceum i od tamtej pory jakos nie mialam juz klopotow, nawet na tyle ze o niej zapomnialam. Teraz widocznie cos zaczelo pylic, ciaza ogolnie mnie uwrazliwila alergicznie (jak dotad tylko skornie) i wrocilo ze zdwojona sila. Chodze i ciagle ziewam, bo inaczej nie daje rady wziac pelnego wdechu, a i to ziewanie niewiele daje :( chyba musze sie rozejrzec czy sa jakie leki, ktore mozna brac w ciazy. Alanja - z tego co czytalam, to nic zlego ze rusza sie mniej. Jezeli sie rusza to wszystko jest w porzadku :) dzieci tez maja lepsze i gorsze dni, kiedy np wola tylko poleniuchowac, moze byc inna pozycja i rusza sie normalnie a Ty nie czujesz, bo ulozylo sie tak, ze ma sporo miejsca. Wiec na pewno wszystko dobrze :) Goosiaa - futerko jest obledne. Zwlaszcza dla malego gorala :) ja moze Loli kupie kozaczki typu Emu, tez powinno to fajnie wygladac. Mialam upatrzone na Allegro takie z Reeboka za 28zl, ale skonczyla sie aukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tylko te na ktorych ktos mnie oznaczyl... :) a nie te ktore ja wstawilam :) pomaranczko ogladaj do woli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, widzę że masz fotke w Świebodzinie z Chrystusem w tle - właśnie tam jestem co 2 tyg u Teściunia :-) x Lalka - też mam czasem dni że ciężej mi się oddycha ale potem na szczescie przechodzi. Nie wiem czy trafisz na lekarza, który sie nie będzie bał dać jakiś leków alergicznych w ciązy..Mimo, ze jakiś lekarz w TV się wypowiadał, że są leki i kobieta w ciąży nie musi się męczyć. Jednak lekarze sa czesto niedouczeni i wolą nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Długo nie pisałam... Przez cały weekend odpoczywałam a raczej leniłam się :D Dziś byłam u lekarza i niestety znowu muszę brać antybiotyk tym razem w maści. Głupia sprawa - tydzień temu uderzyłam się dużym palcem u nogi o łóżko. Od tego czasu palec mi strasznie napuchł, był cały czerwony, a wczoraj zaczął mi czernieć i zaczęła mi ropa spod niego płynąć. Dziś lekarz na żywca zerwał mi ten paznokieć i ścisnął aby cała ropa wypłynęła - o mało nie dostał z pięści ode mnie - bolało niesamowicie. Antybiotyk w maści niestety jest konieczny bo wdało się zakażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na zakupach i postanowiłam zrobić wyprawkę dla siebie do yn szpitala częściowo, nabyłam w aptece jednorazowe majtki wrrr okropne ale ponoć trzeba mieć, podpaski takie duuże maxi, wkładki laktacyjne, płyn intima, szlafrok a potem udało mi się w komisie dziecięcym kupić coś cieplejszego dla maluszka polarek z kapturem i dresik na chłodniejsze dni. Jeśli chodzi o kosmetyki to dla małej na pewno kupię Bambino najbezpieczniej chyba. Mam straszne rozstępy na nogach myślałam o jakimś kremie ale ceny kosmiczne więc zostanę przy oliwce johnsona stosuję ją od samego początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania o kuuurde.... ja przeżywałam glukoze i małą igiełke w żyle a Ty takie męki musiałaś przejść.....Pewnie jakiś zastrzał się zrobił czy coś w tym stylu :-( Z takimi uderzeniami to trzeba od razu uważać, w gorącą wode wsadzać , revanolem smarować bo potem takie właśnie historie się mogą przytrafić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia wyslę zaproszenie:) pomarańcza niech spada:)mam nadzieje, że to nikt z naszego forum, mimo że wszystko na to wskazuje bo czyta na bieżąco.. KattiYo sofka super ja mam podobną super wygodna do spania:) a zamiast foteli dokupilam dwie duże pufy i jest ok... Co do kosmetyków to zawsze używałam u dzieci johnson i było ok, no ale wszystko się może zdarzyć:) teraz to już i tak musztarda po obiedzie, bo wszystko kupione:) Lalka na pewno coś na alergie znajdziesz na okres ciąży, fakt teraz wszystko pyli:( a takie maleństwo w bucikach emu musi wyglądac obłednie:) Mania znam ten ból, miałam przecinany paznokieć u nogi jak spadło mi na paluch krzesło:( wole nie wspominać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kettiyo- dzięki za radę. Przy następnym uderzeniu napewno tak zrobię. Fajnie że przeżyłaś glukozę- to jest naprawdę paskudne badanie. Ja igieł się nie boję- od paru lat jestem krwiodawcą a tam są naprawdę grube igły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kosmetyków kupuję nivea bo wiem że nie uczulają.Pamiętam jak wcześniej rodziłam to szpital tych kosmetyków używał.A po johnsonie to mojego synka rano nie poznałam tak go uczuliło.Dziewczyny zapraszam na fb Anna Hubenthal moje zdjęcie w tle to bliźniaki w butach wstawione zanim dowiedziałam sie o moich hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×