Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ja po powrocie z wycieczki zastałam już balkon udekorowany kwiatami przez kochaną Mamusię :) Nudziła się chyba bidula ;) Wygląda to ślicznie ,ale podobno skrzynka jest strasznie spróchniała i może w każdej chwili znaleźć się piętro niżej u sąsiadów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz... z tymi pierwszymi pojazdami dla naszych bobaskow to jest roznie... ja sie nie wypowiadam bo kazda ma inne wymagania :) ja wlasnie w sobote widzialam wozek-niestety nie pamietam firmy i nazwy-lekki i zgrabny i strasznie malutki nawet po zlozeniu :) moj K. sie zakochal ale sprzedawca odradzal jak mogl chociaz do tanich nie nalezal no i wogole pomyslalam sobie, ze na lato ok taki lekki ale jakos w zimie po sniegu sobie nie wyobrazam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie! Przecież jeszcze zimowe śniegi będzie musiał w miarę nieźle pokonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Nie było mnie tutaj przez cały weekend majowy i teraz muszę przeczytać tyle stron :-) Nie chce mi się dzisiaj pracować, więc będę Was nadrabiać :-) Śliczne macie brzuszki, ja jak będę mieć czas wieczorkiem, to też swoje zamieszczę. Mi się wydaje, że mam taki brzuszek jak Alanja, ale bardziej się skupia na wysokości pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Dziś dzień lenia :) a czeka mnie sprzątanie i zakupy...lodówka pusta, nie ma nic na śniadanie...ja głodna, a do sklepu tak mi się nie chceeeee :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* Muszę Was troszkę nadrobić po weekendzie:) Pogoda taka śliczna:)Szkoda,że dopiero teraz... Dzisiaj mam wizytę u lekarza...już się nie mogę doczekać:)Boję się tylko co powie na te wyniki badań;/Mam nadzieję,że jakoś to będzie. Jem właśnie śniadanko,później sprzątanko,kawka z koleżanką,prysznic i spacer do lekarza:)Odezwę się dopiero jak wrócę.Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok:)Ciekawe ile Malutka teraz waży:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie było cały weekend i tyyle się działo. Fajnie, że postanowiłyście zostać na kafe. Asiaż32 ja też miałąm zamiar pracować do końca maja ale niestety fenoterol mi nie pozwala, muszę być grzeczna:) i stwierdzam, że stałam się dużo leniwsza, bo dopiero co wstałam, my też jesteśmy na razie nastawieni na Bebetto Solaris. Goosiaa2 my w sobotę też zakochaliśmy się w małym wózku dokładniej w RoanTeo, ale niestety ma fatalną amortyzację i odpada, bo lubimy spacery po wertepach. Rolada u mnie w lodówce poza światłem jeszcze keczup i musztarda;) też muszę polecieć na zakupy i wymyślić jakiś pysznusi obiad. Teraz jak jestem w domku tyle rzeczy chciałabym zrobić, pyszne obiady + deser i sprzątanie wszystkiego pokolei, ale nie mam sił:( miałam fatalną noc, czy Was też tak bolą plecy?? Dziś zaczynam 27 tydzień, zaraz wyślę zdjęcie mojego brzusia megaogromnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika powodzenia na wizycie :) ja się jeszcze nie umówiłam, ale też z chęcią bym poszła :D Ellix dawaj fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - jak sie trzymasz? Juz chyba powinnas zaraz wychodzic po drugim pobraniu :) ines - trzymamy kciuki za wizyte, tylko zdaj relacje jak wrocisz :) Alanja - tez mialam kryzys ruchowy (chyba w sobote), Lola sie nie ruszala praktycznie wcale. A jeszcze moj madry maz obudzil mnie o 4 nad ranem bo mu sie chcialo pic, a butelka z woda stala po mojej stronie lozka...ze obudzil to pol biedy, gorzej ze to lolinkowa pora aktywnosci a w brzuchu byla cisza. Zeby szybciej usnac zaczelam przegladac internet w telefonie i trafilam na kafe - temat dla matek, ktorym dzieci zmarly w brzuchach :o wiec juz w ogole zalamka i o ile nie jestem panikara, to juz niewiele brakowalo i kazalabym sie zawiezc do szpitala. Na szczescie nastepnego dnia mala sie odezwala :) za to ja juz jestem doksztalcona z liczenia ruchow, bo z tej okazji przekopalam caly internet :D Goosiaa - Ty u mnie tez obstawialas chlopca, mimo ze od 12t moja gin twierdzila, ze dzidzius wyglada na dziewczynke :) wiec chyba moglabym zaryzykowac i zrobic z Toba jakis zaklad :D chociaz szczerze zyczylabym Alanji chlopca, bo 3 synow to fajny model rodziny. No i ma duzo ciuszkow, ktore lepsze bylyby dla chlopca (z wyjatkiem tych rozowych tenisoweczek :D ), a typowo dla dziewczynki praktycznie nic. Ogolnie to juz mam sporo ciuszkow, ale powrzucam wszystko razem