Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

czesc!!! doremi próbuję sie dostac na tamto forum ,ale juz wpisałam kilka razy źle kod potwierdzający i za chwilę znowu zablokuja mnie na cały dzień. Wpisuje tylko duze litery i cyfry bez 0 i nie wiem co źle robię bo ciągle jest nieprawidłowy.Te literki juz mnie wkurzają! skopiowałam i wysłałam kod na naszego meila , moze pomozecie odsczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia jak dla mnie: 2KV7T62+ to na końcu mnie zastanawia czy brac to w ogole pod uwagę....może spróbuj bez tego plusa... Nie wiem co ci poradzić bo każdej się udało. próbuj jak cos zwieksze limit prob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi, ten kod tez był błędny, ale kolejny sie udał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek ale przeciez z komorki tez masz dostep do maila na wp. Ja wiekszosc czasu siedze na necie w komórce i nie ma problemu. Skoro mozesz pisac na kafe to maila tez otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE jakoś tak smutno sie zrobiło. Część dziewczyn nie może się przenieść. Nie wiem czy warto. Teraz sie okazuje że jesteśmy inspiracją i pomocą dla wielu innych mam... Może po prostu zostańmy przy mejlu jako alternatywą dla poufnych zdjęć i wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi, tak sie rozpedzilam ze zarejestrowałam tez aniołka na naszego wspolnego meila bo ona nie ma swojego, tylko nie wiem jak podac jej haslo...skoro nie ma poczty :/ chcialabym żeby wszystkie mogły sie przeniesc, ale jaesli sie nie da to bedziemy musialy zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati mam slaby internet i nie ma szans wejścia na pocztę. Mam pocztę na WP juz nie raz chciałam wejść i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam to co tam trzeba było. Zobaczymy czy dalej ogarnę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek, doremi, zarejestrowałam aniolka na nowym forum z naszego wspólnego meila,skoro nie ma swojego... tylko problem jak podać jej hasło, które ewentualnie bedzie mogła zmienić.siebie dwa dni rejestrowałam a aniolka od razu mi się udało...czekam na pomysły, bo fajnie byłoby gdyby wszyscy dotarli na nowe forum. jesli jednak sie to nie uda, zostajemy tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzeba coś zdecydować...albo zostajemy tutaj albo przenosimy się tam. Nie możemy zostawić tutaj dziewczyn,które cały czas są z nami a nie mają możliwości przejścia tam. Ja teraz jak wchodzę na kompa to włączam i kafe i tamto forum-bo i tu i tu ktoś coś pisze:/Bez sensu troszkę to wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda ma kominikator gg - jak poda to jej napiszesz haslo na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, no przejsc sie nie da w jeden dzien, to musi potrwac bo nie akzdy zaglada tu codziennie> ale jescze wiele przed nami wiec warto spróbować, bo tam jest ciekawiej, blizszy kontakt wg mnie :) Katti, dobry pomysl z tym gg,aniolek masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz czekam na zarejestrowanie? W sensie na maila? Bo jak na razie to nie mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny większość idzie na to nowe forum,wiec nie zawracajcie sobie głowy mną,ale dziękuję tym co chciały mi pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek ja bym chętnie została tu, ale chyba wszystkie dziewczyny chcą się przenieść :( przykre to jest, że nie będzie tam Ciebie czy jeszcze kogoś innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie dziewczynki ,myślę że tak tego nie zostawimy.Albo wszystkie albo żadna.Ja wam powiem że tam naprawdę jest super.Ja i Abcd wysłałyśmy fotki naszych pociech.A tutaj bym tego nie zrobiła.Aniołek poczta jest tylko potrzebna do zarejestrowania,możesz masz jakąś koleżanke u której byś się zarejestrowała.Lilka wyślij maila z zapytaniem o hasło na mamy2013@wp.pl i tam dalej Cie pokierujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia to podaj jej tu haslo a ona sobie wejdzie w ustawienia tam i zmieni na swoje :) Przeniesiemy się wszystkie albo nikt....na razie dużo dziecwyn nie wchodzi bo odpoczywa.... Tamto forum jest zamknięte i niekt nie chyta tego co piszemy....a ja akurat nie wiem czy mam ochote żeby ktoś czytal intymne rzeczy które tu będziemy pisać...A tam będziemy wiedziały ze tylko my o tym wiemy i nie będzie osob trzecich. To już od was zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek a możesz wejść z tel na poczte na tlenie?? Może tam ci olcia wysle login i haslo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, aniołek jesli jestes tu jescze to odezwij się, wyślę hasło i zmienisz je jak najszybciej w swoim profilu na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak się porobiło, że sama się zastanawiam:( co dalej z naszym forum...ja byłabym za tym żeby zostać tutaj, a zdjęcia i wiadomości ktore chcemy zostawić dla siebie wysyłac na meila - ale zdecyduje wiekszosc, a ja się podporządkuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka to ty pislaas o tej promocji na pampersy w rossmanie?? bo ja tam nic takiego nie widziałam :o co to za promocja była?? xxx Bylam tez w Pepco bo ktorac z was ost tam cos kupila ale u mnie nic ciekawego nie ma....wszystko z takiego dziwnego materialu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia bo przy niku ma jakas poczte podana??wiec mysle ze to jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku piszemy jeszcze tutaj więc trzymaj się tego forum!!! na pewno coś się wymyśli zeby wszystkie dziewczyny byly zadowolone!!! nie chciałabym teraz kiedy już jesteśmy prawie na finiszu naszych ciąż zrywać znajomości z częścią dziewczyn...tak tu fajnie się pisze, dla mnie to już taki rytuał codzienny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy Nicku to nie jest moja poczta kafe daje automatycznie. Z moim netem moze być tak ze moze nawet nie wejdę na nowe forum bo moze tak mulic. Wiec na pewno ja nie przejdę na nowe forum,moze ktoś tu zostanie moze dojdą nowe sierpniowki,jak nie trudno najwyżej znajdę inne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×