Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

aniolek, może najpierw spróbuj a potem ewentualnie sie zobaczy, co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś mogłaby jeszcze raz krok po kroku napisać jak przenieść się na tamto forum czy pocztę. Wchodzę dziś a tu coraz mniej wpisów od was przykro:( myślałam ,że będziemy razem do końca ciąży a nawet dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka na poczcie jest link... Ale raczej to nie wypali i zostaniemy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziiaj posprzatalam mieszkanie i zaraz wybieram sie na plac zabaw z corka. zrobilam tez ciasto drożdżowe ale jeszcze rosnie w mice i jak wroce to zrobie buleczki z makiem bo jakos tak zachcialo mi sie buleczek z makiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
nie wiem, czy mnie pamiętacie, ale chociaż z udzielaniem sie gorzej, to czytam Was cały czas. i mam do Was ogromna prośbę.. a raczej do tych, które juz były na glukozie. czy moglybyscie jeszcze raz napisać swoje wyniki i jeśli macie to tez normy? bo mi chyba kiepski wynik wyszedł, a teraz nie mam jak tego skonsultować. generalnie pomiędzy pierwsza, a druga godzina cukier spadł tylko o 6 jednostek. drugi wynik to 140. czy któraś z Was tak miała? help.. juz mam tyle przygód w tej ciazy, ze nawet ostatnio lekarka mi powiedziała, ze ma nadzieje, ze chociaż ta glukoza mi dobrze wyjdzie, bo za dużo tego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sier2013
Witam. Ja również czytam wasze forum od prawie początku. Nie pisałam wcześniej ponieważ nie mam żadnej wiedzy na temat ciąży. Uczę się od was, trochę z netu i podpytuje bratowa. Mam 37 lat a rocznikowo 38. Jest to moja pierwsza ciaza. Nie mam za duzo wiedzy by sie dzielic i szkoda ze sie przenosicie. * tez po badaniu glukozy mialam wynik 140 i balam sie co powie lekarz, ale stwierdzil ze wynik w normie a wyjciowy byl 96.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wyniki glukozy to na czczo 74 po 1h 107 po 2h 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny dobrze Wam radze
czytam Was bo mam tez termin na sierpien ale jestem juz na jednym stalym temacxie, bo jedno dziecko mam a teraz oczekuje drugiego. Kiedy bylam w pierwszej ciazy , na lutym XX roku tez super sie nam pisalo, wiele znajomoisci wydawalo sie bardzo trafionych itd. Padl pomysl , zeby sie przeniesc na prywatne forum i tak tez sie stalo. I wielka pupa z tego wyszła, bo ludzi z Internetu nie zna sie na tyle, ze za kazdego mozna reczyc... jedna osoba okazała sie zaklamana, nie wiedomo do dzisiaj kto to byl a przenosil wszytskie dane na forum kafeterii, wysmiewal sie podajac nicki, fakty z zycia osobistego itd. Nie udalo sie naturalnie ustalic kto to byl, kazdy podejrzewal kazdego i w koncu padly oba fora .II prywatne i kafeteryjne, bo dziewczyny nie mialy do siebie juz zaufania. Robcie jak uwazacie , moim zdaniem nie warto bo sie zaangazuje wiekszosc z Was ale moze byc wsrod was tzw czarna owca i wszytsko zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
a macie przy wynikach jakieś normy wypisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja będę tu pisać cały czas:) na nowe mamy za bardzo nie liczę, większość które miały sobie coś znaleść na pewno juz gdzieś sie zadomowiły. Mam nadzieje, że jeszcze przemyślimy temat i jednak zostaniemy tutaj z prywatnym meilem na zdjęcia itp. ale jak już pisałam dostosuje się do reszty, bo kontakt z mamami sierpniówkami jest dla mnie ważny:) U mnie w rossmanie nie ma promocji na pampersy:( tzn. jest mega paka 108 szt za 54.99 plus husteczki gratis - więc bez rewelacji:( W H&M widziałam ciuszki które przywiozłam z angli:( jedyne pocieszenie, że tam kupiłam taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na pomarańczowo zaczernijcie się tzn zarejestrujcie się.Pomysł o przeniesieniu naprawdę był dobry bo tu nieraz się wcinają niepowołane osoby.Pod jedną z