jak dotra te z Nexta :) U mnie dzis ciezka noc :o dopiero sie obudzilam. Ale od 4 do 6 rano walczylam ze soba, bo myslalam ze zwariuje. Nie wiem czy mala mi cos uciska w okolicach przepony, czy to jest to hormonalne wiotczenie miesni, ale o 4 obudzilam sie od tego ze nie moglam oddychac :o chcialam ziewnac albo chociaz nabrac glebiej powietrza a tu d*pa !! Powietrze nabiera sie do wysokosci mostka i koniec. Od tych plytkich oddechow od razu dostalam ataku swedzenia stawow (z nerwow) - barki, lokcie, kolana. Tak jakby mnie swedzialy/piekly glowki kosci i panewki i nie da sie tego podrapac ani niewiadomo co z tym zrobic, ale uczucie jest dobijajace :o wiec rzucalam sie po lozku jak ryba bez wody dobre 2h zanim udalo mi sie znowu zasnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dnia lenia-potwierdzam :D niby w lodowce cos jest... ale jakos z lozka wyjsc nie moge :) przyciaga dzis jak magnez :) chcialam Wam powiedziec, ze od 13 maja w Biedronce jest tydzien dzieciecy :) mam ulotke i rzeczy sliczne sie zapowiadaja... zobaczymy tylko jakiej jakosci :) ja zapoluje na kocyk (14,99) bo zawsze sie przyda nawet na podkladke do przewijania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lalka no masz racje chociaz powiem Ci ze np. NIGDY nie pomylilam sie co egzaminow na prawo jazdy... ktokolwiek ze znajomych zawsze przed egzaminem mnie zapyta to trafiam za ktorym razem zda :) z dziecmi moge faktycznie nie miec szczescia :) moze i ja zrobie kilka fotek ciuszkow ktore dostalam od siostry :) denerwuje mnie fakt, ze mamy dosyc dobry aparat (na ktory ja uparlam sie rok temu) i wszystkie zdjecia musze zmiejszac bo inaczej szly by godzine i Wy otwieralybyscie je drugie tyle... :/ co do pogody to u mnie jakos nie nadzwyczajnie :( i wogole to musze zadzwonic do gin... bo moze jednak w przyszlym tygodniu pojade z mezem nad upragnione morze wiec musialabym przelozyc wizyte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia właśnie obczaiłam gazetkę Biedronki :) w sumie ciekawa :) zobaczymy jakiej jakości te rzeczy, bo ceny naprawdę niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lalka no masz racje chociaz powiem Ci ze np. NIGDY nie pomylilam sie co egzaminow na prawo jazdy... ktokolwiek ze znajomych zawsze przed egzaminem mnie zapyta to trafiam za ktorym razem zda :) z dziecmi moge faktycznie nie miec szczescia :) moze i ja zrobie kilka fotek ciuszkow ktore dostalam od siostry :) denerwuje mnie fakt, ze mamy dosyc dobry aparat (na ktory ja uparlam sie rok temu) i wszystkie zdjecia musze zmiejszac bo inaczej szly by godzine i Wy otwieralybyscie je drugie tyle... :/ co do pogody to u mnie jakos nie nadzwyczajnie :( i wogole to musze zadzwonic do gin... bo moze jednak w przyszlym tygodniu pojade z mezem nad upragnione morze wiec musialabym przelozyc wizyte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lalka no masz racje chociaz powiem Ci ze np. NIGDY nie pomylilam sie co egzaminow na prawo jazdy... ktokolwiek ze znajomych zawsze przed egzaminem mnie zapyta to trafiam za ktorym razem zda :) z dziecmi moge faktycznie nie miec szczescia :) moze i ja zrobie kilka fotek ciuszkow ktore dostalam od siostry :) denerwuje mnie fakt, ze mamy dosyc dobry aparat (na ktory ja uparlam sie rok temu) i wszystkie zdjecia musze zmiejszac bo inaczej szly by godzine i Wy otwieralybyscie je drugie tyle... :/ co do pogody to u mnie jakos nie nadzwyczajnie :( i wogole to musze zadzwonic do gin... bo moze jednak w przyszlym tygodniu pojade z mezem nad upragnione morze wiec musialabym przelozyc wizyte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia właśnie obczaiłam gazetkę Biedronki :) w sumie ciekawa :) zobaczymy jakiej jakości te rzeczy, bo ceny naprawdę niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia właśnie obczaiłam gazetkę Biedronki :) w sumie ciekawa :) zobaczymy jakiej jakości te rzeczy, bo ceny naprawdę niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia właśnie obczaiłam gazetkę Biedronki :) w sumie ciekawa :) zobaczymy jakiej jakości te rzeczy, bo ceny naprawdę niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa - zrob zrob, bo te ubranka z USA sa zupelnie inne niz "nasze" i na pewno wygladaja rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej żyję ale ledwo...najpierw czekalam od 7 rano godzine na pobranie taka kolejka masakryczna. Oczywiscie pani delikatna i miła a i tak mnie zabolało bardziej