nas nawet się ktoś podszył i pisał w jej imieniu dlatego zaczernijcie się.Myślę że to forum będzie nadal bo nie wszystkie się zgadzają.Ja muszę leżeć więc co mam robić ,mogę być i na tym forum i na tamtym. Reszta dziewczyn też pewnie tu będzie wchodzić.Lilka odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Alanja1974 też się chyba nie wycofa :) Jupi już jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilka555 po prostu musimy lekceważyć wpisy pomarańczy i odpowiadać tylko zaczernionym, na kafe zawsze się znajdzie jakiś gad który będzie chciał rozwalić coś co jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha abcd ja już wcześniej jak czytałam Twój wpis to ślinka mi uciekała nie powiem gdzie.Takiego smaka robić kobietom w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tamto forum srednio pasuje ze wzgledow graficzno-estetycznych. Tu jest jakos tak zwiezle i tresciwie, a tam przez te szerokie przestrzenie pomiedzy wpisami, duza czcionke, ogromne suwaczki i Wasze jednozdaniowe wypowiedzi ciezko mi sie czyta na telefonie. Wiec tez bym byla za tym, zeby tutaj pisac, a tamto forum zostawic na galerie zdjec. Kurcze dziewczyny, nie wiem co Wam powiedziec z tymi Pampkami :) bo u mnie byly w czwartek - chociaz nie wiem czy nadal sa. Zwykle 2jki (czyli 3-6kg), nie zadne sensitivy czy jakies tam inne, w zbiorczym paku. Zawsze wydawalo mi sie, ze Rossmanowe promocje sa ogolnopolskie, ale moze jednak jest jakis podzial regionalny? :/ przepraszam, ze tak sie przeze mnie naszukalyscie bez sensu. natka - oczywiscie wynik jest do interpretacji dla lekarza, ale z tego co na szybko podpowiada wujek Google - norma po 2h dla obciazenia glukoza 75g to max 139, wynik pomiedzy 140-199 to stan uposledzonej tolerancji... cukrzyca jest dopiero przy 200 i wiecej. Skoro ledwo sie lapiesz na ta dolna granice, to chyba nie jest wcale najgorzej. U nas remont pelna para :D maz skreca meble ogrodowe, mama tak jak mi obiecala tapetuje pokoik a ja chodze miedzy nimi i dotrzymuje towarzystwa :) Udalo mi sie znalezc kompromis miedzy tapetami a moimi wymarzonymi malowanymi scianami - kupilismy podklady scienne z wlokna szklanego do malowania, nawet nie wiedzialam ze takie cos istnieje. Klei sie to jak tapety, a po pomalowaniu farba lateksowa wygladaja jak zwykly tynk. Do poniedzialku powinno juz byc skonczone :D jeszcze tylko mebelki i mozna wprowadzac lokatorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to byla taka zachcianka :) na szczescie mialam wszystko co potrzebne i zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska tylko zeby za szybko nie chciala sie wprowadzac i zeby nie wyszla przed czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie w realu pampersy.tam jest promocja.ale nie wiem do kiedy.43szt po 18zł tylko 2 opakowania trzeba kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namirka, a u mnie nie ma Realu :):) Lalka bez stresu, jeżeli o mnie chodzi to ta promocja wyciągnęła mnie z domu do galerii:) a tak bym nie wyszła bo wstrętna pogoda :) tyle, że nie kupiłam bo ten zbiorczy pak o u mnie 108szt. a Ty pisałaś o 180ciu... Abcd no z tymi bułeczkami to pojechałaś.... :) Ja właśnie wsunełam sałatke grecką i tosty, a dopcham się lodami i mam to gdzies dzisiaj ile mi pójdzie w boczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z buleczkami tto nawet meza dzisiaj rozdraznilam bo przedzwonilam do niego i pochwalilam sie ze upieklam buleczki a on jest w pracy i bedzie ok 23 dopiero. znajac zycie to i tak przyjedzie do domu i zacznie jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam zdjęcia waszych zakupów i tak się zastanawiam, jezeli chodzi o butelki to nie lepiej kupić antykolkowe? w sumie ja kupie tylko jedną, bo jednak nastawiam się na cyca ale napewno antykolkę. Acha miałam jeszcze napisać o moim wózku tzn. graco symbio - jak dla mnie rewelacja, super się prowadzi i skrętny na maksa, leciutki i wogole