niz zazwyczaj. Potem odeslaly z glukozą na II pietro do drugiego laboratorium i tam pani wziela glukoze i rozrobila w ciepłej wodzie.. I od razu powiedziala ze nie mozna cytryny i mam to wypic duszkiem... :-| No i wzielam 3 łyki podraznilo mi gardło i juz mialam cofke wiec szybko wzielam tyci lyczek zwyklej wody z butelki. Potem pani musiala na chwile wyjsc... Wiec wyciagnelam polowke cytryny i szybko wycisnelam ile sie da i schowalam spowrotem. Fakt- wstretne to. Potem spowrotem 2 pietra nizej i 2 godziny czekania. Minelo 7 min jak zrobilo mi sie duszno, oblał mnie pot i zaczęło sie krecic w glowie.. Usiadlam przy oknie i nie bylam w stanie nawet nic czytac czy grac na komorce... Ludzie sie prawie zaczeli bic o kolejke, zrobila sie masakra jakas.. Po 2 godz podeszlam pod gabinet i mowie ze wchodze teraz a oni jakies pretensje wiec pani z lab wyszla i powiedziala ze teraz wchodzi pani na krzywą cukrową :-) Jak mnie zobaczyla to tylko stwierdzila ze strasznie blada jestem i ze teraz to juz raz dwa i bede mogla zjesc i sie napic. Poklula mi tą samą żyłę ałć ale byla bardzo sympatyczna. Pytalam ile srednio osob przychodzi - to od 7 do 11 stej pobierają średnio krew od 100 osób!!!! To sobie mozecie wyobrazic kolejke. Potem uciekl mi autobus i szlam z buta ponad godzine do domu i teraz leże bo sie ciagle czuje słabo. Tyle mojego marudzenia. :-) X Co do wozka z amortyzacją- bebetto luca ma lepszą amortyzacje od solarisa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki zastanawiałyście się już jakie kosmetyki kupicie dla dzieciaczków? Popularne są teraz Oilatum czy Oillan do kąpania myślałyście o tym? Tak samo nie wiem czy kupować sudocrem czy coś innego do pupci? A oliwka? potrzebna jest jak się wlewa płyny do kąpania dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Od rana było słoneczko a teraz deszcz pada i senna się zrobiłam. Dzisiaj robiłam badanie moczu popołudniu wynik jestem ciekawa jaki wyjdzie,a o 18:30 wizyta:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti biedulko...i jeszcze miałaś siłę iść godzinę na piechotę do domu ??!! teraz leż i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikselos - do mycia kupuje serie Bialy Jelen bo podobno ladnie oczyszcza, osusza odpazenia i sciaga podraznienia, a do nawilzania Oilatum. Jezeli coreczka bedzie bardzo kudlata to moze cos do wlosow, ale jak bedzie miala 3 na krzyz to mydlo wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikselos ponoc teraz wszyscy odradzają oliwke. No i ponoc johnsony tez potrafią uczulić wiec trzeba na nie uwazac. Sudocrem jak najbardziej no i jeszcze kremy linomag czy jakos tak polecają bardzo. Mysle ze w szpitalu dostane mase probek to cos wybiore sobie i kupie. Z tym akurat sie nie spiesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti najwazniejsze, ze masz to juz za soba :) i obys nie musiala powtarzac :) wlasnie zrobilam kilka zdjec ciuszkow zaraz je wiec wysle :) nowe zaczernione jezeli macie w planie zostac z nami juz na dluzej to wpiszcie sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dawno wrocilam do domu bo musialam kupic corce buty na lato bo w tych co ma to noga strasznie sie jej poci jak biega po podworku. zaszlismy tez do sklepu gdzie pracuje nasza znajoma i stwierdzila ze maly musi byc duzy bo mam taki wielki brzuch. wszystkie kobiety smialy sie ze taka szczupla bylam a teraz to brzuch mi wywalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszle mamusie:) mam do was pytanko, termin mam na 3 wrzesnia wiec czas na glukoze... A wiec jak kupilam w aptece w proszku to w szpitalnym laboratorium rozrabiaja czy mam zabrac ze soba jakas butelke do rozrobienia? Wpadlam na was w majowy weekend i troche podczytalam bo jestescie kilka krokow do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie obżarstwa czyli świąt ciąg dalszy. Pogoda piękna;) Aż człowiekowi chce się żyć;) Jutro przyjdzie paczka z pinokio z ciuszkami więc też na dniach postaram się przesłać fotki moich dotychczasowych zdobyczy. Dziewczyny która kupiła Evo? Tyle nas tutaj że zapomniałam;( Mogłaby wrzucić jeszcze raz fotki na mejla i napisać jak w nim jest z amortyzacją? Ja już codziennie myślę o mojej córci i z dnia na dzień coraz bardziej nie mogę się jej doczekać. Już chcę ją tulić do siebie i całować i przebierać ach... jeszcze tylko troszeczkę... Miłego dnia kobitki życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×