bardzo mi sie podoba. Jak jednak wiadomo nie ma wozków idealnych i wada tego wózka to napewno malutki koszyczek, można do nego włożyc chyba tylko folie przeciwdeszczową:( no ale mam torbę do wózka w komplecie więc dam radę. Która z dziewczyn pisała kiedyś, że ma mała spacerówkę - fakt, nie jest tak duża jak w innych wózkach ale do 1,5 roku będzie jak ulal:) póżniej i tak będę chciala kupić parasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że się wcinam w temat, jestem z innego forum dokładnie z lipcówek ale tam nikt nic nie wie na temat pojawiających się w moczu ciałach ketonowych, wykryto je u mnie podczas ostatniego badania moczu niskim stężeniu, już trochę się orientuję o co chodzi, ale chciałam wiedzieć czy może któraś z Was też coś podobnego miała i jak to się u Was rozwiązało. Proszę o odpowiedź, będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cialka ketanowe mialam w pierwszej ciazy w czasie zatrucia ciazowego ale wtedy mialam w duzej ilosci. jezeli masz tylko cialka ketanowe to tez moga one powstawac nawet przez wysilek i wystarczy odpoczynek i znikaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie to dziwi ze nagle odzywają sie pomarańczaki, ktore niby od dawien dawna czytają forum tylko nigdy wczesniej nie pisaly...Zwlaszcza jak sie robi prywatnego maila albo prywatne forum... No nieważne.. Alanja no ja wlasnie kupilam jedna butelke ze smoczkiem dynamicznym- antykolkowym. X Wrocilam od Tescia, bylismy jeszcze u naszych przyjaciol (tych co jestesmy rodzicami chrzestnymi ich córeczki) - no i apropo pieluszek- oni przy pierwszym dziecku przetestowali wiekszosc dostepnych pieluch a teraz przy małej używają wyłącznie biedronkowych DADA :-) Mała ma piękną skórę na pupci, zero podrażnień a pieluszki poleca bo są bardzo chłonne i elastyczne. Mowi ze juz w szpitalu takie pieluszki zastosowały położne i jak zobaczyła że zero podrażnienia i ze takie fajne to teraz cały czas stosuje. Dodam ze jej poerwsza cora wiekszosc czasu stosowala pampersy i wiecznie miala problemy skórne, podrażnienia itp. a ze to bylo pierwsze dziecko to myślała ze tak po prostu musi byc. Teraz wie ze wcale nie :-) Mysle ze tez bede stosowala te biedronkowe pieluchy skoro tyle odob poleca a cena duzo nizsza niz firmowki. Wole dziecku lepsze ciuszki kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
lalka, tez juz byłam na konsultacji u dra googla :) ale nigdzie nie znalazłam nic o tak niskim spadku. pewnie bede musiała powtórzyć badanie. w sumie nie było tak zle i bez cytrynki, bo jakos ostatecznie zapomniałam. dziewczyny, czy wy tez tak macie, ze czujecie żołądek jakby w gardle? ja ostatnio spać nie moge, często sie budze, a jak zjem cos pozno, to potem mam tzw. cofki. czy jest na to jakis inny sposób niż zimne mleko i migdaly? bo tego akurat nie moge. zauważyłam, ze lepiej mi po espumisanie easy, ale nie chce sie faszerowac lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sier2013- staram sie zmienić mój nick na czarny, nie wiem czy mi sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest ... cieżkie to forum, albo ja przez tą ciąze nie moge ogarnąć tej kafeterii, ale w konu sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przed ciążą cierpiałam na refluks, czyli problemy ze zwieraczem między żołądkiem a przełykiem. W trakcie ataku strasznie boli mnie pod mostkiem i jedynie co pomaga tp mleko w dużych ilościach i maślanka. Niestety nie doszłam jeszcze po jakich potrawach lub przyprawach mam ataki. Teraz w ciąży doszła jeszcze zgaga. Po którym ataku refluksa w trakcie ciaży stwierdziłam, ze dłużej tego nie wytrzymam i zaraz po porodzie ide do lekarzy niech kierują mnie na jakiś zabieg. Moja mała od poczatku drugiego trymestru upodobała sobie moją wątrobę i strasznie lubi się w jej kierunku pchać. Strasznie boli, bo czuję to tak jakby żebra wbujały sie w moją wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×